BIEG MIKOŁAJKOWY - I ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2019-12-01
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
241
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
241
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KRYNICKA GRZYB Gosia 119TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWK-301K 100:20:04.92 4:0114.9
2SKROBANEK Hanna 204MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-141K 200:20:10.12+00:00:054:0214.9
3KONKEL Agnieszka 104TAGER SPORTKOSZALINK-302K 300:20:17.16+00:00:124:0314.8
4HISZCZYŃSKA Aleksandra 69CSSPKOSZALINK-201K 400:21:07.26+00:01:024:1314.2
5NOWODWORSKA Justyna 1687 DAYSBYTÓWK-303K 500:21:11.00+00:01:064:1414.2
6BARGAŃSKA Justyna 6404 NOT FOUNDBYTÓWK-401K 600:21:14.48+00:01:094:1514.1
7SZCZĘK Małgorzata 221404 NOT FOUNDBYTÓWK-304K 700:21:27.59+00:01:224:1714
8ŁAWNICZAK Justyna 133#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-305K 800:21:29.35+00:01:244:1814
9HAŁKA Justyna 64TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-306K 900:21:30.13+00:01:254:1814
10KLUCZEWSKA Emilia 1017 DAYSBYTÓWK-307K 1000:21:39.34+00:01:344:1913.9
11SOCHACKA Marta 207KLUB NORD TAURUS KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK-308K 1100:21:47.56+00:01:424:2113.8
12PAŁASZEWSKA Karolina 174GOŚCINOK-202K 1200:21:47.78+00:01:424:2113.8
13METEL Izabela 150POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-402K 1300:21:55.92+00:01:514:2313.7
14KAŹMIERCZAK Agnieszka 94ŚWIDWINEKK-403K 1400:22:28.64+00:02:234:2913.4
15KRYNICKA Magdalena 118TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWK-203K 1500:22:28.96+00:02:244:2913.3
16GÓRA Agnieszka 55#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-404K 1600:23:09.77+00:03:044:3812.9
17SZOSTAK Marta 224KOSZALINK-204K 1700:23:12.78+00:03:074:3812.9
18KRZEWIŃSKA Małgorzata 124TKKF KOSZALINKOSZALINK-601K 1800:23:19.34+00:03:144:4012.9
19GIEDROWICZ Aleksandra 49KOSZALINK-309K 1900:23:31.16+00:03:264:4212.8
20NOSAL Martyna 166PENTATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKK-142K 2000:24:07.35+00:04:024:4912.4
21NIEWIŃSKA SĘK Monika 163BIALOGARDK-3010K 2100:24:15.49+00:04:104:5112.4
22USTJANOWSKA Katarzyna 236BIAŁAK-3011K 2200:24:22.13+00:04:174:5212.3
23DRULIK-HOŁUB Marta 41TORNADO KOSZALINKOSZALINK-405K 2300:24:23.93+00:04:194:5212.3
24KRUPIŃSKA Beata 116E-UROLOG.EUKOSZALINK-406K 2400:24:37.97+00:04:334:5512.2
25DEJNAK Mariola 37GRYFICEK-602K 2500:24:38.51+00:04:334:5512.2
26MAJEWSKA Dorota 137REDLINOK-407K 2600:24:40.19+00:04:354:5612.2
27KACZMARYK Jolanta 85TAGER SPORTKOSZALINK-408K 2700:24:47.02+00:04:424:5712.1
28CZAPLA Paulina 35KOŁOBRZEGK-3012K 2800:24:49.73+00:04:444:5712.1
29MONGIAŁO Aleksandra 157FAST FEET K-LINKOSZALINK-3013K 2900:24:54.16+00:04:494:5812
30KOLIGAT Anna 103KOSZALINK-3014K 3000:24:55.18+00:04:504:5912
31DORAWA-ZIOMEK Anna 39DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3015K 3100:24:57.68+00:04:524:5912
32PŁATOSZ Magda 182KARLINOK-205K 3200:25:02.41+00:04:575:0012
33BARANEK Aleksandra 5MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-143K 3300:25:10.04+00:05:055:0211.9
34SUCHODOLSKA Aleksandra 216ROSNOWOK-3016K 3400:25:11.72+00:05:065:0211.9
35MIELEWCZYK Magdalena 153GRUPA BIEGOWA MRTWICKOK-206K 3500:25:40.49+00:05:355:0811.7
36KOWALCZYK Karolina 110NIEKŁONICEK-409K 3600:25:49.22+00:05:445:0911.6
37PISKÓRZ Justyna 181ROSNOWOK-3017K 3700:25:50.46+00:05:455:1011.6
38ROMANOWICZ Monika 189DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3018K 3800:25:51.20+00:05:465:1011.6
39PACAN Mira 172POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-3019K 3900:26:00.84+00:05:555:1211.5
40STRZELECKA Małgorzata 214SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4010K 4000:26:07.66+00:06:025:1311.5
41WOCH Małgorzata 246JAMNOKOSZALINK-501K 4100:26:15.24+00:06:105:1511.4
42GOLEC Anna 52KOSZALINK-4011K 4200:26:36.94+00:06:325:1911.3
43JOŃCA Klaudia 81BEST BEASTSSŁUPSKK-144K 4300:26:37.19+00:06:325:1911.3
44ZAKOŚCIELNA Katarzyna 252DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3020K 4400:26:42.52+00:06:375:2011.2
45SKIBIŃSKA Edyta 201STRAŻ GRANICZNALUBLINK-4012K 4500:26:43.53+00:06:385:2011.2
46BRZOZOWSKA Barbara 20TYCHOWOK-4013K 4600:26:46.03+00:06:415:2111.2
47MITUNIEWICZ Renata 154KOSZALINK-502K 4700:26:49.17+00:06:445:2211.2
48MARCZAK Małgorzata 145ŻELKOWOK-503K 4800:27:16.93+00:07:125:2711
49LENCZEWSKA Klaudia 130GOŚCINOK-145K 4900:27:33.58+00:07:285:3010.9
50SOROCZYŃSKA Kamila 208AKADEMIA MALUCHA 1GOLENIÓWK-3021K 5000:27:36.07+00:07:315:3110.9
51BEDNARZ Katarzyna 9KOŁOBRZEGK-4014K 5100:27:40.55+00:07:355:3210.8
52DUŚKO Katarzyna 42CSSPKOSZALINK-4015K 5200:27:47.92+00:07:435:3310.8
53SAWICKA - WERS Urszula 196KOŁOBRZEG DRZONOWOK-3022K 5300:27:53.29+00:07:485:3410.8
54ZYGMAŃSKA Justyna 257AKADEMIA MALUCHA 1GOLENIÓWK-3023K 5400:28:13.45+00:08:085:3810.6
55BOKOTA Katarzyna 12BIAŁOGARDK-4016K 5500:28:15.41+00:08:105:3910.6
56WŁODARCZYK Emilia 244KOŁOBRZEGK-3024K 5600:28:17.97+00:08:135:3910.6
57HUBKO Janina 74PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-3025K 5700:28:20.53+00:08:155:4010.6
58KARPIŃSKA Hanna 90AKADEMIA MALUCHA 1GOLENIÓWK-4017K 5800:28:56.98+00:08:525:4710.4
59HRYNCEWICZ Anna 72SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4018K 5900:28:58.10+00:08:535:4710.4
60GROCHOWSKA Agnieszka 60SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4019K 6000:28:58.66+00:08:535:4710.4
61PACH Magdalena 173GOLENIOWK-207K 6100:29:00.17+00:08:555:4810.3
62WOJTKOWIAK Wioleta 250KOSZALINK-3026K 6200:29:03.00+00:08:585:4810.3
63JĄCZKOWSKA Wioleta 77KOSZALINK-4020K 6300:29:04.32+00:08:595:4810.3
64MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 139KOSZALINK-3027K 6400:29:04.47+00:08:595:4910.3
65CHREBOR Joanna 26KOSZALINK-3028K 6500:29:15.87+00:09:105:5110.3
66BRZEZIŃSKA Beata 17TEAMPIOTRUŚBIAŁOGARDK-504K 6600:29:18.43+00:09:135:5110.2
67KRYSZEWSKA Magdalena 121DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3029K 6700:29:19.05+00:09:145:5110.2
68RYBA Milena 191KOSZALINK-3030K 6800:29:20.48+00:09:155:5210.2
69ZBOROWSKA-SKROBANEK Justyna 255MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-4021K 6900:29:23.56+00:09:185:5210.2
70SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 217USTRONIE MORSKIEK-3031K 7000:29:29.12+00:09:245:5310.2
71JUSZCZYK Agnieszka 83ANOX TEAMKOSZALINK-3032K 7100:29:31.38+00:09:265:5410.2
72MARCINKIEWICZ Magda 142KOSZALINK-208K 7200:29:38.60+00:09:335:5510.1
73PERKOWSKA Oktawia 178KOSZALINK-209K 7300:29:38.79+00:09:335:5510.1
74WOJANOWSKA Maryla 247SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZK-603K 7400:29:57.13+00:09:525:5910
75MOŻEJKO Anna 158KOSZALINK-3033K 7500:30:10.86+00:10:056:029.9
76KACZMAREK Dominika 84PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-2010K 7600:30:11.71+00:10:066:029.9
77STEC Edyta 212BIEGAM BO LUBIE CIASTKAKOSZALINK-4022K 7700:30:11.83+00:10:066:029.9
78KOROL Elżbieta 109KOSZALINK-4023K 7800:30:11.97+00:10:076:029.9
79SOBKA Monika 206KOSZALINK-4024K 7900:30:12.11+00:10:076:029.9
80SWOROWSKA Katarzyna 218BIEGAM BO LUBIE CIASTKAKOSZALINK-3034K 8000:30:12.26+00:10:076:029.9
81GIEDO Joanna 48KOSZALINK-3035K 8100:30:15.34+00:10:106:039.9
82PEŁKA Iwona 177KOSZALINK-505K 8200:30:22.68+00:10:176:049.9
83KOPEĆ Magdalena 106KOŁOBRZEGK-4025K 8300:30:27.54+00:10:226:059.8
84JEWUŁA Agata 78DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINK-3036K 8400:30:27.96+00:10:236:059.8
85WENTA Malwina 239KOŁOBRZEGK-3037K 8500:30:28.46+00:10:236:059.8
86NOSAL Anna 167SZCZECINEKK-3038K 8600:30:50.73+00:10:456:109.7
87WEISS-SZULC Barbara 238KOSZALINK-4026K 8700:31:14.09+00:11:096:159.6
88SAMIEC Karolina 193KOSZALINK-2011K 8800:31:34.73+00:11:296:189.5
89KOZŁOWIECKA Małgorzata 113KOSZALINK-506K 8900:31:39.36+00:11:346:199.5
90KRYSTOSIK Paulina 120BIEGAM BO LUBIE CIASTKAKOSZALINK-2012K 9000:32:18.03+00:12:136:279.3
91SARBIEWSKA Gabriela 194SZCZECINK-3039K 9100:32:33.61+00:12:286:309.2
92SZAFIROWICZ-CHOJNACKA Paulina 219KOSZALINK-3040K 9200:32:51.45+00:12:466:349.1
93BOROŃ Aleksandra 14KOŁOBRZEGK-3041K 9300:32:55.63+00:12:506:359.1
94STANCZEWSKA Karolina 211BIAŁOGARDK-3042K 9400:33:07.78+00:13:026:379.1
95SZULC Martyna 225SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDK-3043K 9500:33:09.01+00:13:046:379
96BRZEZIŃSKA Magdalena 16FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW POLSKAK-146K 9600:33:53.13+00:13:486:468.9
97PAŁASZ Karolina 222FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW POLSKAK-3044K 9700:33:57.49+00:13:526:478.8
98MAŁYSZEWICZ Teresa 140BIAŁY BÓRK-507K 9800:34:06.50+00:14:016:498.8
Znaleziono 98 wynik(ów)