BIEG MIKOŁAJKOWY - 5KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data/ Date:
2018-12-02
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
219
Wystartowało/ Started:
205
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
205
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GARSKI Dawid 119ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-301M 100:16:38.86 3:1918
2KĘPKA Adrian 65DECATHLON KOSZALINDARŁOWOM-201M 200:17:20.78+00:00:413:2817.3
3JAKUBEK Patryk 51ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-202M 300:17:43.26+00:01:043:3216.9
4ZABORSKI Ryszard 191JAMNO/TKKF KOSZALINKOSZALINM-401M 400:17:47.07+00:01:083:3316.9
5SZKOŁUDA Miłosz 207DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-203M 500:17:53.07+00:01:143:3416.8
6GARSKI Kryspin 38ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-402M 600:17:57.88+00:01:193:3516.7
7HUBERT Łukasz 50TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 700:18:12.87+00:01:343:3816.5
8SIADAK Arkadiusz 152KOSZALINM-303M 800:18:21.68+00:01:423:4016.3
9DUDA Grzegorz 30METALCORP TEAMBUKÓWKAM-304M 900:19:00.26+00:02:213:4815.8
10CZAPLIŃSKI Jacek 19TAGER KOSZALINKOSZALINM-305M 1000:19:04.99+00:02:263:4915.7
11RYKIEL Michał 148JEDWABIŚCIBONINM-306M 1100:19:15.52+00:02:363:5115.6
12GÓRA Sylwester 209#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-403M 1200:19:17.02+00:02:383:5115.6
13WOJCIECHOWICZ Jacek 187WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-404M 1300:19:17.34+00:02:383:5115.5
14TRĘBSKI Krzysztof 205#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-405M 1400:19:19.61+00:02:403:5215.5
15ZUKAL Piotr 194KOSZALINM-406M 1500:19:21.11+00:02:423:5215.5
16BRALSKI Andrzej 204#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-307M 1600:19:23.45+00:02:443:5215.5
17LEWANDOWSKI Bogdan 90MARCELINM-141M 1700:19:27.62+00:02:483:5315.4
18PICK Tomasz 131DEAF KOSZALINKOSZALINM-407M 1800:19:31.32+00:02:523:5415.4
19KALKOWSKI Paweł 57JW1223/BLOGKOSZALINM-308M 1900:19:36.83+00:02:573:5515.3
20KOŚCIELNIAK Robert 75TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 2000:19:50.21+00:03:113:5815.1
21MAJKOWICZ Rafal 93KOSZALINM-309M 2100:19:56.45+00:03:173:5915.1
22CUBER Wojciech 203#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-3010M 2200:19:59.26+00:03:203:5915
23PAKULSKI Marcin 124KOSZALINM-408M 2300:20:10.96+00:03:324:0214.9
24MIŁASZEWSKI Przemek 106TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINM-3011M 2400:20:11.67+00:03:324:0214.9
25RUSINEK Dawid 146BIAŁOGARDM-204M 2500:20:16.04+00:03:374:0314.8
26CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 18ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3012M 2600:20:17.30+00:03:384:0314.8
27MUCHA Krzysztof 110KOSZALINM-409M 2700:20:24.38+00:03:454:0514.7
28KONKEL Agnieszka 71KOSZALINK-301K 100:20:35.58+00:03:564:0714.6
29KAWKA Adrian 61SLUPSKM-3013M 2800:20:37.24+00:03:584:0714.6
30URBAŃSKI Tomasz 174KARLINO BIEGAJBIAŁOGARDM-4010M 2900:20:40.50+00:04:014:0814.5
31CHORĄŻY Karolina 15LEO-TEAMKOSZALINK-201K 200:20:46.78+00:04:074:0914.4
32MIELCZAREK Ksawery 104JAMNOKOSZALINM-142M 3000:20:51.78+00:04:124:1014.4
33NOWAK Adam 114DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-205M 3100:20:52.08+00:04:134:1014.4
34SZNYTER Sabina 166DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK-202K 300:21:01.17+00:04:224:1214.3
35KWIETNIEWSKI Daniel 89KOSZALINM-3014M 3200:21:21.80+00:04:424:1614
36SPRINGER Marcin 157ZŁOCIENIECM-4011M 3300:21:25.41+00:04:464:1714
37KATRYCZ Zbigniew 60ŚWIERCZYNAM-502M 3400:21:40.49+00:05:014:2013.8
38GAWRYSIAK Przemysław 39WŁODARKAM-4012M 3500:21:42.99+00:05:044:2013.8
39DZIĘBOWSKI Mariusz 32KOSZALINM-3015M 3600:21:43.12+00:05:044:2013.8
40SULL Kacper 163NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-206M 3700:22:00.27+00:05:214:2413.6
41CHOŁUJ Jarek 13KOSZALINM-4013M 3800:22:03.76+00:05:244:2413.6
42OTTO Michał 121BONINM-3016M 3900:22:07.92+00:05:294:2513.6
43GAŁECKI Jacek 34KARLINOBIEGAJKARLINOM-503M 4000:22:11.92+00:05:334:2613.5
44KONKEL Łukasz 72KOSZALINM-3017M 4100:22:13.44+00:05:344:2613.5
45ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALINM-4014M 4200:22:15.45+00:05:364:2713.5
46KOZIEŁ Paweł 76RĄBINOM-3018M 4300:22:18.32+00:05:394:2713.4
47KLENIEWSKI Piotr 66ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-504M 4400:22:26.11+00:05:474:2913.4
48NIEMCZUK Dariusz 113JAMNOKOSZALINM-505M 4500:22:28.00+00:05:494:2913.4
49KRUPIŃSKI Krzysztof 82E-UROLOG.EUKOSZALINM-506M 4600:22:30.35+00:05:514:3013.3
50WEBER Paweł 181ENERGONKOSZALINM-3019M 4700:22:32.29+00:05:534:3013.3
51GÓRA Agnieszka 208#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-401K 400:22:35.59+00:05:564:3113.3
52WIŚNIEWSKI Łukasz 184KOŁOBRZEGM-143M 4800:22:37.13+00:05:584:3113.3
53RAPINCZUK Jan 138BDSUOT WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKI-MODLIN TW.M-4015M 4900:22:37.97+00:05:594:3113.3
54KAJKOWSKI Rafał 217CSSP KOSZALINKOSZALINM-4016M 5000:22:44.48+00:06:054:3313.2
55KĘSIK Agnieszka 200ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-302K 500:22:56.24+00:06:174:3513.1
56HAŁKA Justyna 45TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-303K 600:23:02.07+00:06:234:3613
57BORYS Justyna 10JEDWABIŚCIKOSZALINK-304K 700:23:03.70+00:06:244:3613
58CHABOWSKI Wojciech 11RĄBINOM-207M 5100:23:14.09+00:06:354:3812.9
59RASZPLA Radosław 140KOSZALINM-4017M 5200:23:16.33+00:06:374:3912.9
60KUKIEŁA Tomasz 85FAN CLUB KAROLINKI I MATYLDKI K.KOSZALINM-3020M 5300:23:16.89+00:06:384:3912.9
61JASIŃSKI Cezary 54KOSZALINM-4018M 5400:23:29.99+00:06:514:4212.8
62KRZEWIŃSKA Małgorzata 84TKKF KOSZALINKOSZALINK-501K 800:23:30.19+00:06:514:4212.8
63CHODOR Izabela 12TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-305K 900:23:30.34+00:06:514:4212.8
64POLAŃSKI Norbert 211ŚWIDWINM-4019M 5500:23:38.50+00:06:594:4312.7
65CHOŁUJ Karol 14KOSZALINM-3021M 5600:23:40.52+00:07:014:4412.7
66KAŹMIERCZAK Agnieszka 63ŚWIDWINK-402K 1000:23:41.39+00:07:024:4412.7
67KOZIEŁ Adam 77RĄBINOM-208M 5700:23:41.86+00:07:024:4412.7
68BARTHA Adrian 2KOŁOBRZEGM-3022M 5800:23:49.02+00:07:104:4512.6
69OSOBNIAK Ryszard 120NIEZRZESZONY - KOSZALINKOSZALINM-601M 5900:23:51.48+00:07:124:4612.6
70WÓJCICKI Adrian 188DEAF KOSZALINKOSZALINM-3023M 6000:23:52.20+00:07:134:4612.6
71KŁOS Tomasz 68KALISZ POMORSKIM-3024M 6100:23:54.23+00:07:154:4612.6
72MRUGALSKI Stanisław 109WILKI KOSZALINMIASTKOM-507M 6200:23:58.42+00:07:194:4712.5
73ŻUKOWSKI Cezary 197MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3025M 6300:24:03.40+00:07:244:4812.5
74ZAGALSKA Paulina 192POŁCZYN ZDRÓJK-306K 1100:24:06.92+00:07:284:4912.4
75DOMAŃSKI Krzysztof 26KOŁOBRZEGM-144M 6400:24:15.15+00:07:364:5112.4
76GARSKA Joanna 37ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-403K 1200:24:17.54+00:07:384:5112.4
77KAZIMIERCZAK Leszek 62LOVELASY DĄBKINIEKŁONICEM-3026M 6500:24:19.72+00:07:404:5112.3
78RODZIEWICZ-CZAPLIŃSKA Agnieszka 141KOSZALINK-404K 1300:24:19.74+00:07:404:5212.3
79PACAN Mira 122ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-307K 1400:24:22.22+00:07:434:5212.3
80KUSZYŃSKI Dariusz 88KOSZALINM-3027M 6600:24:26.26+00:07:474:5312.3
81MEJER Aleksandra 101ROSNOWOK-141K 1500:24:28.71+00:07:494:5312.3
82PERKOWSKA Oktawia 129DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-203K 1600:24:28.81+00:07:494:5312.3
83PACAN Bartosz 123ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3028M 6700:24:30.46+00:07:514:5412.2
84KOZŁOWIECKI Waldemar 79TKKF KOSZALINKOSZALINM-602M 6800:24:31.79+00:07:524:5412.2
85KRASIŃSKI Witold 80KOSZALINM-4020M 6900:24:36.43+00:07:574:5512.2
86OPALIŃSKI Stanisław 117PARKRUN POLSKAKOŁOBRZEGM-603M 7000:24:39.74+00:08:004:5612.2
87PERLIK Katarzyna 130MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-204K 1700:24:39.81+00:08:004:5612.2
88KŁOSIŃSKI Michał 69KOSZALINM-3029M 7100:25:01.28+00:08:225:0012
89GŁUCH Katarzyna 41FORMAKOSZALINK-308K 1800:25:01.49+00:08:225:0012
90LEWICZ Ewa 91REDZIKOWOK-309K 1900:25:02.96+00:08:245:0012
91LEWICZ Jan 92REDZIKOWOM-3030M 7200:25:03.35+00:08:245:0012
92DĘBSKI Damian 22KOSZALINM-3031M 7300:25:03.75+00:08:245:0012
93DOMAŃSKI Adam 25KOŁOBRZEGM-4021M 7400:25:03.75+00:08:245:0012
94WRÓBLEWSKA Marta 190KOSZALINK-405K 2000:25:11.00+00:08:325:0211.9
95KAŹMIERCZAK Dominik 64ŚWIDWINM-145M 7500:25:12.76+00:08:335:0211.9
96BODO Rafał 7KOSZALINM-3032M 7600:25:20.78+00:08:415:0411.8
97SZOSTAK Marta 167KOSZALINK-205K 2100:25:23.24+00:08:445:0411.8
98JANUSZEWSKI Jacek 5317 WOG KOSZALINKOSZALINM-508M 7700:25:24.69+00:08:455:0511.8
99KOSZ Paweł 74KOSZALINM-3033M 7800:25:26.89+00:08:485:0511.8
100KOLIGAT Anna 70KOSZALINK-3010K 2200:25:31.37+00:08:525:0611.8
101MYK Paweł 111KOSZALINM-3034M 7900:25:37.08+00:08:585:0711.7
102KORZENIOWSKA Ewa 73KOSZALINK-206K 2300:25:37.52+00:08:585:0711.7
103RADZIMSKI Marcel 137ŚWIEMINOM-146M 8000:25:38.42+00:08:595:0711.7
104MEGIER Wojtek 100ELEKTRONIKKOSZALINM-509M 8100:25:41.94+00:09:035:0811.7
105KACZMAREK Łukasz 56WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3035M 8200:25:45.87+00:09:075:0911.6
106KULAWINSKI Marek 86KOŁOBRZEGM-4022M 8300:25:48.37+00:09:095:0911.6
107DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 28SŁUPSKM-3036M 8400:25:49.93+00:09:115:1011.6
108HAŁAJKO Magdalena 44HEISENBERG TWAMKOSZALINK-3011K 2400:25:56.84+00:09:175:1111.6
109PAWŁOWICZ Ryszard 199KOSZALINM-5010M 8500:25:57.30+00:09:185:1111.6
110SZULC Marek 170BIAŁOGARDM-5011M 8600:25:59.05+00:09:205:1111.5
111SZULC Szymon 169BIAŁOGARDM-3037M 8700:26:00.66+00:09:215:1211.5
112DRABKOWSKA Agnieszka 29BIAŁOGARDK-406K 2500:26:02.29+00:09:235:1211.5
113SAŁAJ Angelika 149METALCORP TEAMZBYSZEWOK-3012K 2600:26:02.98+00:09:245:1211.5
114KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 87TEAM CZARNE BIEGACZARNEK-407K 2700:26:08.61+00:09:295:1311.5
115RÓJ Barbara 144BIAŁOGARDK-408K 2800:26:11.20+00:09:325:1411.5
116SZMIGIERO Sebastian 165W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-4023M 8800:26:15.04+00:09:365:1511.4
117ORYSZCZYN Arkadiusz 118KOSZALINM-3038M 8900:26:16.57+00:09:375:1511.4
118WIŚNIEWSKI Jarosław 202KOŁOBRZEGM-4024M 9000:26:19.10+00:09:405:1511.4
119PRZEDNÓWEK Mariola 135CZARNEK-207K 2900:26:20.33+00:09:415:1611.4
120MARSZAŁKOWSKI Radosław 99PRZYBRDAM-3039M 9100:26:21.55+00:09:425:1611.4
121SKIBA Artur 210ŚWIDWINM-4025M 9200:26:22.49+00:09:435:1611.4
122MAŁYSZEWICZ Andrzej 97BIAŁY BÓRM-5012M 9300:26:23.58+00:09:445:1611.4
123SATYŁA Tomasz 150TEAM CZARNEBIEGACZARNEM-3040M 9400:26:25.63+00:09:465:1711.3
124GAŁKA Dominik 35SP NR 1TRZEBIATÓWM-147M 9500:26:26.25+00:09:475:1711.3
125JUSZCZAK Krzysztof 55KOSZALINM-604M 9600:26:35.24+00:09:565:1911.3
126KRZANOWSKI Marcin 212MARCINBIEGABIAŁOGARDM-3041M 9700:26:35.25+00:09:565:1911.3
127DĘGA Piotr 23CZARNEM-3042M 9800:26:35.49+00:09:565:1911.3
128GAŁKA Marcin 3621BLTTRZEBIATÓWM-4026M 9900:26:38.52+00:09:595:1911.3
129DANOWSKI Maciej 21FITNESS CLUB FORMABIAŁOGARDM-4027M 10000:26:42.44+00:10:035:2011.2
130MONGIAŁO Aleksandra 108FAST FEET K-LINKOSZALINK-3013K 3000:26:51.08+00:10:125:2211.2
131MONGIAŁO Marcin 107FAST FEET K-LINKOSZALINM-4028M 10100:26:52.99+00:10:145:2211.2
132PRZYBYŁ Krzysztof 136KOSZALINM-3043M 10200:26:53.49+00:10:145:2211.2
133RÓJ Andrzej 143BIAŁOGARDM-4029M 10300:26:55.25+00:10:165:2311.1
134RASZPLA Ilona 139KOSZALINK-409K 3100:26:58.98+00:10:205:2311.1
135KURŁOWICZ Krzysztof 214KOSZALINM-3044M 10400:27:10.16+00:10:315:2611
136WĄSOWSKI Robert 178KOSZALINM-209M 10500:27:12.38+00:10:335:2611
137FAJGIER Tomasz 33MANOWOM-4030M 10600:27:23.64+00:10:445:2811
138KILJAN Sylwia 213KOŁOBRZEGK-3014K 3200:27:24.32+00:10:455:2810.9
139SUCHODOLSKA Aleksandra 162ROSNOWOK-3015K 3300:27:24.89+00:10:465:2910.9
140HRYCIÓW Paweł 49JW1223BIAŁOGARDM-3045M 10700:27:27.80+00:10:485:2910.9
141WIERZBICKI Kacper 182KOSZALINM-2010M 10800:27:28.36+00:10:495:2910.9
142DORAWA-ZIOMEK Anna 27KOSZALINK-3016K 3400:27:29.12+00:10:505:2910.9
143MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 94KOSZALINK-208K 3500:27:29.37+00:10:505:2910.9
144WĄSOWICZ Anna 177KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29K-3017K 3600:27:30.11+00:10:515:3010.9
145MICHALAK Anna 102KOSZALINK-3018K 3700:27:31.85+00:10:525:3010.9
146PAWŁOWICZ Aleksandra 127KOSZALINK-209K 3800:27:33.68+00:10:545:3010.9
147BARTOSIK Jarosław 3KOSZALINM-4031M 10900:27:35.81+00:10:565:3110.9
148BERNACKI Adam 6KOSZALINM-4032M 11000:27:40.08+00:11:015:3210.8
149MARKOWSKA Iwona 984FIT CROSS BIAŁOGARDKLĘPINO BIAŁOGARDZKIEK-4010K 3900:27:44.29+00:11:055:3310.8
150PŁOTKA Emilia 132KOSZALINK-3019K 4000:27:44.45+00:11:055:3310.8
151PŁOTKA Grzegorz 133KOSZALINM-3046M 11100:27:44.88+00:11:065:3310.8
152GŁOWACKI Włodzimierz 40JEDWABIŚCIKOSZALINM-70+1M 11200:27:47.54+00:11:085:3310.8
153WALCZAK Agnieszka 175TKKF KOSZALINKOSZALINK-4011K 4100:27:55.37+00:11:165:3510.7
154DZIEMIANKO Ilona 31KOŁACZK-2010K 4200:28:04.04+00:11:255:3610.7
155DOMAŃSKA Katarzyna 24KOŁOBRZEGK-4012K 4300:28:16.20+00:11:375:3910.6
156ROMANOWICZ Monika 142ZABIEGANE :)KOSZALINK-3020K 4400:28:28.08+00:11:495:4110.5
157CICHOSZ Jerzy 17KOSZALINM-70+2M 11300:28:28.12+00:11:495:4110.5
158MICHALCZYK Małgorzata 103JW1223KOSZALIMK-2011K 4500:28:29.48+00:11:505:4110.5
159KRAWIECKA Klaudia 81AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOK-142K 4600:28:31.26+00:11:525:4210.5
160OGRODOWCZYK Jagoda 116KOŁOBRZEGK-3021K 4700:28:37.49+00:11:585:4310.5
161HELLER Zdzisław 48NIEZRZESZONYKOSZALINM-605M 11400:28:40.59+00:12:015:4410.5
162ZUKAL Aleksandra 195KOSZALINK-4013K 4800:28:45.80+00:12:065:4510.4
163BORSUK Dorota 9KOSZALINK-4014K 4900:29:02.34+00:12:235:4810.3
164NOWAK Ania 115JEDWABIŚCIKOSZALINK-4015K 5000:29:09.21+00:12:305:4910.3
165RYHANYCZ Paweł 147JEDWABIŚCIKOSZALINM-4033M 11500:29:10.02+00:12:315:5010.3
166ZWOLIŃSKA Anna 196BIAŁOGARDK-4016K 5100:29:10.18+00:12:315:5010.3
167BOKOTA Katarzyna 8BIAŁOGARDK-4017K 5200:29:14.79+00:12:355:5110.3
168KARPIŃSKI Mateusz 59BOBOLICEM-2011M 11600:29:19.85+00:12:405:5210.2
169SULL Agnieszka 164NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-4018K 5300:29:20.38+00:12:415:5210.2
170WÓJCIK Kamila 189KOŁOBRZEGK-2012K 5400:29:21.68+00:12:425:5210.2
171KARNICKI Zygmunt 58TKKF KOSZALINKOSZALINM-606M 11700:29:24.18+00:12:455:5210.2
172SPICA Luki 156KOSZALINM-3047M 11800:29:27.25+00:12:485:5310.2
173MAŁYSZEWICZ Teresa 96BIAŁY BÓRK-502K 5500:29:29.69+00:12:505:5410.2
174STAŃCZYK Franciszek 159NIEZRZESZONYKOSZALINM-70+3M 11900:29:34.43+00:12:555:5510.1
175HARASIM Emila 47PIŁSUDKIEGO 1B/30K-3022K 5600:30:21.35+00:13:426:049.9
176PAULIŃSKA-TYLEC Dominika 125JAMNOKOSZALINK-3023K 5700:30:28.28+00:13:496:059.8
177BEDNARZ Katarzyna 5KOŁOBRZEGK-4019K 5800:30:31.35+00:13:526:069.8
178PAULIŃSKI Jan 126JAMNOKOSZALINM-607M 12000:30:32.36+00:13:536:069.8
179WALKOWIAK Dariusz 176KROKOWOM-4034M 12100:30:33.09+00:13:546:069.8
180RUSIECKI Paweł 145WSPL SP ZOZ KOSZALINBIESIEKIERZM-4035M 12200:30:35.14+00:13:566:079.8
181KOZŁOWIECKA Małgorzata 78KOSZALINK-503K 5900:30:53.65+00:14:146:109.7
182BUDZYŃSKA Elżbieta 216SŁUPSKK-504K 6000:30:57.57+00:14:186:119.7
183SAWICKA - WERS Urszula 151DRZONOWOK-3024K 6100:30:58.26+00:14:196:119.7
184TRACZ Jadwiga 173BIESIEKIERZK-3025K 6200:31:02.62+00:14:236:129.7
185ZAKOŚCIELNA Katarzyna 193ZABIEGANEKOSZALINK-3026K 6300:31:03.48+00:14:246:129.7
186PEŁKA Iwona 128KOSZALINK-505K 6400:31:06.49+00:14:276:139.6
187DAMPS Julita 20NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-3027K 6500:31:32.89+00:14:546:189.5
188KLUCZYK Adrianna 67KARLINO BIEGAJKARLINOK-2013K 6600:31:46.96+00:15:086:219.4
189GRZECZNOWSKA Anna 43KARLINOK-3028K 6700:31:48.00+00:15:096:219.4
190ŚLEDŹ Joanna 172SŁUPSKK-4020K 6800:31:48.91+00:15:106:219.4
191ŚLEDŹ Andrzej 171WĘZEŁEKSŁUPSKM-4036M 12300:31:49.14+00:15:106:219.4
192AUGUSTYNIAK Ewelina 215KARLINOBIEGAJKARLINOK-2014K 6900:32:27.89+00:15:496:299.2
193ZIMNOWŁOCKI Mariusz 206DEAF KOSZALINIWIĘCINOM-3048M 12400:32:31.49+00:15:526:309.2
194GRĄBCZEWSKA Agnieszka 218KŁOSK-3029K 7000:33:23.23+00:16:446:409
195STRACH Martyna 161KOSZALINK-143K 7100:33:24.44+00:16:456:409
196GRĄBCZEWSKI Rafał 219JW1223KŁOSM-3049M 12500:33:24.52+00:16:456:419
197MAŁYSZEWICZ Tomasz 95#TEAMDKMS,#BWM,#BIEGACZEBIAŁY BÓRM-2012M 12600:33:54.60+00:17:156:478.8
198STASZYŃSKA Marianna 160BTC,,ORZEŁ' BIAŁOGARDBIAŁOGARDK-601K 7200:34:40.23+00:18:016:568.7
199SZULC Martyna 168BIAŁOGARDK-2015K 7300:35:25.26+00:18:467:058.5
200STANCZEWSKA Karolina 158BIAŁOGARDK-3030K 7400:35:25.97+00:18:477:058.5
201KRYSTOSIK Paulina 201SZCZECINK-2016K 7500:35:49.06+00:19:107:108.4
202JANDURA Patrycja 52KOSZALINK-2017K 7600:35:49.47+00:19:107:098.4
203WĄTRUCKA Jolanta 180ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOSZALINK-602K 7700:41:04.16+00:24:258:137.3
204SOLAK Halina 154ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-603K 7800:41:18.00+00:24:398:157.3
205BARTNIK Marian 198TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+4M 12700:42:07.56+00:25:288:257.1
Znaleziono 205 wynik(ów)