Organizator : | Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2017-12-03 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 227 |
Wystartowało : | 211 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 211 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SIÓDMIAK Igor | 159 | MKP SZCZECINEK / TRIATHLON | SZCZECINEK | M-16 | |
2 | KRYZEL Daniel | 35 | TALEX BORZYTUCHOM | KOLCZYGŁOWY | M-16 | |
3 | BORYCHOWSKI Mariusz | 13 | KB TUPOT USTKA | KOBYLNICA | M-40 | |
4 | JAKUBEK Patryk | 61 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-16 | |
5 | LEWANDOWSKI Bogdan | 220 | MKL SZCZECINEK | MARCELIN | M-16 | |
6 | GARSKI Kryspin | 45 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-40 | |
7 | GÓRA Sylwester | 51 | #ZABIEGANINOCĄ | OKONEK | M-40 | |
8 | CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz | 24 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-30 | |
9 | ŁUKAWSKI Mariusz | 104 | JW 1223 | CHAŁUPY | M-16 | |
10 | CUBER Wojciech | 25 | #ZABIEGANINOCĄ | ZŁOTÓW | M-30 | |
11 | KLENIEWSKI Piotr | 83 | ZACHODNIOPOMORSKIE | KOSZALIN | M-50 | |
12 | SIADAK Arkadiusz | 157 | KOSZALIN | M-30 | ||
13 | UZNAŃSKI Wojciech | 192 | BT | KOŁOBRZEG | M-16 | |
14 | ZWOLIŃSKI Jan | 209 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M-40 | |
15 | KAPUŚCIŃSKI Robert | 77 | KOSZALIN | M-30 | ||
16 | JAROSZ Jakub | 65 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M-16 | |
17 | MAJCHRZAK Paweł | 105 | KARLINO BIEGAJ | KARLINO | M-40 | |
18 | KOZŁOWIECKI Waldemar | 95 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-60 | |
19 | TRĘBSKI Krzysztof | 187 | ZABIEGANINOCĄ | OKONEK | M-40 | |
20 | MUCHA Krzysztof | 115 | KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | |
21 | OTTO Michał | 127 | BONIN | M-30 | ||
22 | ZIÓŁKOWSKI Wojciech | 208 | #ZABIEGANINOCĄ | OKONEK | M-40 | |
23 | PICK Tomasz | 137 | MK KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | |
24 | ALABA Jerzy | 153 | KB 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M-50 | |
25 | KOZIEŁ Paweł | 94 | WICHER RĄBINO | RĄBINO | M-30 | |
26 | KAMYK Piotr | 76 | MH IT SERWIS KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | |
27 | DANOWSKI Maciej | 28 | FITNES CLUB FORMA | BIAŁOGARD | M-40 | |
28 | TRZEŚNIEWSKI Zbigniew | 188 | KOSZALIN | M-50 | ||
29 | BARTNIK Marian | 136 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-70 | |
30 | WICHER Krzysztof | 197 | GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJ | KOSZALIN | M-30 | |
31 | KALKOWSKI Paweł | 74 | JW 1223 | KOSZALIN | M-30 | |
32 | STRUMIŃSKI Rafał | 168 | ŻYTNIA TEAM | KOSZALIN | M-30 | |
33 | OLEJNIK Bartłomiej | 124 | ŻYTNIA TEAM | KOSZALIN | M-30 | |
34 | NIEMCZUK Dariusz | 119 | JAMNO | KOSZALIN | M-50 | |
35 | GLISZCZYŃSKI Łukasz | 219 | UKSN SPRINT SŁAWNO | BYTÓW | M-16 | |
36 | PACAN Bartosz | 130 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-30 | |
37 | FRASZKIEWICZ Jarosław | 38 | KOSZALIN | M-40 | ||
38 | CZAPLIŃSKI Jacek | 26 | FREE BIRDS | KOSZALIN | M-30 | |
39 | ZIENKIEWICZ Wojciech | 207 | BARBARIANS KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | |
40 | CHOŁUJ Jarek | 20 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | |
41 | STACHOWIAK Ryszard | 163 | BIAŁOGARD | M-60 | ||
42 | KAJKOWSKI Rafał | 73 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | |
43 | IWANIEC Dariusz | 60 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M-40 | |
44 | KŁOS Tomasz | 84 | KALISZ POMORSKI | M-30 | ||
45 | KIERKOSZ Marek | 82 | KOSZALIN | M-50 | ||
46 | PUSZ Jakub | 143 | ELEKTRONIK KOSZALIN | KOSZALIN | M-16 | |
47 | BOBER Jakub | 7 | MIASTKO | M-16 | ||
48 | RASZPLA Radosław | 147 | BBL | KOSZALIN | M-40 | |
49 | ŻUKOWSKI Cezary | 210 | MIGAWKOWE.PL | KOSZALIN | M-30 | |
50 | KARNICKI Zygmunt | 78 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-60 | |
51 | FAJGIER Tomasz | 36 | MANOWO | M-40 | ||
52 | KASPERSKI Dariusz | 79 | BYDLINO | M-40 | ||
53 | SZUBERT Marcin | 182 | KOŁOBRZEG BIEGA | USTRONIE MORSKIE | M-40 | |
54 | GAWRYSIAK Przemysław | 47 | WŁODARKA | M-40 | ||
55 | NOWAK Adam | 222 | DECATHLON | KOSZALIN | M-16 | |
56 | MIKIETYŃSKI Michał | 114 | ,,ZABIEGANI NOCĄ'' | OKONEK | M-30 | |
57 | KRASIŃSKI Witold | 96 | JW1223 | KOSZALIN | M-40 | |
58 | KAMIŃSKI Tomasz | 75 | TKKF-JW 1223 | KOSZALIN | M-30 | |
59 | BERNACKI Adam | 4 | ADRÓG | KOSZALIN | M-40 | |
60 | PAKULSKI Marcin | 131 | KOSZALIN | M-40 | ||
61 | KUKIEŁA Tomasz | 214 | KOSZALIN | M-30 | ||
62 | FABJAN Wiesław | 34 | KOBISIA TEAM OLEŚNICA | DOBROSZYCE | M-50 | |
63 | MICHALCZYK Mariusz | 112 | JW1223 | KOSZALIN | M-40 | |
64 | RÓG Michał | 149 | JW 1223 | STARE BIELICE | M-30 | |
65 | CHOŁUJ Karol | 21 | ZAWSZE DO PRZODU | KOSZALIN | M-30 | |
66 | JASIŃSKI Cezary | 66 | MNBC | KOSZALIN | M-40 | |
67 | PODSIADŁO Marcin | 221 | KOSZALIN | M-30 | ||
68 | LEWANDOWSKI Rafał | 103 | SZCZECINEK | M-40 | ||
69 | GAŁKA Dominik | 42 | SP NR 1 TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M-16 | |
70 | MASTALERZ Konrad | 224 | DECATHLON | KOSZALIN | M-16 | |
71 | RUSINEK Artur | 150 | KOSZALIN | M-30 | ||
72 | STAŃCZYK Franciszek | 165 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-70 | |
73 | STEBELSKI Jasiek | 166 | KOSZALIN | M-16 | ||
74 | ANTKOWIAK Sebastian | 1 | DB ACTIVE | KOSZALIN | M-40 | |
75 | PAULIŃSKI Jan | 134 | JAMNO | KOSZALIN | M-60 | |
76 | SOROKA Piotr | 162 | KOSZALIN | M-30 | ||
77 | MIELCZAREK Ksawery | 113 | JAMNO | KOSZALIN | M-16 | |
78 | JANUSZEWSKI Jacek | 64 | 17WOG KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | |
79 | KOPCZEWSKI Dariusz | 87 | KOSZALIN | M-50 | ||
80 | MEGIER Wojciech | 110 | ELEKTRONIK | KOSZALIN | M-50 | |
81 | SZAFIRSKI Marek | 177 | CAMINO SŁUPSK | SŁUPSK | M-50 | |
82 | SZAFIRSKI Kacper | 176 | CAMINO SŁUPSK | SŁUPSK | M-16 | |
83 | GAŁKA Marcin | 43 | TRZEBIATÓW | M-30 | ||
84 | WALKOWIAK Dariusz | 194 | KROKOWO | M-40 | ||
85 | URBAŃSKI Tomasz | 191 | BIAŁOGARD | M-40 | ||
86 | WIĘCKOWSKI Maciej | 199 | KARLINO BIEGAJ! | KARLINO | M-30 | |
87 | GAŁECKI Jacek | 41 | KARLINO BIEGAJ | KARLINO | M-40 | |
88 | SZEWCZYK Dawid | 180 | OMULNA | M-16 | ||
89 | GONTARZ Wojciech | 50 | DARŁOWO | M-16 | ||
90 | SZEWCZYK Paweł | 179 | WOJNOWO | M-16 | ||
91 | OSOBNIAK Ryszard | 125 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-60 | |
92 | GALICKI Robert | 40 | BOBOLICE | M-40 | ||
93 | WOJANOWSKI Zbigniew | 202 | BIEGAM BO LUBIĘ | GRUDZIĄDZ | M-60 | |
94 | CHOJNACKI Bartosz | 19 | KOSZALIN | M-40 | ||
95 | ŻYWOT Norbert | 211 | KOŁOBRZEG | M-40 | ||
96 | BERNECKI Edward | 6 | KOSZALIN | M-50 | ||
97 | PASEK Jan | 133 | KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNO | DUNOWO | M-60 | |
98 | SULL Kacper | 172 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | WODNICA | M-16 | |
99 | DZIĘBOWSKI Mariusz | 33 | KOSZALIN | M-30 | ||
100 | TURCZYN Grzegorz | 189 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | |
101 | JUSIŃSKI Sebastian | 68 | SŁAWOBORZE | M-40 | ||
102 | BODO Rafał | 9 | KOSZALIN | M-30 | ||
103 | RAMA Janusz | 144 | KOŁOBRZEG | M-40 | ||
104 | BONISŁAWSKI Jarosław | 10 | MAM ŚWIRA | SŁAWNO | M-30 | |
105 | SZULC Szymon | 226 | BIAŁOGARD | M-30 | ||
106 | RYCHLIŃSKI Damian | 152 | SŁUPSK | M-30 | ||
107 | NIEDBAŁA Konrad | 117 | KOSZALIN | M-40 | ||
108 | SEEWALD Jan | 155 | ZAKWAS | KOSZALIN | M-40 | |
109 | HELLER Zdzisław | 55 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-60 | |
110 | NOWAK Piotr | 122 | KOSZALIN | M-30 | ||
111 | KRUPIŃSKI Krzysztof | 97 | E-UROLOG.EU | KOSZALIN | M-50 | |
112 | SZULC Marek | 184 | SZULC RUNNERS TEAM | BIAŁOGARD | M-50 | |
113 | NOWAK Bartłomiej | 123 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | M-40 | |
114 | MAŁYSZEWICZ Andrzej | 107 | BIAŁY BÓR | M-50 | ||
115 | KOWALCZYK Piotr | 92 | KOSZALIN | M-30 | ||
116 | POKRZYWKA Tomasz | 141 | KOSZALIN | M-50 | ||
117 | PUSZ Jacek | 227 | KOSZALIN | M-50 | ||
118 | DROZDOWSKI Marcin | 32 | MORPOL | KOSZALIN | M-16 | |
119 | MARZEC Łukasz | 109 | KOSZALIN | M-30 | ||
120 | DOMAŃSKI Adam | 30 | KOŁOBRZEG | M-40 | ||
121 | PELC Maciej | 135 | ZIELONA GÓRA | M-30 | ||
122 | GRĄBCZEWSKI Rafał | 54 | JW1223 | KŁOS | M-30 | |
123 | HRYCAJ Tomasz | 57 | KOŁOBRZEG | M-30 | ||
124 | DOMAŃSKI Krzysztof | 31 | KOŁOBRZEG | M-16 | ||
125 | GAWLIK Artur | 46 | BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | M-30 | |
126 | BRESZKA Paweł | 14 | POLSKA | DARŁOWO | M-40 | |
127 | HNATOWSKI Artur | 56 | SZYBKIESTOPY | KOSZALIN | M-40 | |
128 | RUSINEK Dawid | 151 | BIAŁOGARD | M-16 | ||
129 | HRYCIÓW Paweł | 58 | JW1223 | BIAŁOGARD | M-30 | |
130 | KACZMAREK Łukasz | 72 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M-30 | |
131 | WIERZBICKI Kacper | 198 | KOSZALIN | M-16 | ||
132 | KAZIMIERCZAK Leszek | 80 | SKURCZTEAM | NIEKŁONICE | M-30 | |
133 | BRESZKA Michał | 15 | DARŁOWO | M-16 | ||
134 | ZALESKI Tomasz | 205 | GORZEBĄD | M-30 | ||
135 | PŁOTKA Grzegorz | 139 | KOSZALIN | M-30 | ||
136 | CICHOSZ Jerzy | 23 | KOSZALIN | M-70 | ||
137 | LEŚNIEWSKI Dominik | 215 | RAMS TRAINING HOUSE | KOŁOBRZEG | M-30 | |
138 | ZIELIŃSKI Jarosław | 206 | AMATOR | BIAŁOGARD | M-40 | |
139 | OSTAPIŃSKI Tomasz | 126 | KOSZALIN | M-30 | ||
140 | KOSECKI Tomasz | 89 | ZAKWAS | KOSZALIN | M-30 | |
141 | JUSZCZAK Krzysztof | 69 | KOSZALIN | M-60 | ||
142 | WOJCIECHOWSKI Piotr | 204 | KOŁOBRZEG | M-40 |
Znaleziono 142 wynik(ów)