BIEG MIKOŁAJKOWY - 5KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data/ Date:
2018-12-02
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
219
Wystartowało/ Started:
205
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
205
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GARSKI Dawid 119ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-301M 100:16:38.86 3:1918
2HUBERT Łukasz 50TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 700:18:12.87+00:01:343:3816.5
3SIADAK Arkadiusz 152KOSZALINM-303M 800:18:21.68+00:01:423:4016.3
4DUDA Grzegorz 30METALCORP TEAMBUKÓWKAM-304M 900:19:00.26+00:02:213:4815.8
5CZAPLIŃSKI Jacek 19TAGER KOSZALINKOSZALINM-305M 1000:19:04.99+00:02:263:4915.7
6RYKIEL Michał 148JEDWABIŚCIBONINM-306M 1100:19:15.52+00:02:363:5115.6
7BRALSKI Andrzej 204#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-307M 1600:19:23.45+00:02:443:5215.5
8KALKOWSKI Paweł 57JW1223/BLOGKOSZALINM-308M 1900:19:36.83+00:02:573:5515.3
9MAJKOWICZ Rafal 93KOSZALINM-309M 2100:19:56.45+00:03:173:5915.1
10CUBER Wojciech 203#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-3010M 2200:19:59.26+00:03:203:5915
11MIŁASZEWSKI Przemek 106TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINM-3011M 2400:20:11.67+00:03:324:0214.9
12CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 18ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3012M 2600:20:17.30+00:03:384:0314.8
13KAWKA Adrian 61SLUPSKM-3013M 2800:20:37.24+00:03:584:0714.6
14KWIETNIEWSKI Daniel 89KOSZALINM-3014M 3200:21:21.80+00:04:424:1614
15DZIĘBOWSKI Mariusz 32KOSZALINM-3015M 3600:21:43.12+00:05:044:2013.8
16OTTO Michał 121BONINM-3016M 3900:22:07.92+00:05:294:2513.6
17KONKEL Łukasz 72KOSZALINM-3017M 4100:22:13.44+00:05:344:2613.5
18KOZIEŁ Paweł 76RĄBINOM-3018M 4300:22:18.32+00:05:394:2713.4
19WEBER Paweł 181ENERGONKOSZALINM-3019M 4700:22:32.29+00:05:534:3013.3
20KUKIEŁA Tomasz 85FAN CLUB KAROLINKI I MATYLDKI K.KOSZALINM-3020M 5300:23:16.89+00:06:384:3912.9
21CHOŁUJ Karol 14KOSZALINM-3021M 5600:23:40.52+00:07:014:4412.7
22BARTHA Adrian 2KOŁOBRZEGM-3022M 5800:23:49.02+00:07:104:4512.6
23WÓJCICKI Adrian 188DEAF KOSZALINKOSZALINM-3023M 6000:23:52.20+00:07:134:4612.6
24KŁOS Tomasz 68KALISZ POMORSKIM-3024M 6100:23:54.23+00:07:154:4612.6
25ŻUKOWSKI Cezary 197MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3025M 6300:24:03.40+00:07:244:4812.5
26KAZIMIERCZAK Leszek 62LOVELASY DĄBKINIEKŁONICEM-3026M 6500:24:19.72+00:07:404:5112.3
27KUSZYŃSKI Dariusz 88KOSZALINM-3027M 6600:24:26.26+00:07:474:5312.3
28PACAN Bartosz 123ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3028M 6700:24:30.46+00:07:514:5412.2
29KŁOSIŃSKI Michał 69KOSZALINM-3029M 7100:25:01.28+00:08:225:0012
30LEWICZ Jan 92REDZIKOWOM-3030M 7200:25:03.35+00:08:245:0012
31DĘBSKI Damian 22KOSZALINM-3031M 7300:25:03.75+00:08:245:0012
32BODO Rafał 7KOSZALINM-3032M 7600:25:20.78+00:08:415:0411.8
33KOSZ Paweł 74KOSZALINM-3033M 7800:25:26.89+00:08:485:0511.8
34MYK Paweł 111KOSZALINM-3034M 7900:25:37.08+00:08:585:0711.7
35KACZMAREK Łukasz 56WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3035M 8200:25:45.87+00:09:075:0911.6
36DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 28SŁUPSKM-3036M 8400:25:49.93+00:09:115:1011.6
37SZULC Szymon 169BIAŁOGARDM-3037M 8700:26:00.66+00:09:215:1211.5
38ORYSZCZYN Arkadiusz 118KOSZALINM-3038M 8900:26:16.57+00:09:375:1511.4
39MARSZAŁKOWSKI Radosław 99PRZYBRDAM-3039M 9100:26:21.55+00:09:425:1611.4
40SATYŁA Tomasz 150TEAM CZARNEBIEGACZARNEM-3040M 9400:26:25.63+00:09:465:1711.3
41KRZANOWSKI Marcin 212MARCINBIEGABIAŁOGARDM-3041M 9700:26:35.25+00:09:565:1911.3
42DĘGA Piotr 23CZARNEM-3042M 9800:26:35.49+00:09:565:1911.3
43PRZYBYŁ Krzysztof 136KOSZALINM-3043M 10200:26:53.49+00:10:145:2211.2
44KURŁOWICZ Krzysztof 214KOSZALINM-3044M 10400:27:10.16+00:10:315:2611
45HRYCIÓW Paweł 49JW1223BIAŁOGARDM-3045M 10700:27:27.80+00:10:485:2910.9
46PŁOTKA Grzegorz 133KOSZALINM-3046M 11100:27:44.88+00:11:065:3310.8
47SPICA Luki 156KOSZALINM-3047M 11800:29:27.25+00:12:485:5310.2
48ZIMNOWŁOCKI Mariusz 206DEAF KOSZALINIWIĘCINOM-3048M 12400:32:31.49+00:15:526:309.2
49GRĄBCZEWSKI Rafał 219JW1223KŁOSM-3049M 12500:33:24.52+00:16:456:419
Znaleziono 49 wynik(ów)