Organizator : | Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2017-12-03 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 227 |
Wystartowało : | 211 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 211 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SIÓDMIAK Igor | 159 | MKP SZCZECINEK / TRIATHLON | SZCZECINEK | M-16 | 1 | M 1 | 00:16:21.50 | 3:16 | 18.3 (100%) | ||
2 | KRYZEL Daniel | 35 | TALEX BORZYTUCHOM | KOLCZYGŁOWY | M-16 | 2 | M 2 | 00:16:25.00 | +00:00:03 (0.4%) | 3:17 | 18.3 (100%) | |
3 | JAKUBEK Patryk | 61 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-16 | 3 | M 4 | 00:17:58.50 | +00:01:37 (9.0%) | 3:35 | 16.7 (91.3%) | |
4 | LEWANDOWSKI Bogdan | 220 | MKL SZCZECINEK | MARCELIN | M-16 | 4 | M 5 | 00:18:04.85 | +00:01:43 (9.5%) | 3:37 | 16.6 (90.7%) | |
5 | STEBELSKI Jasiek | 166 | KOSZALIN | M-16 | 5 | M 9 | 00:19:36.35 | +00:03:14 (16.6%) | 3:55 | 15.3 (83.6%) | ||
6 | UZNAŃSKI Wojciech | 192 | BT | KOŁOBRZEG | M-16 | 6 | M 16 | 00:20:22.75 | +00:04:01 (19.7%) | 4:04 | 14.7 (80.3%) | |
7 | ŁUKAWSKI Mariusz | 104 | JW 1223 | CHAŁUPY | M-16 | 7 | M 17 | 00:20:36.70 | +00:04:15 (20.6%) | 4:07 | 14.6 (79.8%) | |
8 | SULL Kacper | 172 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | WODNICA | M-16 | 8 | M 20 | 00:20:38.95 | +00:04:17 (20.8%) | 4:07 | 14.5 (79.2%) | |
9 | JAROSZ Jakub | 65 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M-16 | 9 | M 25 | 00:21:19.60 | +00:04:58 (23.3%) | 4:15 | 14.1 (77.0%) | |
10 | SZEWCZYK Dawid | 180 | OMULNA | M-16 | 10 | M 27 | 00:21:25.35 | +00:05:03 (23.6%) | 4:17 | 14 (76.5%) | ||
11 | MIELCZAREK Ksawery | 113 | JAMNO | KOSZALIN | M-16 | 11 | M 39 | 00:22:07.15 | +00:05:45 (26.0%) | 4:25 | 13.6 (74.3%) | |
12 | NOWAK Adam | 222 | DECATHLON | KOSZALIN | M-16 | 12 | M 49 | 00:23:05.00 | +00:06:43 (29.1%) | 4:37 | 13 (71.0%) | |
13 | PUSZ Jakub | 143 | ELEKTRONIK KOSZALIN | KOSZALIN | M-16 | 13 | M 53 | 00:23:15.20 | +00:06:53 (29.7%) | 4:39 | 12.9 (70.5%) | |
14 | GLISZCZYŃSKI Łukasz | 219 | UKSN SPRINT SŁAWNO | BYTÓW | M-16 | 14 | M 55 | 00:23:23.05 | +00:07:01 (30.0%) | 4:40 | 12.8 (69.9%) | |
15 | DROZDOWSKI Marcin | 32 | MORPOL | KOSZALIN | M-16 | 15 | M 59 | 00:23:39.50 | +00:07:18 (30.9%) | 4:43 | 12.7 (69.4%) | |
16 | BOBER Jakub | 7 | MIASTKO | M-16 | 16 | M 60 | 00:23:40.75 | +00:07:19 (30.9%) | 4:44 | 12.7 (69.4%) | ||
17 | GONTARZ Wojciech | 50 | DARŁOWO | M-16 | 17 | M 69 | 00:24:29.10 | +00:08:07 (33.2%) | 4:53 | 12.3 (67.2%) | ||
18 | SZEWCZYK Paweł | 179 | WOJNOWO | M-16 | 18 | M 73 | 00:24:35.10 | +00:08:13 (33.5%) | 4:55 | 12.2 (66.7%) | ||
19 | WIERZBICKI Kacper | 198 | KOSZALIN | M-16 | 19 | M 85 | 00:25:16.55 | +00:08:55 (35.3%) | 5:03 | 11.9 (65.0%) | ||
20 | GAŁKA Dominik | 42 | SP NR 1 TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M-16 | 20 | M 87 | 00:25:29.70 | +00:09:08 (35.8%) | 5:06 | 11.8 (64.5%) | |
21 | MASTALERZ Konrad | 224 | DECATHLON | KOSZALIN | M-16 | 21 | M 94 | 00:25:49.40 | +00:09:27 (36.7%) | 5:09 | 11.6 (63.4%) | |
22 | BRESZKA Michał | 15 | DARŁOWO | M-16 | 22 | M 109 | 00:26:42.05 | +00:10:20 (38.7%) | 5:20 | 11.2 (61.2%) | ||
23 | SZAFIRSKI Kacper | 176 | CAMINO SŁUPSK | SŁUPSK | M-16 | 23 | M 110 | 00:26:49.85 | +00:10:28 (39.0%) | 5:22 | 11.2 (61.2%) | |
24 | DOMAŃSKI Krzysztof | 31 | KOŁOBRZEG | M-16 | 24 | M 116 | 00:27:28.00 | +00:11:06 (40.4%) | 5:29 | 10.9 (59.6%) | ||
25 | RUSINEK Dawid | 151 | BIAŁOGARD | M-16 | 25 | M 134 | 00:30:21.90 | +00:14:00 (46.1%) | 6:04 | 9.9 (54.1%) |
Znaleziono 25 wynik(ów)