BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2019 - BIEG MAŁEGO KOMANDOSA 3-5 LAT

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-09-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.2 km
Zgłoszonych:
38
Wystartowało:
43
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
42
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.2km
Czas
brutto
0.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1OLSZEWSKI Jakub 237Chłopcy1M 100:00:0000:01:50.3500:01:51.10 9:156,5
2GŁOWACKI Cyprian 40ŚWINOUJŚCIEChłopcy2M 200:00:0100:01:51.2500:01:52.95+00:00:019:156,5
3KOSIOREK Stanisław Mateusz 68HASIORNIKGDYNIAChłopcy3M 300:00:0100:02:21.5500:02:23.20+00:00:3211:505,1
4KRAWCZYK Fabian 74GDYNIAChłopcy4M 400:00:0600:02:19.2500:02:25.80+00:00:3411:355,2
5- - 211Chłopcy5M 500:00:0100:02:30.2000:02:31.45+00:00:4012:304,8
6ŻUŁAWSKI Franciszek 193Chłopcy6M 600:00:0100:02:34.6500:02:36.50+00:00:4512:554,6
7CZURYSZKIEWICZ Tymon 26GDYNIAChłopcy7M 700:00:0500:02:33.0000:02:38.70+00:00:4712:454,7
8TOMICKI Antoni 162GDAŃSKChłopcy8M 800:00:0500:02:34.3000:02:39.70+00:00:4812:504,7
9LEWANDOWSKI Piotr 224Chłopcy9M 900:00:0500:02:35.5000:02:41.15+00:00:5013:004,6
10BŁASZCZUK Julian 15TriMamaGDYNIAChłopcy10M 1000:00:0000:02:41.8500:02:42.80+00:00:5113:304,4
11SZOKA Tymon 156GDYNIAChłopcy11M 1100:00:0400:02:39.0000:02:43.70+00:00:5213:154,5
12URBALA Mikołaj 169GDAŃSKChłopcy12M 1200:00:0200:02:46.5000:02:48.90+00:00:5713:504,3
13SZYMECKI Tadeusz 159TORUŃChłopcy13M 1300:00:0300:02:47.0500:02:50.55+00:00:5913:554,3
14ŁUSZCZAK Krzesimir 91GRRPLEWISKAChłopcy14M 1400:00:0800:02:46.1500:02:54.45+00:01:0313:504,3
15KONKEL Marcel 66GDYNIAChłopcy15M 1500:00:0700:02:56.4000:03:04.30+00:01:1314:454,1
16ŁUSZCZAK Adam 89SOPOTChłopcy16M 1600:00:1000:02:54.4500:03:04.50+00:01:1314:304,1
17BIZOŃ Oskar 221Chłopcy17M 1700:00:0300:03:02.8000:03:06.00+00:01:1415:153,9
18SIBIGA Antoni 139GDAŃSKChłopcy18M 1800:00:0300:03:22.7000:03:26.50+00:01:3516:553,5
19CZADERNA Mateusz 202Chłopcy19M 1900:00:0700:03:19.9000:03:27.70+00:01:3616:403,6
20PŁUSKA Jan 122RUMIAChłopcy20M 2000:00:0100:03:35.1000:03:36.90+00:01:4517:553,3
21ULKO Nikodem 167GDAŃSKChłopcy21M 2100:00:0800:03:41.4000:03:50.30+00:01:5918:303,2
22FORTUNIAK Ignacy 35SZCZECINChłopcy22M 2200:00:0700:03:44.4000:03:51.65+00:02:0018:403,2
Znaleziono 22 wynik(ów)