BIEG MIKOŁAJKOWY - I ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2019-12-01
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
241
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
241
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1TRZEBIATÓWTomasz Kryzel
Kamil Hołub
Małgorzata Krynicka Grzyb
Magdalena Krynicka
00:18:04.39
00:18:37.76
00:20:04.92
00:22:28.96
01:19:13.000
27 DAYSPatryk Jakubek
Marcin Stoltman
Justyna Nowodworska
Emilia Kluczewska
00:17:11.57
00:19:15.23
00:21:11.00
00:21:39.34
01:19:16.000
3404 NOT FOUNDMichał Zieman
Łukasz Gostkowski
Justyna Bargańska
Małgorzata Szczęk
00:17:21.22
00:19:30.86
00:21:14.48
00:21:27.59
01:19:32.000
4#ZABIEGANINOCĄWojciech Cuber
Krzysztof Trębski
Justyna Ławniczak
Agnieszka Góra
00:19:51.15
00:19:54.14
00:21:29.35
00:23:09.77
01:24:23.000
5POZYTYWNIE NAKRĘCENIMateusz Cichosz-Mielewczyk
Grzegorz Jankowski
Izabela Metel
Mira Pacan
00:19:25.55
00:19:36.01
00:21:55.92
00:26:00.84
01:26:56.000
6TAGER SPORTAgnieszka Konkel
Maciej Wiktorowski
Marcin Hamala
Jolanta Kaczmaryk
00:20:17.16
00:20:56.33
00:21:49.51
00:24:47.02
01:27:49.000
7CSSPAleksandra Hiszczyńska
Grzegorz Gąsior
Artur Hnatowski
Katarzyna Duśko
00:21:07.26
00:21:37.49
00:24:04.32
00:27:47.92
01:34:35.000
8MKP SZCZECINEKHanna Skrobanek
Tomasz Drążkowski
Aleksandra Baranek
Justyna Zborowska-Skrobanek
00:20:10.12
00:21:16.78
00:25:10.04
00:29:23.56
01:35:59.000
9DZIKIE ŻÓŁWIEAnna Dorawa-Ziomek
Arkadiusz Oryszczyn
Monika Romanowicz
Katarzyna Zakościelna
00:24:57.68
00:25:39.73
00:25:51.20
00:26:42.52
01:43:09.000
10PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYFabian Sobczyk
Dawid Signarowski
Janina Hubko
Dominika Kaczmarek
00:21:46.89
00:27:14.97
00:28:20.53
00:30:11.71
01:47:31.000
11SAILING TEAM FERAJNAMałgorzata Strzelecka
Sebastian 'kaszana' Strzelecki
Anna Hryncewicz
Agnieszka Grochowska
00:26:07.66
00:27:42.79
00:28:58.10
00:28:58.66
01:51:45.000
12AKADEMIA MALUCHAKamila Soroczyńska
Justyna Zygmańska
Tomek Karpiński
Hanna Karpińska
00:27:36.07
00:28:13.45
00:28:52.29
00:28:56.98
01:53:37.000
13FUNDACJA ZASTOPUJDaniel Harysym
Magdalena Brzezińska
Karolina Pałasz
Krzysztof Bystroń
00:31:03.04
00:33:53.13
00:33:57.49
00:34:55.74
02:13:48.000
Znaleziono 13 wynik(ów)