BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2019 - BIEG MAŁEGO KOMANDOSA 11-13 LAT

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-09-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
1.4 km
Zgłoszonych:
41
Wystartowało:
44
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
44
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu0.7km
   
1 24400:00:0000:05:26
2BYLEC Szymon 19GDAŃSKChłopcy00:00:0000:04:54
3TARNOWSKA Kalina 242Dziewczynki00:00:0100:06:02
4FELTSIROVICH Denis 190GDYNIAChłopcy00:00:0100:04:27
5ANDRZEJEWSKI Maks 4Body Art WarriorsSTĘSZEWChłopcy00:00:0100:06:26
6GRZELKA Michał 43PRUSZCZ GDAŃSKIChłopcy00:00:0100:04:57
7KOPCZYŃSKI Alan 67GDAŃSKChłopcy00:00:0100:04:43
8MACHAŁA Fabian 93SUCHORZEChłopcy00:00:0100:04:42
9ŁYDKA Jarosław 92tata gasi śmietnikiSZCZECINChłopcy00:00:0100:05:43
10KUCHARSKA Jadzia 80GDYNIADziewczynki00:00:0100:04:45
11KNAP Dominik 60PIERWOSZYNOChłopcy00:00:0100:04:22
12KIJEWSKA Dominika 58GDYNIADziewczynki00:00:0100:06:26
13PLATA Aleksandra 120GDYNIADziewczynki00:00:0100:06:16
14SIBIGA Witold 138GDAŃSKChłopcy00:00:0100:04:47
15TESKA Patrycja 160TESKAGDYNIADziewczynki00:00:0100:04:54
16WERONKO Krzysztof 173GDYNIAChłopcy00:00:0100:04:29
17CZARNECKI Mateusz 261Chłopcy00:00:0200:05:36
18GAWOR Aleksandra 37GDAŃSKDziewczynki00:00:0200:05:24
19 20500:00:0200:05:30
20ALEKSANDROWICZ Sara 3GDANSKDziewczynki00:00:0200:06:32
21BYLEC Tomasz 20GDAŃSKChłopcy00:00:0200:05:00
22HALIŃSKI Oskar 47GDYNIAChłopcy00:00:0200:05:35
23NADIA Wlazłowska 103GDYNIADziewczynki00:00:0200:08:07
24SŁUŻENKO Hanna 141GŁOGÓWDziewczynki00:00:0200:06:38
25BAJZERT Kajetan 7PRZYKONAChłopcy00:00:0200:04:50
26DĄBROWSKI-CZUBEK Łukasz 28GDAŃSKChłopcy00:00:0200:06:13
27MIŁKOWSKI Piotr 99CHOJNICEChłopcy00:00:0200:05:15
28MACHAŁA Katarzyyna 95SUCHORZEDziewczynki00:00:0200:06:34
29SARAWI Natalia 136Junior LifeguardsGDYNIADziewczynki00:00:0200:05:08
30WEILAND Cyprian 171NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKChłopcy00:00:0200:05:21
31SZAMOTULSKA Kinga 152Lechia GdańskGDAŃSKDziewczynki00:00:0200:05:26
32ZWARA Julia 188GDAŃSKDziewczynki00:00:0200:05:41
33JEKIEŁEK Karolina 235Dziewczynki00:00:0200:05:44
34BAŃKOWSKA Julia 23300:00:0200:05:52
35CZYŻEWSKI Hubert 249Chłopcy00:00:0200:04:47
36SIKORA Wiktor 258Chłopcy00:00:0300:06:13
37MARCZYŃSKI Miłosz 253Chłopcy00:00:0300:04:56
38ZIEMIANN Dawid 25100:00:0300:06:22
39HELAND Grzegorz 48GDAŃSKChłopcy00:00:0300:05:47
40GUBERNAT Mateusz 44GDYNIAChłopcy00:00:0300:05:37
41NOWAKOWSKI Partyk 110SP 48 GdyniaGDYNIAChłopcy00:00:0300:06:05
42ŻUKOWSKI Antoni 187FLYSTONESGDYNIAChłopcy00:00:0300:06:00
43 25700:00:0400:07:00
44KOSTUCH Kryspin 69GDAŃSKChłopcy00:00:0400:07:04
Znaleziono 44 wynik(ów)