BIEG MIKOŁAJKOWY - I ETAP JAMNEŃSKIEGO TOURU BIEGOWEGO

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz
Data:
2019-12-01
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
241
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
241
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Małżeństwo | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PYSHNIAK Kostiantyn 51M-301M 100:16:23.78 3:1618.3
2JAKUBEK Patryk 757 DAYSBYTÓWM-201M 200:17:11.57+00:00:473:2617.5
3ZIEMAN Michał 256404 NOT FOUNDBYTÓWM-302M 300:17:21.22+00:00:573:2817.3
4HUBERT Łukasz 73TKKF KOSZALINKOSZALINM-303M 400:17:32.86+00:01:093:3017.1
5MAJKOWICZ Rafał 138KOSZALINM-304M 500:17:45.61+00:01:213:3316.9
6MIELEWCZYK Łukasz 152GRUPA BIEGOWA MRTWICKOM-305M 600:17:53.64+00:01:293:3416.8
7RYKIEL Michał 192DĄBROWSKI TEAMBONINM-306M 700:17:55.94+00:01:323:3516.7
8KRYZEL Tomasz 122TRZEBIATÓWCZŁUCHÓWM-202M 800:18:04.39+00:01:403:3616.6
9HOŁUB Kamil 71TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-307M 900:18:37.76+00:02:133:4316.1
10PICK Tomasz 179SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM-401M 1000:18:42.40+00:02:183:4416
11DYLEWSKI Tomasz 43MIASTKOM-203M 1100:18:56.26+00:02:323:4715.8
12DUDA Grzegorz 203BEST BEASTSSŁUPSKM-402M 1200:19:12.24+00:02:483:5015.6
13CHRUSZCZ Mateusz 28GRONO RUSINOWORUSINOWOM-204M 1300:19:15.03+00:02:513:5115.6
14STOLTMAN Marcin 2137 DAYSBYTÓWM-205M 1400:19:15.23+00:02:513:5115.6
15KAWKA Adrian 92BEST BEASTSSŁUPSKM-308M 1500:19:21.32+00:02:573:5215.5
16CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 31POZYTYWNIE NAKRĘCENIRZEPNICAM-309M 1600:19:25.55+00:03:013:5315.5
17KORMAN Kamil 108KOSZALINM-206M 1700:19:27.71+00:03:033:5315.4
18GOSTKOWSKI Łukasz 54404 NOT FOUNDBYTÓWM-3010M 1800:19:30.86+00:03:073:5415.4
19JANKOWSKI Grzegorz 76POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWM-403M 1900:19:36.01+00:03:123:5515.3
20ŁUKAWSKI Mariusz 135JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223CHAŁUPYM-3011M 2000:19:44.89+00:03:213:5715.2
21PRZEWŁOCKI Michał 187TKKF KOSZALINKOSZALINM-3012M 2100:19:47.68+00:03:233:5715.2
22CIUĆKA Mateusz 333 SPORTOWYKOSZALINM-207M 2200:19:48.00+00:03:243:5715.2
23CUBER Wojciech 34#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-3013M 2300:19:51.15+00:03:273:5815.1
24TRĘBSKI Krzysztof 234#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-404M 2400:19:54.14+00:03:303:5815.1
25LEWANDOWSKI Jacek 131TAPETY KOSZALIN MONIUSZKISTARY BOREKM-405M 2500:20:09.20+00:03:454:0214.9
26CHABOWSKI Wojciech 23RĄBINOM-208M 2600:20:33.35+00:04:094:0614.6
27KOŁODZIEJ Krystian 223BESTIE OCR LEGIONOWOMARKIM-3014M 2700:20:34.28+00:04:104:0714.6
28OLCZAK Krzysztof 169SIANOWM-3015M 2800:20:41.75+00:04:174:0814.5
29GÓRA Sylwester 56#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-406M 2900:20:42.93+00:04:194:0814.5
30WĘSIERSKI Krystian 241POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWM-3016M 3000:20:50.22+00:04:264:1014.4
31NOGA Sebastian 164TKKF KOSZALINKOSZALINM-209M 3100:20:55.84+00:04:324:1114.3
32KOZIEŁ Adam 111SOMGORSIRĄBINOM-2010M 3200:20:56.14+00:04:324:1114.3
33WIKTOROWSKI Maciej 242TAGER SPORTKOSZALINM-407M 3300:20:56.33+00:04:324:1114.3
34OSTROWSKI Marian 151SENIOR 54ZŁOCIENIECM-601M 3400:20:59.46+00:04:354:1214.3
35BRZEZIŃSKI Jan 19TEAMPIOTRUŚBIAŁOGARDM-501M 3500:21:00.57+00:04:364:1214.3
36KOZIEŁ Paweł 112RĄBINOM-408M 3600:21:03.25+00:04:394:1214.3
37WEBER Paweł 237FPPKOSZALINM-3017M 3700:21:12.71+00:04:484:1414.2
38DRĄŻKOWSKI Tomasz 40MKP SZCZECINEKSZCZECINEKM-141M 3800:21:16.78+00:04:534:1514.1
39CZYŻYKOWSKI Łukasz 36KOSZALINM-3018M 3900:21:18.24+00:04:544:1514.1
40GAWRYSIAK Przemysław 46WŁODARKAM-409M 4000:21:25.37+00:05:014:1714
41NOSAL Mariusz 165SZCZECINEKM-3019M 4100:21:25.88+00:05:024:1714
42GĄSIOR Grzegorz 47CSSPKOSZALINM-3020M 4200:21:37.49+00:05:134:1913.9
43KUCAL Paweł 127KOSZALINM-4010M 4300:21:43.99+00:05:204:2013.8
44ZAWILSKI Robert 254KOSZALINM-3021M 4400:21:45.24+00:05:214:2113.8
45SOBCZYK Fabian 205PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-2011M 4500:21:46.89+00:05:234:2113.8
46HAMALA Marcin 66TAGER SPORTKOSZALINM-3022M 4600:21:49.51+00:05:254:2213.7
47KRUPIŃSKI Krzysztof 117E-UROLOG.EUKOSZALINM-502M 4700:22:00.06+00:05:364:2413.6
48FAJGIER Tomasz 44MANOWOM-503M 4800:22:00.45+00:05:364:2413.6
49GÓRCZYŃSKI Robert 57OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-504M 4900:22:02.27+00:05:384:2413.6
50BUDZIŃSKI Paweł 21DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM-4011M 5000:22:03.02+00:05:394:2413.6
51OKUTNIK Szymon 102HARPAGAN TEAMPOTASZNICAM-2012M 5100:22:03.25+00:05:394:2413.6
52ŻUREK Mateusz 259KOSZALINM-3023M 5200:22:06.64+00:05:424:2513.6
53PIETRYKA Artur 180KARLINOM-4012M 5300:22:17.07+00:05:534:2713.5
54POMORSKI Łukasz 185KOSZALINM-2013M 5400:22:18.36+00:05:544:2713.4
55KAZIMIERCZAK Leszek 93FOR-REST-RUNNIEKŁONICEM-3024M 5500:22:26.13+00:06:024:2913.4
56GAWEŁ Zbigniew 45POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM-602M 5600:22:27.22+00:06:034:2913.4
57KLENIEWSKI Piotr 98ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-505M 5700:22:30.20+00:06:064:3013.3
58BARTHA Adrian 7KOŁOBRZEGM-3025M 5800:22:36.26+00:06:124:3113.3
59JOŃCA Jakub 80SŁUPSKM-142M 5900:22:38.31+00:06:144:3113.3
60POLAŃSKI Norbert 18421 BLTŚWIDWINM-4013M 6000:22:43.64+00:06:194:3213.2
61CHOŁUJ Karol 25MONOLITH LIFE TEAMKOSZALINM-3026M 6100:22:51.04+00:06:274:3413.1
62MICHALCZYK Kamil 251JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223KOSZALINM-3027M 6200:22:53.53+00:06:294:3413.1
63ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALINM-4014M 6300:22:56.41+00:06:324:3513.1
64NIEMCZUK Dariusz 161JAMNOKOSZALINM-506M 6400:23:04.15+00:06:404:3613
65KONKEL Łukasz 105KOSZALINM-4015M 6500:23:06.70+00:06:424:3713
66PAWŁOWSKI Grzegorz 176GAMMAXKOSZALINM-4016M 6600:23:09.65+00:06:454:3812.9
67CHRUSZCZ Mariusz 27MALECHOWOM-2014M 6700:23:10.07+00:06:464:3812.9
68SITARCZYK Damian 199SIANÓWM-3028M 6800:23:11.38+00:06:474:3812.9
69HARASIMOWICZ Michał 6712 BBSPSZCZECINEKM-3029M 6900:23:18.50+00:06:544:3912.9
70WOCH Edward 245JAMNOKOSZALINM-603M 7000:23:21.75+00:06:574:4012.8
71SKIBA Artur 200PARALOTNIOWY PPGGŚWIDWINM-4017M 7100:23:33.03+00:07:094:4212.7
72HAŁKA Arkadiusz 65TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4018M 7200:23:36.42+00:07:124:4312.7
73MONGIAŁO Marcin 156FAST FEET K-LINKOSZALINM-4019M 7300:23:37.51+00:07:134:4312.7
74CHUDZIK Zbigniew 29TKKF KOSZALINKOSZALINM-507M 7400:23:40.30+00:07:164:4412.7
75HNATOWSKI Artur 70CSSPKOSZALINM-508M 7500:24:04.32+00:07:404:4812.5
76LIPNIEWICZ Paweł 132LIPNE MUMIEKOSZALINM-3030M 7600:24:07.07+00:07:434:4912.4
77SKOKOWSKI Marek 202SZCZECINEKM-3031M 7700:24:13.39+00:07:494:5012.4
78KAMYK Piotr 253MH-INFORMATYKAWP.PLKOSZALINM-3032M 7800:24:20.34+00:07:564:5212.3
79SOSNOWSKI Tomasz 209FPPKOSZALINM-2015M 7900:24:27.10+00:08:034:5312.3
80KRZEMIŃSKI Adam 123TRI KĘTRZYNKĘTRZYNM-4020M 8000:24:28.50+00:08:044:5312.3
81ŁODYGA Łukasz 134KOSZALINM-3033M 8100:24:30.56+00:08:064:5412.2
82OSOBNIAK Ryszard 171KOSZALINM-604M 8200:24:33.75+00:08:094:5412.2
83KAJKOWSKI Rafał 87CSSPKOSZALINM-4021M 8300:24:54.46+00:08:304:5912
84DĘBSKI Damian 38KOSZALINM-3034M 8400:24:57.49+00:08:334:5912
85KRASIŃSKI Witold 114KOSZALINM-4022M 8500:24:59.89+00:08:365:0012
86KAMINSKI Tomasz 88JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223KOSZALINM-4023M 8600:25:00.04+00:08:365:0012
87JĘDRZEJKO Mirosław 79JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223NOWE BIELICEM-4024M 8700:25:03.73+00:08:395:0012
88STALUSZKA Dariusz 21021 BLTŚWIDWINM-4025M 8800:25:21.31+00:08:575:0411.8
89ŻEBROWSKI Igor 258KARLINOBIEGAJKARLINOM-143M 8900:25:23.48+00:08:595:0411.8
90KOPEĆ Krzysztof 107KOŁOBRZEGM-3035M 9000:25:24.18+00:09:005:0411.8
91JASIEK Paweł 162#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM-3036M 9100:25:27.69+00:09:035:0511.8
92KLONOWSKI Artur 100KOSPELKOSZALINM-4026M 9200:25:32.02+00:09:085:0611.7
93JUSZCZAK Krzysztof 82KOSZALINM-605M 9300:25:34.28+00:09:105:0711.7
94KĘSIK Michał 96ZDARTE PODESZWYKOSZALINM-4027M 9400:25:35.43+00:09:115:0711.7
95ORYSZCZYN Arkadiusz 170DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-3037M 9500:25:39.73+00:09:155:0811.7
96ŚWIDERSKI Marcin 231KOSZALINM-3038M 9600:26:06.31+00:09:425:1311.5
97MRUGALSKI Stanisław 159MTS HAMERMIASTKOM-509M 9700:26:13.42+00:09:495:1411.4
98CIEŚLAK Grzegorz 32KOŁOBRZEGM-3039M 9800:26:16.34+00:09:525:1511.4
99KARNICKI Zygmunt 89TKKF KOSZALINKOSZALINM-606M 9900:26:26.92+00:10:035:1711.3
100GONTEK Łukasz 53VW BATORYSŁUPSKM-3040M 10000:26:29.34+00:10:055:1711.3
101SZWEDA Mateusz 229JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223KOSZALINM-3041M 10100:26:34.69+00:10:105:1811.3
102MASŁOWSKI Artur 148ZŁOCIENIECM-3042M 10200:26:39.50+00:10:155:1911.3
103SZYMAŃSKI Patryk 230SŁUPSKM-3043M 10300:26:39.66+00:10:155:2011.3
104MARCINKOWSKI Jacek 143SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM-4028M 10400:26:48.96+00:10:255:2111.2
105WESOŁOWSKI Łukasz 240KOSZALINM-3044M 10500:26:56.53+00:10:325:2311.1
106WIŚNIEWSKI Jarosław 243KOŁOBRZEGM-5010M 10600:26:58.02+00:10:345:2311.1
107SPICA Łukasz 220DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-3045M 10700:27:05.02+00:10:415:2511.1
108MURAWSKI Waldemar 160ZKSKOSZALINM-5011M 10800:27:14.63+00:10:505:2711
109SIGNAROWSKI Dawid 198PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-3046M 10900:27:14.97+00:10:515:2711
110TABISZ Sławomir 23212 BBSPCZAPLINEKM-3047M 11000:27:19.47+00:10:555:2811
111PRZYBYŁ Krzysztof 188KOSZALINM-3048M 11100:27:21.47+00:10:575:2811
112URBANOWICZ Michał 235KOSZALINM-4029M 11200:27:31.17+00:11:075:3010.9
113GŁOWACKI Włodzimierz 50KOSZALINM-70+1M 11300:27:31.28+00:11:075:3010.9
114STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 215SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-4030M 11400:27:42.79+00:11:195:3210.8
115BRZEZIŃSKI Paweł 18KOSZALINM-3049M 11500:27:59.63+00:11:355:3510.7
116CHAMERA Tomasz 24WATACHAKOSZALINM-4031M 11600:28:01.42+00:11:375:3610.7
117BEDNAREK Krzysztof 8#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINM-4032M 11700:28:03.04+00:11:395:3610.7
118MITUNIEWICZ Adrian 155KOSZALINM-2016M 11800:28:07.73+00:11:435:3710.7
119HELLER Zdzisław 68HERBMARATONOW.PLKOSZALINM-607M 11900:28:09.70+00:11:455:3710.7
120KUBIAK Maciej 125KOSZALINM-2017M 12000:28:16.74+00:11:525:3910.6
121MACIEJEWSKI Maciej 136FPPKOSZALINM-3050M 12100:28:29.05+00:12:055:4110.5
122RUSIECKI Paweł 190WSPL SPZOZ W KOSZALINIEBIESIEKIERZM-4033M 12200:28:30.66+00:12:065:4210.5
123MAŁYSZEWICZ Andrzej 141BIAŁY BÓRM-5012M 12300:28:35.78+00:12:115:4310.5
124POLAK Mateusz 183KOSPELWAŁCZM-2018M 12400:28:41.71+00:12:175:4410.5
125CICHOSZ Jerzy 30KOSZALINM-70+2M 12500:28:47.07+00:12:235:4510.4
126BABIARZ Jacek 2PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-4034M 12600:28:48.64+00:12:245:4510.4
127SZULC Marek 227SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-5013M 12700:28:49.85+00:12:265:4610.4
128KOT Jacek 175KOSZALINKOSZALINM-608M 12800:28:50.81+00:12:275:4610.4
129KARPIŃSKI Tomek 91AKADEMIA MALUCHA 1GOLENIÓWM-4035M 12900:28:52.29+00:12:285:4610.4
130KĘDZIERA Izydor 95KOSZALINM-5014M 13000:28:57.22+00:12:335:4710.4
131MARCZAK Andrzej 144ŻELKOWOM-609M 13100:29:05.48+00:12:415:4910.3
132BOKOTA Adam 13BIAŁOGARDM-5015M 13200:29:54.84+00:13:315:5910
133WOJANOWSKI Zbigniew 248SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZM-6010M 13300:29:56.58+00:13:325:5910
134SAWIŃSKI Jacek 197KOSZALINM-4036M 13400:30:12.37+00:13:486:029.9
135KULIGOWSKI Maksym 128PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-2019M 13500:30:20.24+00:13:566:049.9
136GRZYBEK Bogusław 61WOLNY STRZELECSŁUPSKM-6011M 13600:30:50.00+00:14:266:109.7
137HARYSYM Daniel 3FUNDACJA ZASTOPUJSIANOWM-4037M 13700:31:03.04+00:14:396:129.7
138KIEDOS Dariusz 97JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223KOSZALINM-3051M 13800:31:24.43+00:15:006:169.6
139SZMYT Marcin 115KOSZALINM-2020M 13900:31:40.24+00:15:166:209.5
140SARBIEWSKI Przemysław 195SZCZECINM-3052M 14000:32:34.29+00:16:106:309.2
141BYSTROŃ Krzysztof 22FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW POLSKAM-2021M 14100:34:55.74+00:18:316:598.6
142KACZYŃSKI Henryk 86GRYFICEKM-6012M 14200:35:47.50+00:19:237:098.4
143BARTNIK Marian 15KOSZALINM-70+3M 14300:40:49.86+00:24:268:097.3
Znaleziono 143 wynik(ów)