Organizator : | Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2016-12-04 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 356 |
Wystartowało : | 312 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 311 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Bike_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITKOWSKI Mateusz | 348 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M-16 | 00:00:06 | 00:07:51 | |
2 | BEDNARZ Paweł | 14 | 13-TY FUN CLUB ASI CHMIEL :* | KOSZALIN-NACŁAW | M-30 | 00:00:06 | 00:08:02 | |
3 | GAWRON Piotr | 58 | ULKS TALEX BORZYTUCHOM | BOROWY MŁYN | M-16 | 00:00:06 | 00:08:02 | |
4 | IGNACZAK Piotr | 339 | KB.10.BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M-16 | 00:00:07 | 00:08:41 | |
5 | FAMULSKI Cezary | 49 | JW 1223 KOSZALIN | ROSNOWO | M-30 | 00:00:07 | 00:08:55 | |
6 | TUTUS Michał | 241 | JW 1223 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:17 | 00:09:00 | |
7 | GARSKI Kryspin | 56 | ŚWIAT PŁYTEK/SEXYRUNNERS | BYTÓW | M-40 | 00:00:09 | 00:09:09 | |
8 | SZKOŁUDA Miłosz | 275 | POLANÓW | M-16 | 00:00:10 | 00:09:09 | ||
9 | SZABAŁOWSKA Małgorzata | 268 | SZCZECINEK | K-16 | 00:00:08 | 00:09:15 | ||
10 | WOJCIECHOWICZ Jacek | 312 | WWW.STUDIOTANCAPASJA.PL | KOSZALIN | M-30 | 00:00:07 | 00:09:17 | |
11 | USTIANOWSKI Wojciech | 293 | JW 1223 (ROZBIEGANY KOSZALIN) | KOSZALIN | M-16 | 00:00:07 | 00:09:18 | |
12 | GRZESIK Eugeniusz | 355 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | 00:00:06 | 00:09:21 | |
13 | SIEMIĄTKOWSKI Robert | 246 | DARŁOWO | M-30 | 00:00:08 | 00:09:25 | ||
14 | PAKULSKI Marcin | 207 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:09 | 00:09:25 | ||
15 | WÓJCIK Damian | 318 | RUNNERSWALDE DARŁOWO | DARŁOWO | M-40 | 00:00:07 | 00:09:26 | |
16 | MOKSA Darek | 178 | SIANÓW | M-16 | 00:00:07 | 00:09:31 | ||
17 | MOSEK Radosław | 180 | ROSNOWO | M-30 | 00:00:16 | 00:09:32 | ||
18 | PRZEWŁOCKI Michał | 223 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:26 | 00:09:38 | ||
19 | UZNAŃSKI Ryszard | 295 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:06 | 00:09:43 | |
20 | LUBLEWSKI Dawid | 150 | KOSZALIN | M-16 | 00:00:26 | 00:09:43 | ||
21 | SIWIK Stanisław | 249 | JW 3775 DARŻEWO | KOSZALIN | M-30 | 00:00:09 | 00:09:46 | |
22 | PIETRZAK Kamil | 217 | ACTIVE MALBORK | SŁUPSK | M-30 | 00:00:16 | 00:09:49 | |
23 | LESZCZYŃSKI Marcin | 144 | SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKA KOŁOBRZEG | RYMAŃ | M-40 | 00:00:07 | 00:09:57 | |
24 | LESZCZYŃSKI Tomasz | 143 | JW1223 | SŁUPSK | M-30 | 00:00:18 | 00:09:58 | |
25 | STEBELSKI Jasiek | 261 | KOSZALIN | M-16 | 00:00:14 | 00:10:00 | ||
26 | KAMELSKI Piotr | 97 | SŁAWNO | SŁAWNO | M-40 | 00:00:07 | 00:10:01 | |
27 | SZEWCZUK Paweł | 273 | ROSNOWO | M-30 | 00:00:10 | 00:10:03 | ||
28 | WEBER Paweł | 300 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:10 | 00:10:04 | ||
29 | JAMNIAK Bartosz | 81 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-16 | 00:00:07 | 00:10:05 | |
30 | ZWOLIŃSKI Jan | 335 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M-40 | 00:00:07 | 00:10:06 | |
31 | WILKOWSKI Krzysztof | 307 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:08 | 00:10:08 | ||
32 | JAKUBOWSKI Krystian | 80 | CAPTAIN AMERICA VS THE FLASH | DARŁOWO | M-30 | 00:00:15 | 00:10:09 | |
33 | STRUMIŃSKI Rafał | 266 | DZIKI KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:11 | 00:10:12 | |
34 | FRONTCZAK Izabela | 53 | TKKF KOSZALIN | SZCZECINEK | K-16 | 00:00:10 | 00:10:13 | |
35 | KITŁOWSKI Marcin | 106 | CZARNE BIEGA | CZARNE | M-30 | 00:00:15 | 00:10:14 | |
36 | ŚNIEŻKO Marcin | 350 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:28 | 00:10:14 | |
37 | PASIEKA Agnieszka | 211 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | K-16 | 00:00:11 | 00:10:15 | |
38 | BOBER Jakub | 19 | AKADEMIA POMORSKA | MIASTKO | M-16 | 00:00:09 | 00:10:16 | |
39 | STOJEWSKI Jarosław | 264 | JA_BEZ_SILNA | SŁAWNO | M-30 | 00:00:13 | 00:10:18 | |
40 | TESKA Bartosz | 288 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:07 | 00:10:21 | |
41 | MAJCHRZAK Paweł | 153 | SUNDAYBIKERS KARLINO TEAM | KARLINO | M-40 | 00:00:09 | 00:10:22 | |
42 | WUJTIUK Piotr | 319 | SZCZECINEK | M-40 | 00:00:11 | 00:10:22 | ||
43 | CHODOR Martyna | 31 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:08 | 00:10:23 | |
44 | PSTRĄGOWSKI Marcin | 226 | DZIKI KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:12 | 00:10:23 | |
45 | JAROSZ Dariusz | 86 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M-40 | 00:00:09 | 00:10:24 | |
46 | CZYŻEWSKI Janusz | 35 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:22 | 00:10:24 | |
47 | SZYMAJDA Grzegorz | 235 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:07 | 00:10:27 | |
48 | KOSIŃSKI Wojciech | 120 | JAZZ TEAM | KOSZALIN | M-30 | 00:00:15 | 00:10:30 | |
49 | PUŚCIAN Krzysztof | 228 | GIMNAZJUM W MANOWIE | MANOWO | M-40 | 00:00:11 | 00:10:32 | |
50 | WASYLÓW Mateusz | 299 | DROZDOWO | M-16 | 00:00:10 | 00:10:33 | ||
51 | ŁABEJSZA Łukasz | 151 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M-30 | 00:00:12 | 00:10:33 | |
52 | KISIELIŃSKI Igor | 105 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:08 | 00:10:34 | ||
53 | ŚWIETLIK Tomasz | 286 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:10 | 00:10:34 | ||
54 | IWANIEC Dariusz | 74 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M-40 | 00:00:10 | 00:10:34 | |
55 | SZAŁKOWSKI Wojtek | 271 | TUPOT USTKA | USTKA | M-40 | 00:00:11 | 00:10:34 | |
56 | WIERZBICKI Sylwester | 304 | DARŁOWO | M-30 | 00:00:15 | 00:10:34 | ||
57 | KALKOWSKI Paweł | 96 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:16 | 00:10:34 | ||
58 | RUTKOWSKI Artur | 240 | RUTKOWSKI TEAM | SIANÓW | M-16 | 00:00:06 | 00:10:36 | |
59 | RYBARCZYK Ireneusz | 242 | DUNOWO | M-30 | 00:00:10 | 00:10:36 | ||
60 | KAMYK Piotr | 98 | MH KOSZALIN - SERWIS IT | KOSZALIN | M-30 | 00:00:09 | 00:10:38 | |
61 | WOCH Edward | 310 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:19 | 00:10:39 | ||
62 | CHOŁUJ Jarek | 32 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:31 | 00:10:39 | |
63 | ŚWIĘTOŃ Rafał | 287 | JAZZ TEAM | KOSZALIN | M-30 | 00:00:15 | 00:10:40 | |
64 | NOWAK Piotr | 193 | CZARNE BIEGA | CZARNE | M-30 | 00:00:19 | 00:10:40 | |
65 | SZYMAŃSKI Piotr | 284 | ROSNOWO | M-40 | 00:00:25 | 00:10:42 | ||
66 | KOWALCZYK Mariusz | 340 | BIEGAM BO LUBIE | KOSZALIN | M-40 | 00:00:20 | 00:10:44 | |
67 | PĘKAŁA Piotr | 215 | ROZBIERAĆ KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:27 | 00:10:44 | |
68 | LATOS Piotr | 142 | PRECON POLSKA-JASTROWIE | WAŁCZ | M-50 | 00:00:15 | 00:10:46 | |
69 | DZIĘBOWSKI Mariusz | 47 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:24 | 00:10:47 | ||
70 | GAWRYSIAK Przemysław | 59 | WŁODARKA | M-30 | 00:00:07 | 00:10:50 | ||
71 | LEWANDOWSKI Andrzej | 146 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:06 | 00:10:52 | ||
72 | SOROKA Piotr | 257 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:17 | 00:10:52 | ||
73 | NIEWIŃSKA-SĘK Monika | 192 | BIAŁOGARD | K-30 | 00:00:06 | 00:10:53 | ||
74 | BENTKOWSKA Natalia | 349 | CSSP KOSZALIN | PRĄDOCIN | K-16 | 00:00:07 | 00:10:53 | |
75 | WILIŃSKI Marek | 306 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-50 | 00:00:20 | 00:10:53 | |
76 | KUŁAKOWSKI Dawid | 137 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:22 | 00:10:53 | |
77 | BURDA Bartosz | 29 | KOSZALIN | M-16 | 00:00:27 | 00:10:53 | ||
78 | MICERSKI Tomasz | 168 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:19 | 00:10:55 | |
79 | JABŁOŃSKI Arkadiusz | 77 | TYCHOWO | M-40 | 00:00:20 | 00:10:55 | ||
80 | MROCZKOWSKI Marek | 182 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:29 | 00:10:55 | |
81 | HOC Dariusz | 68 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:13 | 00:10:56 | ||
82 | BARTOSZUK Adam | 9 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:13 | 00:10:57 | ||
83 | RUTKOWSKI Ryszard | 239 | RUTKOWSKI TEAM | SIANÓW | M-50 | 00:00:06 | 00:10:58 | |
84 | NIEMCZUK Dariusz | 191 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:36 | 00:10:59 | ||
85 | ZDROWIECKI Artur | 325 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:12 | 00:11:01 | ||
86 | KRAWCZYK Tomasz | 128 | BIESIEKIERZ | M-30 | 00:00:15 | 00:11:01 | ||
87 | CHOŁUJ Karol | 33 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:28 | 00:11:01 | ||
88 | SAŁABON Grzegorz | 244 | LĘBORK | M-50 | 00:00:10 | 00:11:02 | ||
89 | ROGALSKI Roberto | 237 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:10 | 00:11:03 | |
90 | DRELISZAK Mariusz | 44 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:10 | 00:11:04 | ||
91 | SZUBERT Julia | 277 | KOŁOBRZEG BIEGA | USTRONIE MORSKIE | K-16 | 00:00:22 | 00:11:04 | |
92 | SZABLA Ewelina | 342 | MIASTKO | K-30 | 00:00:11 | 00:11:05 | ||
93 | KUBIŃSKI Rafał | 132 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-50 | 00:00:13 | 00:11:06 | |
94 | PLEWKA Mariusz | 114 | CZAPLE | M-16 | 00:00:07 | 00:11:07 | ||
95 | SPICA Łukasz | 258 | KOSZALIN | M-16 | 00:00:16 | 00:11:07 | ||
96 | WICHER Krzysztof | 356 | ADWOKATURA | KOSZALIN | M-30 | 00:00:25 | 00:11:07 | |
97 | KRASIŃSKI Witold | 126 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:20 | 00:11:08 | ||
98 | TURCZYN Grzegorz | 291 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | 00:00:37 | 00:11:08 | |
99 | ZIOMKO Rafał | 329 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:30 | 00:11:10 | ||
100 | SZULC Marek | 280 | BIAŁOGARD | M-50 | 00:00:16 | 00:11:15 | ||
101 | MRUGALSKI Damian | 345 | MOSG | KOSZALIN | M-30 | 00:00:21 | 00:11:15 | |
102 | MRUGALSKA Magdalena | 344 | JW1223 | KOSZALIN | K-16 | 00:00:21 | 00:11:15 | |
103 | JANUSZEWSKI Jacek | 360 | 17 WOG KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | 00:00:25 | 00:11:16 | |
104 | KRZEWIŃSKA Małgorzata | 131 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-50 | 00:00:17 | 00:11:18 | |
105 | ŻMIJA Dariusz | 336 | CONTRA PRIMEFOOD | CHARZYKOWY | M-40 | 00:00:29 | 00:11:18 | |
106 | KUKIEŁA Tomasz | 136 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:22 | 00:11:20 | ||
107 | JABŁOŃSKI Tomasz | 76 | AR SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M-30 | 00:00:06 | 00:11:21 | |
108 | GARSKA Joanna | 55 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K-40 | 00:00:14 | 00:11:21 | |
109 | SKOWROŃSKI Tomasz | 250 | CHAŁUPY | M-30 | 00:00:33 | 00:11:21 | ||
110 | KACZMAREK Łukasz | 94 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M-30 | 00:00:11 | 00:11:22 | |
111 | SZULC Szymon | 281 | GRYF LOK BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M-30 | 00:00:15 | 00:11:22 | |
112 | ATALSKI Damian | 2 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:18 | 00:11:24 | ||
113 | OSTROWSKI Krzysztof | 203 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:09 | 00:11:25 | ||
114 | ZAKIELARZ Jan | 321 | SYPNIEWKO | M-50 | 00:00:08 | 00:11:26 | ||
115 | DĄBROWSKI Grzegorz | 40 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:13 | 00:11:27 | ||
116 | MIELCZAREK Ksawery | 174 | KOSZALIN | M-16 | 00:00:19 | 00:11:27 | ||
117 | NIECKARZ Krzysztof | 189 | SŁAWNO | M-30 | 00:00:32 | 00:11:27 | ||
118 | OSIŃSKA Anna | 201 | ACTIVE MALBORK | SŁUPSK | K-16 | 00:00:16 | 00:11:28 | |
119 | JAKOWIENKO Grzegorz | 78 | ŚWIDWIN | M-30 | 00:00:30 | 00:11:29 | ||
120 | STAWISZYŃSKI Jarosław | 337 | FORUM ROZWOJU KOSZALINA | KOSZALIN | M-30 | 00:00:39 | 00:11:30 | |
121 | OLIŃSKI Arek | 197 | WIDZEW | SIANÓW | M-30 | 00:00:18 | 00:11:31 | |
122 | NIECKARZ Monika | 188 | SŁAWNO | K-30 | 00:00:28 | 00:11:31 | ||
123 | WOŁOWIEC Przemek | 316 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:15 | 00:11:32 | ||
124 | KOŁODZIEJ Jakub | 112 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:18 | 00:11:35 | ||
125 | MEISSNER Bogusław | 163 | ŚWIDWIN | M-50 | 00:00:21 | 00:11:36 | ||
126 | CHODOR Izabela | 30 | GORZEBĄDŹ | K-30 | 00:00:12 | 00:11:37 | ||
127 | JAROS Damian | 85 | ZHP KOSZALIN | KOSZALIN | M-16 | 00:00:26 | 00:11:41 | |
128 | FELKOWSKI Tomasz | 352 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:30 | 00:11:42 | ||
129 | PIOR Tomasz | 218 | KONIKOWO | M-30 | 00:00:11 | 00:11:44 | ||
130 | OTTO Michał | 204 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:17 | 00:11:44 | ||
131 | RASZPLA Radosław | 234 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:18 | 00:11:45 | ||
132 | REMPLAKOWSKI Krzysztof | 236 | ROSNOWO | M-40 | 00:00:25 | 00:11:46 | ||
133 | KRZANOWSKI Marcin | 129 | BIAŁOGARD | M-30 | 00:00:27 | 00:11:47 | ||
134 | ROGOŻA Ireneusz | 238 | BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | M-40 | 00:00:31 | 00:11:48 | |
135 | BRYGAŁA Tomasz | 27 | DARŁOWO | M-30 | 00:00:34 | 00:11:49 | ||
136 | MEJER Aleksandra | 164 | ROSNOWO | K-16 | 00:00:06 | 00:11:50 | ||
137 | MROZIK Mariusz | 183 | SZCZECINEK | M-30 | 00:00:22 | 00:11:50 | ||
138 | GRABOWSKA-LESISZ Aneta | 64 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:16 | 00:11:51 | ||
139 | BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria | 341 | WOMENS FIGHT CLUB KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:19 | 00:11:51 | |
140 | WOJCIECHOWSKI Andrzej | 313 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:14 | 00:11:52 | ||
141 | FIJAŁKOWSKI Piotr | 51 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M-30 | 00:00:21 | 00:11:52 | |
142 | WOJTUCH Małgorzata | 314 | - | STARY LUBLINIEC | K-16 | 00:00:21 | 00:11:52 | |
143 | WARZECHA Bartosz | 298 | NIEKŁONICE | M-40 | 00:00:25 | 00:11:52 | ||
144 | JÓŹWIAK Mariusz | 89 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:22 | 00:11:53 | ||
145 | KUBIŃSKA Beata | 133 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-40 | 00:00:13 | 00:11:54 | |
146 | SZABAŁOWSKI Marek | 269 | SZCZECINEK | M-40 | 00:00:37 | 00:11:54 | ||
147 | SZPILER Krzysztof | 354 | JW 1223 | KOSZALIN | M-16 | 00:00:27 | 00:11:55 | |
148 | OSOBNIAK Ryszard | 202 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-60 | 00:00:32 | 00:11:55 | |
149 | KUPREWICZ Grzegorz | 138 | JW1223 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:14 | 00:11:56 | |
150 | KOZŁOWSKI Tomasz | 125 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:09 | 00:11:57 | ||
151 | HOC Agnieszka | 69 | KOŁOBRZEG | K-30 | 00:00:12 | 00:11:57 | ||
152 | STOKROCKI Wojciech | 265 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:35 | 00:11:57 | ||
153 | PIETRYKA Artur | 216 | KARLINO | KARLINO | M-40 | 00:00:17 | 00:12:01 | |
154 | ŚRODA Wojciech | 285 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:17 | 00:12:03 | ||
155 | KAJKOWSKI Rafał | 95 | MAŁDOMRAFIWA KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:34 | 00:12:03 | |
156 | FAJGIER Tomasz | 48 | MANOWO | M-40 | 00:00:14 | 00:12:04 | ||
157 | KOWALCZYK Piotr | 122 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:32 | 00:12:04 | ||
158 | LEWICZ Jan | 149 | REDZIKOWO | M-30 | 00:00:16 | 00:12:05 | ||
159 | SZUBERT Agnieszka | 276 | KOŁOBRZEG BIEGA | USTRONIE MORSKIE | K-30 | 00:00:22 | 00:12:05 | |
160 | LEWICZ Ewa | 148 | REDZIKOWO | K-30 | 00:00:15 | 00:12:06 | ||
161 | ORYSZCZYN Arkadiusz | 199 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:17 | 00:12:06 | ||
162 | BARAŃSKI Maciej | 7 | KOSZALIN | M-16 | 00:00:30 | 00:12:07 | ||
163 | KOŁAKOWSKI Darek | 351 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-40 | 00:00:27 | 00:12:08 | |
164 | RAMA Janusz | 231 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:35 | 00:12:10 | ||
165 | DZIESZUK Dariusz | 46 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:15 | 00:12:13 | |
166 | SZAFIRSKI Marek | 270 | CAMINO SŁUPSK | SŁUPSK | M-50 | 00:00:29 | 00:12:14 | |
167 | JASIŃSKI Cezary | 88 | UBOTY Z KGB | KOSZALIN | M-40 | 00:00:33 | 00:12:14 | |
168 | MĘDEL Cezary | 166 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:36 | 00:12:15 | ||
169 | NOWAK-IGNACAK Monika | 195 | BIAŁOGARD | K-40 | 00:00:13 | 00:12:16 | ||
170 | PECZYŃSKI Tomasz | 214 | KOSZALIN | M-16 | 00:00:31 | 00:12:16 | ||
171 | MIĄSEK Ryszard | 167 | MANOWO | M-30 | 00:00:34 | 00:12:16 | ||
172 | MĘDEL Marta | 165 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:35 | 00:12:16 | ||
173 | DANOWSKI Maciej | 37 | FITNESS CLUB FORMA | BIAŁOGARD | M-40 | 00:00:09 | 00:12:17 | |
174 | BRYGAŁA Magdalena | 26 | DARŁOWO | K-30 | 00:00:32 | 00:12:17 | ||
175 | ZIĘBA Paweł | 327 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:19 | 00:12:18 | |
176 | WOCH Małgorzata | 309 | KOSZALIN | K-50 | 00:00:20 | 00:12:18 | ||
177 | UZNAŃSKA Agata | 294 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | K-50 | 00:00:23 | 00:12:18 | |
178 | LEWANDOWSKI Rafał | 147 | SZCZECINEK | M-40 | 00:00:16 | 00:12:22 | ||
179 | WALCZAK Agnieszka | 297 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-40 | 00:00:28 | 00:12:23 | |
180 | AUGUSTYNIAK Bartłomiej | 3 | PRECON POLSKA-JASTROWIE | PIŁA | M-16 | 00:00:10 | 00:12:25 | |
181 | JUSIŃSKA Anna | 90 | SŁAWOBORZE | K-40 | 00:00:19 | 00:12:25 | ||
182 | ZAKIELARZ Anna | 320 | SYPNIEWKO | K-30 | 00:00:08 | 00:12:26 | ||
183 | STOJEWSKA Katarzyna | 263 | JA_BEZ_SILNA | SŁAWNO | K-16 | 00:00:13 | 00:12:26 | |
184 | BARANOWSKA Karolina | 6 | SŁUPSK | K-30 | 00:00:13 | 00:12:26 | ||
185 | RADECKI Jacek | 229 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:14 | 00:12:26 | ||
186 | BERNACKI Adam | 15 | EB BERNACKI | KOSZALIN | M-40 | 00:00:15 | 00:12:27 | |
187 | KUREK Adrian | 140 | MANOWO | M-30 | 00:00:15 | 00:12:30 | ||
188 | OLSZAK Monika | 198 | RAWA MAZOWIECKA | K-16 | 00:00:21 | 00:12:31 | ||
189 | HRYHOROWICZ Joanna | 72 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-30 | 00:00:37 | 00:12:31 | |
190 | ORZEŁ Anna Justyna | 200 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:09 | 00:12:34 | |
191 | ŻYWOT Norbert | 92 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:35 | 00:12:34 | ||
192 | NOWAK Sylwia | 194 | CZARNE BIEGA | CZARNE | K-30 | 00:00:19 | 00:12:36 | |
193 | DOMAŃSKI Adam | 43 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:24 | 00:12:36 | ||
194 | PSTRĄGOWSKA Marlena | 225 | BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | K-30 | 00:00:12 | 00:12:38 | |
195 | SMARSZCZ Wiesław | 253 | LĘBORK | M-50 | 00:00:11 | 00:12:40 | ||
196 | KAZIMIERCZAK Leszek | 103 | NIEKŁONICE | M-30 | 00:00:38 | 00:12:41 | ||
196 | HNATOWSKI Artur | 338 | DM FC KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:38 | 00:12:41 | |
198 | GŁOWACKI Włodzimierz | 60 | KOSZALIN | M-70 | 00:00:17 | 00:12:42 | ||
199 | MALINOWSKA Małgorzata | 155 | ŚWIDWIN | K-50 | 00:00:20 | 00:12:42 | ||
200 | HRYCIÓW Paweł | 71 | BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M-30 | 00:00:37 | 00:12:43 | |
201 | KUREK Aneta | 141 | MANOWO | K-40 | 00:00:14 | 00:12:44 | ||
202 | SOBALA Anna | 254 | KOSZALIN | K-16 | 00:00:26 | 00:12:44 | ||
203 | MRUGALSKI Stanisław | 184 | MIASTKO | M-50 | 00:00:42 | 00:12:44 | ||
204 | DROZDOWSKI Marcin | 45 | KOSZALIN | M-16 | 00:00:27 | 00:12:46 | ||
205 | ZATORSKI Zbigniew | 322 | X---O---X | GRZYBOWO | M-30 | 00:00:12 | 00:12:47 | |
206 | ZATORSKI Alek | 323 | GRZYBOWO | M-16 | 00:00:11 | 00:12:48 | ||
207 | MICHALAK Anna | 170 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:32 | 00:12:51 | ||
208 | WIERZBICKI Kacper | 305 | ŁUBU DUBU PREZES KLUBU | KOSZALIN | M-16 | 00:00:37 | 00:12:51 | |
209 | JAROSZ Marzena | 87 | NOWE BIELICE | K-50 | 00:00:13 | 00:12:52 | ||
210 | SZYMAŃSKA Agnieszka | 282 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:12 | 00:12:53 | ||
211 | JABŁOŃSKA Katarzyna | 75 | TYCHOWO | K-30 | 00:00:21 | 00:12:54 | ||
212 | KOLIGAT Anna | 111 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:18 | 00:12:56 | ||
213 | MAZUREK Barbara | 162 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:36 | 00:12:56 | |
214 | JUSZCZAK Krzysztof | 91 | KOSZALIN | M-60 | 00:00:36 | 00:12:57 | ||
215 | DĄBROWSKA Alicja | 39 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K-50 | 00:00:34 | 00:12:58 | |
216 | NAPIERAŁA Marcin | 186 | SKWIERZYNKA | M-30 | 00:00:38 | 00:12:59 | ||
217 | KOTULSKI Piotr | 121 | KLUB BIEGACZY JYSK | KOSZALIN | M-30 | 00:00:23 | 00:13:04 | |
218 | MICHALAK Kamila | 169 | GDAŃSK | K-30 | 00:00:23 | 00:13:04 | ||
219 | BALCERZAK Bogdan | 5 | ZSM DARŁOWO | DARŁOWO | M-40 | 00:00:35 | 00:13:04 | |
220 | WITAŁA Michał | 308 | UNIEŚCIE | M-30 | 00:00:21 | 00:13:08 | ||
221 | MOJSIEWICZ Anna | 177 | KOŁOBRZEG | K-30 | 00:00:12 | 00:13:10 | ||
222 | KARNICKI Zygmunt | 101 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-60 | 00:00:26 | 00:13:12 | |
223 | ZIÓŁKOWSKI Andrzej | 332 | OSP SYPNIEWO | SYPNIEWO | M-30 | 00:00:08 | 00:13:14 | |
224 | URBAŃSKA Anetta | 292 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:13 | 00:13:15 | ||
225 | CZYŻEWSKA Beata | 34 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | K-40 | 00:00:23 | 00:13:15 | |
226 | SZKATULSKI Tomasz | 274 | DARŁOWO | DARŁOWO | M-16 | 00:00:34 | 00:13:16 | |
227 | BASIAK Krystian | 11 | KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:38 | 00:13:16 | |
228 | MALINOWSKA-BURDA Aleksandra | 157 | KOSZALIN | K-16 | 00:00:31 | 00:13:18 | ||
229 | JARKIEWICZ Marlena | 84 | KOSZALIN | K-16 | 00:00:31 | 00:13:18 | ||
230 | SOBOLEWSKI Marek | 255 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:25 | 00:13:21 | ||
231 | PIOTROWSKI Krzysztof | 346 | KLUB BIEGOWY B-RUN-EK | SIANÓW | M-16 | 00:00:28 | 00:13:22 | |
232 | IMIOŁEK Jacek | 73 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:29 | 00:13:22 | ||
233 | POLASIK Paweł | 222 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M-30 | 00:00:24 | 00:13:23 | |
234 | WEJNER-POLASIK Ewelina | 301 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | K-30 | 00:00:23 | 00:13:24 | |
235 | NIEMCZUK Anna | 190 | KOSZALIN | K-50 | 00:00:16 | 00:13:26 | ||
236 | DOMAŃSKA Katarzyna | 42 | KOŁOBRZEG | K-30 | 00:00:24 | 00:13:26 | ||
237 | PAULIŃSKI Jan | 212 | KOSZALIN | M-60 | 00:00:14 | 00:13:27 | ||
238 | KOBUS-MAŁANECZ Agnieszka | 109 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:18 | 00:13:27 | ||
239 | MŁYNARCZYK Aneta | 176 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:19 | 00:13:29 | ||
240 | SIKORSKI Witold | 248 | KB RUN 42 | BOBOLICE | M-50 | 00:00:28 | 00:13:29 | |
241 | MATUSZAK Agnieszka | 160 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:13 | 00:13:30 | ||
242 | PAWŁOWSKA Urszula | 213 | SKWIERZYNKA | K-30 | 00:00:37 | 00:13:30 | ||
243 | BEDNARZ Katarzyna | 13 | KOŁOBRZEG | K-40 | 00:00:18 | 00:13:34 | ||
244 | BORUC Barbara | 22 | PARKRUN SZCZECINEK | SZCZECINEK | K-40 | 00:00:22 | 00:13:34 | |
245 | ŁUCZEJKO Sławomir | 152 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M-50 | 00:00:21 | 00:13:35 | |
246 | BORUC Jacek | 23 | PARKRUN SZCZECINEK | SZCZECINEK | M-50 | 00:00:21 | 00:13:35 | |
247 | WOLF Beata | 315 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | KOSZALIN | K-30 | 00:00:33 | 00:13:35 | |
248 | SZULC Adam | 279 | BIAŁOGARD | M-16 | 00:00:17 | 00:13:36 | ||
249 | BONISŁAWSKA Małgorzata | 20 | ZUZIA&ZOSIA | SŁAWNO | K-30 | 00:00:29 | 00:13:36 | |
250 | FRASZKIEWICZ Jarosław | 52 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:30 | 00:13:36 | ||
251 | TRZEŚNIEWSKI Zbigniew | 290 | GRUDZIĄDZ | M-40 | 00:00:31 | 00:13:36 | ||
252 | KRZEMIŃSKI Michał | 130 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN / SOPOT | M-30 | 00:00:31 | 00:13:37 | |
253 | KLENIEWSKI Piotr | 107 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:10 | 00:13:38 | ||
254 | KOMOROWSKA Beata | 113 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:29 | 00:13:38 | |
255 | BĄK Zbigniew | 12 | RUNNERSWALDE DARŁOWO | DARŁOWO | M-30 | 00:00:34 | 00:13:39 | |
256 | BRESZKA Paweł | 25 | BIEGNIJMY TO | DARŁOWO | M-40 | 00:00:34 | 00:13:39 | |
257 | KORPAL Cezary | 118 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | 00:00:22 | 00:13:42 | |
258 | MICHALCZYK Małgorzata | 171 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | K-16 | 00:00:12 | 00:13:43 | |
259 | BOŚ Grzegorz | 24 | SŁUPSK | M-30 | 00:00:33 | 00:13:49 | ||
260 | HELLER Zdzisław | 67 | KOSZALIN | M-60 | 00:00:32 | 00:13:52 | ||
261 | KANIA Beata | 99 | BIAŁOGARD | K-40 | 00:00:19 | 00:13:55 | ||
262 | PTASZYŃSKA Katarzyna | 227 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | K-50 | 00:00:23 | 00:13:55 | |
263 | PACAN Mirosława | 205 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K-16 | 00:00:29 | 00:13:58 | |
264 | PACAN Bartosz | 206 | BYTÓW | M-30 | 00:00:30 | 00:13:58 | ||
265 | STANCZEWSKA Karolina | 259 | BIAŁOGARD | K-30 | 00:00:16 | 00:14:00 | ||
266 | WOŹNIAK Stanisław | 317 | NIERZESZONY | KOŁOBRZEG | M-60 | 00:00:24 | 00:14:08 | |
267 | KOLASA Tomasz | 110 | KĄPIELE NA SPONTANIE | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:24 | 00:14:08 | |
268 | SŁAWIŃSKI Mariusz | 252 | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:25 | 00:14:09 | ||
269 | SZCZYTKOWSKI Marek | 272 | KB SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-40 | 00:00:27 | 00:14:10 | |
270 | DĘBOWSKA-SZCZYTKOWSKA Izabella | 41 | KB SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | K-40 | 00:00:26 | 00:14:12 | |
271 | BORSUK Dorota | 21 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:14 | 00:14:13 | ||
272 | PIOR Ewa | 219 | MORSY Z GRUDZIĄDZA | GRUDZIĄDZ | K-50 | 00:00:33 | 00:14:13 | |
273 | DANIELSKA Monika | 36 | CONTRA PRIMEFOOD | CHARZYKOWY | K-40 | 00:00:28 | 00:14:15 | |
274 | FIJAŁKOWSKA Małgorzata | 50 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | K-30 | 00:00:24 | 00:14:16 | |
275 | KĘPA Marta | 104 | FIT UP CLUB | RUSINOWO | K-16 | 00:00:27 | 00:14:16 | |
276 | SZULC Martyna | 278 | SZULC RUNNERS TEAM / GRYF BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | K-16 | 00:00:16 | 00:14:17 | |
277 | BACHORSKA Dorota | 4 | ŚWIDWIN | K-30 | 00:00:27 | 00:14:17 | ||
278 | TREJDER Maria | 289 | BAJADERKI | KOSZALIN | K-40 | 00:00:23 | 00:14:22 | |
279 | SKOWYRSKI Janusz | 251 | TKKF KOSZALIN | BIESIEKIERZ | M-50 | 00:00:25 | 00:14:25 | |
280 | PASEK Paula | 209 | DUNOWO | K-30 | 00:00:28 | 00:14:27 | ||
281 | NIEZGODA Agata | 347 | KLUB BIEGOWY B-RUN-EK | KOSZALIN | K-16 | 00:00:27 | 00:14:28 | |
282 | BIELĘDA Karolina | 16 | RAMS TRAINING HOUS KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | K-30 | 00:00:24 | 00:14:29 | |
283 | SIEPRACKI Adam | 247 | FORUM ROZWOJU KOSZALINA | KOSZALIN | M-30 | 00:00:39 | 00:14:30 | |
284 | WOJANOWSKI Zbigniew | 311 | 'BIEGAM BO LUBIĘ | GRUDZIĄDZ | M-50 | 00:00:22 | 00:14:31 | |
285 | RASZPLA Ilona | 233 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:20 | 00:14:42 | ||
286 | MALINOWSKA Agnieszka | 156 | CIOTECZKI.PL | KOSZALIN | K-30 | 00:00:20 | 00:14:43 | |
287 | STEC Edyta | 262 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:36 | 00:14:43 | |
288 | MOŻEJKO Anna | 181 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:36 | 00:14:43 | |
289 | KURCZ Barbara | 139 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-40 | 00:00:37 | 00:14:43 | |
290 | VON BARDELEBEN Agnieszka | 296 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-40 | 00:00:36 | 00:14:44 | |
291 | STASZYŃSKA Marianna | 260 | BTC'ORZEŁ,,BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | K-60 | 00:00:27 | 00:14:45 | |
292 | FELKOWSKA Karolina | 353 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:30 | 00:14:57 | ||
293 | MARCHEWKA Katarzyna | 158 | KOSZALIN | K-16 | 00:00:30 | 00:14:57 | ||
294 | SULIGA-KRAKOWIAK Agnieszka | 267 | CZARNE BIEGA | CZARNE | K-40 | 00:00:32 | 00:14:57 | |
295 | WENCŁAW-JUSZCZAK Marta | 302 | GRZYBOWO | K-40 | 00:00:12 | 00:14:58 | ||
296 | OLEJNIK Paulina | 196 | KOSZALIN | K-16 | 00:00:30 | 00:14:58 | ||
297 | KORZYNIEWSKA Anna | 119 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:30 | 00:14:58 | ||
298 | DĄBROWSKA Katarzyna | 38 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K-16 | 00:00:32 | 00:15:02 | |
299 | PASEK Jan | 210 | DUNOWO | M-60 | 00:00:31 | 00:15:05 | ||
300 | WIECZOREK Wojciech | 303 | ŚWIDWIN | M-30 | 00:00:23 | 00:15:12 | ||
301 | HAUSMAN Andrzej | 66 | KSR ROWERIA | KOSZALIN | M-60 | 00:00:18 | 00:15:20 | |
302 | ZUKAL Aleksandra | 333 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:29 | 00:15:24 | ||
303 | KRAWCZUK-KIEŁB Anna | 127 | ŻYJ Z ENERGIĄ | WIEKOWO | K-40 | 00:00:33 | 00:15:30 | |
304 | LEŚNIEWSKI Dominik | 145 | RAMS TRAINING HOUSE | KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:24 | 00:15:54 | |
305 | JAKUBOWSKA Anna | 79 | KOSZALIN | K-16 | 00:00:29 | 00:15:56 | ||
306 | GARBACZ-ZATORSKA Milena | 54 | GRZYBOWO | K-30 | 00:00:12 | 00:16:22 | ||
307 | NAPIONTEK Elżbieta | 187 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K-60 | 00:00:37 | 00:16:40 | |
308 | GÓRSKA Dorota | 62 | KOSZALIN | K-50 | 00:00:25 | 00:17:04 | ||
309 | MIKLASIŃSKA Monika | 175 | SŁAWNO | SŁAWNO | K-30 | 00:00:28 | 00:17:58 | |
310 | SOLAK Halina | 256 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K-60 | 00:00:37 | 00:17:58 | |
311 | BARTNIK Marian | 8 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-70 | 00:00:06 | 00:18:32 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
ZIÓŁKOWSKA Swietłana | 331 | OSP SYPNIEWO | SYPNIEWO | K-30 | DNF | DNF |
Znaleziono 312 wynik(ów)