BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2019 - BIEG MAŁEGO KOMANDOSA 11-13 LAT

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-09-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
1.4 km
Zgłoszonych:
41
Wystartowało:
44
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
44
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu0.7kmCzas
netto
1.4km
Czas
brutto
1.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KNAP Dominik 60PIERWOSZYNOChłopcy1M 100:00:0100:04:2200:08:39.5000:08:41.00 6:119,7
2WERONKO Krzysztof 173GDYNIAChłopcy2M 200:00:0100:04:2900:09:12.4000:09:13.65+00:00:326:349,1
3KOPCZYŃSKI Alan 67GDAŃSKChłopcy3M 300:00:0100:04:4300:09:23.9500:09:25.65+00:00:446:428,9
4FELTSIROVICH Denis 190GDYNIAChłopcy4M 400:00:0100:04:2700:09:24.9000:09:26.10+00:00:456:438,9
5BYLEC Szymon 19GDAŃSKChłopcy5M 500:00:0000:04:5400:09:32.1500:09:32.15+00:00:516:488,8
6SIBIGA Witold 138GDAŃSKChłopcy6M 600:00:0100:04:4700:09:52.2000:09:53.85+00:01:127:028,5
7BAJZERT Kajetan 7PRZYKONAChłopcy7M 700:00:0200:04:5000:09:58.9500:10:01.45+00:01:207:078,4
8CZYŻEWSKI Hubert 249Chłopcy8M 800:00:0200:04:4700:10:06.4000:10:08.90+00:01:277:128,3
9MACHAŁA Fabian 93SUCHORZEChłopcy9M 900:00:0100:04:4200:10:11.7000:10:13.40+00:01:327:178,2
10WEILAND Cyprian 171NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKChłopcy10M 1000:00:0200:05:2100:10:17.0500:10:19.80+00:01:387:208,2
11MARCZYŃSKI Miłosz 253Chłopcy11M 1100:00:0300:04:5600:10:17.8500:10:21.20+00:01:407:218,2
12BYLEC Tomasz 20GDAŃSKChłopcy12M 1200:00:0200:05:0000:10:32.4500:10:34.65+00:01:537:318,0
13GRZELKA Michał 43PRUSZCZ GDAŃSKIChłopcy13M 1300:00:0100:04:5700:10:42.2000:10:43.55+00:02:027:387,9
14MIŁKOWSKI Piotr 99CHOJNICEChłopcy14M 1400:00:0200:05:1500:10:51.7500:10:54.00+00:02:137:457,7
15HALIŃSKI Oskar 47GDYNIAChłopcy15M 1500:00:0200:05:3500:11:23.9500:11:26.15+00:02:458:087,4
16HELAND Grzegorz 48GDAŃSKChłopcy16M 1600:00:0300:05:4700:11:33.5500:11:36.95+00:02:558:157,3
17GUBERNAT Mateusz 44GDYNIAChłopcy17M 1700:00:0300:05:3700:11:42.6500:11:45.90+00:03:048:217,2
18ŁYDKA Jarosław 92tata gasi śmietnikiSZCZECINChłopcy18M 1800:00:0100:05:4300:12:03.7000:12:05.40+00:03:248:377,0
19CZARNECKI Mateusz 261Chłopcy19M 1900:00:0200:05:3600:12:12.5500:12:14.65+00:03:338:426,9
20NOWAKOWSKI Partyk 110SP 48 GdyniaGDYNIAChłopcy20M 2000:00:0300:06:0500:12:34.5000:12:38.25+00:03:578:596,7
21ŻUKOWSKI Antoni 187FLYSTONESGDYNIAChłopcy21M 2100:00:0300:06:0000:12:46.9500:12:50.00+00:04:099:076,6
22SIKORA Wiktor 258Chłopcy22M 2200:00:0300:06:1300:12:53.6000:12:56.85+00:04:159:126,5
23DĄBROWSKI-CZUBEK Łukasz 28GDAŃSKChłopcy23M 2300:00:0200:06:1300:13:28.7500:13:31.40+00:04:509:376,2
24ANDRZEJEWSKI Maks 4Body Art WarriorsSTĘSZEWChłopcy24M 2400:00:0100:06:2600:14:06.8000:14:08.65+00:05:2710:056,0
25KOSTUCH Kryspin 69GDAŃSKChłopcy25M 2500:00:0400:07:0400:15:17.4500:15:21.60+00:06:4010:555,5
Znaleziono 25 wynik(ów)