BIEG MIKOŁAJKOWY - 5KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data/ Date:
2018-12-02
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
219
Wystartowało/ Started:
205
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
205
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KONKEL Agnieszka 71KOSZALINK-301K 100:20:35.58 4:0714.6
2CHORĄŻY Karolina 15LEO-TEAMKOSZALINK-201K 200:20:46.78+00:00:114:0914.4
3SZNYTER Sabina 166DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK-202K 300:21:01.17+00:00:254:1214.3
4GÓRA Agnieszka 208#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-401K 400:22:35.59+00:02:004:3113.3
5KĘSIK Agnieszka 200ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-302K 500:22:56.24+00:02:204:3513.1
6HAŁKA Justyna 45TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-303K 600:23:02.07+00:02:264:3613
7BORYS Justyna 10JEDWABIŚCIKOSZALINK-304K 700:23:03.70+00:02:284:3613
8KRZEWIŃSKA Małgorzata 84TKKF KOSZALINKOSZALINK-501K 800:23:30.19+00:02:544:4212.8
9CHODOR Izabela 12TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-305K 900:23:30.34+00:02:544:4212.8
10KAŹMIERCZAK Agnieszka 63ŚWIDWINK-402K 1000:23:41.39+00:03:054:4412.7
11ZAGALSKA Paulina 192POŁCZYN ZDRÓJK-306K 1100:24:06.92+00:03:314:4912.4
12GARSKA Joanna 37ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-403K 1200:24:17.54+00:03:414:5112.4
13RODZIEWICZ-CZAPLIŃSKA Agnieszka 141KOSZALINK-404K 1300:24:19.74+00:03:444:5212.3
14PACAN Mira 122ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-307K 1400:24:22.22+00:03:464:5212.3
15MEJER Aleksandra 101ROSNOWOK-141K 1500:24:28.71+00:03:534:5312.3
16PERKOWSKA Oktawia 129DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-203K 1600:24:28.81+00:03:534:5312.3
17PERLIK Katarzyna 130MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-204K 1700:24:39.81+00:04:044:5612.2
18GŁUCH Katarzyna 41FORMAKOSZALINK-308K 1800:25:01.49+00:04:255:0012
19LEWICZ Ewa 91REDZIKOWOK-309K 1900:25:02.96+00:04:275:0012
20WRÓBLEWSKA Marta 190KOSZALINK-405K 2000:25:11.00+00:04:355:0211.9
21SZOSTAK Marta 167KOSZALINK-205K 2100:25:23.24+00:04:475:0411.8
22KOLIGAT Anna 70KOSZALINK-3010K 2200:25:31.37+00:04:555:0611.8
23KORZENIOWSKA Ewa 73KOSZALINK-206K 2300:25:37.52+00:05:015:0711.7
24HAŁAJKO Magdalena 44HEISENBERG TWAMKOSZALINK-3011K 2400:25:56.84+00:05:215:1111.6
25DRABKOWSKA Agnieszka 29BIAŁOGARDK-406K 2500:26:02.29+00:05:265:1211.5
26SAŁAJ Angelika 149METALCORP TEAMZBYSZEWOK-3012K 2600:26:02.98+00:05:275:1211.5
27KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 87TEAM CZARNE BIEGACZARNEK-407K 2700:26:08.61+00:05:335:1311.5
28RÓJ Barbara 144BIAŁOGARDK-408K 2800:26:11.20+00:05:355:1411.5
29PRZEDNÓWEK Mariola 135CZARNEK-207K 2900:26:20.33+00:05:445:1611.4
30MONGIAŁO Aleksandra 108FAST FEET K-LINKOSZALINK-3013K 3000:26:51.08+00:06:155:2211.2
31RASZPLA Ilona 139KOSZALINK-409K 3100:26:58.98+00:06:235:2311.1
32KILJAN Sylwia 213KOŁOBRZEGK-3014K 3200:27:24.32+00:06:485:2810.9
33SUCHODOLSKA Aleksandra 162ROSNOWOK-3015K 3300:27:24.89+00:06:495:2910.9
34DORAWA-ZIOMEK Anna 27KOSZALINK-3016K 3400:27:29.12+00:06:535:2910.9
35MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 94KOSZALINK-208K 3500:27:29.37+00:06:535:2910.9
36WĄSOWICZ Anna 177KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29K-3017K 3600:27:30.11+00:06:545:3010.9
37MICHALAK Anna 102KOSZALINK-3018K 3700:27:31.85+00:06:565:3010.9
38PAWŁOWICZ Aleksandra 127KOSZALINK-209K 3800:27:33.68+00:06:585:3010.9
39MARKOWSKA Iwona 984FIT CROSS BIAŁOGARDKLĘPINO BIAŁOGARDZKIEK-4010K 3900:27:44.29+00:07:085:3310.8
40PŁOTKA Emilia 132KOSZALINK-3019K 4000:27:44.45+00:07:085:3310.8
41WALCZAK Agnieszka 175TKKF KOSZALINKOSZALINK-4011K 4100:27:55.37+00:07:195:3510.7
42DZIEMIANKO Ilona 31KOŁACZK-2010K 4200:28:04.04+00:07:285:3610.7
43DOMAŃSKA Katarzyna 24KOŁOBRZEGK-4012K 4300:28:16.20+00:07:405:3910.6
44ROMANOWICZ Monika 142ZABIEGANE :)KOSZALINK-3020K 4400:28:28.08+00:07:525:4110.5
45MICHALCZYK Małgorzata 103JW1223KOSZALIMK-2011K 4500:28:29.48+00:07:535:4110.5
46KRAWIECKA Klaudia 81AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOK-142K 4600:28:31.26+00:07:555:4210.5
47OGRODOWCZYK Jagoda 116KOŁOBRZEGK-3021K 4700:28:37.49+00:08:015:4310.5
48ZUKAL Aleksandra 195KOSZALINK-4013K 4800:28:45.80+00:08:105:4510.4
49BORSUK Dorota 9KOSZALINK-4014K 4900:29:02.34+00:08:265:4810.3
50NOWAK Ania 115JEDWABIŚCIKOSZALINK-4015K 5000:29:09.21+00:08:335:4910.3
51ZWOLIŃSKA Anna 196BIAŁOGARDK-4016K 5100:29:10.18+00:08:345:5010.3
52BOKOTA Katarzyna 8BIAŁOGARDK-4017K 5200:29:14.79+00:08:395:5110.3
53SULL Agnieszka 164NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-4018K 5300:29:20.38+00:08:445:5210.2
54WÓJCIK Kamila 189KOŁOBRZEGK-2012K 5400:29:21.68+00:08:465:5210.2
55MAŁYSZEWICZ Teresa 96BIAŁY BÓRK-502K 5500:29:29.69+00:08:545:5410.2
56HARASIM Emila 47PIŁSUDKIEGO 1B/30K-3022K 5600:30:21.35+00:09:456:049.9
57PAULIŃSKA-TYLEC Dominika 125JAMNOKOSZALINK-3023K 5700:30:28.28+00:09:526:059.8
58BEDNARZ Katarzyna 5KOŁOBRZEGK-4019K 5800:30:31.35+00:09:556:069.8
59KOZŁOWIECKA Małgorzata 78KOSZALINK-503K 5900:30:53.65+00:10:186:109.7
60BUDZYŃSKA Elżbieta 216SŁUPSKK-504K 6000:30:57.57+00:10:216:119.7
61SAWICKA - WERS Urszula 151DRZONOWOK-3024K 6100:30:58.26+00:10:226:119.7
62TRACZ Jadwiga 173BIESIEKIERZK-3025K 6200:31:02.62+00:10:276:129.7
63ZAKOŚCIELNA Katarzyna 193ZABIEGANEKOSZALINK-3026K 6300:31:03.48+00:10:276:129.7
64PEŁKA Iwona 128KOSZALINK-505K 6400:31:06.49+00:10:306:139.6
65DAMPS Julita 20NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-3027K 6500:31:32.89+00:10:576:189.5
66KLUCZYK Adrianna 67KARLINO BIEGAJKARLINOK-2013K 6600:31:46.96+00:11:116:219.4
67GRZECZNOWSKA Anna 43KARLINOK-3028K 6700:31:48.00+00:11:126:219.4
68ŚLEDŹ Joanna 172SŁUPSKK-4020K 6800:31:48.91+00:11:136:219.4
69AUGUSTYNIAK Ewelina 215KARLINOBIEGAJKARLINOK-2014K 6900:32:27.89+00:11:526:299.2
70GRĄBCZEWSKA Agnieszka 218KŁOSK-3029K 7000:33:23.23+00:12:476:409
71STRACH Martyna 161KOSZALINK-143K 7100:33:24.44+00:12:486:409
72STASZYŃSKA Marianna 160BTC,,ORZEŁ' BIAŁOGARDBIAŁOGARDK-601K 7200:34:40.23+00:14:046:568.7
73SZULC Martyna 168BIAŁOGARDK-2015K 7300:35:25.26+00:14:497:058.5
74STANCZEWSKA Karolina 158BIAŁOGARDK-3030K 7400:35:25.97+00:14:507:058.5
75KRYSTOSIK Paulina 201SZCZECINK-2016K 7500:35:49.06+00:15:137:108.4
76JANDURA Patrycja 52KOSZALINK-2017K 7600:35:49.47+00:15:137:098.4
77WĄTRUCKA Jolanta 180ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOSZALINK-602K 7700:41:04.16+00:20:288:137.3
78SOLAK Halina 154ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-603K 7800:41:18.00+00:20:428:157.3
Znaleziono 78 wynik(ów)