BIEG MIKOŁAJKOWY - 5KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2017-12-03
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
227
Wystartowało:
211
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
211
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Zespół | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1KULASZEWICZ-HENGIER Sabina 100KOSZALINK-30
2SIÓDMIAK Igor 159MKP SZCZECINEK / TRIATHLONSZCZECINEKM-16
3KRYZEL Daniel 35TALEX BORZYTUCHOMKOLCZYGŁOWYM-16
4BORYCHOWSKI Mariusz 13KB TUPOT USTKAKOBYLNICAM-40
5JAKUBEK Patryk 61ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-16
6LEWANDOWSKI Bogdan 220MKL SZCZECINEKMARCELINM-16
7GARSKI Kryspin 45ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-40
8GÓRA Sylwester 51#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-40
9CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 24ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-30
10SZABAŁOWSKA Małgorzata 174MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-16
11ŁUKAWSKI Mariusz 104JW 1223CHAŁUPYM-16
12CUBER Wojciech 25#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-30
13LEWANDOWSKA Anna 102SZCZECINEKK-16
14KLENIEWSKI Piotr 83ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-50
15SIADAK Arkadiusz 157KOSZALINM-30
16UZNAŃSKI Wojciech 192BTKOŁOBRZEGM-16
17BORYCHOWSKA Marlena 12KB TUPOT USTKAKOBYLNICAK-16
18ZWOLIŃSKI Jan 209TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-40
19KAPUŚCIŃSKI Robert 77KOSZALINM-30
20JAROSZ Jakub 65TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-16
21MAJCHRZAK Paweł 105KARLINO BIEGAJKARLINOM-40
22NIEWIŃSKA SĘK Monika 121BIAŁOGARDK-30
23MEJER Aleksandra 111ROSNOWOK-16
24KOZŁOWIECKI Waldemar 95TKKF KOSZALINKOSZALINM-60
25TRĘBSKI Krzysztof 187ZABIEGANINOCĄOKONEKM-40
26MUCHA Krzysztof 115KOSZALINKOSZALINM-30
27OTTO Michał 127BONINM-30
28ZIÓŁKOWSKI Wojciech 208#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-40
29PICK Tomasz 137MK KOSZALINKOSZALINM-40
30ALABA Jerzy 153KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-50
31GÓRA Agnieszka 52#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-40
32CHODOR Martyna 18TKKF KOSZALINKOSZALINK-30
33KOZIEŁ Paweł 94WICHER RĄBINORĄBINOM-30
34KAMYK Piotr 76MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-30
35KAŹMIERCZAK Agnieszka 81ŚWIDWINK-40
36DANOWSKI Maciej 28FITNES CLUB FORMABIAŁOGARDM-40
37CHORĄŻY Karolina 22KOSZALINK-16
38SZUBERT Agnieszka 181KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-30
39PACAN Mira 129ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-30
40TRZEŚNIEWSKI Zbigniew 188KOSZALINM-50
41BARTNIK Marian 136TKKF KOSZALINKOSZALINM-70
42WICHER Krzysztof 197GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINM-30
43KALKOWSKI Paweł 74JW 1223KOSZALINM-30
44STRUMIŃSKI Rafał 168ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-30
45OLEJNIK Bartłomiej 124ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-30
46NIEMCZUK Dariusz 119JAMNOKOSZALINM-50
47SZUBERT Julia 183KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-16
48GLISZCZYŃSKI Łukasz 219UKSN SPRINT SŁAWNOBYTÓWM-16
49GARSKA Joanna 44ŚWIAT PŁYTEK I KRYSPINABYTÓWK-40
50PACAN Bartosz 130ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-30
51FRASZKIEWICZ Jarosław 38KOSZALINM-40
52FIDUN Anna 37KOSZALINK-30
53CZAPLIŃSKI Jacek 26FREE BIRDSKOSZALINM-30
54ZIENKIEWICZ Wojciech 207BARBARIANS KOSZALINKOSZALINM-30
55CHOŁUJ Jarek 20ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-40
56STACHOWIAK Ryszard 163BIAŁOGARDM-60
57KAJKOWSKI Rafał 73CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM-40
58FRONTCZAK Izabela 39SZCZECINEKK-30
59IWANIEC Dariusz 60TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-40
60KŁOS Tomasz 84KALISZ POMORSKIM-30
61KIERKOSZ Marek 82KOSZALINM-50
62PUSZ Jakub 143ELEKTRONIK KOSZALINKOSZALINM-16
63KRZEWIŃSKA Małgorzata 99TKKF KOSZALINKOSZALINK-50
64BOBER Jakub 7MIASTKOM-16
65RASZPLA Radosław 147BBLKOSZALINM-40
66ŻUKOWSKI Cezary 210MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-30
67SZNYTER Sabina 223DECATHLONPOLANÓWK-16
68KARNICKI Zygmunt 78TKKF KOSZALINKOSZALINM-60
69FAJGIER Tomasz 36MANOWOM-40
70MIŁEK Ewelina 225DECATHLONRESKOK-16
71KASPERSKI Dariusz 79BYDLINOM-40
72SZUBERT Marcin 182KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM-40
73GAWRYSIAK Przemysław 47WŁODARKAM-40
74NOWAK Adam 222DECATHLONKOSZALINM-16
75MIKIETYŃSKI Michał 114,,ZABIEGANI NOCĄ''OKONEKM-30
76KRASIŃSKI Witold 96JW1223KOSZALINM-40
77KAMIŃSKI Tomasz 75TKKF-JW 1223KOSZALINM-30
78BERNACKI Adam 4ADRÓGKOSZALINM-40
79ROBAKOWSKA Żaneta 148GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK-30
80PAKULSKI Marcin 131KOSZALINM-40
81KUKIEŁA Tomasz 214KOSZALINM-30
82FABJAN Wiesław 34KOBISIA TEAM OLEŚNICADOBROSZYCEM-50
83MICHALCZYK Mariusz 112JW1223KOSZALINM-40
84RÓG Michał 149JW 1223STARE BIELICEM-30
85CHODOR Izabela 17TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-30
86CHOŁUJ Karol 21ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-30
87JASIŃSKI Cezary 66MNBCKOSZALINM-40
88PODSIADŁO Marcin 221KOSZALINM-30
89LEWANDOWSKI Rafał 103SZCZECINEKM-40
90GAŁKA Dominik 42SP NR 1 TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-16
91ŁOZIŃSKA Karolina 216KOSZALINK-16
92MASTALERZ Konrad 224DECATHLONKOSZALINM-16
93RUSINEK Artur 150KOSZALINM-30
94STAŃCZYK Franciszek 165NIEZRZESZONYKOSZALINM-70
95KRYSTOSIK Paulina 98KOSZALINK-16
96STEBELSKI Jasiek 166KOSZALINM-16
97ANTKOWIAK Sebastian 1DB ACTIVEKOSZALINM-40
98PAULIŃSKI Jan 134JAMNOKOSZALINM-60
99BEDNARZ Katarzyna 3KOŁOBRZEGK-40
100ULENBERG Maria 190KOŚCIERZYNAK-16
101SOROKA Piotr 162KOSZALINM-30
102MIELCZAREK Ksawery 113JAMNOKOSZALINM-16
103JANUSZEWSKI Jacek 6417WOG KOSZALINKOSZALINM-50
104PLUTA Katarzyna 138ZABIEGANINOCĄOKONEKK-16
105KOPCZEWSKI Dariusz 87KOSZALINM-50
106MEGIER Wojciech 110ELEKTRONIKKOSZALINM-50
107SZAFIRSKI Marek 177CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-50
108GŁUCH Katarzyna 49ELEKTRONIKKOSZALINK-30
109SZAFIRSKI Kacper 176CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-16
110WĄSOWICZ Anna 196KOŁOBRZEG/STRAMNICAK-30
111GAŁKA Marcin 43TRZEBIATÓWM-30
112RASZPLA Ilona 146CIOTECZKI.PLKOSZALINK-40
113LATOPOLSKA-OLEJNIK Kalina 101ŻYTNIA TEAMKOSZALINK-30
114WALKOWIAK Dariusz 194KROKOWOM-40
115BOCHNIAK Małgorzata 8JAMNOKOSZALINK-30
116JANDURA Patrycja 62KOSZALINK-16
117URBAŃSKI Tomasz 191BIAŁOGARDM-40
118WIĘCKOWSKI Maciej 199KARLINO BIEGAJ!KARLINOM-30
119GAŁECKI Jacek 41KARLINO BIEGAJKARLINOM-40
120TRĘBSKA Marta 186ZABIEGANINOCĄOKONEKK-40
121SZEWCZYK Dawid 180OMULNAM-16
122GONTARZ Wojciech 50DARŁOWOM-16
123SZEWCZYK Paweł 179WOJNOWOM-16
124OSOBNIAK Ryszard 125ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-60
125KOSMALA Aleksandra 90SZCZEGLINOK-30
126GALICKI Robert 40BOBOLICEM-40
127WOJANOWSKI Zbigniew 202BIEGAM BO LUBIĘGRUDZIĄDZM-60
128BURSZTA Marta 16KARLINO BIEGAJKARLINOK-16
129SZEWCZYK Paulina 178WOJNOWOK-16
130KILJAN Sylwia 213KOSZALINK-30
131KOT Aleksandra 91OKONEKK-30
132WODZYŃSKA Katarzyna 201OKONEKK-30
133SZAFIROWICZ-CHOJNACKA Paulina 175KOSZALINK-30
134CHOJNACKI Bartosz 19KOSZALINM-40
135ŻYWOT Norbert 211KOŁOBRZEGM-40
136BERNECKI Edward 6KOSZALINM-50
137JUSIŃSKA Anna 67SŁAWOBORZEK-40
138JANKOWSKA Monika 63SZCZECINEKK-16
139PASEK Jan 133KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOM-60
140SULL Kacper 172NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-16
141DZIĘBOWSKI Mariusz 33KOSZALINM-30
142MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 106KOSZALINK-16
143TURCZYN Grzegorz 189NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-40
144JUSIŃSKI Sebastian 68SŁAWOBORZEM-40
145KOLIGAT Anna 85KOSZALINK-30
146BODO Rafał 9KOSZALINM-30
147SUSKA Joanna 173KOSZALINK-16
148MYSZKOWSKA Grażyna 116NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-50
149PASEK Paula 132DUNOWOK-30
150BERNECKA Agnieszka 5KOSZALINK-40
151NIEDBAŁA Dorota 118KOSZALINK-40
152RAMA Ewa 145KOŁOBRZEGK-50
153RAMA Janusz 144KOŁOBRZEGM-40
154BONISŁAWSKI Jarosław 10MAM ŚWIRASŁAWNOM-30
155SZULC Szymon 226BIAŁOGARDM-30
156RYCHLIŃSKI Damian 152SŁUPSKM-30
157JUSZCZYK Agnieszka 70ANOX TEAMKOSZALINK-30
158NIEDBAŁA Konrad 117KOSZALINM-40
159SEEWALD Jan 155ZAKWASKOSZALINM-40
160STRZELECKA Małgorzata 169SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-40
161KOMOROWSKA Beata 86ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-40
162HELLER Zdzisław 55NIEZRZESZONYKOSZALINM-60
163SULL Agnieszka 171NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-40
164BORSUK Dorota 11KOSZALINK-40
165NOWAK Piotr 122KOSZALINM-30
166KRUPIŃSKI Krzysztof 97E-UROLOG.EUKOSZALINM-50
167SZULC Marek 184SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-50
168NOWAK Bartłomiej 123SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-40
169MAŁYSZEWICZ Andrzej 107BIAŁY BÓRM-50
170MAŁYSZEWICZ Teresa 108BIAŁY BÓRK-50
171DAMPS Julita 27NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-30
172KOWALCZYK Piotr 92KOSZALINM-30
173POKRZYWKA Tomasz 141KOSZALINM-50
174PUSZ Jacek 227KOSZALINM-50
175GÓRSKA Dorota 53KOSZALINK-50
176DOMAŃSKA Katarzyna 29KOŁOBRZEGK-40
177DROZDOWSKI Marcin 32MORPOLKOSZALINM-16
178MARZEC Łukasz 109KOSZALINM-30
179DOMAŃSKI Adam 30KOŁOBRZEGM-40
180PELC Maciej 135ZIELONA GÓRAM-30
181GRĄBCZEWSKI Rafał 54JW1223KŁOSM-30
182HRYCAJ Tomasz 57KOŁOBRZEGM-30
183DOMAŃSKI Krzysztof 31KOŁOBRZEGM-16
184POKRZYWKA Olga 142KOSZALINK-16
185SOKOŁOWSKA Anna 160ATOMOWKISZCZECINEKK-30
186WALECKA Katarzyna 193ATOMOWKISZCZECINEKK-30
187SOLAK Halina 161ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-60
188GAWLIK Artur 46BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-30
189TRACZ Jadwiga 185NOSOWOK-30
190BRESZKA Paweł 14POLSKADARŁOWOM-40
191HNATOWSKI Artur 56SZYBKIESTOPYKOSZALINM-40
192RUSINEK Dawid 151BIAŁOGARDM-16
193HRYCIÓW Paweł 58JW1223BIAŁOGARDM-30
194KACZMAREK Łukasz 72WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-30
195WIERZBICKI Kacper 198KOSZALINM-16
196KAZIMIERCZAK Leszek 80SKURCZTEAMNIEKŁONICEM-30
197BRESZKA Michał 15DARŁOWOM-16
198ZALESKI Tomasz 205GORZEBĄDM-30
199PŁOTKA Emilia 140KOSZALINK-30
200PŁOTKA Grzegorz 139KOSZALINM-30
201CICHOSZ Jerzy 23KOSZALINM-70
202OZIMEK Iwona 128BIAŁOGARDK-30
203LEŚNIEWSKI Dominik 215RAMS TRAINING HOUSEKOŁOBRZEGM-30
204ZIELIŃSKI Jarosław 206AMATORBIAŁOGARDM-40
205OSTAPIŃSKI Tomasz 126KOSZALINM-30
206KOSECKA Sylwia 88ZAKWASKOSZALINK-16
207KOSECKI Tomasz 89ZAKWASKOSZALINM-30
208BIELĘDA Karolina 212RAMS TRAINING HOUSEKOŁOBRZEGK-30
209STANCZEWSKA Karolina 164BIAŁOGARDK-30
210JUSZCZAK Krzysztof 69KOSZALINM-60
211WOJCIECHOWSKI Piotr 204KOŁOBRZEGM-40
Znaleziono 211 wynik(ów)