BIEG MIKOŁAJKOWY - I ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2019-12-01
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
241
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
241
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1BARTNIK Marian 15KOSZALINM-70+
2ZIEMAN Michał 256404 NOT FOUNDBYTÓWM-30
3JAKUBEK Patryk 757 DAYSBYTÓWM-20
4KAWKA Adrian 92BEST BEASTSSŁUPSKM-30
5DUDA Grzegorz 203BEST BEASTSSŁUPSKM-40
6KAJKOWSKI Rafał 87CSSPKOSZALINM-40
7RYKIEL Michał 192DĄBROWSKI TEAMBONINM-30
8PYSHNIAK Konstantin 51M-30
9MIELEWCZYK Łukasz 152GRUPA BIEGOWA MRTWICKOM-30
10HUBERT Łukasz 73TKKF KOSZALINKOSZALINM-30
11HOŁUB Kamil 71TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-30
12KRYNICKA GRZYB Gosia 119TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWK-30
13KRYZEL Tomasz 122TRZEBIATÓWCZŁUCHÓWM-20
14KLENIEWSKI Piotr 98ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-50
15MAJKOWICZ Rafał 138KOSZALINM-30
16CUBER Wojciech 34#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-30
17ŁAWNICZAK Justyna 133#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-30
18GOSTKOWSKI Łukasz 54404 NOT FOUNDBYTÓWM-30
19STOLTMAN Marcin 2137 DAYSBYTÓWM-20
20SOROCZYŃSKA Kamila 208AKADEMIA MALUCHA 1GOLENIÓWK-30
21ŁUKAWSKI Mariusz 135JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223CHAŁUPYM-30
22SKROBANEK Hanna 204MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-14
23HUBKO Janina 74PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-30
24KACZMAREK Dominika 84PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-20
25OSTROWSKI Marian 151SENIOR 54ZŁOCIENIECM-60
26WIKTOROWSKI Maciej 242TAGER SPORTKOSZALINM-40
27KRYNICKA Magdalena 118TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWK-20
28FAJGIER Tomasz 44MANOWOM-50
29KACZYŃSKI Henryk 86GRYFICEKM-60
30KORMAN Kamil 108KOSZALINM-20
31ŁODYGA Łukasz 134KOSZALINM-30
32MAJEWSKA Dorota 137REDLINOK-40
33PIETRYKA Artur 180KARLINOM-40
34CIUĆKA Mateusz 333 SPORTOWYKOSZALINM-20
35WEBER Paweł 237FPPKOSZALINM-30
36ŻEBROWSKI Igor 258KARLINOBIEGAJKARLINOM-14
37DRĄŻKOWSKI Tomasz 40MKP SZCZECINEKSZCZECINEKM-14
38SKIBA Artur 200PARALOTNIOWY PPGGŚWIDWINM-40
39CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 31POZYTYWNIE NAKRĘCENIRZEPNICAM-30
40JANKOWSKI Grzegorz 76POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWM-40
41SOBCZYK Fabian 205PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-20
42PICK Tomasz 179SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM-40
43KOZIEŁ Adam 111SOMGORSIRĄBINOM-20
44BARTHA Adrian 7KOŁOBRZEGM-30
45DEJNAK Mariola 37GRYFICEK-60
46GAWRYSIAK Przemysław 46WŁODARKAM-40
47KUBIAK Maciej 125KOSZALINM-20
48NIEWIŃSKA SĘK Monika 163BIALOGARDK-30
49SAMIEC Karolina 193KOSZALINK-20
50ŚWIDERSKI Marcin 231KOSZALINM-30
51GÓRA Sylwester 56#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-40
52TRĘBSKI Krzysztof 234#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-40
53POLAŃSKI Norbert 18421 BLTŚWIDWINM-40
54KARPIŃSKA Hanna 90AKADEMIA MALUCHA 1GOLENIÓWK-40
55ZYGMAŃSKA Justyna 257AKADEMIA MALUCHA 1GOLENIÓWK-30
56KRYSTOSIK Paulina 120BIEGAM BO LUBIE CIASTKAKOSZALINK-20
57WOCH Edward 245JAMNOKOSZALINM-60
58WOCH Małgorzata 246JAMNOKOSZALINK-50
59MICHALCZYK Kamil 251JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223KOSZALINM-30
60KULIGOWSKI Maksym 128PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-20
61SIGNAROWSKI Dawid 198PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-30
62LEWANDOWSKI Jacek 131TAPETY KOSZALIN MONIUSZKISTARY BOREKM-40
63NOGA Sebastian 164TKKF KOSZALINKOSZALINM-20
64PRZEWŁOCKI Michał 187TKKF KOSZALINKOSZALINM-30
65KAŹMIERCZAK Agnieszka 94ŚWIDWINEKK-40
66KOZIEŁ Paweł 112RĄBINOM-40
67WOJTKOWIAK Wioleta 250KOSZALINK-30
68CHRUSZCZ Mateusz 28GRONO RUSINOWORUSINOWOM-20
69BARANEK Aleksandra 5MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-14
70GAWEŁ Zbigniew 45POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM-60
71HAŁKA Justyna 64TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-30
72BOROŃ Aleksandra 14KOŁOBRZEGK-30
73CHABOWSKI Wojciech 23RĄBINOM-20
74CZYŻYKOWSKI Łukasz 36KOSZALINM-30
75GIEDO Joanna 48KOSZALINK-30
76PŁATOSZ Magda 182KARLINOK-20
77URBANOWICZ Michał 235KOSZALINM-40
78WESOŁOWSKI Łukasz 240KOSZALINM-30
79BARGAŃSKA Justyna 6404 NOT FOUNDBYTÓWK-40
80OKUTNIK Szymon 102HARPAGAN TEAMPOTASZNICAM-20
81BABIARZ Jacek 2PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-40
82WOJANOWSKA Maryla 247SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZK-60
83CHUDZIK Zbigniew 29TKKF KOSZALINKOSZALINM-50
84KARNICKI Zygmunt 89TKKF KOSZALINKOSZALINM-60
85HAŁKA Arkadiusz 65TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-40
86BRZEZIŃSKI Paweł 18KOSZALINM-30
87CHRUSZCZ Mariusz 27MALECHOWOM-20
88CIEŚLAK Grzegorz 32KOŁOBRZEGM-30
89CZAPLA Paulina 35KOŁOBRZEGK-30
90PERKOWSKA Oktawia 178KOSZALINK-20
91POMORSKI Łukasz 185KOSZALINM-20
92SZOSTAK Marta 224KOSZALINK-20
93GÓRA Agnieszka 55#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-40
94SZCZĘK Małgorzata 221404 NOT FOUNDBYTÓWK-30
95KLUCZEWSKA Emilia 1017 DAYSBYTÓWK-30
96NOWODWORSKA Justyna 1687 DAYSBYTÓWK-30
97KAZIMIERCZAK Leszek 93FOR-REST-RUNNIEKŁONICEM-30
98PAWŁOWSKI Grzegorz 176GAMMAXKOSZALINM-40
99ZBOROWSKA-SKROBANEK Justyna 255MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-40
100METEL Izabela 150POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-40
101GROCHOWSKA Agnieszka 60SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-40
102STRZELECKA Małgorzata 214SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-40
103STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 215SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-40
104WOJANOWSKI Zbigniew 248SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZM-60
105CHREBOR Joanna 26KOSZALINK-30
106GÓRCZYŃSKI Robert 57OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-50
107MARCINKIEWICZ Magda 142KOSZALINK-20
108MARCZAK Małgorzata 145ŻELKOWOK-50
109RYBA Milena 191KOSZALINK-30
110JASIEK Paweł 162#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM-30
111KOŁODZIEJ Krystian 223BESTIE OCR LEGIONOWOMARKIM-30
112SOSNOWSKI Tomasz 209FPPKOSZALINM-20
113KAMINSKI Tomasz 88JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223KOSZALINM-40
114SOCHACKA Marta 207KLUB NORD TAURUS KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK-30
115PACAN Mira 172POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-30
116WĘSIERSKI Krystian 241POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWM-30
117HRYNCEWICZ Anna 72SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-40
118KONKEL Agnieszka 104TAGER SPORTKOSZALINK-30
119BRZEZIŃSKA Beata 17TEAMPIOTRUŚBIAŁOGARDK-50
120BOKOTA Katarzyna 12BIAŁOGARDK-40
121BRZOZOWSKA Barbara 20TYCHOWOK-40
122KONKEL Łukasz 105KOSZALINM-40
123PAŁASZEWSKA Karolina 174GOŚCINOK-20
124SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 217USTRONIE MORSKIEK-30
125KARPIŃSKI Tomek 91AKADEMIA MALUCHA 1GOLENIÓWM-40
126BUDZIŃSKI Paweł 21DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM-40
127DORAWA-ZIOMEK Anna 39DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-30
128MACIEJEWSKI Maciej 136FPPKOSZALINM-30
129JĘDRZEJKO Mirosław 79JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223NOWE BIELICEM-40
130KLONOWSKI Artur 100KOSPELKOSZALINM-40
131KRZEWIŃSKA Małgorzata 124TKKF KOSZALINKOSZALINK-60
132GIEDROWICZ Aleksandra 49KOSZALINK-30
133JUSZCZAK Krzysztof 82KOSZALINM-60
134KOZŁOWIECKA Małgorzata 113KOSZALINK-50
135KRASIŃSKI Witold 114KOSZALINM-40
136LENCZEWSKA Klaudia 130GOŚCINOK-14
137PACH Magdalena 173GOLENIOWK-20
138ŻUREK Mateusz 259KOSZALINM-30
139ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALINM-40
140KRYSZEWSKA Magdalena 121DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-30
141ORYSZCZYN Arkadiusz 170DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-30
142ROMANOWICZ Monika 189DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-30
143POLAK Mateusz 183KOSPELWAŁCZM-20
144NOSAL Martyna 166PENTATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKK-14
145BRZEZIŃSKI Jan 19TEAMPIOTRUŚBIAŁOGARDM-50
146KRZEMIŃSKI Adam 123TRI KĘTRZYNKĘTRZYNM-40
147OSOBNIAK Ryszard 171KOSZALINM-60
148PISKÓRZ Justyna 181ROSNOWOK-30
149SARBIEWSKA Gabriela 194SZCZECINK-30
150SARBIEWSKI Przemysław 195SZCZECINM-30
151JUSZCZYK Agnieszka 83ANOX TEAMKOSZALINK-30
152STEC Edyta 212BIEGAM BO LUBIE CIASTKAKOSZALINK-40
153SWOROWSKA Katarzyna 218BIEGAM BO LUBIE CIASTKAKOSZALINK-30
154SPICA Łukasz 220DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-30
155KRUPIŃSKI Krzysztof 117E-UROLOG.EUKOSZALINM-50
156KAMYK Piotr 253MH-INFORMATYKAWP.PLKOSZALINM-30
157SKIBIŃSKA Edyta 201STRAŻ GRANICZNALUBLINK-40
158RUSIECKI Paweł 190WSPL SPZOZ W KOSZALINIEBIESIEKIERZM-40
159NOSAL Mariusz 165SZCZECINEKM-30
160NOSAL Anna 167SZCZECINEKK-30
161HISZCZYŃSKA Aleksandra 69CSSPKOSZALINK-20
162ZAKOŚCIELNA Katarzyna 252DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-30
163HELLER Zdzisław 68HERBMARATONOW.PLKOSZALINM-60
164NIEMCZUK Dariusz 161JAMNOKOSZALINM-50
165CHOŁUJ Karol 25MONOLITH LIFE TEAMKOSZALINM-30
166HAMALA Marcin 66TAGER SPORTKOSZALINM-30
167KACZMARYK Jolanta 85TAGER SPORTKOSZALINK-40
168DRULIK-HOŁUB Marta 41TORNADO KOSZALINKOSZALINK-40
169BEDNARZ Katarzyna 9KOŁOBRZEGK-40
170DYLEWSKI Tomasz 43MIASTKOM-20
171JOŃCA Jakub 80SŁUPSKM-14
172KOROL Elżbieta 109KOSZALINK-40
173KOWALCZYK Karolina 110NIEKŁONICEK-40
174PEŁKA Iwona 177KOSZALINK-50
175SAWICKA - WERS Urszula 196KOŁOBRZEG DRZONOWOK-30
176SUCHODOLSKA Aleksandra 216ROSNOWOK-30
177WŁODARCZYK Emilia 244KOŁOBRZEGK-30
178HARASIMOWICZ Michał 6712 BBSPSZCZECINEKM-30
179TABISZ Sławomir 23212 BBSPCZAPLINEKM-30
180DUŚKO Katarzyna 42CSSPKOSZALINK-40
181KRUPIŃSKA Beata 116E-UROLOG.EUKOSZALINK-40
182LIPNIEWICZ Paweł 132LIPNE MUMIEKOSZALINM-30
183MOŻEJKO Anna 158KOSZALINK-30
184WIŚNIEWSKI Jarosław 243KOŁOBRZEGM-50
185GĄSIOR Grzegorz 47CSSPKOSZALINM-30
186GONTEK Łukasz 53VW BATORYSŁUPSKM-30
187GRZYBEK Bogusław 61WOLNY STRZELECSŁUPSKM-60
188BOKOTA Adam 13BIAŁOGARDM-50
189GŁOWACKI Włodzimierz 50KOSZALINM-70+
190MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 139KOSZALINK-30
191OLCZAK Krzysztof 169SIANOWM-30
192SKOKOWSKI Marek 202SZCZECINEKM-30
193SZYMAŃSKI Patryk 230SŁUPSKM-30
194KĘDZIERA Izydor 95KOSZALINM-50
195STALUSZKA Dariusz 21021 BLTŚWIDWINM-40
196JOŃCA Klaudia 81BEST BEASTSSŁUPSKK-14
197CHAMERA Tomasz 24WATACHAKOSZALINM-40
198GOLEC Anna 52KOSZALINK-40
199KOLIGAT Anna 103KOSZALINK-30
200SZMYT Marcin 115KOSZALINM-20
201PRZYBYŁ Krzysztof 188KOSZALINM-30
202USTJANOWSKA Katarzyna 236BIAŁAK-30
203ZAWILSKI Robert 254KOSZALINM-30
204JEWUŁA Agata 78DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINK-30
205BYSTROŃ Krzysztof 22FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW POLSKAM-20
206KIEDOS Dariusz 97JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223KOSZALINM-30
207SZWEDA Mateusz 229JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223KOSZALINM-30
208MURAWSKI Waldemar 160ZKSKOSZALINM-50
209KOPEĆ Krzysztof 107KOŁOBRZEGM-30
210KUCAL Paweł 127KOSZALINM-40
211MASŁOWSKI Artur 148ZŁOCIENIECM-30
212WEISS-SZULC Barbara 238KOSZALINK-40
213WENTA Malwina 239KOŁOBRZEGK-30
214BRZEZIŃSKA Magdalena 16FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW POLSKAK-14
215PAŁASZ Karolina 222FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW POLSKAK-30
216DĘBSKI Damian 38KOSZALINM-30
217KOPEĆ Magdalena 106KOŁOBRZEGK-40
218MAŁYSZEWICZ Andrzej 141BIAŁY BÓRM-50
219MITUNIEWICZ Renata 154KOSZALINK-50
220SITARCZYK Damian 199SIANÓWM-30
221HARYSYM Daniel 3FUNDACJA ZASTOPUJSIANOWM-40
222SZULC Marek 227SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-50
223JĄCZKOWSKA Wioleta 77KOSZALINK-40
224MAŁYSZEWICZ Teresa 140BIAŁY BÓRK-50
225MARCZAK Andrzej 144ŻELKOWOM-60
226MONGIAŁO Marcin 156FAST FEET K-LINKOSZALINM-40
227SZULC Martyna 225SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDK-30
228SAWIŃSKI Jacek 197KOSZALINM-40
229SOBKA Monika 206KOSZALINK-40
230STANCZEWSKA Karolina 211BIAŁOGARDK-30
231SZAFIROWICZ-CHOJNACKA Paulina 219KOSZALINK-30
232HNATOWSKI Artur 70CSSPKOSZALINM-50
233MONGIAŁO Aleksandra 157FAST FEET K-LINKOSZALINK-30
234MIELEWCZYK Magdalena 153GRUPA BIEGOWA MRTWICKOK-20
235MRUGALSKI Stanisław 159MTS HAMERMIASTKOM-50
236KOT Jacek 175KOSZALINKOSZALINM-60
237BEDNAREK Krzysztof 8#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINM-40
238CICHOSZ Jerzy 30KOSZALINM-70+
239KĘSIK Michał 96ZDARTE PODESZWYKOSZALINM-40
240MARCINKOWSKI Jacek 143SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM-40
241MITUNIEWICZ Adrian 155KOSZALINM-20
Znaleziono 241 wynik(ów)