BIEG MIKOŁAJKOWY - 5KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data/ Date:
2018-12-02
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
219
Wystartowało/ Started:
205
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
205
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GARSKI Dawid 119ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-301M 100:16:38.86 3:1918
2KĘPKA Adrian 65DECATHLON KOSZALINDARŁOWOM-201M 200:17:20.78+00:00:413:2817.3
3JAKUBEK Patryk 51ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-202M 300:17:43.26+00:01:043:3216.9
4ZABORSKI Ryszard 191JAMNO/TKKF KOSZALINKOSZALINM-401M 400:17:47.07+00:01:083:3316.9
5SZKOŁUDA Miłosz 207DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-203M 500:17:53.07+00:01:143:3416.8
6GARSKI Kryspin 38ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-402M 600:17:57.88+00:01:193:3516.7
7HUBERT Łukasz 50TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 700:18:12.87+00:01:343:3816.5
8SIADAK Arkadiusz 152KOSZALINM-303M 800:18:21.68+00:01:423:4016.3
9DUDA Grzegorz 30METALCORP TEAMBUKÓWKAM-304M 900:19:00.26+00:02:213:4815.8
10CZAPLIŃSKI Jacek 19TAGER KOSZALINKOSZALINM-305M 1000:19:04.99+00:02:263:4915.7
11RYKIEL Michał 148JEDWABIŚCIBONINM-306M 1100:19:15.52+00:02:363:5115.6
12GÓRA Sylwester 209#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-403M 1200:19:17.02+00:02:383:5115.6
13WOJCIECHOWICZ Jacek 187WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-404M 1300:19:17.34+00:02:383:5115.5
14TRĘBSKI Krzysztof 205#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-405M 1400:19:19.61+00:02:403:5215.5
15ZUKAL Piotr 194KOSZALINM-406M 1500:19:21.11+00:02:423:5215.5
16BRALSKI Andrzej 204#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-307M 1600:19:23.45+00:02:443:5215.5
17LEWANDOWSKI Bogdan 90MARCELINM-141M 1700:19:27.62+00:02:483:5315.4
18PICK Tomasz 131DEAF KOSZALINKOSZALINM-407M 1800:19:31.32+00:02:523:5415.4
19KALKOWSKI Paweł 57JW1223/BLOGKOSZALINM-308M 1900:19:36.83+00:02:573:5515.3
20KOŚCIELNIAK Robert 75TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 2000:19:50.21+00:03:113:5815.1
21MAJKOWICZ Rafal 93KOSZALINM-309M 2100:19:56.45+00:03:173:5915.1
22CUBER Wojciech 203#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-3010M 2200:19:59.26+00:03:203:5915
23PAKULSKI Marcin 124KOSZALINM-408M 2300:20:10.96+00:03:324:0214.9
24MIŁASZEWSKI Przemek 106TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINM-3011M 2400:20:11.67+00:03:324:0214.9
25RUSINEK Dawid 146BIAŁOGARDM-204M 2500:20:16.04+00:03:374:0314.8
26CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 18ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3012M 2600:20:17.30+00:03:384:0314.8
27MUCHA Krzysztof 110KOSZALINM-409M 2700:20:24.38+00:03:454:0514.7
28KAWKA Adrian 61SLUPSKM-3013M 2800:20:37.24+00:03:584:0714.6
29URBAŃSKI Tomasz 174KARLINO BIEGAJBIAŁOGARDM-4010M 2900:20:40.50+00:04:014:0814.5
30MIELCZAREK Ksawery 104JAMNOKOSZALINM-142M 3000:20:51.78+00:04:124:1014.4
31NOWAK Adam 114DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-205M 3100:20:52.08+00:04:134:1014.4
32KWIETNIEWSKI Daniel 89KOSZALINM-3014M 3200:21:21.80+00:04:424:1614
33SPRINGER Marcin 157ZŁOCIENIECM-4011M 3300:21:25.41+00:04:464:1714
34KATRYCZ Zbigniew 60ŚWIERCZYNAM-502M 3400:21:40.49+00:05:014:2013.8
35GAWRYSIAK Przemysław 39WŁODARKAM-4012M 3500:21:42.99+00:05:044:2013.8
36DZIĘBOWSKI Mariusz 32KOSZALINM-3015M 3600:21:43.12+00:05:044:2013.8
37SULL Kacper 163NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-206M 3700:22:00.27+00:05:214:2413.6
38CHOŁUJ Jarek 13KOSZALINM-4013M 3800:22:03.76+00:05:244:2413.6
39OTTO Michał 121BONINM-3016M 3900:22:07.92+00:05:294:2513.6
40GAŁECKI Jacek 34KARLINOBIEGAJKARLINOM-503M 4000:22:11.92+00:05:334:2613.5
41KONKEL Łukasz 72KOSZALINM-3017M 4100:22:13.44+00:05:344:2613.5
42ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALINM-4014M 4200:22:15.45+00:05:364:2713.5
43KOZIEŁ Paweł 76RĄBINOM-3018M 4300:22:18.32+00:05:394:2713.4
44KLENIEWSKI Piotr 66ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-504M 4400:22:26.11+00:05:474:2913.4
45NIEMCZUK Dariusz 113JAMNOKOSZALINM-505M 4500:22:28.00+00:05:494:2913.4
46KRUPIŃSKI Krzysztof 82E-UROLOG.EUKOSZALINM-506M 4600:22:30.35+00:05:514:3013.3
47WEBER Paweł 181ENERGONKOSZALINM-3019M 4700:22:32.29+00:05:534:3013.3
48WIŚNIEWSKI Łukasz 184KOŁOBRZEGM-143M 4800:22:37.13+00:05:584:3113.3
49RAPINCZUK Jan 138BDSUOT WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKI-MODLIN TW.M-4015M 4900:22:37.97+00:05:594:3113.3
50KAJKOWSKI Rafał 217CSSP KOSZALINKOSZALINM-4016M 5000:22:44.48+00:06:054:3313.2
51CHABOWSKI Wojciech 11RĄBINOM-207M 5100:23:14.09+00:06:354:3812.9
52RASZPLA Radosław 140KOSZALINM-4017M 5200:23:16.33+00:06:374:3912.9
53KUKIEŁA Tomasz 85FAN CLUB KAROLINKI I MATYLDKI K.KOSZALINM-3020M 5300:23:16.89+00:06:384:3912.9
54JASIŃSKI Cezary 54KOSZALINM-4018M 5400:23:29.99+00:06:514:4212.8
55POLAŃSKI Norbert 211ŚWIDWINM-4019M 5500:23:38.50+00:06:594:4312.7
56CHOŁUJ Karol 14KOSZALINM-3021M 5600:23:40.52+00:07:014:4412.7
57KOZIEŁ Adam 77RĄBINOM-208M 5700:23:41.86+00:07:024:4412.7
58BARTHA Adrian 2KOŁOBRZEGM-3022M 5800:23:49.02+00:07:104:4512.6
59OSOBNIAK Ryszard 120NIEZRZESZONY - KOSZALINKOSZALINM-601M 5900:23:51.48+00:07:124:4612.6
60WÓJCICKI Adrian 188DEAF KOSZALINKOSZALINM-3023M 6000:23:52.20+00:07:134:4612.6
61KŁOS Tomasz 68KALISZ POMORSKIM-3024M 6100:23:54.23+00:07:154:4612.6
62MRUGALSKI Stanisław 109WILKI KOSZALINMIASTKOM-507M 6200:23:58.42+00:07:194:4712.5
63ŻUKOWSKI Cezary 197MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3025M 6300:24:03.40+00:07:244:4812.5
64DOMAŃSKI Krzysztof 26KOŁOBRZEGM-144M 6400:24:15.15+00:07:364:5112.4
65KAZIMIERCZAK Leszek 62LOVELASY DĄBKINIEKŁONICEM-3026M 6500:24:19.72+00:07:404:5112.3
66KUSZYŃSKI Dariusz 88KOSZALINM-3027M 6600:24:26.26+00:07:474:5312.3
67PACAN Bartosz 123ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3028M 6700:24:30.46+00:07:514:5412.2
68KOZŁOWIECKI Waldemar 79TKKF KOSZALINKOSZALINM-602M 6800:24:31.79+00:07:524:5412.2
69KRASIŃSKI Witold 80KOSZALINM-4020M 6900:24:36.43+00:07:574:5512.2
70OPALIŃSKI Stanisław 117PARKRUN POLSKAKOŁOBRZEGM-603M 7000:24:39.74+00:08:004:5612.2
71KŁOSIŃSKI Michał 69KOSZALINM-3029M 7100:25:01.28+00:08:225:0012
72LEWICZ Jan 92REDZIKOWOM-3030M 7200:25:03.35+00:08:245:0012
73DĘBSKI Damian 22KOSZALINM-3031M 7300:25:03.75+00:08:245:0012
74DOMAŃSKI Adam 25KOŁOBRZEGM-4021M 7400:25:03.75+00:08:245:0012
75KAŹMIERCZAK Dominik 64ŚWIDWINM-145M 7500:25:12.76+00:08:335:0211.9
76BODO Rafał 7KOSZALINM-3032M 7600:25:20.78+00:08:415:0411.8
77JANUSZEWSKI Jacek 5317 WOG KOSZALINKOSZALINM-508M 7700:25:24.69+00:08:455:0511.8
78KOSZ Paweł 74KOSZALINM-3033M 7800:25:26.89+00:08:485:0511.8
79MYK Paweł 111KOSZALINM-3034M 7900:25:37.08+00:08:585:0711.7
80RADZIMSKI Marcel 137ŚWIEMINOM-146M 8000:25:38.42+00:08:595:0711.7
81MEGIER Wojtek 100ELEKTRONIKKOSZALINM-509M 8100:25:41.94+00:09:035:0811.7
82KACZMAREK Łukasz 56WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3035M 8200:25:45.87+00:09:075:0911.6
83KULAWINSKI Marek 86KOŁOBRZEGM-4022M 8300:25:48.37+00:09:095:0911.6
84DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 28SŁUPSKM-3036M 8400:25:49.93+00:09:115:1011.6
85PAWŁOWICZ Ryszard 199KOSZALINM-5010M 8500:25:57.30+00:09:185:1111.6
86SZULC Marek 170BIAŁOGARDM-5011M 8600:25:59.05+00:09:205:1111.5
87SZULC Szymon 169BIAŁOGARDM-3037M 8700:26:00.66+00:09:215:1211.5
88SZMIGIERO Sebastian 165W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-4023M 8800:26:15.04+00:09:365:1511.4
89ORYSZCZYN Arkadiusz 118KOSZALINM-3038M 8900:26:16.57+00:09:375:1511.4
90WIŚNIEWSKI Jarosław 202KOŁOBRZEGM-4024M 9000:26:19.10+00:09:405:1511.4
91MARSZAŁKOWSKI Radosław 99PRZYBRDAM-3039M 9100:26:21.55+00:09:425:1611.4
92SKIBA Artur 210ŚWIDWINM-4025M 9200:26:22.49+00:09:435:1611.4
93MAŁYSZEWICZ Andrzej 97BIAŁY BÓRM-5012M 9300:26:23.58+00:09:445:1611.4
94SATYŁA Tomasz 150TEAM CZARNEBIEGACZARNEM-3040M 9400:26:25.63+00:09:465:1711.3
95GAŁKA Dominik 35SP NR 1TRZEBIATÓWM-147M 9500:26:26.25+00:09:475:1711.3
96JUSZCZAK Krzysztof 55KOSZALINM-604M 9600:26:35.24+00:09:565:1911.3
97KRZANOWSKI Marcin 212MARCINBIEGABIAŁOGARDM-3041M 9700:26:35.25+00:09:565:1911.3
98DĘGA Piotr 23CZARNEM-3042M 9800:26:35.49+00:09:565:1911.3
99GAŁKA Marcin 3621BLTTRZEBIATÓWM-4026M 9900:26:38.52+00:09:595:1911.3
100DANOWSKI Maciej 21FITNESS CLUB FORMABIAŁOGARDM-4027M 10000:26:42.44+00:10:035:2011.2
101MONGIAŁO Marcin 107FAST FEET K-LINKOSZALINM-4028M 10100:26:52.99+00:10:145:2211.2
102PRZYBYŁ Krzysztof 136KOSZALINM-3043M 10200:26:53.49+00:10:145:2211.2
103RÓJ Andrzej 143BIAŁOGARDM-4029M 10300:26:55.25+00:10:165:2311.1
104KURŁOWICZ Krzysztof 214KOSZALINM-3044M 10400:27:10.16+00:10:315:2611
105WĄSOWSKI Robert 178KOSZALINM-209M 10500:27:12.38+00:10:335:2611
106FAJGIER Tomasz 33MANOWOM-4030M 10600:27:23.64+00:10:445:2811
107HRYCIÓW Paweł 49JW1223BIAŁOGARDM-3045M 10700:27:27.80+00:10:485:2910.9
108WIERZBICKI Kacper 182KOSZALINM-2010M 10800:27:28.36+00:10:495:2910.9
109BARTOSIK Jarosław 3KOSZALINM-4031M 10900:27:35.81+00:10:565:3110.9
110BERNACKI Adam 6KOSZALINM-4032M 11000:27:40.08+00:11:015:3210.8
111PŁOTKA Grzegorz 133KOSZALINM-3046M 11100:27:44.88+00:11:065:3310.8
112GŁOWACKI Włodzimierz 40JEDWABIŚCIKOSZALINM-70+1M 11200:27:47.54+00:11:085:3310.8
113CICHOSZ Jerzy 17KOSZALINM-70+2M 11300:28:28.12+00:11:495:4110.5
114HELLER Zdzisław 48NIEZRZESZONYKOSZALINM-605M 11400:28:40.59+00:12:015:4410.5
115RYHANYCZ Paweł 147JEDWABIŚCIKOSZALINM-4033M 11500:29:10.02+00:12:315:5010.3
116KARPIŃSKI Mateusz 59BOBOLICEM-2011M 11600:29:19.85+00:12:405:5210.2
117KARNICKI Zygmunt 58TKKF KOSZALINKOSZALINM-606M 11700:29:24.18+00:12:455:5210.2
118SPICA Luki 156KOSZALINM-3047M 11800:29:27.25+00:12:485:5310.2
119STAŃCZYK Franciszek 159NIEZRZESZONYKOSZALINM-70+3M 11900:29:34.43+00:12:555:5510.1
120PAULIŃSKI Jan 126JAMNOKOSZALINM-607M 12000:30:32.36+00:13:536:069.8
121WALKOWIAK Dariusz 176KROKOWOM-4034M 12100:30:33.09+00:13:546:069.8
122RUSIECKI Paweł 145WSPL SP ZOZ KOSZALINBIESIEKIERZM-4035M 12200:30:35.14+00:13:566:079.8
123ŚLEDŹ Andrzej 171WĘZEŁEKSŁUPSKM-4036M 12300:31:49.14+00:15:106:219.4
124ZIMNOWŁOCKI Mariusz 206DEAF KOSZALINIWIĘCINOM-3048M 12400:32:31.49+00:15:526:309.2
125GRĄBCZEWSKI Rafał 219JW1223KŁOSM-3049M 12500:33:24.52+00:16:456:419
126MAŁYSZEWICZ Tomasz 95#TEAMDKMS,#BWM,#BIEGACZEBIAŁY BÓRM-2012M 12600:33:54.60+00:17:156:478.8
127BARTNIK Marian 198TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+4M 12700:42:07.56+00:25:288:257.1
Znaleziono 127 wynik(ów)