BIEG MIKOŁAJKOWY - I ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2019-12-01
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
241
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
241
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PYSHNIAK Kostiantyn 51M-301M 100:16:23.78 3:1618.3
2ZIEMAN Michał 256404 NOT FOUNDBYTÓWM-302M 300:17:21.22+00:00:573:2817.3
3HUBERT Łukasz 73TKKF KOSZALINKOSZALINM-303M 400:17:32.86+00:01:093:3017.1
4MAJKOWICZ Rafał 138KOSZALINM-304M 500:17:45.61+00:01:213:3316.9
5MIELEWCZYK Łukasz 152GRUPA BIEGOWA MRTWICKOM-305M 600:17:53.64+00:01:293:3416.8
6RYKIEL Michał 192DĄBROWSKI TEAMBONINM-306M 700:17:55.94+00:01:323:3516.7
7HOŁUB Kamil 71TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-307M 900:18:37.76+00:02:133:4316.1
8KAWKA Adrian 92BEST BEASTSSŁUPSKM-308M 1500:19:21.32+00:02:573:5215.5
9CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 31POZYTYWNIE NAKRĘCENIRZEPNICAM-309M 1600:19:25.55+00:03:013:5315.5
10GOSTKOWSKI Łukasz 54404 NOT FOUNDBYTÓWM-3010M 1800:19:30.86+00:03:073:5415.4
11ŁUKAWSKI Mariusz 135JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223CHAŁUPYM-3011M 2000:19:44.89+00:03:213:5715.2
12PRZEWŁOCKI Michał 187TKKF KOSZALINKOSZALINM-3012M 2100:19:47.68+00:03:233:5715.2
13CUBER Wojciech 34#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-3013M 2300:19:51.15+00:03:273:5815.1
14KOŁODZIEJ Krystian 223BESTIE OCR LEGIONOWOMARKIM-3014M 2700:20:34.28+00:04:104:0714.6
15OLCZAK Krzysztof 169SIANOWM-3015M 2800:20:41.75+00:04:174:0814.5
16WĘSIERSKI Krystian 241POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWM-3016M 3000:20:50.22+00:04:264:1014.4
17WEBER Paweł 237FPPKOSZALINM-3017M 3700:21:12.71+00:04:484:1414.2
18CZYŻYKOWSKI Łukasz 36KOSZALINM-3018M 3900:21:18.24+00:04:544:1514.1
19NOSAL Mariusz 165SZCZECINEKM-3019M 4100:21:25.88+00:05:024:1714
20GĄSIOR Grzegorz 47CSSPKOSZALINM-3020M 4200:21:37.49+00:05:134:1913.9
21ZAWILSKI Robert 254KOSZALINM-3021M 4400:21:45.24+00:05:214:2113.8
22HAMALA Marcin 66TAGER SPORTKOSZALINM-3022M 4600:21:49.51+00:05:254:2213.7
23ŻUREK Mateusz 259KOSZALINM-3023M 5200:22:06.64+00:05:424:2513.6
24KAZIMIERCZAK Leszek 93FOR-REST-RUNNIEKŁONICEM-3024M 5500:22:26.13+00:06:024:2913.4
25BARTHA Adrian 7KOŁOBRZEGM-3025M 5800:22:36.26+00:06:124:3113.3
26CHOŁUJ Karol 25MONOLITH LIFE TEAMKOSZALINM-3026M 6100:22:51.04+00:06:274:3413.1
27MICHALCZYK Kamil 251JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223KOSZALINM-3027M 6200:22:53.53+00:06:294:3413.1
28SITARCZYK Damian 199SIANÓWM-3028M 6800:23:11.38+00:06:474:3812.9
29HARASIMOWICZ Michał 6712 BBSPSZCZECINEKM-3029M 6900:23:18.50+00:06:544:3912.9
30LIPNIEWICZ Paweł 132LIPNE MUMIEKOSZALINM-3030M 7600:24:07.07+00:07:434:4912.4
31SKOKOWSKI Marek 202SZCZECINEKM-3031M 7700:24:13.39+00:07:494:5012.4
32KAMYK Piotr 253MH-INFORMATYKAWP.PLKOSZALINM-3032M 7800:24:20.34+00:07:564:5212.3
33ŁODYGA Łukasz 134KOSZALINM-3033M 8100:24:30.56+00:08:064:5412.2
34DĘBSKI Damian 38KOSZALINM-3034M 8400:24:57.49+00:08:334:5912
35KOPEĆ Krzysztof 107KOŁOBRZEGM-3035M 9000:25:24.18+00:09:005:0411.8
36JASIEK Paweł 162#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM-3036M 9100:25:27.69+00:09:035:0511.8
37ORYSZCZYN Arkadiusz 170DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-3037M 9500:25:39.73+00:09:155:0811.7
38ŚWIDERSKI Marcin 231KOSZALINM-3038M 9600:26:06.31+00:09:425:1311.5
39CIEŚLAK Grzegorz 32KOŁOBRZEGM-3039M 9800:26:16.34+00:09:525:1511.4
40GONTEK Łukasz 53VW BATORYSŁUPSKM-3040M 10000:26:29.34+00:10:055:1711.3
41SZWEDA Mateusz 229JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223KOSZALINM-3041M 10100:26:34.69+00:10:105:1811.3
42MASŁOWSKI Artur 148ZŁOCIENIECM-3042M 10200:26:39.50+00:10:155:1911.3
43SZYMAŃSKI Patryk 230SŁUPSKM-3043M 10300:26:39.66+00:10:155:2011.3
44WESOŁOWSKI Łukasz 240KOSZALINM-3044M 10500:26:56.53+00:10:325:2311.1
45SPICA Łukasz 220DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-3045M 10700:27:05.02+00:10:415:2511.1
46SIGNAROWSKI Dawid 198PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-3046M 10900:27:14.97+00:10:515:2711
47TABISZ Sławomir 23212 BBSPCZAPLINEKM-3047M 11000:27:19.47+00:10:555:2811
48PRZYBYŁ Krzysztof 188KOSZALINM-3048M 11100:27:21.47+00:10:575:2811
49BRZEZIŃSKI Paweł 18KOSZALINM-3049M 11500:27:59.63+00:11:355:3510.7
50MACIEJEWSKI Maciej 136FPPKOSZALINM-3050M 12100:28:29.05+00:12:055:4110.5
51KIEDOS Dariusz 97JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223KOSZALINM-3051M 13800:31:24.43+00:15:006:169.6
52SARBIEWSKI Przemysław 195SZCZECINM-3052M 14000:32:34.29+00:16:106:309.2
Znaleziono 52 wynik(ów)