BIEG MIKOŁAJKOWY - I ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2019-12-01
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
241
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
241
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KRYNICKA GRZYB Gosia 119TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWK-301K 100:20:04.92 4:0114.9
2KONKEL Agnieszka 104TAGER SPORTKOSZALINK-302K 300:20:17.16+00:00:124:0314.8
3NOWODWORSKA Justyna 1687 DAYSBYTÓWK-303K 500:21:11.00+00:01:064:1414.2
4SZCZĘK Małgorzata 221404 NOT FOUNDBYTÓWK-304K 700:21:27.59+00:01:224:1714
5ŁAWNICZAK Justyna 133#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-305K 800:21:29.35+00:01:244:1814
6HAŁKA Justyna 64TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-306K 900:21:30.13+00:01:254:1814
7KLUCZEWSKA Emilia 1017 DAYSBYTÓWK-307K 1000:21:39.34+00:01:344:1913.9
8SOCHACKA Marta 207KLUB NORD TAURUS KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK-308K 1100:21:47.56+00:01:424:2113.8
9GIEDROWICZ Aleksandra 49KOSZALINK-309K 1900:23:31.16+00:03:264:4212.8
10NIEWIŃSKA SĘK Monika 163BIALOGARDK-3010K 2100:24:15.49+00:04:104:5112.4
11USTJANOWSKA Katarzyna 236BIAŁAK-3011K 2200:24:22.13+00:04:174:5212.3
12CZAPLA Paulina 35KOŁOBRZEGK-3012K 2800:24:49.73+00:04:444:5712.1
13MONGIAŁO Aleksandra 157FAST FEET K-LINKOSZALINK-3013K 2900:24:54.16+00:04:494:5812
14KOLIGAT Anna 103KOSZALINK-3014K 3000:24:55.18+00:04:504:5912
15DORAWA-ZIOMEK Anna 39DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3015K 3100:24:57.68+00:04:524:5912
16SUCHODOLSKA Aleksandra 216ROSNOWOK-3016K 3400:25:11.72+00:05:065:0211.9
17PISKÓRZ Justyna 181ROSNOWOK-3017K 3700:25:50.46+00:05:455:1011.6
18ROMANOWICZ Monika 189DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3018K 3800:25:51.20+00:05:465:1011.6
19PACAN Mira 172POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-3019K 3900:26:00.84+00:05:555:1211.5
20ZAKOŚCIELNA Katarzyna 252DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3020K 4400:26:42.52+00:06:375:2011.2
21SOROCZYŃSKA Kamila 208AKADEMIA MALUCHA 1GOLENIÓWK-3021K 5000:27:36.07+00:07:315:3110.9
22SAWICKA - WERS Urszula 196KOŁOBRZEG DRZONOWOK-3022K 5300:27:53.29+00:07:485:3410.8
23ZYGMAŃSKA Justyna 257AKADEMIA MALUCHA 1GOLENIÓWK-3023K 5400:28:13.45+00:08:085:3810.6
24WŁODARCZYK Emilia 244KOŁOBRZEGK-3024K 5600:28:17.97+00:08:135:3910.6
25HUBKO Janina 74PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-3025K 5700:28:20.53+00:08:155:4010.6
26WOJTKOWIAK Wioleta 250KOSZALINK-3026K 6200:29:03.00+00:08:585:4810.3
27MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 139KOSZALINK-3027K 6400:29:04.47+00:08:595:4910.3
28CHREBOR Joanna 26KOSZALINK-3028K 6500:29:15.87+00:09:105:5110.3
29KRYSZEWSKA Magdalena 121DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3029K 6700:29:19.05+00:09:145:5110.2
30RYBA Milena 191KOSZALINK-3030K 6800:29:20.48+00:09:155:5210.2
31SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 217USTRONIE MORSKIEK-3031K 7000:29:29.12+00:09:245:5310.2
32JUSZCZYK Agnieszka 83ANOX TEAMKOSZALINK-3032K 7100:29:31.38+00:09:265:5410.2
33MOŻEJKO Anna 158KOSZALINK-3033K 7500:30:10.86+00:10:056:029.9
34SWOROWSKA Katarzyna 218BIEGAM BO LUBIE CIASTKAKOSZALINK-3034K 8000:30:12.26+00:10:076:029.9
35GIEDO Joanna 48KOSZALINK-3035K 8100:30:15.34+00:10:106:039.9
36JEWUŁA Agata 78DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINK-3036K 8400:30:27.96+00:10:236:059.8
37WENTA Malwina 239KOŁOBRZEGK-3037K 8500:30:28.46+00:10:236:059.8
38NOSAL Anna 167SZCZECINEKK-3038K 8600:30:50.73+00:10:456:109.7
39SARBIEWSKA Gabriela 194SZCZECINK-3039K 9100:32:33.61+00:12:286:309.2
40SZAFIROWICZ-CHOJNACKA Paulina 219KOSZALINK-3040K 9200:32:51.45+00:12:466:349.1
41BOROŃ Aleksandra 14KOŁOBRZEGK-3041K 9300:32:55.63+00:12:506:359.1
42STANCZEWSKA Karolina 211BIAŁOGARDK-3042K 9400:33:07.78+00:13:026:379.1
43SZULC Martyna 225SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDK-3043K 9500:33:09.01+00:13:046:379
44PAŁASZ Karolina 222FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW POLSKAK-3044K 9700:33:57.49+00:13:526:478.8
Znaleziono 44 wynik(ów)