BIEG MIKOŁAJKOWY - 5KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data/ Date:
2018-12-02
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
219
Wystartowało/ Started:
205
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
205
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KONKEL Agnieszka 71KOSZALINK-301K 100:20:35.58 4:0714.6
2KĘSIK Agnieszka 200ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-302K 500:22:56.24+00:02:204:3513.1
3HAŁKA Justyna 45TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-303K 600:23:02.07+00:02:264:3613
4BORYS Justyna 10JEDWABIŚCIKOSZALINK-304K 700:23:03.70+00:02:284:3613
5CHODOR Izabela 12TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-305K 900:23:30.34+00:02:544:4212.8
6ZAGALSKA Paulina 192POŁCZYN ZDRÓJK-306K 1100:24:06.92+00:03:314:4912.4
7PACAN Mira 122ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-307K 1400:24:22.22+00:03:464:5212.3
8GŁUCH Katarzyna 41FORMAKOSZALINK-308K 1800:25:01.49+00:04:255:0012
9LEWICZ Ewa 91REDZIKOWOK-309K 1900:25:02.96+00:04:275:0012
10KOLIGAT Anna 70KOSZALINK-3010K 2200:25:31.37+00:04:555:0611.8
11HAŁAJKO Magdalena 44HEISENBERG TWAMKOSZALINK-3011K 2400:25:56.84+00:05:215:1111.6
12SAŁAJ Angelika 149METALCORP TEAMZBYSZEWOK-3012K 2600:26:02.98+00:05:275:1211.5
13MONGIAŁO Aleksandra 108FAST FEET K-LINKOSZALINK-3013K 3000:26:51.08+00:06:155:2211.2
14KILJAN Sylwia 213KOŁOBRZEGK-3014K 3200:27:24.32+00:06:485:2810.9
15SUCHODOLSKA Aleksandra 162ROSNOWOK-3015K 3300:27:24.89+00:06:495:2910.9
16DORAWA-ZIOMEK Anna 27KOSZALINK-3016K 3400:27:29.12+00:06:535:2910.9
17WĄSOWICZ Anna 177KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29K-3017K 3600:27:30.11+00:06:545:3010.9
18MICHALAK Anna 102KOSZALINK-3018K 3700:27:31.85+00:06:565:3010.9
19PŁOTKA Emilia 132KOSZALINK-3019K 4000:27:44.45+00:07:085:3310.8
20ROMANOWICZ Monika 142ZABIEGANE :)KOSZALINK-3020K 4400:28:28.08+00:07:525:4110.5
21OGRODOWCZYK Jagoda 116KOŁOBRZEGK-3021K 4700:28:37.49+00:08:015:4310.5
22HARASIM Emila 47PIŁSUDKIEGO 1B/30K-3022K 5600:30:21.35+00:09:456:049.9
23PAULIŃSKA-TYLEC Dominika 125JAMNOKOSZALINK-3023K 5700:30:28.28+00:09:526:059.8
24SAWICKA - WERS Urszula 151DRZONOWOK-3024K 6100:30:58.26+00:10:226:119.7
25TRACZ Jadwiga 173BIESIEKIERZK-3025K 6200:31:02.62+00:10:276:129.7
26ZAKOŚCIELNA Katarzyna 193ZABIEGANEKOSZALINK-3026K 6300:31:03.48+00:10:276:129.7
27DAMPS Julita 20NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-3027K 6500:31:32.89+00:10:576:189.5
28GRZECZNOWSKA Anna 43KARLINOK-3028K 6700:31:48.00+00:11:126:219.4
29GRĄBCZEWSKA Agnieszka 218KŁOSK-3029K 7000:33:23.23+00:12:476:409
30STANCZEWSKA Karolina 158BIAŁOGARDK-3030K 7400:35:25.97+00:14:507:058.5
Znaleziono 30 wynik(ów)