BIEG MIKOŁAJKOWY - 5KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2017-12-03
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
227
Wystartowało/ Started:
211
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
211
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Zespół | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SIADAK Arkadiusz 157KOSZALINM-301M 600:18:27.45 3:4116.3
2CZAPLIŃSKI Jacek 26FREE BIRDSKOSZALINM-302M 800:19:06.60+00:00:393:4915.7
3WICHER Krzysztof 197GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINM-303M 1100:19:45.60+00:01:183:5715.2
4CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 24ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-304M 1200:19:49.20+00:01:213:5715.1
5KALKOWSKI Paweł 74JW 1223KOSZALINM-305M 1300:19:50.00+00:01:223:5815.1
6ZIENKIEWICZ Wojciech 207BARBARIANS KOSZALINKOSZALINM-306M 1500:20:03.60+00:01:364:0015
7CUBER Wojciech 25#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-307M 1800:20:38.00+00:02:104:0714.5
8KAPUŚCIŃSKI Robert 77KOSZALINM-308M 2300:21:14.80+00:02:474:1414.1
9BONISŁAWSKI Jarosław 10MAM ŚWIRASŁAWNOM-309M 2600:21:24.15+00:02:564:1614
10KUKIEŁA Tomasz 214KOSZALINM-3010M 2800:21:35.55+00:03:084:1913.9
11STRUMIŃSKI Rafał 168ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-3011M 2900:21:35.75+00:03:084:1913.9
12OLEJNIK Bartłomiej 124ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-3012M 3200:21:44.60+00:03:174:2013.8
13MUCHA Krzysztof 115KOSZALINKOSZALINM-3013M 3600:22:00.50+00:03:334:2413.6
14SOROKA Piotr 162KOSZALINM-3014M 3700:22:02.95+00:03:354:2413.6
15OTTO Michał 127BONINM-3015M 4100:22:21.50+00:03:544:2813.4
16KŁOS Tomasz 84KALISZ POMORSKIM-3016M 4400:22:28.60+00:04:014:2913.3
17KOZIEŁ Paweł 94WICHER RĄBINORĄBINOM-3017M 4700:22:41.55+00:04:144:3213.2
18KAMYK Piotr 76MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-3018M 5000:23:06.10+00:04:384:3713
19RÓG Michał 149JW 1223STARE BIELICEM-3019M 5400:23:16.05+00:04:484:3912.9
20HRYCIÓW Paweł 58JW1223BIAŁOGARDM-3020M 5600:23:32.45+00:05:054:4212.7
21CHOŁUJ Karol 21ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3021M 5800:23:35.85+00:05:084:4312.7
22MIKIETYŃSKI Michał 114,,ZABIEGANI NOCĄ''OKONEKM-3022M 6300:23:48.85+00:05:214:4512.6
23ŻUKOWSKI Cezary 210MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3023M 6500:23:52.40+00:05:244:4612.6
24DZIĘBOWSKI Mariusz 33KOSZALINM-3024M 6800:24:25.85+00:05:584:5312.3
25PODSIADŁO Marcin 221KOSZALINM-3025M 7000:24:30.20+00:06:024:5412.2
26KACZMAREK Łukasz 72WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3026M 7100:24:33.05+00:06:054:5412.2
27MARZEC Łukasz 109KOSZALINM-3027M 7600:24:44.70+00:06:174:5712.1
28SZULC Szymon 226BIAŁOGARDM-3028M 7900:24:48.85+00:06:214:5712.1
29PACAN Bartosz 130ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3029M 8100:25:13.70+00:06:465:0211.9
30KOWALCZYK Piotr 92KOSZALINM-3030M 8400:25:16.45+00:06:495:0311.9
31KAMIŃSKI Tomasz 75TKKF-JW 1223KOSZALINM-3031M 8600:25:26.30+00:06:585:0511.8
32PELC Maciej 135ZIELONA GÓRAM-3032M 9000:25:39.65+00:07:125:0811.7
33GRĄBCZEWSKI Rafał 54JW1223KŁOSM-3033M 9500:25:49.95+00:07:225:1011.6
34HRYCAJ Tomasz 57KOŁOBRZEGM-3034M 9700:25:57.35+00:07:295:1111.6
35RYCHLIŃSKI Damian 152SŁUPSKM-3035M 10200:26:11.70+00:07:445:1411.5
36KAZIMIERCZAK Leszek 80SKURCZTEAMNIEKŁONICEM-3036M 10500:26:31.60+00:08:045:1811.3
37RUSINEK Artur 150KOSZALINM-3037M 10600:26:38.20+00:08:105:1911.3
38WIĘCKOWSKI Maciej 199KARLINO BIEGAJ!KARLINOM-3038M 11100:26:59.40+00:08:315:2411.1
39GAŁKA Marcin 43TRZEBIATÓWM-3039M 11200:27:07.50+00:08:405:2511.1
40BODO Rafał 9KOSZALINM-3040M 11300:27:08.40+00:08:405:2511.1
41ZALESKI Tomasz 205GORZEBĄDM-3041M 11700:27:40.70+00:09:135:3210.8
42GAWLIK Artur 46BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-3042M 11800:27:46.75+00:09:195:3310.8
43OSTAPIŃSKI Tomasz 126KOSZALINM-3043M 12400:28:32.05+00:10:045:4210.5
44PŁOTKA Grzegorz 139KOSZALINM-3044M 12700:28:50.75+00:10:235:4610.4
45KOSECKI Tomasz 89ZAKWASKOSZALINM-3045M 13300:30:21.65+00:11:546:049.9
46NOWAK Piotr 122KOSZALINM-3046M 13600:32:02.35+00:13:346:249.4
47LEŚNIEWSKI Dominik 215RAMS TRAINING HOUSEKOŁOBRZEGM-3047M 14100:33:31.10+00:15:036:429
Znaleziono 47 wynik(ów)