BIEG MIKOŁAJKOWY - I ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2019-12-01
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
241
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
241
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PYSHNIAK Kostiantyn 51M-301M 100:16:23.78 3:1618.3
2JAKUBEK Patryk 757 DAYSBYTÓWM-201M 200:17:11.57+00:00:473:2617.5
3ZIEMAN Michał 256404 NOT FOUNDBYTÓWM-302M 300:17:21.22+00:00:573:2817.3
4HUBERT Łukasz 73TKKF KOSZALINKOSZALINM-303M 400:17:32.86+00:01:093:3017.1
5MAJKOWICZ Rafał 138KOSZALINM-304M 500:17:45.61+00:01:213:3316.9
6MIELEWCZYK Łukasz 152GRUPA BIEGOWA MRTWICKOM-305M 600:17:53.64+00:01:293:3416.8
7RYKIEL Michał 192DĄBROWSKI TEAMBONINM-306M 700:17:55.94+00:01:323:3516.7
8KRYZEL Tomasz 122TRZEBIATÓWCZŁUCHÓWM-202M 800:18:04.39+00:01:403:3616.6
9HOŁUB Kamil 71TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-307M 900:18:37.76+00:02:133:4316.1
10PICK Tomasz 179SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM-401M 1000:18:42.40+00:02:183:4416
11DYLEWSKI Tomasz 43MIASTKOM-203M 1100:18:56.26+00:02:323:4715.8
12DUDA Grzegorz 203BEST BEASTSSŁUPSKM-402M 1200:19:12.24+00:02:483:5015.6
13CHRUSZCZ Mateusz 28GRONO RUSINOWORUSINOWOM-204M 1300:19:15.03+00:02:513:5115.6
14STOLTMAN Marcin 2137 DAYSBYTÓWM-205M 1400:19:15.23+00:02:513:5115.6
15KAWKA Adrian 92BEST BEASTSSŁUPSKM-308M 1500:19:21.32+00:02:573:5215.5
16CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 31POZYTYWNIE NAKRĘCENIRZEPNICAM-309M 1600:19:25.55+00:03:013:5315.5
17KORMAN Kamil 108KOSZALINM-206M 1700:19:27.71+00:03:033:5315.4
18GOSTKOWSKI Łukasz 54404 NOT FOUNDBYTÓWM-3010M 1800:19:30.86+00:03:073:5415.4
19JANKOWSKI Grzegorz 76POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWM-403M 1900:19:36.01+00:03:123:5515.3
20ŁUKAWSKI Mariusz 135JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223CHAŁUPYM-3011M 2000:19:44.89+00:03:213:5715.2
21PRZEWŁOCKI Michał 187TKKF KOSZALINKOSZALINM-3012M 2100:19:47.68+00:03:233:5715.2
22CIUĆKA Mateusz 333 SPORTOWYKOSZALINM-207M 2200:19:48.00+00:03:243:5715.2
23CUBER Wojciech 34#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-3013M 2300:19:51.15+00:03:273:5815.1
24TRĘBSKI Krzysztof 234#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-404M 2400:19:54.14+00:03:303:5815.1
25KRYNICKA GRZYB Gosia 119TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWK-301K 100:20:04.92+00:03:414:0114.9
26LEWANDOWSKI Jacek 131TAPETY KOSZALIN MONIUSZKISTARY BOREKM-405M 2500:20:09.20+00:03:454:0214.9
27SKROBANEK Hanna 204MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-141K 200:20:10.12+00:03:464:0214.9
28KONKEL Agnieszka 104TAGER SPORTKOSZALINK-302K 300:20:17.16+00:03:534:0314.8
29CHABOWSKI Wojciech 23RĄBINOM-208M 2600:20:33.35+00:04:094:0614.6
30KOŁODZIEJ Krystian 223BESTIE OCR LEGIONOWOMARKIM-3014M 2700:20:34.28+00:04:104:0714.6
31OLCZAK Krzysztof 169SIANOWM-3015M 2800:20:41.75+00:04:174:0814.5
32GÓRA Sylwester 56#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-406M 2900:20:42.93+00:04:194:0814.5
33WĘSIERSKI Krystian 241POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWM-3016M 3000:20:50.22+00:04:264:1014.4
34NOGA Sebastian 164TKKF KOSZALINKOSZALINM-209M 3100:20:55.84+00:04:324:1114.3
35KOZIEŁ Adam 111SOMGORSIRĄBINOM-2010M 3200:20:56.14+00:04:324:1114.3
36WIKTOROWSKI Maciej 242TAGER SPORTKOSZALINM-407M 3300:20:56.33+00:04:324:1114.3
37OSTROWSKI Marian 151SENIOR 54ZŁOCIENIECM-601M 3400:20:59.46+00:04:354:1214.3
38BRZEZIŃSKI Jan 19TEAMPIOTRUŚBIAŁOGARDM-501M 3500:21:00.57+00:04:364:1214.3
39KOZIEŁ Paweł 112RĄBINOM-408M 3600:21:03.25+00:04:394:1214.3
40HISZCZYŃSKA Aleksandra 69CSSPKOSZALINK-201K 400:21:07.26+00:04:434:1314.2
41NOWODWORSKA Justyna 1687 DAYSBYTÓWK-303K 500:21:11.00+00:04:474:1414.2
42WEBER Paweł 237FPPKOSZALINM-3017M 3700:21:12.71+00:04:484:1414.2
43BARGAŃSKA Justyna 6404 NOT FOUNDBYTÓWK-401K 600:21:14.48+00:04:504:1514.1
44DRĄŻKOWSKI Tomasz 40MKP SZCZECINEKSZCZECINEKM-141M 3800:21:16.78+00:04:534:1514.1
45CZYŻYKOWSKI Łukasz 36KOSZALINM-3018M 3900:21:18.24+00:04:544:1514.1
46GAWRYSIAK Przemysław 46WŁODARKAM-409M 4000:21:25.37+00:05:014:1714
47NOSAL Mariusz 165SZCZECINEKM-3019M 4100:21:25.88+00:05:024:1714
48SZCZĘK Małgorzata 221404 NOT FOUNDBYTÓWK-304K 700:21:27.59+00:05:034:1714
49ŁAWNICZAK Justyna 133#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-305K 800:21:29.35+00:05:054:1814
50HAŁKA Justyna 64TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-306K 900:21:30.13+00:05:064:1814
51GĄSIOR Grzegorz 47CSSPKOSZALINM-3020M 4200:21:37.49+00:05:134:1913.9
52KLUCZEWSKA Emilia 1017 DAYSBYTÓWK-307K 1000:21:39.34+00:05:154:1913.9
53KUCAL Paweł 127KOSZALINM-4010M 4300:21:43.99+00:05:204:2013.8
54ZAWILSKI Robert 254KOSZALINM-3021M 4400:21:45.24+00:05:214:2113.8
55SOBCZYK Fabian 205PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-2011M 4500:21:46.89+00:05:234:2113.8
56SOCHACKA Marta 207KLUB NORD TAURUS KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK-308K 1100:21:47.56+00:05:234:2113.8
57PAŁASZEWSKA Karolina 174GOŚCINOK-202K 1200:21:47.78+00:05:244:2113.8
58HAMALA Marcin 66TAGER SPORTKOSZALINM-3022M 4600:21:49.51+00:05:254:2213.7
59METEL Izabela 150POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-402K 1300:21:55.92+00:05:324:2313.7
60KRUPIŃSKI Krzysztof 117E-UROLOG.EUKOSZALINM-502M 4700:22:00.06+00:05:364:2413.6
61FAJGIER Tomasz 44MANOWOM-503M 4800:22:00.45+00:05:364:2413.6
62GÓRCZYŃSKI Robert 57OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-504M 4900:22:02.27+00:05:384:2413.6
63BUDZIŃSKI Paweł 21DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM-4011M 5000:22:03.02+00:05:394:2413.6
64OKUTNIK Szymon 102HARPAGAN TEAMPOTASZNICAM-2012M 5100:22:03.25+00:05:394:2413.6
65ŻUREK Mateusz 259KOSZALINM-3023M 5200:22:06.64+00:05:424:2513.6
66PIETRYKA Artur 180KARLINOM-4012M 5300:22:17.07+00:05:534:2713.5
67POMORSKI Łukasz 185KOSZALINM-2013M 5400:22:18.36+00:05:544:2713.4
68KAZIMIERCZAK Leszek 93FOR-REST-RUNNIEKŁONICEM-3024M 5500:22:26.13+00:06:024:2913.4
69GAWEŁ Zbigniew 45POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM-602M 5600:22:27.22+00:06:034:2913.4
70KAŹMIERCZAK Agnieszka 94ŚWIDWINEKK-403K 1400:22:28.64+00:06:044:2913.4
71KRYNICKA Magdalena 118TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWK-203K 1500:22:28.96+00:06:054:2913.3
72KLENIEWSKI Piotr 98ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-505M 5700:22:30.20+00:06:064:3013.3
73BARTHA Adrian 7KOŁOBRZEGM-3025M 5800:22:36.26+00:06:124:3113.3
74JOŃCA Jakub 80SŁUPSKM-142M 5900:22:38.31+00:06:144:3113.3
75POLAŃSKI Norbert 18421 BLTŚWIDWINM-4013M 6000:22:43.64+00:06:194:3213.2
76CHOŁUJ Karol 25MONOLITH LIFE TEAMKOSZALINM-3026M 6100:22:51.04+00:06:274:3413.1
77MICHALCZYK Kamil 251JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223KOSZALINM-3027M 6200:22:53.53+00:06:294:3413.1
78ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALINM-4014M 6300:22:56.41+00:06:324:3513.1
79NIEMCZUK Dariusz 161JAMNOKOSZALINM-506M 6400:23:04.15+00:06:404:3613
80KONKEL Łukasz 105KOSZALINM-4015M 6500:23:06.70+00:06:424:3713
81PAWŁOWSKI Grzegorz 176GAMMAXKOSZALINM-4016M 6600:23:09.65+00:06:454:3812.9
82GÓRA Agnieszka 55#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-404K 1600:23:09.77+00:06:454:3812.9
83CHRUSZCZ Mariusz 27MALECHOWOM-2014M 6700:23:10.07+00:06:464:3812.9
84SITARCZYK Damian 199SIANÓWM-3028M 6800:23:11.38+00:06:474:3812.9
85SZOSTAK Marta 224KOSZALINK-204K 1700:23:12.78+00:06:494:3812.9
86HARASIMOWICZ Michał 6712 BBSPSZCZECINEKM-3029M 6900:23:18.50+00:06:544:3912.9
87KRZEWIŃSKA Małgorzata 124TKKF KOSZALINKOSZALINK-601K 1800:23:19.34+00:06:554:4012.9
88WOCH Edward 245JAMNOKOSZALINM-603M 7000:23:21.75+00:06:574:4012.8
89GIEDROWICZ Aleksandra 49KOSZALINK-309K 1900:23:31.16+00:07:074:4212.8
90SKIBA Artur 200PARALOTNIOWY PPGGŚWIDWINM-4017M 7100:23:33.03+00:07:094:4212.7
91HAŁKA Arkadiusz 65TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4018M 7200:23:36.42+00:07:124:4312.7
92MONGIAŁO Marcin 156FAST FEET K-LINKOSZALINM-4019M 7300:23:37.51+00:07:134:4312.7
93CHUDZIK Zbigniew 29TKKF KOSZALINKOSZALINM-507M 7400:23:40.30+00:07:164:4412.7
94HNATOWSKI Artur 70CSSPKOSZALINM-508M 7500:24:04.32+00:07:404:4812.5
95LIPNIEWICZ Paweł 132LIPNE MUMIEKOSZALINM-3030M 7600:24:07.07+00:07:434:4912.4
96NOSAL Martyna 166PENTATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKK-142K 2000:24:07.35+00:07:434:4912.4
97SKOKOWSKI Marek 202SZCZECINEKM-3031M 7700:24:13.39+00:07:494:5012.4
98NIEWIŃSKA SĘK Monika 163BIALOGARDK-3010K 2100:24:15.49+00:07:514:5112.4
99KAMYK Piotr 253MH-INFORMATYKAWP.PLKOSZALINM-3032M 7800:24:20.34+00:07:564:5212.3
100USTJANOWSKA Katarzyna 236BIAŁAK-3011K 2200:24:22.13+00:07:584:5212.3
101DRULIK-HOŁUB Marta 41TORNADO KOSZALINKOSZALINK-405K 2300:24:23.93+00:08:004:5212.3
102SOSNOWSKI Tomasz 209FPPKOSZALINM-2015M 7900:24:27.10+00:08:034:5312.3
103KRZEMIŃSKI Adam 123TRI KĘTRZYNKĘTRZYNM-4020M 8000:24:28.50+00:08:044:5312.3
104ŁODYGA Łukasz 134KOSZALINM-3033M 8100:24:30.56+00:08:064:5412.2
105OSOBNIAK Ryszard 171KOSZALINM-604M 8200:24:33.75+00:08:094:5412.2
106KRUPIŃSKA Beata 116E-UROLOG.EUKOSZALINK-406K 2400:24:37.97+00:08:144:5512.2
107DEJNAK Mariola 37GRYFICEK-602K 2500:24:38.51+00:08:144:5512.2
108MAJEWSKA Dorota 137REDLINOK-407K 2600:24:40.19+00:08:164:5612.2
109KACZMARYK Jolanta 85TAGER SPORTKOSZALINK-408K 2700:24:47.02+00:08:234:5712.1
110CZAPLA Paulina 35KOŁOBRZEGK-3012K 2800:24:49.73+00:08:254:5712.1
111MONGIAŁO Aleksandra 157FAST FEET K-LINKOSZALINK-3013K 2900:24:54.16+00:08:304:5812
112KAJKOWSKI Rafał 87CSSPKOSZALINM-4021M 8300:24:54.46+00:08:304:5912
113KOLIGAT Anna 103KOSZALINK-3014K 3000:24:55.18+00:08:314:5912
114DĘBSKI Damian 38KOSZALINM-3034M 8400:24:57.49+00:08:334:5912
115DORAWA-ZIOMEK Anna 39DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3015K 3100:24:57.68+00:08:334:5912
116KRASIŃSKI Witold 114KOSZALINM-4022M 8500:24:59.89+00:08:365:0012
117KAMINSKI Tomasz 88JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223KOSZALINM-4023M 8600:25:00.04+00:08:365:0012
118PŁATOSZ Magda 182KARLINOK-205K 3200:25:02.41+00:08:385:0012
119JĘDRZEJKO Mirosław 79JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223NOWE BIELICEM-4024M 8700:25:03.73+00:08:395:0012
120BARANEK Aleksandra 5MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-143K 3300:25:10.04+00:08:465:0211.9
121SUCHODOLSKA Aleksandra 216ROSNOWOK-3016K 3400:25:11.72+00:08:475:0211.9
122STALUSZKA Dariusz 21021 BLTŚWIDWINM-4025M 8800:25:21.31+00:08:575:0411.8
123ŻEBROWSKI Igor 258KARLINOBIEGAJKARLINOM-143M 8900:25:23.48+00:08:595:0411.8
124KOPEĆ Krzysztof 107KOŁOBRZEGM-3035M 9000:25:24.18+00:09:005:0411.8
125JASIEK Paweł 162#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM-3036M 9100:25:27.69+00:09:035:0511.8
126KLONOWSKI Artur 100KOSPELKOSZALINM-4026M 9200:25:32.02+00:09:085:0611.7
127JUSZCZAK Krzysztof 82KOSZALINM-605M 9300:25:34.28+00:09:105:0711.7
128KĘSIK Michał 96ZDARTE PODESZWYKOSZALINM-4027M 9400:25:35.43+00:09:115:0711.7
129ORYSZCZYN Arkadiusz 170DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-3037M 9500:25:39.73+00:09:155:0811.7
130MIELEWCZYK Magdalena 153GRUPA BIEGOWA MRTWICKOK-206K 3500:25:40.49+00:09:165:0811.7
131KOWALCZYK Karolina 110NIEKŁONICEK-409K 3600:25:49.22+00:09:255:0911.6
132PISKÓRZ Justyna 181ROSNOWOK-3017K 3700:25:50.46+00:09:265:1011.6
133ROMANOWICZ Monika 189DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3018K 3800:25:51.20+00:09:275:1011.6
134PACAN Mira 172POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-3019K 3900:26:00.84+00:09:375:1211.5
135ŚWIDERSKI Marcin 231KOSZALINM-3038M 9600:26:06.31+00:09:425:1311.5
136STRZELECKA Małgorzata 214SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4010K 4000:26:07.66+00:09:435:1311.5
137MRUGALSKI Stanisław 159MTS HAMERMIASTKOM-509M 9700:26:13.42+00:09:495:1411.4
138WOCH Małgorzata 246JAMNOKOSZALINK-501K 4100:26:15.24+00:09:515:1511.4
139CIEŚLAK Grzegorz 32KOŁOBRZEGM-3039M 9800:26:16.34+00:09:525:1511.4
140KARNICKI Zygmunt 89TKKF KOSZALINKOSZALINM-606M 9900:26:26.92+00:10:035:1711.3
141GONTEK Łukasz 53VW BATORYSŁUPSKM-3040M 10000:26:29.34+00:10:055:1711.3
142SZWEDA Mateusz 229JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223KOSZALINM-3041M 10100:26:34.69+00:10:105:1811.3
143GOLEC Anna 52KOSZALINK-4011K 4200:26:36.94+00:10:135:1911.3
144JOŃCA Klaudia 81BEST BEASTSSŁUPSKK-144K 4300:26:37.19+00:10:135:1911.3
145MASŁOWSKI Artur 148ZŁOCIENIECM-3042M 10200:26:39.50+00:10:155:1911.3
146SZYMAŃSKI Patryk 230SŁUPSKM-3043M 10300:26:39.66+00:10:155:2011.3
147ZAKOŚCIELNA Katarzyna 252DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3020K 4400:26:42.52+00:10:185:2011.2
148SKIBIŃSKA Edyta 201STRAŻ GRANICZNALUBLINK-4012K 4500:26:43.53+00:10:195:2011.2
149BRZOZOWSKA Barbara 20TYCHOWOK-4013K 4600:26:46.03+00:10:225:2111.2
150MARCINKOWSKI Jacek 143SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM-4028M 10400:26:48.96+00:10:255:2111.2
151MITUNIEWICZ Renata 154KOSZALINK-502K 4700:26:49.17+00:10:255:2211.2
152WESOŁOWSKI Łukasz 240KOSZALINM-3044M 10500:26:56.53+00:10:325:2311.1
153WIŚNIEWSKI Jarosław 243KOŁOBRZEGM-5010M 10600:26:58.02+00:10:345:2311.1
154SPICA Łukasz 220DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-3045M 10700:27:05.02+00:10:415:2511.1
155MURAWSKI Waldemar 160ZKSKOSZALINM-5011M 10800:27:14.63+00:10:505:2711
156SIGNAROWSKI Dawid 198PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-3046M 10900:27:14.97+00:10:515:2711
157MARCZAK Małgorzata 145ŻELKOWOK-503K 4800:27:16.93+00:10:535:2711
158TABISZ Sławomir 23212 BBSPCZAPLINEKM-3047M 11000:27:19.47+00:10:555:2811
159PRZYBYŁ Krzysztof 188KOSZALINM-3048M 11100:27:21.47+00:10:575:2811
160URBANOWICZ Michał 235KOSZALINM-4029M 11200:27:31.17+00:11:075:3010.9
161GŁOWACKI Włodzimierz 50KOSZALINM-70+1M 11300:27:31.28+00:11:075:3010.9
162LENCZEWSKA Klaudia 130GOŚCINOK-145K 4900:27:33.58+00:11:095:3010.9
163SOROCZYŃSKA Kamila 208AKADEMIA MALUCHA 1GOLENIÓWK-3021K 5000:27:36.07+00:11:125:3110.9
164BEDNARZ Katarzyna 9KOŁOBRZEGK-4014K 5100:27:40.55+00:11:165:3210.8
165STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 215SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-4030M 11400:27:42.79+00:11:195:3210.8
166DUŚKO Katarzyna 42CSSPKOSZALINK-4015K 5200:27:47.92+00:11:245:3310.8
167SAWICKA - WERS Urszula 196KOŁOBRZEG DRZONOWOK-3022K 5300:27:53.29+00:11:295:3410.8
168BRZEZIŃSKI Paweł 18KOSZALINM-3049M 11500:27:59.63+00:11:355:3510.7
169CHAMERA Tomasz 24WATACHAKOSZALINM-4031M 11600:28:01.42+00:11:375:3610.7
170BEDNAREK Krzysztof 8#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINM-4032M 11700:28:03.04+00:11:395:3610.7
171MITUNIEWICZ Adrian 155KOSZALINM-2016M 11800:28:07.73+00:11:435:3710.7
172HELLER Zdzisław 68HERBMARATONOW.PLKOSZALINM-607M 11900:28:09.70+00:11:455:3710.7
173ZYGMAŃSKA Justyna 257AKADEMIA MALUCHA 1GOLENIÓWK-3023K 5400:28:13.45+00:11:495:3810.6
174BOKOTA Katarzyna 12BIAŁOGARDK-4016K 5500:28:15.41+00:11:515:3910.6
175KUBIAK Maciej 125KOSZALINM-2017M 12000:28:16.74+00:11:525:3910.6
176WŁODARCZYK Emilia 244KOŁOBRZEGK-3024K 5600:28:17.97+00:11:545:3910.6
177HUBKO Janina 74PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-3025K 5700:28:20.53+00:11:565:4010.6
178MACIEJEWSKI Maciej 136FPPKOSZALINM-3050M 12100:28:29.05+00:12:055:4110.5
179RUSIECKI Paweł 190WSPL SPZOZ W KOSZALINIEBIESIEKIERZM-4033M 12200:28:30.66+00:12:065:4210.5
180MAŁYSZEWICZ Andrzej 141BIAŁY BÓRM-5012M 12300:28:35.78+00:12:115:4310.5
181POLAK Mateusz 183KOSPELWAŁCZM-2018M 12400:28:41.71+00:12:175:4410.5
182CICHOSZ Jerzy 30KOSZALINM-70+2M 12500:28:47.07+00:12:235:4510.4
183BABIARZ Jacek 2PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-4034M 12600:28:48.64+00:12:245:4510.4
184SZULC Marek 227SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-5013M 12700:28:49.85+00:12:265:4610.4
185KOT Jacek 175KOSZALINKOSZALINM-608M 12800:28:50.81+00:12:275:4610.4
186KARPIŃSKI Tomek 91AKADEMIA MALUCHA 1GOLENIÓWM-4035M 12900:28:52.29+00:12:285:4610.4
187KARPIŃSKA Hanna 90AKADEMIA MALUCHA 1GOLENIÓWK-4017K 5800:28:56.98+00:12:335:4710.4
188KĘDZIERA Izydor 95KOSZALINM-5014M 13000:28:57.22+00:12:335:4710.4
189HRYNCEWICZ Anna 72SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4018K 5900:28:58.10+00:12:345:4710.4
190GROCHOWSKA Agnieszka 60SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4019K 6000:28:58.66+00:12:345:4710.4
191PACH Magdalena 173GOLENIOWK-207K 6100:29:00.17+00:12:365:4810.3
192WOJTKOWIAK Wioleta 250KOSZALINK-3026K 6200:29:03.00+00:12:395:4810.3
193JĄCZKOWSKA Wioleta 77KOSZALINK-4020K 6300:29:04.32+00:12:405:4810.3
194MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 139KOSZALINK-3027K 6400:29:04.47+00:12:405:4910.3
195MARCZAK Andrzej 144ŻELKOWOM-609M 13100:29:05.48+00:12:415:4910.3
196CHREBOR Joanna 26KOSZALINK-3028K 6500:29:15.87+00:12:525:5110.3
197BRZEZIŃSKA Beata 17TEAMPIOTRUŚBIAŁOGARDK-504K 6600:29:18.43+00:12:545:5110.2
198KRYSZEWSKA Magdalena 121DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3029K 6700:29:19.05+00:12:555:5110.2
199RYBA Milena 191KOSZALINK-3030K 6800:29:20.48+00:12:565:5210.2
200ZBOROWSKA-SKROBANEK Justyna 255MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-4021K 6900:29:23.56+00:12:595:5210.2
201SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 217USTRONIE MORSKIEK-3031K 7000:29:29.12+00:13:055:5310.2
202JUSZCZYK Agnieszka 83ANOX TEAMKOSZALINK-3032K 7100:29:31.38+00:13:075:5410.2
203MARCINKIEWICZ Magda 142KOSZALINK-208K 7200:29:38.60+00:13:145:5510.1
204PERKOWSKA Oktawia 178KOSZALINK-209K 7300:29:38.79+00:13:155:5510.1
205BOKOTA Adam 13BIAŁOGARDM-5015M 13200:29:54.84+00:13:315:5910
206WOJANOWSKI Zbigniew 248SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZM-6010M 13300:29:56.58+00:13:325:5910
207WOJANOWSKA Maryla 247SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZK-603K 7400:29:57.13+00:13:335:5910
208MOŻEJKO Anna 158KOSZALINK-3033K 7500:30:10.86+00:13:476:029.9
209KACZMAREK Dominika 84PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-2010K 7600:30:11.71+00:13:476:029.9
210STEC Edyta 212BIEGAM BO LUBIE CIASTKAKOSZALINK-4022K 7700:30:11.83+00:13:486:029.9
211KOROL Elżbieta 109KOSZALINK-4023K 7800:30:11.97+00:13:486:029.9
212SOBKA Monika 206KOSZALINK-4024K 7900:30:12.11+00:13:486:029.9
213SWOROWSKA Katarzyna 218BIEGAM BO LUBIE CIASTKAKOSZALINK-3034K 8000:30:12.26+00:13:486:029.9
214SAWIŃSKI Jacek 197KOSZALINM-4036M 13400:30:12.37+00:13:486:029.9
215GIEDO Joanna 48KOSZALINK-3035K 8100:30:15.34+00:13:516:039.9
216KULIGOWSKI Maksym 128PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-2019M 13500:30:20.24+00:13:566:049.9
217PEŁKA Iwona 177KOSZALINK-505K 8200:30:22.68+00:13:586:049.9
218KOPEĆ Magdalena 106KOŁOBRZEGK-4025K 8300:30:27.54+00:14:036:059.8
219JEWUŁA Agata 78DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINK-3036K 8400:30:27.96+00:14:046:059.8
220WENTA Malwina 239KOŁOBRZEGK-3037K 8500:30:28.46+00:14:046:059.8
221GRZYBEK Bogusław 61WOLNY STRZELECSŁUPSKM-6011M 13600:30:50.00+00:14:266:109.7
222NOSAL Anna 167SZCZECINEKK-3038K 8600:30:50.73+00:14:266:109.7
223HARYSYM Daniel 3FUNDACJA ZASTOPUJSIANOWM-4037M 13700:31:03.04+00:14:396:129.7
224WEISS-SZULC Barbara 238KOSZALINK-4026K 8700:31:14.09+00:14:506:159.6
225KIEDOS Dariusz 97JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223KOSZALINM-3051M 13800:31:24.43+00:15:006:169.6
226SAMIEC Karolina 193KOSZALINK-2011K 8800:31:34.73+00:15:106:189.5
227KOZŁOWIECKA Małgorzata 113KOSZALINK-506K 8900:31:39.36+00:15:156:199.5
228SZMYT Marcin 115KOSZALINM-2020M 13900:31:40.24+00:15:166:209.5
229KRYSTOSIK Paulina 120BIEGAM BO LUBIE CIASTKAKOSZALINK-2012K 9000:32:18.03+00:15:546:279.3
230SARBIEWSKA Gabriela 194SZCZECINK-3039K 9100:32:33.61+00:16:096:309.2
231SARBIEWSKI Przemysław 195SZCZECINM-3052M 14000:32:34.29+00:16:106:309.2
232SZAFIROWICZ-CHOJNACKA Paulina 219KOSZALINK-3040K 9200:32:51.45+00:16:276:349.1
233BOROŃ Aleksandra 14KOŁOBRZEGK-3041K 9300:32:55.63+00:16:316:359.1
234STANCZEWSKA Karolina 211BIAŁOGARDK-3042K 9400:33:07.78+00:16:436:379.1
235SZULC Martyna 225SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDK-3043K 9500:33:09.01+00:16:456:379
236BRZEZIŃSKA Magdalena 16FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW POLSKAK-146K 9600:33:53.13+00:17:296:468.9
237PAŁASZ Karolina 222FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW POLSKAK-3044K 9700:33:57.49+00:17:336:478.8
238MAŁYSZEWICZ Teresa 140BIAŁY BÓRK-507K 9800:34:06.50+00:17:426:498.8
239BYSTROŃ Krzysztof 22FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW POLSKAM-2021M 14100:34:55.74+00:18:316:598.6
240KACZYŃSKI Henryk 86GRYFICEKM-6012M 14200:35:47.50+00:19:237:098.4
241BARTNIK Marian 15KOSZALINM-70+3M 14300:40:49.86+00:24:268:097.3
Znaleziono 241 wynik(ów)