BIEG MIKOŁAJKOWY - 5KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2017-12-03
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
227
Wystartowało:
211
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
211
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Zespół | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SIÓDMIAK Igor 159MKP SZCZECINEK / TRIATHLONSZCZECINEKM-161M 100:16:21.50 3:1618,3
2KRYZEL Daniel 35TALEX BORZYTUCHOMKOLCZYGŁOWYM-162M 200:16:25.00+00:00:033:1718,3
3JAKUBEK Patryk 61ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-163M 400:17:58.50+00:01:373:3516,7
4LEWANDOWSKI Bogdan 220MKL SZCZECINEKMARCELINM-164M 500:18:04.85+00:01:433:3716,6
5STEBELSKI Jasiek 166KOSZALINM-165M 900:19:36.35+00:03:143:5515,3
6UZNAŃSKI Wojciech 192BTKOŁOBRZEGM-166M 1600:20:22.75+00:04:014:0414,7
7ŁUKAWSKI Mariusz 104JW 1223CHAŁUPYM-167M 1700:20:36.70+00:04:154:0714,6
8SULL Kacper 172NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-168M 2000:20:38.95+00:04:174:0714,5
9JAROSZ Jakub 65TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-169M 2500:21:19.60+00:04:584:1514,1
10SZEWCZYK Dawid 180OMULNAM-1610M 2700:21:25.35+00:05:034:1714,0
11MIELCZAREK Ksawery 113JAMNOKOSZALINM-1611M 3900:22:07.15+00:05:454:2513,6
12NOWAK Adam 222DECATHLONKOSZALINM-1612M 4900:23:05.00+00:06:434:3713,0
13PUSZ Jakub 143ELEKTRONIK KOSZALINKOSZALINM-1613M 5300:23:15.20+00:06:534:3912,9
14GLISZCZYŃSKI Łukasz 219UKSN SPRINT SŁAWNOBYTÓWM-1614M 5500:23:23.05+00:07:014:4012,8
15DROZDOWSKI Marcin 32MORPOLKOSZALINM-1615M 5900:23:39.50+00:07:184:4312,7
16BOBER Jakub 7MIASTKOM-1616M 6000:23:40.75+00:07:194:4412,7
17GONTARZ Wojciech 50DARŁOWOM-1617M 6900:24:29.10+00:08:074:5312,3
18SZEWCZYK Paweł 179WOJNOWOM-1618M 7300:24:35.10+00:08:134:5512,2
19WIERZBICKI Kacper 198KOSZALINM-1619M 8500:25:16.55+00:08:555:0311,9
20GAŁKA Dominik 42SP NR 1 TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-1620M 8700:25:29.70+00:09:085:0611,8
21MASTALERZ Konrad 224DECATHLONKOSZALINM-1621M 9400:25:49.40+00:09:275:0911,6
22BRESZKA Michał 15DARŁOWOM-1622M 10900:26:42.05+00:10:205:2011,2
23SZAFIRSKI Kacper 176CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-1623M 11000:26:49.85+00:10:285:2211,2
24DOMAŃSKI Krzysztof 31KOŁOBRZEGM-1624M 11600:27:28.00+00:11:065:2910,9
25RUSINEK Dawid 151BIAŁOGARDM-1625M 13400:30:21.90+00:14:006:049,9
Znaleziono 25 wynik(ów)