BIEG MIKOŁAJKOWY - 5KM

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2015-12-06
Miejsce/ Place:
Jamno
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
446
Wystartowało/ Started:
401
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
400
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-DZ | M-DZ | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WITKOWSKI Mateusz 425KL ISKRA BIAŁOGARDKOSZALINM-181M 100:03:5500:16:29.8500:20:24.90 3:1718.2
2KRUCZKOWSKI Damian 322JEDNOSTKA WOJSKOWA 1696 ZŁOCIENIECZŁOCIENIECM-182M 200:03:5500:16:45.8500:20:40.90+00:00:163:2117.9
3GAWRON Piotr 242ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNM-183M 300:03:5400:17:27.6000:21:22.45+00:00:573:2917.2
4KAMIENIECKI Rafał 349TUPOT-USTKAUSTKAM-301M 400:03:5800:18:25.5000:22:23.60+00:01:553:4116.3
5WIDONIAK Rafał 326BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-401M 500:03:5700:18:28.5500:22:25.90+00:01:583:4116.2
6MUSIAŁ Krzysztof 4364RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 600:03:5500:18:51.3500:22:46.40+00:02:213:4615.9
7GARSKI Kryspin 419ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA / SEXYRUNNERSBYTÓWM-303M 700:04:0100:18:53.5000:22:54.95+00:02:233:4615.9
8WILCZEWSKI Mariusz 246MKS ŚWIĘC ABWOOD SŁAWNOSŁAWSKOM-184M 800:03:5800:19:00.8000:22:58.90+00:02:303:4815.8
9IGNACZAK Piotr 289KB.10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-185M 900:03:5500:19:07.8500:23:02.90+00:02:383:4915.7
10GÓRA Sylwester 329OKONEKM-402M 1000:03:5400:19:31.5000:23:26.25+00:03:013:5415.4
11USTIANOWSKI Wojciech 87JW1223KOSZALINM-186M 1100:04:0500:19:32.5000:23:38.15+00:03:023:5415.3
12JURA Krzysztof 391MTS HAMERMIASTKOM-403M 1200:03:5800:19:37.3500:23:35.50+00:03:073:5515.3
13RETKA Bartosz 395KOSZALINM-187M 1300:03:5500:19:39.9500:23:35.30+00:03:103:5615.3
14SKIERKA Grzegorz 222MKS ŚWIĘC SŁAWNOKWASOWOM-304M 1400:03:5500:19:42.2500:23:38.05+00:03:123:5615.2
15RADLIŃSKI Leopold 359PUPIL KOSZALINKOSZALINM-404M 1500:04:0100:19:51.8000:23:53.65+00:03:213:5815.1
16KANIEWSKI Sebastian 444KOSZALINM-405M 1600:03:5500:19:53.9000:23:49.45+00:03:243:5815.1
17FAMULSKI Cezary 252FORMA ROSNOWOROSNOWO M-305M 1700:04:0300:20:03.1500:24:06.80+00:03:334:0015
18KAPUŚCIŃSKI Robert 54JW 1223 KOSZALINKOSZALINM-306M 1800:03:5500:20:07.5500:24:03.40+00:03:374:0114.9
19KACHLICKI Kamil 93BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-307M 1900:04:0100:20:10.0000:24:11.45+00:03:404:0214.9
20PAKULSKI Marcin 332KOSZALINM-406M 2000:04:0000:20:11.7000:24:12.45+00:03:414:0214.9
21LEMAŃCZYK Andrzej 431DORIAN TEAMSŁAWNOM-308M 2100:03:5600:20:13.3000:24:09.65+00:03:434:0214.8
22ECKERT Zbigniew 428TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-407M 2200:04:0100:20:15.7500:24:16.75+00:03:454:0314.8
23DĘGA Ryszard 441TUPOT USTKAUSTKAM-601M 2300:03:5800:20:16.1500:24:14.45+00:03:464:0314.8
24MATUSZEWSKI Karol 418RED WOLF TEAMKOSZALINM-309M 2400:03:5500:20:16.6000:24:12.05+00:03:464:0314.8
25MATYJASEK Zbigniew 279NIEBIESKIE BERETY.KOSZALINM-408M 2500:03:5600:20:19.2000:24:15.35+00:03:494:0314.8
26KOŚCIELNIAK Robert 2074RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 2600:03:5700:20:19.6500:24:17.50+00:03:494:0414.8
27KOTARA-PAŁKA Małgorzata 213KOSZALINK-301K 100:03:5800:20:20.0000:24:18.55+00:03:504:0414.8
28JAŹWIŃSKI Dawid 200GIMNAZJUM 7KOSZALINM-DZ1M 2700:04:0000:20:21.1000:24:21.65+00:03:514:0414.7
29HEJMAN Damian 271RUNNERSCLUB.PLSZCZECINM-188M 2800:03:5700:20:23.9000:24:20.90+00:03:544:0414.7
30CZYŻEWSKI Janusz 125KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKOŁOBRZEGM-502M 2900:03:5800:20:24.7500:24:23.65+00:03:544:0514.7
31UZNAŃSKI Ryszard 299KOŁOBRZEGM-409M 3000:03:5900:20:27.6500:24:26.65+00:03:574:0514.7
32SOBCZYK Łukasz 351KOŁOBRZEGBIEGAKOŁOBRZEGM-4010M 3100:03:5800:20:30.2500:24:28.85+00:04:004:0614.6
33LIZAKOWSKI Patryk 267WIELKI KLINCZM-189M 3200:04:0100:20:30.3000:24:31.30+00:04:004:0614.6
34MICKIEWICZ Adam 16636 DROPMRZEŻYNOMRZEŻYNOM-1810M 3300:03:5700:20:30.4000:24:27.60+00:04:004:0614.6
35SIEMIĄTKOWSKI Robert 302RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM-3010M 3400:04:1500:20:32.5000:24:47.75+00:04:024:0614.6
36RAJNER Krzysztof 88KOSZALINM-3011M 3500:03:5900:20:37.1500:24:36.65+00:04:074:0714.6
37NOGA Sebastian 724RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-1811M 3600:04:0100:20:42.2000:24:43.45+00:04:124:0814.5
38KOBUS Maciej 10KOSZALINM-1812M 3700:04:0400:20:44.6000:24:49.10+00:04:144:0914.5
39WINKEL Jerzy 147KOSZALINM-4011M 3800:03:5800:20:46.7500:24:44.85+00:04:164:0914.4
40ZIELIŃSKI Mateusz 29SŁONECZNY PATROL KOSZALINKOSZALINM-1813M 3900:04:2800:20:49.3000:25:17.90+00:04:194:0914.4
41PRUS Mikołaj 433ARAGORTEAMSŁUPSKM-1814M 4000:03:5500:20:51.1500:24:46.55+00:04:214:1014.4
42MAKSYMIUK Miron 447KOSZALINM-1815M 4100:04:0400:20:52.0500:24:56.05+00:04:224:1014.4
43MROCZKOWSKI Marek 92ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-3012M 4200:04:0600:20:57.0000:25:03.05+00:04:274:1114.3
44JAMNIAK Bartosz 403MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-1816M 4300:03:5800:21:00.2500:24:58.35+00:04:304:1214.3
45KRUK Marcin 303XXXKOSZALINM-3013M 4400:04:0300:21:03.0000:25:06.90+00:04:334:1214.3
46MALINOWSKI Mariusz 40KOSZALINM-3014M 4500:04:2200:21:07.8500:25:29.95+00:04:384:1314.2
47KAŹMIERCZAK Dawid 211STARE BIELICEM-1817M 4600:04:1100:21:15.9500:25:27.80+00:04:464:1514.1
48PSTRĄGOWSKI Marcin 78KOSZALINM-3015M 4700:04:0500:21:22.9500:25:28.00+00:04:534:1614
49WEBER Paweł 401AMADEUS GYM CROSSKOSZALINM-3016M 4800:04:0100:21:24.1000:25:25.15+00:04:544:1614
50EMILIT Grzegorz 386KEEP COLM AND GO ONKARLINOM-3017M 4900:03:5800:21:24.3500:25:23.05+00:04:544:1714
51KALKOWSKI Piotr 161KOSZALINM-1818M 5000:04:1200:21:25.4000:25:37.90+00:04:554:1714
52DZIETCZYK Kamil 409JW 1749WYSZEWOM-3018M 5100:03:5800:21:25.8000:25:24.20+00:04:554:1714
53WOCH Edward 103KOSZALINM-503M 5200:04:0500:21:26.7500:25:32.40+00:04:564:1714
54WALASEK Robert 64BARCZEWSKI TEAMKOŁOBRZEGM-1819M 5300:03:5700:21:28.6000:25:25.95+00:04:584:1714
55OGRODNIK Grzegorz 55JW1223KOSZALINM-4012M 5400:04:0300:21:30.9000:25:34.20+00:05:014:1813.9
56NIEMCZUK Dariusz 69KOSZALINM-504M 5500:04:0000:21:31.5000:25:31.65+00:05:014:1813.9
57JURA Michał 392MTS HAMERMIASTKOM-1820M 5600:03:5800:21:32.4000:25:31.30+00:05:024:1813.9
58KALKOWSKI Paweł 15KOSZALINM-1821M 5700:04:1200:21:34.6500:25:46.85+00:05:044:1813.9
59NACHYŁA Paweł 100DZIKI KOSZALINKOSZALINM-1822M 5800:04:0500:21:42.5000:25:47.95+00:05:124:2013.8
60GAŁKA Marcin 167TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-3019M 5900:03:5700:21:49.9000:25:47.50+00:05:204:2213.7
61STANKIEWICZ Wiesław 277KOSZALINM-505M 6000:04:0200:21:54.4500:25:56.55+00:05:244:2213.7
62SOROKA Piotr 304KOSZALINM-3020M 6100:04:0000:21:57.2000:25:57.20+00:05:274:2313.7
63MROCZKOWSKI Piotr 38ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-1823M 6200:04:1100:22:00.0500:26:11.80+00:05:304:2413.6
64CUBER Wojciech 269PODGAJEM-3021M 6300:03:5600:22:02.0500:25:58.80+00:05:324:2413.6
65GRZYWA Roman 28618.WOGWEJHEROWOM-4013M 6400:04:0600:22:02.9000:26:09.25+00:05:334:2413.6
66CHOŁUJ Jarek 366KOSZALINM-4014M 6500:04:0800:22:04.3000:26:12.80+00:05:344:2413.6
67KRAKOWIAK Sławomir 215KOSZALINM-4015M 6600:03:5800:22:05.3500:26:03.45+00:05:354:2513.6
68KURLAPSKI Mariusz 162STR ¦WIDWINŚWIDWINM-4016M 6700:04:2600:22:07.3000:26:34.15+00:05:374:2513.6
69GOŁDYN Marek 25KOSZALINM-3022M 6800:04:1300:22:09.2000:26:22.20+00:05:394:2513.5
70ZWOLIŃSKI Jan 104TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-4017M 6900:03:5700:22:10.2000:26:07.85+00:05:404:2613.5
71LESZCZYŃSKI Marcin 298WWW.GARROSH.PLRYMAŃM-4018M 7000:04:0700:22:12.4000:26:19.75+00:05:424:2613.5
72FRONTCZAK Izabela 4164RUN TKKF KOSZALINSZCZECINEKK-181K 200:03:5900:22:14.0500:26:13.35+00:05:444:2613.5
73SZAŁKOWSKI Wojtek 266TUPOT USTKAUSTKAM-3023M 7100:04:2900:22:15.7000:26:45.45+00:05:454:2713.5
74CHODOR Martyna 4424RUN TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 300:03:5700:22:16.5000:26:14.10+00:05:464:2713.5
75STRUMIŃSKI Rafał 206ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-3024M 7200:04:0700:22:16.8000:26:24.25+00:05:464:2713.5
76KIERKOSZ Marek 434DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINM-4019M 7300:03:5900:22:18.6500:26:18.25+00:05:484:2713.4
77ZIOMKO Rafał 314KOŁOBRZEGM-4020M 7400:04:1700:22:19.3000:26:36.45+00:05:494:2713.4
78JANKIEWICZ Tomasz 344MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-4021M 7500:04:0300:22:22.0500:26:25.35+00:05:524:2813.4
79KAMELSKI Piotr 145B/KSŁAWNOM-4022M 7600:03:5600:22:22.1500:26:18.60+00:05:524:2813.4
80JAKUBOWSKI Karol 3612BZWROCŁAWM-1824M 7700:04:0400:22:22.6000:26:27.40+00:05:524:2813.4
81KUBIŃSKI Rafał 171ALLIANZ RUNNING TEAMSŁUPSKM-506M 7800:04:0000:22:22.8500:26:23.10+00:05:534:2813.4
82DEMBICKI Daniel 341NOWE BIELICEM-4023M 7900:04:0100:22:25.6500:26:27.40+00:05:554:2913.4
83JÓŹWIAK Mariusz 110KOSZALINM-3025M 8000:04:0000:22:26.5500:26:26.85+00:05:564:2913.4
84PETA Andrzej 276MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-4024M 8100:04:0400:22:27.1500:26:32.10+00:05:574:2913.4
85WINKEL Łukasz 148KOSZALINM-4025M 8200:03:5900:22:27.6500:26:26.80+00:05:574:2913.4
86ZIÓŁKOWSKI Wojciech 151KB 'GOCH' BYTÓWOKONEKM-3026M 8300:03:5900:22:28.9500:26:28.35+00:05:594:2913.3
87SZULC Arkadiusz 132KOSZALINM-3027M 8400:03:5500:22:29.4500:26:25.25+00:05:594:3013.3
88DZIĘBOWSKI Mariusz 86KOSZALINM-1825M 8500:04:0800:22:33.6000:26:42.15+00:06:034:3013.3
89PUŚCIAN Krzysztof Kamil 2GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM-4026M 8600:03:5600:22:35.7500:26:32.15+00:06:054:3113.3
90WIECZOREK Wojciech 165ŚWIDWINM-3028M 8700:04:1700:22:38.8500:26:56.65+00:06:094:3113.2
91WALCZAK Rafał 389KOSZALINM-3029M 8800:03:5900:22:41.2500:26:40.85+00:06:114:3213.2
92MERDA Katarzyna 283MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-303K 400:04:0200:22:41.8000:26:44.05+00:06:114:3213.2
93SUGIER Michał 220NMCKOSZALINM-3030M 8900:04:0400:22:45.1000:26:49.45+00:06:154:3313.2
94KUKIEŁA Tomasz 288KOSZALINM-3031M 9000:04:0100:22:45.6000:26:47.55+00:06:154:3313.2
95KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 217PARKRUN SZCZECINEKTUROWOM-4027M 9100:04:1600:22:46.3000:27:03.05+00:06:164:3313.2
96KOŁODZIEJCZAK Marcin 355SŁUPSKM-4028M 9200:04:1600:22:46.7000:27:03.15+00:06:164:3313.2
97BIL Adrian 308KOSZALINM-3032M 9300:04:1400:22:48.0500:27:02.35+00:06:184:3313.2
98ROGALSKI Roberto 31ZAWSZE SIĘGAJ WYŻEJKOSZALINM-3033M 9400:04:0100:22:50.2500:26:51.25+00:06:204:3413.1
99ŻYWICKI Bartosz 106DZIKI KOSZALINKOSZALINM-3034M 9500:04:0300:22:51.7000:26:54.90+00:06:214:3413.1
100KONIECZNA Anka 324ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-401K 500:04:1400:22:53.4000:27:07.75+00:06:234:3413.1
101DORAWA Wojtek 14KOSZALINM-1826M 9600:04:1000:22:54.5000:27:05.15+00:06:244:3513.1
102DONIGIEWICZ Leszek 186KOSZALINM-602M 9700:04:1100:22:56.0500:27:07.75+00:06:264:3513.1
103JAROSZ Dariusz 134RUN TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-4029M 9800:04:1000:22:56.1000:27:06.65+00:06:264:3513.1
104BORYSIEWICZ Grzegorz 235JW1223KOSZALINM-4030M 9900:04:0300:22:57.2500:27:00.25+00:06:274:3513.1
105IWANIEC Dariusz 3184RUN TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4031M 10000:04:0700:22:58.5000:27:05.60+00:06:284:3513.1
106ŁABEJSZA Łukasz 192WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3035M 10100:04:0100:22:59.4000:27:01.30+00:06:294:3613
107KAMYK Piotr 168MH KOSZALIN ITSERWISKOSZALINM-3036M 10200:03:5800:22:59.7000:26:58.60+00:06:294:3613
108PLUCIŃSKI Jakub 367POSNANIALUBOŃM-DZ2M 10300:04:2600:22:59.7000:27:26.40+00:06:294:3613
109GÓRA Agnieszka 330OKONEKK-304K 600:04:0600:23:01.4000:27:08.15+00:06:314:3613
110KITŁOWSKI Marcin 250CZARNEM-3037M 10400:04:2200:23:02.2000:27:24.55+00:06:324:3613
111STAWISZYŃSKI Jarosław 293FRKKOSZALINM-3038M 10500:04:3300:23:02.2000:27:35.95+00:06:324:3613
112WILKOWSKI Krzysztof 73KOSZALINM-3039M 10600:04:0300:23:03.6000:27:06.65+00:06:334:3613
113SZABLA Ewelina 135KOSZALINK-305K 700:04:0200:23:03.8000:27:06.50+00:06:334:3613
114BUTOWICZ Adam 240SZCZECINEKM-507M 10700:04:0100:23:06.4000:27:07.55+00:06:364:3713
115MALINOWSKA Agnieszka 339CIOTECZKI.PLKOSZALINK-306K 800:04:0800:23:08.2500:27:16.45+00:06:384:3713
116MERDA Piotr 282MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-3040M 10800:04:0200:23:08.3000:27:11.10+00:06:384:3713
117SCHWARZ Ludwik 333KOSZALINM-508M 10900:03:5600:23:09.8000:27:06.20+00:06:394:3812.9
118ROGOŻA Ireneusz 34KOSZALINM-4032M 11000:04:0300:23:09.8000:27:13.55+00:06:394:3812.9
119BROVCHENKO Jurii 422ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-1827M 11100:04:1300:23:12.8500:27:26.10+00:06:434:3812.9
120STACHOLIŃSKI Hubert 227GDYNIAM-3041M 11200:04:0600:23:13.3500:27:20.00+00:06:434:3812.9
121SPICA Łukasz 281KOSZALINM-1828M 11300:04:0100:23:15.7500:27:16.75+00:06:454:3912.9
122CHOJNACKI Bartosz 119KOSZALINM-3042M 11400:04:0400:23:18.1500:27:22.20+00:06:484:3912.9
123ZASIMOWSKI Adam 79BIEGAM BO LUBIĘKOSZALINM-3043M 11500:04:1200:23:19.5000:27:31.80+00:06:494:3912.9
124WIELGUS Paweł 331OKONEKOKONEKM-3044M 11600:03:5900:23:20.3500:27:20.30+00:06:504:4012.8
125ŁABAŃSKI Waldemar 75KOSZALINM-1829M 11700:04:2800:23:24.5500:27:52.75+00:06:544:4012.8
126MACHELSKA Sylwia 327PGB SPORTOWA PACZKAKOSZALINK-307K 900:03:5700:23:25.2500:27:22.90+00:06:554:4112.8
127WOLAŃSKI Maciej 400KOŁOBRZEGM-DZ3M 11800:04:0000:23:25.5000:27:26.10+00:06:554:4112.8
128NAKONIECZNY Rafał 123BAJADERKI KOSZALINKOSZALINM-3045M 11900:04:0900:23:28.5000:27:38.20+00:06:584:4112.8
129HAŁAJKO Magdalena 365BABECZKIKOSZALINK-308K 1000:04:1500:23:32.7500:27:48.40+00:07:024:4212.7
130ŚWIETLIK Tomasz 120KOSZALINM-509M 12000:03:5700:23:33.0000:27:30.05+00:07:034:4212.7
131JANICKA Katarzyna 122BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK-309K 1100:04:0400:23:33.5000:27:38.05+00:07:034:4212.7
132KOPREK Łukasz 32SŁONECZNY PATROL KOSZALINKOSZALINM-1830M 12100:04:2700:23:35.7500:28:03.10+00:07:054:4312.7
133KANIOWSKI Jacek 413W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM-3046M 12200:04:2100:23:36.3000:27:57.95+00:07:064:4312.7
134DĄBROWSKI Grzegorz 146KOSZALINM-4033M 12300:04:0700:23:37.8000:27:45.45+00:07:074:4312.7
135MYDŁOWSKI Maciej 226TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-1831M 12400:04:0200:23:38.0500:27:40.75+00:07:084:4312.7
136WOJCIECHOWSKI Adrian 99AMADEUS CROSSTRAINING GYMKOSZALINM-1832M 12500:04:2700:23:38.5500:28:06.35+00:07:084:4312.7
137WIERZBICKI Sylwester 301RUNNERSWALDE DARŁOWODOMASŁAWICE/DARŁOWOM-3047M 12600:04:1500:23:41.9500:27:57.60+00:07:124:4412.7
138RASZPLA Radosław 338CIOTECZKI.PLKOSZALINM-4034M 12700:04:0700:23:44.1000:27:51.25+00:07:144:4412.6
139ŁUKASIEWICZ Ewelina 414KOSZALINK-182K 1200:04:0900:23:46.2000:27:55.20+00:07:164:4512.6
140KACZMAREK Łukasz 190KLUBKOSZALINM-3048M 12800:04:0400:23:47.0500:27:51.90+00:07:174:4512.6
141CHORĄŻY Karolina 90KOSZALINK-183K 1300:03:5600:23:47.1000:27:43.65+00:07:174:4512.6
142LEWANDOWSKI Marek 214INOWROCŁAWM-3049M 12900:04:3000:23:47.3500:28:18.20+00:07:174:4512.6
143BONISŁAWSKI Jarosław 149B/KSŁAWNOM-3050M 13000:03:5600:23:47.4500:27:43.90+00:07:174:4512.6
144SADOWSKA Justyna 91KOSZALINK-184K 1400:04:0100:23:49.1500:27:51.00+00:07:194:4612.6
145MRUGALSKI Damian 285KOSZALINM-3051M 13100:04:2500:23:54.5500:28:20.20+00:07:244:4712.5
146CHOŁUJ Karol 179ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3052M 13200:04:0900:23:56.0500:28:05.65+00:07:264:4712.5
147KUŁAKOWSKI Dawid 9AMATORESKOSZALINM-3053M 13300:03:5600:23:59.8500:27:56.40+00:07:304:4812.5
148PLUCIŃSKI Grzegorz 368-LUBOŃM-4035M 13400:04:2600:24:00.4500:28:26.90+00:07:304:4812.5
149KOWALSKI Konrad 381DORIAN TEAMSŁAWNOM-1833M 13500:04:2300:24:04.2500:28:27.55+00:07:344:4812.5
150MAJCHRZAK Paweł 152KARLINOM-4036M 13600:04:2900:24:06.0000:28:35.00+00:07:364:4912.4
151HOC Dariusz 127KOŁOBRZEGM-4037M 13700:04:0500:24:06.6000:28:12.15+00:07:364:4912.4
152MIELEWCZYK Leszek 195LTS LĘBORKLĘBORKM-5010M 13800:04:1700:24:11.1500:28:28.95+00:07:414:5012.4
153DUDZIAK Piotr 160KOSZALINM-4038M 13900:04:1200:24:12.3000:28:24.55+00:07:424:5012.4
154SACHARZEWSKA Anna 210STARE BIELICEK-3010K 1500:04:1100:24:12.7000:28:24.55+00:07:424:5012.4
155DORAWA Piotr 36KOSZALINM-1834M 14000:04:1100:24:14.8000:28:26.35+00:07:444:5112.4
156GAWIECKI Piotr 6KOSZALINM-4039M 14100:03:5900:24:16.5000:28:15.90+00:07:464:5112.4
157MĘDEL Marta 180KOSZALINK-3011K 1600:04:1200:24:19.5000:28:32.10+00:07:494:5212.3
158KĘPIŃSKI Marcin 320SŁUPSKM-3054M 14200:04:2700:24:20.6000:28:48.50+00:07:504:5212.3
159MĘDEL Cezary 181KOSZALINM-4040M 14300:04:1200:24:21.0000:28:33.85+00:07:514:5212.3
160SUBALSKI Michał 321KOSZALINM-3055M 14400:04:2200:24:22.9000:28:45.05+00:07:534:5212.3
161OSOBNIAK Ryszard 164KOSZALINM-5011M 14500:04:1600:24:25.0000:28:41.15+00:07:554:5312.3
162GROCHOWSKI Rafał 378KOSZALINM-3056M 14600:04:1000:24:26.5000:28:36.85+00:07:564:5312.3
163DUDKIEWICZ Leszek 3974RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 14700:04:1800:24:28.1500:28:46.65+00:07:584:5312.3
164FELKOWSKI Tomasz 445KOSZALINM-3057M 14800:04:3000:24:28.9000:28:59.30+00:07:594:5312.3
165STRÓŻYNA Michał 111USTRONIE MORSKIEM-3058M 14900:04:3500:24:31.2500:29:06.80+00:08:014:5412.2
166JANUSZEWSKI Jacek 131NIEZRZESZONYKOSZALINM-5012M 15000:04:2200:24:32.1000:28:54.85+00:08:024:5412.2
167MRUGALSKA Magdalena 284JW1223KOSZALINK-185K 1700:04:2400:24:34.1500:28:59.05+00:08:044:5512.2
168SKOWYRSKI Janusz 3ROWERIA KOSZALINBIESIEKIERZM-5013M 15100:04:0700:24:34.8000:28:42.50+00:08:044:5512.2
169WITKA Piotr 194KLUB ŁEBA MORS POLANDGARCZEGORZEM-5014M 15200:04:1700:24:35.2000:28:52.40+00:08:054:5512.2
170KOPCZEWSKI Dariusz 23KOSZALINM-5015M 15300:04:1700:24:36.1000:28:53.85+00:08:064:5512.2
171DĄBROWSKA Anna 209KOSZALINK-3012K 1800:04:1600:24:37.2000:28:53.25+00:08:074:5512.2
172KOZIBRODA Marcin 408TRIATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKM-3059M 15400:04:0400:24:45.7000:28:50.60+00:08:154:5712.1
173KIKTA Piotr 376KOSZALINM-3060M 15500:04:1400:24:47.8500:29:02.75+00:08:184:5712.1
174NOREK Tomek 140KOSZALINM-4041M 15600:04:3100:24:48.9500:29:20.30+00:08:194:5712.1
175SZPILER Krzysztof 60KOSZALINM-1835M 15700:04:2600:24:49.2000:29:15.95+00:08:194:5712.1
176MAZURKIEWICZ Jolanta 232MŚCICEK-186K 1900:04:1000:24:49.8000:29:00.75+00:08:194:5812.1
177KORPAL Cezary 42ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-5016M 15800:04:1100:24:50.6500:29:02.50+00:08:204:5812.1
178DUDEK Mateusz 291KOŁOBRZEGM-1836M 15900:04:1600:24:52.0500:29:08.50+00:08:224:5812.1
179BARTOSIK Jarosław 407KOSZALINM-4042M 16000:04:0300:24:55.3500:28:58.70+00:08:254:5912
180SIEPRACKI Adam 188FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM-3061M 16100:04:3300:24:57.4000:29:30.70+00:08:274:5912
181KAJKOWSKI Rafał 335KOSZALINM-4043M 16200:04:1200:24:57.5500:29:10.35+00:08:274:5912
182KUPREWICZ Grzegorz 136KOSZALINM-3062M 16300:04:0200:25:04.2500:29:06.65+00:08:345:0012
183KOZŁOWIECKI Waldemar 214RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-604M 16400:03:5500:25:08.6500:29:04.50+00:08:385:0111.9
184PETA Renata 275MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-3013K 2000:04:0500:25:10.7000:29:15.85+00:08:405:0211.9
185KASPERSKI Miroslaw 231B-RUN-EK KOSZALINKOSZALINM-4044M 16500:04:0900:25:12.2000:29:21.20+00:08:425:0211.9
186ORYSZCZYN Arkadiusz 287KOSZALINM-1837M 16600:04:0100:25:14.2000:29:15.50+00:08:445:0211.9
187RADLIŃSKA Nela 358PUPIL KOSZALINKOSZALINK-DZ1K 2100:04:0500:25:15.6000:29:21.50+00:08:455:0311.9
188HOC Agnieszka 1KOŁOBRZEGK-3014K 2200:04:0600:25:15.7000:29:21.85+00:08:455:0311.9
189ŁANGOWSKA Iwona 294KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-402K 2300:04:0000:25:16.5000:29:17.05+00:08:465:0311.9
190ŚWIĘTOŃ Rafał 216KOSZALINM-3063M 16700:04:2000:25:19.8500:29:40.70+00:08:505:0411.8
191FAJGIER Tomasz 245KOSZALINM-4045M 16800:04:1100:25:22.6000:29:34.15+00:08:525:0411.8
192KRASIŃSKI Witold 133KOSZALINM-4046M 16900:03:5900:25:22.8000:29:22.25+00:08:525:0411.8
193MATYJASEK Lucyna 280KOSZALINK-403K 2400:04:0700:25:24.8500:29:32.15+00:08:555:0511.8
194KACHLICKI Borys 96KOSZALINM-DZ4M 17000:04:1600:25:25.1500:29:41.40+00:08:555:0511.8
195BĄK Zbigniew 317RUNNERSWALDEDARŁOWOM-3064M 17100:04:2900:25:27.1000:29:56.90+00:08:575:0511.8
196SZULC Szymon 255GRYF LOK BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-1838M 17200:04:2400:25:32.5000:29:57.10+00:09:025:0611.7
197SZYMAŃSKI Tomasz 150TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-4047M 17300:04:0400:25:35.1500:29:39.45+00:09:055:0711.7
198MIELCZAREK Ksawery 183KOSZALINM-DZ5M 17400:04:1500:25:35.5500:29:51.15+00:09:055:0711.7
199BROVCHENKO Sylwia 421ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-187K 2500:04:1200:25:35.9500:29:48.50+00:09:065:0711.7
200HRYCIÓW Paweł 97BIALOGARDM-3065M 17500:04:3000:25:36.3000:30:06.70+00:09:065:0711.7
201ZIENTARSKA Joanna 420¦WIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-404K 2600:04:1200:25:36.6500:29:49.15+00:09:065:0711.7
202KAŹMIERCZAK Tomasz 382JW 3937KOSZALINM-3066M 17600:04:0500:25:37.1500:29:42.30+00:09:075:0711.7
203STANIASZEK Bogusław 346TUPOT USTKAGŁOBINO M-605M 17700:04:0100:25:37.4000:29:39.35+00:09:075:0711.7
204SZTORC-KACHLICKA Marzena 94KOSZALINK-405K 2700:04:1600:25:38.9500:29:55.10+00:09:095:0711.7
205WOJANOWSKI Zbigniew 27GRUDZIĄDZM-5017M 17800:03:5800:25:39.4500:29:37.60+00:09:095:0711.7
206RADECKI Jacek 405CS SP KOSZALINKOSZALINM-4048M 17900:04:1200:25:40.4500:29:52.65+00:09:105:0811.7
207LEMAŃCZYK Alina 432DORIAN TEAMSŁAWNOK-188K 2800:04:2300:25:41.4500:30:04.45+00:09:115:0811.7
208POLAŃSKA Katarzyna 105DZIKI KOSZALINKOSZALINK-3015K 2900:04:0300:25:42.3500:29:46.10+00:09:125:0811.7
209KURŁOWICZ Krzysztof 449WESOŁE BLONDYNKIKOSZALINM-3067M 18000:04:0700:25:44.1500:29:51.15+00:09:145:0811.7
210OPOZDA Paweł 345FORUM ROZWOJU KOSZALINA (FRK)KOSZALINM-3068M 18100:04:3400:25:45.9500:30:20.45+00:09:165:0911.6
211ZIĘBA Paweł 18KOSZALINM-4049M 18200:03:5600:25:48.7000:29:45.60+00:09:185:0911.6
212ŁUCZEJKO Sławomir 249TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-5018M 18300:04:0200:25:49.1000:29:51.90+00:09:195:0911.6
213UZNAŃSKA Agata 300KOŁOBRZEGK-501K 3000:04:1400:25:51.0000:30:05.15+00:09:215:1011.6
214MARKOWSKI Andrzej 4354RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-606M 18400:03:5800:25:52.1000:29:50.50+00:09:225:1011.6
215HNATOWSKI Artur 350CSSP KOSZALINKOSZALINM-4050M 18500:03:5800:25:53.8500:29:52.70+00:09:245:1011.6
216ORŁOWSKA Małgorzata 101DZIKI KOSZALINKOSZALINK-3016K 3100:04:0400:25:55.0500:29:59.45+00:09:255:1111.6
217NOWAK-IGNACAK Monika 129BIAŁOGARDK-406K 3200:04:1700:25:56.3500:30:13.50+00:09:265:1111.6
218KAMIŃSKI Tomasz 273JW1223KOSZALINM-3069M 18600:04:1100:25:57.6000:30:08.70+00:09:275:1111.6
219WALCZAK Agnieszka 56KOSZALINK-3017K 3300:04:1500:25:58.9000:30:14.05+00:09:295:1111.5
220KARNICKI Zygmunt 304RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-607M 18700:04:1000:26:00.0500:30:10.15+00:09:305:1211.5
221JANKIEWICZ Helena 343MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-3018K 3400:04:0300:26:03.7500:30:06.90+00:09:335:1211.5
222KRYGIER Ireneusz 410W,P,K, SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-3070M 18800:04:2300:26:06.7000:30:30.00+00:09:365:1311.5
223JĘDRASZCZYK Marek 340SŁUPSKM-4051M 18900:04:1500:26:07.8000:30:23.10+00:09:375:1311.5
224MORDACZ Tomasz 296PORZECZE BIEGA :)PORZECZEM-1839M 19000:04:2000:26:07.9500:30:27.95+00:09:385:1311.5
225DZIESZUK Dariusz 1994RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-4052M 19100:04:1100:26:08.2500:30:19.40+00:09:385:1311.5
226ŚLEDŹ Andrzej 315SŁUPSKM-4053M 19200:04:1400:26:08.5500:30:23.25+00:09:385:1311.5
227MAKULEC Krzysztof 115KOSZALINM-3071M 19300:04:2000:26:11.7000:30:32.45+00:09:415:1411.5
228KOWALCZYK Piotr 174-KOSZALINM-3072M 19400:07:5800:26:11.9000:34:10.50+00:09:425:1411.5
229ŚRODA Wojciech 328KOSZALINM-4054M 19500:04:1800:26:12.1500:30:30.15+00:09:425:1411.5
230SKOBIEJ Małgorzata 385SZCZECINEKK-189K 3500:04:0500:26:16.8000:30:22.55+00:09:465:1511.4
231BABIŃSKA Natalia 387SZCZECINEKK-1810K 3600:04:0500:26:18.2000:30:24.15+00:09:485:1511.4
232CZYŻEWSKA Beata 126KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKOŁOBRZEGK-407K 3700:04:0100:26:22.4000:30:23.70+00:09:525:1611.4
233MUSZYNSKI Jacek 424KLUB BIEGACZA GOCHSŁUPSKM-608M 19600:04:1300:26:22.8000:30:36.10+00:09:525:1611.4
234MOMOT Anetta 228KOSZALINK-408K 3800:04:2100:26:23.4000:30:44.95+00:09:535:1611.4
235VON BARDELEBEN Agnieszka 44BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-409K 3900:04:2000:26:23.9500:30:44.90+00:09:545:1611.4
236WITKA Grażyna 193KLUB ŁEBA MORS POLANDGARCZEGORZEK-4010K 4000:04:1700:26:24.6000:30:42.10+00:09:545:1711.4
237GIGOŁO Łukasz 197SUNDAYBIKERS KARLINO TEAMKARLINOM-3073M 19700:04:2700:26:25.7500:30:53.35+00:09:555:1711.3
238RADLIŃSKA Alicja 360PUPIL KOSZALINKOSZALINK-4011K 4100:04:0300:26:28.3500:30:31.95+00:09:585:1711.3
239SOBOLEWSKI Marek 208KOSZALINM-4055M 19800:03:5600:26:29.3000:30:26.20+00:09:595:1811.3
240MRUGALSKI Stanisław 124MTS HAMERMIASTKOM-5019M 19900:04:3700:26:31.1000:31:08.65+00:10:015:1811.3
241PIOR Tomasz 26KONIKOWOM-3074M 20000:04:0400:26:33.1500:30:37.85+00:10:035:1811.3
242SYLDATK Adam 415LĘBORKLĘBORKM-3075M 20100:04:1500:26:33.8000:30:49.65+00:10:035:1811.3
243MALINOWSKA Małgorzata 134STR-ŚWIDWINŚWIDWINK-502K 4200:04:2800:26:34.5000:31:02.70+00:10:045:1811.3
244PUCHALSKI Marcin 272KLUBKOŁOBRZEGM-3076M 20200:04:1800:26:35.6000:30:54.55+00:10:055:1911.3
245SZYMAŃSKA Ewa 229TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-4012K 4300:04:0300:26:35.6500:30:39.60+00:10:055:1911.3
246FIJAŁKOWSKA Małgorzata 154TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-3019K 4400:04:0300:26:35.8500:30:39.65+00:10:065:1911.3
247IDZIAK Paweł 334TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-3077M 20300:04:0200:26:37.2000:30:39.30+00:10:075:1911.3
248HRANKOWSKA Monika 41SŁUPSKK-1811K 4500:04:1900:26:40.1000:30:59.35+00:10:105:2011.3
249KOWALENKO Robert 270BIAŁOGARDM-3078M 20400:04:3100:26:42.8000:31:13.95+00:10:125:2011.2
250SZULC Zbigniew 297KARLINOM-5020M 20500:04:2500:26:44.5500:31:09.55+00:10:145:2011.2
251KAZIMIERCZAK Leszek 251CSSPNIEKŁONICEM-3079M 20600:03:5900:26:45.4000:30:44.45+00:10:155:2111.2
252BENEDYSIUK Sławomir 426CSSPKOSZALINM-4056M 20700:04:1300:26:45.5000:30:59.35+00:10:155:2111.2
253TROSKOWSKA Ewa 323KOSZALINK-4013K 4600:04:0600:26:47.4000:30:54.25+00:10:175:2111.2
254STEFANIAK Piotr 196KLUB ŁEBA MORS POLANDLĘBORKM-5021M 20800:04:1800:26:47.9500:31:06.25+00:10:185:2111.2
255SIENICKI Piotr 70KOSZALINM-4057M 20900:04:2800:26:53.5000:31:21.75+00:10:235:2211.2
256JANKOWSKA Monika 254FOLLOW ME SZCZECINEKSZCZECINEKK-1812K 4700:04:2000:26:58.0000:31:18.25+00:10:285:2311.1
257IGNACAK Marcin 130BIAŁOGARDM-3080M 21000:04:1700:26:58.6000:31:15.85+00:10:285:2311.1
258PTASZYNSKA Katarzyna 290KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-503K 4800:04:0100:27:00.0000:31:01.05+00:10:305:2411.1
259GÓRKA Krystian 448SZCZECINEKM-1840M 21100:04:0800:27:00.1500:31:08.70+00:10:305:2411.1
260GAWLIK Artur 8KOSZALINM-3081M 21200:04:1300:27:00.7000:31:13.95+00:10:305:2411.1
261STRUKIEL Daniel 53RUNCANBEFUNKOSZALINM-3082M 21300:04:0500:27:01.7000:31:06.90+00:10:315:2411.1
262RATAJCZYK Robert 384PIŁAM-1841M 21400:04:2600:27:05.3500:31:31.60+00:10:355:2511.1
263DĄBROWSKA Alicja 4ROZBIEGANY KOSZALINSIANÓWK-4014K 4900:04:1400:27:06.0000:31:20.95+00:10:365:2511.1
264PILARSKI Krzysztof 417KOSZALINM-3083M 21500:04:2600:27:06.1000:31:32.85+00:10:365:2511.1
265RETKA Natalia 390KOSZALINK-1813K 5000:04:0900:27:08.3500:31:17.80+00:10:385:2511.1
266GUDZIŃSKI Lech 450KOSZALINM-609M 21600:04:1300:27:10.5000:31:24.40+00:10:405:2611
267CHOŁUJ Joanna 20KOSZALINK-1814K 5100:04:1200:27:17.3500:31:29.55+00:10:475:2711
268ŁUKASZYK Andrzej 437DZIKI KOSZALINKOSZALINM-4058M 21700:04:0700:27:19.3500:31:27.05+00:10:495:2811
269WOLAŃSKI Mariusz 259KOŁOBRZEGM-5022M 21800:04:0000:27:21.7500:31:22.70+00:10:515:2811
270MROCZKOWSKA Marta 39KOSZALINK-3020K 5200:04:1900:27:21.8500:31:41.65+00:10:525:2811
271WAWRZYNIUK-NOWACZYK Anna 311KOSZALINK-3021K 5300:04:3600:27:23.2500:32:00.10+00:10:535:2810.9
272KRZEMIŃSKI Michał 438PARABELLUM SOPOTSOPOTM-1842M 21900:04:0400:27:23.9500:31:28.25+00:10:545:2810.9
273HIROWICZ Agnieszka 17KOSZALINK-3022K 5400:04:1400:27:25.5000:31:39.50+00:10:555:2910.9
274WOCH Małgorzata 102KOSZALINK-4015K 5500:04:0600:27:34.1500:31:40.50+00:11:045:3010.9
275DUK Magdalena 325KOSZALINK-4016K 5600:04:0700:27:34.6500:31:41.65+00:11:045:3010.9
276GRELA Maciej 253FOLLOW ME SZCZECINEKSZCZECINEKM-1843M 22000:04:1900:27:34.7500:31:54.55+00:11:045:3110.9
277SOKOŁOWSKA Małgorzata 24KOŁCZYGŁOWYK-1815K 5700:04:1400:27:35.5500:31:49.90+00:11:055:3110.9
278IWANEK Paweł 354FRKKOSZALINM-3084M 22100:04:3400:27:36.7500:32:11.30+00:11:065:3110.9
279GZELA Olga 89BIEGNIJMY.PLKOSZALINK-3023K 5800:04:2100:27:38.9500:32:00.90+00:11:095:3110.8
280HAMUŁKA Krzysztof 446DZIKI KOSZALINŚWIESZYNOM-4059M 22200:04:0800:27:43.4500:31:51.50+00:11:135:3210.8
281KIPER Jarosław 128JW1223STRZEKĘCINOM-3085M 22300:04:1800:27:49.4500:32:08.05+00:11:195:3410.8
282SZYCA Małgorzata 375BYTÓWK-1816K 5900:04:1000:27:51.7000:32:01.95+00:11:215:3410.8
283PIOR Ewa 295NIEZRZESZONAGRUDZIĄDZK-504K 6000:04:1900:27:54.4500:32:13.50+00:11:245:3410.8
284OLIŃSKI Arek 439SIANÓWM-3086M 22400:04:1000:27:55.4500:32:05.80+00:11:255:3510.7
285CINCIO Wojciech 225TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM-DZ6M 22500:04:2900:27:59.7500:32:28.75+00:11:295:3510.7
286CINCIO Robert 224TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM-3087M 22600:04:2900:28:00.1500:32:29.45+00:11:305:3610.7
287PAULIŃSKI Jan 66KOSZALINM-6010M 22700:04:0600:28:00.8500:32:07.50+00:11:315:3610.7
288KOBUS Emilia 49KOSZALINK-3024K 6100:04:0500:28:02.9000:32:08.10+00:11:335:3610.7
289PSTRĄGOWSKA Marlena 77KOSZALINK-3025K 6200:04:0700:28:03.1500:32:10.55+00:11:335:3610.7
290NIEMCZUK Anna 68KOSZALINK-505K 6300:04:0600:28:06.5500:32:13.10+00:11:365:3710.7
291NIEDBAŁA Konrad 98KOSZALINM-4060M 22800:04:2800:28:09.8500:32:38.25+00:11:405:3810.7
292KOMOROWSKA Beata 137KOSZALINK-3026K 6400:04:3100:28:13.8000:32:45.40+00:11:435:3810.6
293ŻYWOT Norbert 113WT KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-4061M 22900:04:2000:28:25.8500:32:46.00+00:11:565:4110.6
294TREJDER Maria 121BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK-4017K 6500:04:2900:28:29.7500:32:59.05+00:11:595:4210.5
295PAWLIK Mateusz 63KOŁOBRZEGM-1844M 23000:03:5700:28:33.6500:32:31.45+00:12:035:4210.5
296SZULC Adam 263BIAŁOGARDM-1845M 23100:04:2500:28:39.2500:33:05.20+00:12:095:4410.5
297SZULC Marek 262BIAŁOGARDM-5023M 23200:04:2600:28:40.5500:33:06.60+00:12:105:4410.5
298NALEŚNIK Agata 59MW CONSTRUCTION TEAMKARLINOK-1817K 6600:04:3300:28:46.0000:33:19.15+00:12:165:4510.4
299WIĘCKOWSKI Maciej 51MWCONSTRUCTION TEAMKARLINOM-3088M 23300:04:3300:28:46.2500:33:19.25+00:12:165:4510.4
300KUJAWSKI Michał 412WOŁOMINM-1846M 23400:04:1000:28:48.5000:32:59.45+00:12:185:4510.4
301JACHNA Katarzyna 117JAWORZNOK-1818K 6700:04:1000:28:48.7000:32:59.45+00:12:185:4510.4
302BORSUK Dorota 244KOSZALINK-4018K 6800:04:1100:28:49.8500:33:01.00+00:12:205:4610.4
303ZIELIŃSKI Jarosław 241NIEZRZESZONYBIAŁOGARDM-3089M 23500:04:2500:28:50.7500:33:15.95+00:12:205:4610.4
304KREIS-GROCHOWSKA Dominika 377KOSZALINK-3027K 6900:04:0900:28:52.3000:33:01.55+00:12:225:4610.4
305SULIGA-KRAKOWIAK Agnieszka 173CZARNEK-4019K 7000:04:2100:28:53.6500:33:14.70+00:12:235:4610.4
306ŁOSIEWICZ Paulina 353GRYFICEK-1819K 7100:03:5600:28:56.2000:32:52.55+00:12:265:4710.4
307JAKUBCZYK Agnieszka 84BABECZKI KOSZALINSTRZEGLINOK-1820K 7200:04:2500:28:56.3500:33:22.10+00:12:265:4710.4
308BŁOŃSKA Agnieszka 81BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-4020K 7300:04:2600:28:56.3500:33:22.35+00:12:265:4710.4
309RASZPLA Ilona 337CIOTECZKI.PLKOSZALINK-4021K 7400:04:0900:28:57.8000:33:06.80+00:12:275:4710.4
310WIKTOROWICZ Małgorzata 336CIOTECZKI.PLKOSZALINK-4022K 7500:04:0900:28:58.5000:33:08.05+00:12:285:4710.4
311SAWICKA Justyna 357KOSZALINK-3028K 7600:04:3300:28:58.7500:33:31.75+00:12:285:4710.4
312KALECZYC Joanna 309SZCZECINEKK-1821K 7700:04:2000:28:59.0000:33:19.50+00:12:295:4710.4
313GRAJ Joanna 265KOSZALINK-1822K 7800:04:3000:29:00.0000:33:30.75+00:12:305:4810.3
314NOWACZYK Adrian 310KOSZALINM-3090M 23600:04:3800:29:04.7500:33:42.75+00:12:345:4810.3
315WŁAŚNIAK Jowita 107DZIKI KOSZALINSŁUPSKK-3029K 7900:04:0200:29:11.6000:33:14.40+00:12:415:5010.3
316RETERSKI Przemysław 144KOSZALINM-3091M 23700:04:0800:29:13.2500:33:21.60+00:12:435:5010.3
317SZCZYTKOWSKI Marek 201K.B.SPRINT ¦WIDWINŚWIDWINM-4062M 23800:04:1400:29:22.6000:33:36.95+00:12:525:5210.2
318DĘBOWSKA-SZCZYTKOWSKA Izabella 202K.B.SPRINT ¦WIDWINŚWIDWINK-4023K 8000:04:1400:29:22.8000:33:37.30+00:12:525:5210.2
319PLATA Katarzyna 12KOSZALINK-3030K 8100:04:2700:29:24.3500:33:52.15+00:12:545:5310.2
320SKOWRON Adam 356KOSZALINM-3092M 23900:04:0000:29:25.0000:33:25.25+00:12:555:5310.2
321PASEK Paula 257DUNOWOK-1823K 8200:04:2200:29:32.7000:33:54.95+00:13:025:5410.2
322RUSIECKI Paweł 243WSPL SP ZOZ W KOSZALINIEBIESIEKIERZM-4063M 24000:04:2800:29:37.4500:34:06.35+00:13:075:5510.1
323BUDZYŃSKA Elżbieta 388BBL SŁUPSKSŁUPSKK-4024K 8300:04:0600:29:40.3000:33:46.65+00:13:105:5610.1
324PEWIŃSKA Justyna 248KOSZALINK-1824K 8400:04:1200:29:45.0500:33:57.95+00:13:155:5710.1
325WIERZBICKI Kacper 37JW 1223KOSZALINM-1847M 24100:04:1600:29:48.3000:34:05.15+00:13:185:5710.1
326GAWIECKA Mariola 7KOSZALINK-4025K 8500:04:0000:29:49.0500:33:49.60+00:13:195:5710.1
327SŁAWIŃSKI Mariusz 396WALENIE KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-5024M 24200:04:2100:29:53.1500:34:14.25+00:13:235:5810
328GÓRNIAK Stanisław 347SŁUPSKM-5025M 24300:04:1500:30:00.3000:34:15.85+00:13:306:0010
329WALO Zbigniew 163KOSZALINM-5026M 24400:04:1400:30:09.6500:34:24.30+00:13:396:029.9
330IWANKIEWICZ Justyna 316KOSZALINK-3031K 8600:04:0800:30:12.4500:34:20.95+00:13:426:029.9
331WOŹNIAK Dariusz 170WWW.LIMO300C.COMSŁAWNOM-4064M 24500:04:3000:30:13.4000:34:44.15+00:13:436:029.9
332KORPAL Grażyna 43ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-506K 8700:04:3400:30:13.7500:34:47.80+00:13:436:029.9
333JAKUBOWSKA Anna 230KOSZALINK-1825K 8800:04:1600:30:14.2000:34:30.35+00:13:446:029.9
334WOŹNIAK Honorata 169WWW.LIMO300C.COMSŁAWNOK-4026K 8900:04:2900:30:14.7000:34:44.30+00:13:446:039.9
335DĄBROWSKA Katarzyna 5ROZBIEGANY KOSZALINSIANÓWK-1826K 9000:04:1500:30:16.2000:34:31.75+00:13:466:039.9
336POLAŃSKA Małgorzata 239KOSZALINK-4027K 9100:04:0800:30:17.1000:34:25.50+00:13:476:039.9
337SZCZYGIELSKA Aleksandra 411KOŁOBRZEGK-3032K 9200:04:3200:30:26.9000:34:59.40+00:13:576:059.9
338JUSZCZYK Agnieszka 139KOSZALINK-3033K 9300:04:3200:30:34.1000:35:06.15+00:14:046:069.8
339IMIOŁEK Marcel 58KOSZALINM-DZ7M 24600:04:3100:30:34.5500:35:05.90+00:14:046:069.8
340IMIOŁEK Jacek 57KOSZALINM-3093M 24700:04:3100:30:34.9500:35:06.55+00:14:056:079.8
341GÓRECKA Joanna 342KOSZALINK-4028K 9400:04:0900:30:41.1000:34:50.30+00:14:116:089.8
342MICHALCZYK Małgorzata 191KLUBKOSZALINK-1827K 9500:04:0500:30:42.6500:34:48.40+00:14:126:089.8
343KOWALEWSKI Daniel 28BAŁTYK-TRANSPORT TEAMKOSZALINM-3094M 24800:04:2800:30:45.7500:35:14.20+00:14:156:099.8
344WANAGO Anna 380DORIAN TEAMSŁAWNOK-3034K 9600:04:2400:30:45.8000:35:09.95+00:14:156:099.8
345SZAFIROWICZ-CHOJNACKA Paulina 118KOSZALINK-3035K 9700:04:0300:31:00.4500:35:04.05+00:14:306:129.7
346NOWACKA Elżbieta 138KOSZALINK-3036K 9800:04:2900:31:04.2000:35:33.70+00:14:346:129.7
347FELKOWSKA Karolina 11KOSZALINK-3037K 9900:04:2700:31:05.9000:35:33.40+00:14:366:139.6
348ŁUKASZEWICZ Aleksandra 95DZIKI KOSZALINKOSZALINK-3038K 10000:04:0700:31:07.2000:35:14.50+00:14:376:139.6
349KOŁODZIEJCZAK Maciej 274TUROWOM-DZ8M 24900:04:1700:31:18.8000:35:36.20+00:14:486:159.6
350KURCZ Barbara 19BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-4029K 10100:04:2600:31:22.5500:35:49.00+00:14:526:169.6
351KRAMARZ Aneta 80ROSSBIEGANIKOSZALINK-3039K 10200:04:2400:31:23.9500:35:48.45+00:14:546:169.6
352WESOŁY Małgorzata 76WARSZAWAK-1828K 10300:04:2800:31:34.1000:36:02.20+00:15:046:189.5
353CZARNECKA Paulina 305KOŁOBRZEGK-1829K 10400:04:2500:31:38.7000:36:04.05+00:15:086:199.5
354FORNAL- ZIENKIEWICZ Aneta 306KOŁOBRZEGK-3040K 10500:04:2400:31:38.8500:36:03.60+00:15:096:199.5
355MOŻEJKO Anna 35BABECZKI.PLKOSZALINK-3041K 10600:04:2500:31:46.1000:36:11.75+00:15:166:219.4
356STEC Edyta 65BABECZKI.PLKOSZALINK-3042K 10700:04:2500:31:46.1000:36:11.75+00:15:166:219.4
357PASEK Jan 258DUNOWOM-6011M 25000:04:2400:31:55.7500:36:20.00+00:15:256:239.4
358KUREK Iwona 307ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-4030K 10800:04:3300:32:06.5500:36:40.35+00:15:366:259.3
359HAUSMAN Andrzej 50KSR ROWERIAKOSZALINM-6012M 25100:04:2200:32:09.8500:36:32.75+00:15:406:269.3
360ŁUBNIEWSKA Natalia 141KOSZALINK-3043K 10900:04:3200:32:21.9000:36:54.05+00:15:526:289.3
361RAMA Ewa 114KOLOBRZEGKOŁOBRZEGK-507K 11000:04:2000:32:30.3000:36:50.75+00:16:006:309.2
362RAMA Janusz 116KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-4065M 25200:04:1900:32:31.7500:36:51.45+00:16:016:309.2
363CHODOR Izabela 4434RUN TKKF KOSZALINKOSZALINK-3044K 11100:04:2800:32:37.4500:37:05.85+00:16:076:319.2
364BAGIŃSKA Agnieszka 143BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK-1830K 11200:04:2800:32:37.7000:37:06.25+00:16:076:319.2
365KRUK Anna 278BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-3045K 11300:04:2500:32:40.6500:37:05.95+00:16:106:329.2
366KRUK Wiktor 440BABECZKI KOSZALINKOSZALINM-DZ9M 25300:04:2500:32:40.7500:37:05.75+00:16:106:329.2
367KOŁODZIEJCZAK Agnieszka 247PARKRUN SZCZECINEKTUROWOK-3046K 11400:04:1800:32:49.6000:37:07.95+00:16:196:339.1
368STASZEWSKA Aneta 406TUROWOK-4031K 11500:04:1800:32:50.1000:37:08.45+00:16:206:349.1
369KOZŁOWIECKA Małgorzata 22KOSZALINK-508K 11600:04:1300:33:10.2500:37:23.85+00:16:406:389
370ZASIMOWSKA Edyta 82LILAARTKOSZALINK-3047K 11700:04:2200:33:23.3000:37:45.40+00:16:536:409
371ZAWADA Andrzej 369ZSP1 SŁUPSKWODNICAM-4066M 25400:04:4200:33:27.6500:38:09.65+00:16:576:419
372ZIĘTALA Danuta 261KĄPIELE NA SPONTANIEKOŁOBRZEGK-4032K 11800:04:2100:33:29.9500:37:51.50+00:17:006:429
373RYMAN - LIPIŃSKA Sandra 370ZSP1 SŁUPSKSŁUPSKK-DZ2K 11900:04:0700:34:01.0000:38:08.90+00:17:316:488.8
374MACHAŁA Janusz 189SIANÓWM-5027M 25500:04:1900:34:21.5000:38:40.85+00:17:516:528.7
375MICHALAK Michał 108DZIKI KOSZALINKOSZALINM-3095M 25600:04:0300:34:23.6500:38:26.65+00:17:536:528.7
376KŁYK Olimpia 109DZIKI KOSZALINKOSZALINK-1831K 12000:04:0200:34:25.0500:38:27.25+00:17:556:538.7
377KRAWCZUK-KIEŁB Anna 172WIEKOWOK-4033K 12100:04:2100:34:31.0500:38:52.70+00:18:016:548.7
378LUBIERSKI Marcin 175KOSZALINM-4067M 25700:04:2100:34:31.1500:38:52.65+00:18:016:548.7
379LORENZ Aleksander 363SIANÓWM-DZ10M 25800:04:2300:34:31.4000:38:54.90+00:18:016:548.7
380LORENZ Renata 362SIANÓWK-4034K 12200:04:2200:34:31.9000:38:54.85+00:18:026:548.7
381MAZUREK Hanna 223BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-DZ3K 12300:04:2400:35:22.4500:39:47.05+00:18:527:048.5
382FORNALAK Elżbieta 218JAMNOK-4035K 12400:04:3400:36:38.8500:41:12.95+00:20:097:198.2
383TELEGA Marta 238KOSZALINK-DZ4K 12500:04:2700:36:51.9500:41:19.75+00:20:227:228.1
384TELEGA Michał 237KOSZALINM-3096M 25900:04:2700:36:52.0500:41:19.20+00:20:227:228.1
385MIELCZAREK Maciej 182KOSZALINM-4068M 26000:04:1700:36:57.0000:41:14.75+00:20:277:238.1
386KĘPIŃSKI Jan 48ROZBIEGANY KOSZALINDOBREM-5028M 26100:04:1800:37:26.4500:41:45.05+00:20:567:298
387SOLAK Halina 423ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-601K 12600:04:3100:37:33.3000:42:04.45+00:21:037:308
388BORYSIEWICZ Joanna 236CIOTECZKI.PLKOSZALINK-3048K 12700:04:1000:37:50.5000:42:00.95+00:21:207:347.9
389WADAS Magdalena 348CIOTECZKI.PLKOSZALINK-3049K 12800:04:0900:37:51.1500:42:01.05+00:21:217:347.9
390WILKOWSKA Małgorzata 74KOSZALINK-3050K 12900:04:2200:37:57.6000:42:20.50+00:21:277:357.9
391BARTNIK Marian 203TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+1M 26200:03:5500:38:48.4500:42:44.10+00:22:187:457.7
392WILKOWSKA Beata 157KOSZALINK-3051K 13000:04:2400:38:56.6000:43:20.70+00:22:267:477.7
393WILKOWSKA Anastazja 158KOSZALINK-DZ5K 13100:04:2400:38:56.6000:43:20.70+00:22:267:477.7
394WILKOWSKI Piotr 156KOSZALINM-3097M 26300:04:2300:38:57.9000:43:21.20+00:22:287:477.7
395KRAMARZ Stanisław 83ROSSBIEGANIKOSZALINM-DZ11M 26400:04:2400:39:05.4500:43:29.45+00:22:357:497.7
396VON BARDELEBEN Tarryn 45BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-DZ6K 13200:04:2400:39:08.3500:43:32.65+00:22:387:497.7
397WOLF Julia 153SIANÓWK-DZ7K 13300:04:2400:40:23.2500:44:47.50+00:23:538:047.4
398WOLF Emil 71SIANÓWM-4069M 26500:04:2300:40:23.4000:44:47.20+00:23:538:047.4
399KALOCIŃSKI Krzysztof 47ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-3098M 26600:04:2000:40:27.5500:44:47.65+00:23:578:057.4
400KALOCIŃSKA Sylwia 46ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-3052K 13400:04:1900:40:28.0000:44:47.65+00:23:588:057.4
401WANAGO Daniel 379DORIAN TEAMSŁAWNOM-3099M 26700:04:23   
Znaleziono 401 wynik(ów)