BIEG MIKOŁAJKOWY - 5KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2017-12-03
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
227
Wystartowało/ Started:
211
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
211
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Zespół | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1FRONTCZAK Izabela 39SZCZECINEKK-301K 300:21:59.65 4:2413.6
2CHODOR Martyna 18TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 500:22:36.40+00:00:364:3113.3
3NIEWIŃSKA SĘK Monika 121BIAŁOGARDK-303K 600:22:57.30+00:00:574:3513.1
4CHODOR Izabela 17TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-304K 800:23:26.15+00:01:264:4112.8
5KOSMALA Aleksandra 90SZCZEGLINOK-305K 1400:24:38.80+00:02:394:5512.2
6GŁUCH Katarzyna 49ELEKTRONIKKOSZALINK-306K 2300:26:11.05+00:04:115:1411.5
7ROBAKOWSKA Żaneta 148GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK-307K 2500:26:39.20+00:04:395:1911.3
8KOLIGAT Anna 85KOSZALINK-308K 2600:26:39.50+00:04:395:2011.3
9SZUBERT Agnieszka 181KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-309K 2700:26:39.95+00:04:405:2011.3
10WĄSOWICZ Anna 196KOŁOBRZEG/STRAMNICAK-3010K 2800:27:02.15+00:05:025:2411.1
11PACAN Mira 129ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-3011K 2900:27:03.40+00:05:035:2411.1
12JUSZCZYK Agnieszka 70ANOX TEAMKOSZALINK-3012K 3000:27:26.75+00:05:275:2910.9
13LATOPOLSKA-OLEJNIK Kalina 101ŻYTNIA TEAMKOSZALINK-3013K 3300:27:49.75+00:05:505:3410.8
14PŁOTKA Emilia 140KOSZALINK-3014K 3700:28:50.85+00:06:515:4610.4
15KILJAN Sylwia 213KOSZALINK-3015K 3800:29:06.60+00:07:065:4910.3
16TRACZ Jadwiga 185NOSOWOK-3016K 3900:29:15.20+00:07:155:5110.3
17FIDUN Anna 37KOSZALINK-3017K 4000:29:27.45+00:07:275:5310.2
18OZIMEK Iwona 128BIAŁOGARDK-3018K 4700:30:20.65+00:08:216:049.9
19BIELĘDA Karolina 212RAMS TRAINING HOUSEKOŁOBRZEGK-3019K 4900:31:03.35+00:09:036:129.7
20PASEK Paula 132DUNOWOK-3020K 5000:31:07.90+00:09:086:139.6
21WALECKA Katarzyna 193ATOMOWKISZCZECINEKK-3021K 5100:31:14.70+00:09:156:159.6
22SOKOŁOWSKA Anna 160ATOMOWKISZCZECINEKK-3022K 5200:31:15.10+00:09:156:159.6
23KOT Aleksandra 91OKONEKK-3023K 5300:31:43.15+00:09:436:209.5
24WODZYŃSKA Katarzyna 201OKONEKK-3024K 5400:31:43.35+00:09:436:209.5
25STANCZEWSKA Karolina 164BIAŁOGARDK-3025K 5900:32:14.50+00:10:146:279.3
26SZAFIROWICZ-CHOJNACKA Paulina 175KOSZALINK-3026K 6000:32:19.00+00:10:196:279.3
27BOCHNIAK Małgorzata 8JAMNOKOSZALINK-3027K 6200:33:40.90+00:11:416:448.9
28KULASZEWICZ-HENGIER Sabina 100KOSZALINK-3028K 6600:35:15.80+00:13:167:038.5
29DAMPS Julita 27NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-3029K 6900:40:20.65+00:18:218:047.4
Znaleziono 29 wynik(ów)