BIEG MIKOŁAJKOWY - 5KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2017-12-03
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
227
Wystartowało:
211
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
211
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Zespół | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SZABAŁOWSKA Małgorzata 174MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-161K 100:20:00.25 4:0015,0
2BORYCHOWSKA Marlena 12KB TUPOT USTKAKOBYLNICAK-162K 200:20:32.05+00:00:314:0614,6
3FRONTCZAK Izabela 39SZCZECINEKK-301K 300:21:59.65+00:01:594:2413,6
4GÓRA Agnieszka 52#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-401K 400:22:31.65+00:02:314:3013,3
5CHODOR Martyna 18TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 500:22:36.40+00:02:364:3113,3
6NIEWIŃSKA SĘK Monika 121BIAŁOGARDK-303K 600:22:57.30+00:02:574:3513,1
7SZUBERT Julia 183KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-163K 700:23:10.40+00:03:104:3812,9
8CHODOR Izabela 17TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-304K 800:23:26.15+00:03:254:4112,8
9KRZEWIŃSKA Małgorzata 99TKKF KOSZALINKOSZALINK-501K 900:23:27.00+00:03:264:4112,8
10MEJER Aleksandra 111ROSNOWOK-164K 1000:23:29.00+00:03:284:4112,8
11GARSKA Joanna 44ŚWIAT PŁYTEK I KRYSPINABYTÓWK-402K 1100:23:32.90+00:03:324:4212,7
12LEWANDOWSKA Anna 102SZCZECINEKK-165K 1200:23:52.65+00:03:524:4612,6
13KAŹMIERCZAK Agnieszka 81ŚWIDWINK-403K 1300:24:08.10+00:04:074:4912,4
14KOSMALA Aleksandra 90SZCZEGLINOK-305K 1400:24:38.80+00:04:384:5512,2
15PLUTA Katarzyna 138ZABIEGANINOCĄOKONEKK-166K 1500:25:11.65+00:05:115:0211,9
16MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 106KOSZALINK-167K 1600:25:15.60+00:05:155:0311,9
17SZNYTER Sabina 223DECATHLONPOLANÓWK-168K 1700:25:19.80+00:05:195:0411,8
18ŁOZIŃSKA Karolina 216KOSZALINK-169K 1800:25:36.30+00:05:365:0711,7
19CHORĄŻY Karolina 22KOSZALINK-1610K 1900:25:38.40+00:05:385:0711,7
20JUSIŃSKA Anna 67SŁAWOBORZEK-404K 2000:25:47.90+00:05:475:0911,6
21MIŁEK Ewelina 225DECATHLONRESKOK-1611K 2100:25:55.60+00:05:555:1111,6
22JANKOWSKA Monika 63SZCZECINEKK-1612K 2200:25:56.85+00:05:565:1111,6
23GŁUCH Katarzyna 49ELEKTRONIKKOSZALINK-306K 2300:26:11.05+00:06:105:1411,5
24STRZELECKA Małgorzata 169SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-405K 2400:26:27.65+00:06:275:1711,3
25ROBAKOWSKA Żaneta 148GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK-307K 2500:26:39.20+00:06:385:1911,3
26KOLIGAT Anna 85KOSZALINK-308K 2600:26:39.50+00:06:395:2011,3
27SZUBERT Agnieszka 181KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-309K 2700:26:39.95+00:06:395:2011,3
28WĄSOWICZ Anna 196KOŁOBRZEG/STRAMNICAK-3010K 2800:27:02.15+00:07:015:2411,1
29PACAN Mira 129ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-3011K 2900:27:03.40+00:07:035:2411,1
30JUSZCZYK Agnieszka 70ANOX TEAMKOSZALINK-3012K 3000:27:26.75+00:07:265:2910,9
31KOMOROWSKA Beata 86ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-406K 3100:27:38.15+00:07:375:3110,9
32RASZPLA Ilona 146CIOTECZKI.PLKOSZALINK-407K 3200:27:40.05+00:07:395:3210,8
33LATOPOLSKA-OLEJNIK Kalina 101ŻYTNIA TEAMKOSZALINK-3013K 3300:27:49.75+00:07:495:3410,8
34POKRZYWKA Olga 142KOSZALINK-1613K 3400:28:15.45+00:08:155:3910,6
35BURSZTA Marta 16KARLINO BIEGAJKARLINOK-1614K 3500:28:16.55+00:08:165:3910,6
36SZEWCZYK Paulina 178WOJNOWOK-1615K 3600:28:34.30+00:08:345:4210,5
37PŁOTKA Emilia 140KOSZALINK-3014K 3700:28:50.85+00:08:505:4610,4
38KILJAN Sylwia 213KOSZALINK-3015K 3800:29:06.60+00:09:065:4910,3
39TRACZ Jadwiga 185NOSOWOK-3016K 3900:29:15.20+00:09:145:5110,3
40FIDUN Anna 37KOSZALINK-3017K 4000:29:27.45+00:09:275:5310,2
41SULL Agnieszka 171NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-408K 4100:29:32.05+00:09:315:5410,2
42SUSKA Joanna 173KOSZALINK-1616K 4200:29:38.55+00:09:385:5510,1
43DOMAŃSKA Katarzyna 29KOŁOBRZEGK-409K 4300:29:38.80+00:09:385:5510,1
44BORSUK Dorota 11KOSZALINK-4010K 4400:29:56.65+00:09:565:5910,0
45BEDNARZ Katarzyna 3KOŁOBRZEGK-4011K 4500:29:56.90+00:09:565:5910,0
46MYSZKOWSKA Grażyna 116NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-502K 4600:30:15.40+00:10:156:039,9
47OZIMEK Iwona 128BIAŁOGARDK-3018K 4700:30:20.65+00:10:206:049,9
48KOSECKA Sylwia 88ZAKWASKOSZALINK-1617K 4800:30:21.25+00:10:216:049,9
49BIELĘDA Karolina 212RAMS TRAINING HOUSEKOŁOBRZEGK-3019K 4900:31:03.35+00:11:036:129,7
50PASEK Paula 132DUNOWOK-3020K 5000:31:07.90+00:11:076:139,6
51WALECKA Katarzyna 193ATOMOWKISZCZECINEKK-3021K 5100:31:14.70+00:11:146:159,6
52SOKOŁOWSKA Anna 160ATOMOWKISZCZECINEKK-3022K 5200:31:15.10+00:11:146:159,6
53KOT Aleksandra 91OKONEKK-3023K 5300:31:43.15+00:11:426:209,5
54WODZYŃSKA Katarzyna 201OKONEKK-3024K 5400:31:43.35+00:11:436:209,5
55TRĘBSKA Marta 186ZABIEGANINOCĄOKONEKK-4012K 5500:31:43.85+00:11:436:209,5
56BERNECKA Agnieszka 5KOSZALINK-4013K 5600:32:05.45+00:12:056:259,3
57NIEDBAŁA Dorota 118KOSZALINK-4014K 5700:32:05.65+00:12:056:259,3
58ULENBERG Maria 190KOŚCIERZYNAK-1618K 5800:32:13.80+00:12:136:269,3
59STANCZEWSKA Karolina 164BIAŁOGARDK-3025K 5900:32:14.50+00:12:146:279,3
60SZAFIROWICZ-CHOJNACKA Paulina 175KOSZALINK-3026K 6000:32:19.00+00:12:186:279,3
61RAMA Ewa 145KOŁOBRZEGK-503K 6100:33:23.20+00:13:226:409,0
62BOCHNIAK Małgorzata 8JAMNOKOSZALINK-3027K 6200:33:40.90+00:13:406:448,9
63JANDURA Patrycja 62KOSZALINK-1619K 6300:33:43.45+00:13:436:448,9
64KRYSTOSIK Paulina 98KOSZALINK-1620K 6400:34:40.65+00:14:406:568,6
65MAŁYSZEWICZ Teresa 108BIAŁY BÓRK-504K 6500:34:54.40+00:14:546:598,6
66KULASZEWICZ-HENGIER Sabina 100KOSZALINK-3028K 6600:35:15.80+00:15:157:038,5
67GÓRSKA Dorota 53KOSZALINK-505K 6700:35:35.45+00:15:357:078,4
68SOLAK Halina 161ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-601K 6800:39:27.30+00:19:277:537,6
69DAMPS Julita 27NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-3029K 6900:40:20.65+00:20:208:047,4
Znaleziono 69 wynik(ów)