BIEG MIKOŁAJKOWY - I ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2019-12-01
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
241
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
241
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PICK Tomasz 179SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM-401M 1000:18:42.40 3:4416
2DUDA Grzegorz 203BEST BEASTSSŁUPSKM-402M 1200:19:12.24+00:00:293:5015.6
3JANKOWSKI Grzegorz 76POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWM-403M 1900:19:36.01+00:00:533:5515.3
4TRĘBSKI Krzysztof 234#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-404M 2400:19:54.14+00:01:113:5815.1
5LEWANDOWSKI Jacek 131TAPETY KOSZALIN MONIUSZKISTARY BOREKM-405M 2500:20:09.20+00:01:264:0214.9
6GÓRA Sylwester 56#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-406M 2900:20:42.93+00:02:004:0814.5
7WIKTOROWSKI Maciej 242TAGER SPORTKOSZALINM-407M 3300:20:56.33+00:02:134:1114.3
8KOZIEŁ Paweł 112RĄBINOM-408M 3600:21:03.25+00:02:204:1214.3
9GAWRYSIAK Przemysław 46WŁODARKAM-409M 4000:21:25.37+00:02:424:1714
10KUCAL Paweł 127KOSZALINM-4010M 4300:21:43.99+00:03:014:2013.8
11BUDZIŃSKI Paweł 21DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM-4011M 5000:22:03.02+00:03:204:2413.6
12PIETRYKA Artur 180KARLINOM-4012M 5300:22:17.07+00:03:344:2713.5
13POLAŃSKI Norbert 18421 BLTŚWIDWINM-4013M 6000:22:43.64+00:04:014:3213.2
14ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALINM-4014M 6300:22:56.41+00:04:144:3513.1
15KONKEL Łukasz 105KOSZALINM-4015M 6500:23:06.70+00:04:244:3713
16PAWŁOWSKI Grzegorz 176GAMMAXKOSZALINM-4016M 6600:23:09.65+00:04:274:3812.9
17SKIBA Artur 200PARALOTNIOWY PPGGŚWIDWINM-4017M 7100:23:33.03+00:04:504:4212.7
18HAŁKA Arkadiusz 65TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4018M 7200:23:36.42+00:04:544:4312.7
19MONGIAŁO Marcin 156FAST FEET K-LINKOSZALINM-4019M 7300:23:37.51+00:04:554:4312.7
20KRZEMIŃSKI Adam 123TRI KĘTRZYNKĘTRZYNM-4020M 8000:24:28.50+00:05:464:5312.3
21KAJKOWSKI Rafał 87CSSPKOSZALINM-4021M 8300:24:54.46+00:06:124:5912
22KRASIŃSKI Witold 114KOSZALINM-4022M 8500:24:59.89+00:06:175:0012
23KAMINSKI Tomasz 88JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223KOSZALINM-4023M 8600:25:00.04+00:06:175:0012
24JĘDRZEJKO Mirosław 79JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223NOWE BIELICEM-4024M 8700:25:03.73+00:06:215:0012
25STALUSZKA Dariusz 21021 BLTŚWIDWINM-4025M 8800:25:21.31+00:06:385:0411.8
26KLONOWSKI Artur 100KOSPELKOSZALINM-4026M 9200:25:32.02+00:06:495:0611.7
27KĘSIK Michał 96ZDARTE PODESZWYKOSZALINM-4027M 9400:25:35.43+00:06:535:0711.7
28MARCINKOWSKI Jacek 143SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM-4028M 10400:26:48.96+00:08:065:2111.2
29URBANOWICZ Michał 235KOSZALINM-4029M 11200:27:31.17+00:08:485:3010.9
30STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 215SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-4030M 11400:27:42.79+00:09:005:3210.8
31CHAMERA Tomasz 24WATACHAKOSZALINM-4031M 11600:28:01.42+00:09:195:3610.7
32BEDNAREK Krzysztof 8#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINM-4032M 11700:28:03.04+00:09:205:3610.7
33RUSIECKI Paweł 190WSPL SPZOZ W KOSZALINIEBIESIEKIERZM-4033M 12200:28:30.66+00:09:485:4210.5
34BABIARZ Jacek 2PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-4034M 12600:28:48.64+00:10:065:4510.4
35KARPIŃSKI Tomek 91AKADEMIA MALUCHA 1GOLENIÓWM-4035M 12900:28:52.29+00:10:095:4610.4
36SAWIŃSKI Jacek 197KOSZALINM-4036M 13400:30:12.37+00:11:296:029.9
37HARYSYM Daniel 3FUNDACJA ZASTOPUJSIANOWM-4037M 13700:31:03.04+00:12:206:129.7
Znaleziono 37 wynik(ów)