BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2019 - BIEG MAŁEGO KOMANDOSA 8-10 LAT

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-09-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
1.4 km
Zgłoszonych:
90
Wystartowało:
92
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
90
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu0.7kmCzas
netto
1.4km
Czas
brutto
1.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KIELISZCZYK Jakub 57GDAŃSKChłopcy1M 100:00:0100:03:5400:08:04.9500:08:06.00 5:4610,4
2CHARAMSA Stanisław 154BruniastyGDYNIAChłopcy2M 200:00:0000:04:0600:08:24.3500:08:24.70+00:00:186:0010,0
3SZCZEPAŃSKI Bruno 21BrunisstyGDYNIAChłopcy3M 300:00:0000:04:2100:08:46.6500:08:47.60+00:00:416:169,6
4MIKOS Kuba 98BANINOChłopcy4M 400:00:0000:04:1500:09:11.2500:09:11.90+00:01:056:339,1
5SMOŁOŃSKI Ignacy 143LEŁEKGDAŃSKChłopcy5M 500:00:0100:04:3600:09:11.5500:09:13.00+00:01:076:349,1
6BILIŃSKI Jakub 13GDAŃSKChłopcy6M 600:00:0000:04:4900:09:27.8000:09:28.55+00:01:226:458,9
7KRĘGIELSKI Filip 247GDAŃSKChłopcy7M 700:00:0100:04:2400:09:31.9000:09:33.55+00:01:276:488,8
8KOTULSKI Krystian 199Chłopcy8M 800:00:0000:04:2400:09:38.0000:09:38.65+00:01:326:528,7
9KOTULSKI Jacek 198Chłopcy9M 900:00:0000:04:3800:09:38.5000:09:38.85+00:01:326:528,7
10ROKOSZ Juliusz 128BOLSZEWOChłopcy10M 1000:00:0200:04:5900:09:48.2000:09:50.55+00:01:447:008,6
10KRYGER Patryk 76TCZEWChłopcy11M 1100:00:0100:05:0500:09:49.2000:09:50.55+00:01:447:008,6
12KNAP Karol 61PIERWOSZYNOChłopcy12M 1200:00:0000:04:4900:09:50.8500:09:50.85+00:01:447:018,5
13LIGĘZA Oliwier 220Chłopcy13M 1300:00:0100:04:4100:09:54.2000:09:55.65+00:01:497:048,5
14GRALIŃSKI Ignacy 42DZiki z CZmoniaCZMOŃChłopcy14M 1400:00:0100:04:4400:10:15.2500:10:16.60+00:02:107:198,2
15SAWCZYSZYN Mateusz 137GDANSKChłopcy15M 1500:00:0100:05:1600:10:27.9500:10:29.70+00:02:237:288,0
16KAFARSKI Wit 56CHOJNICEChłopcy16M 1600:00:0100:05:0100:10:31.7000:10:33.65+00:02:277:318,0
17ULKO Paweł 168GDAŃSKChłopcy17M 1700:00:0100:05:1700:10:35.8000:10:37.10+00:02:317:347,9
18JAŚKOWIEC Stanisław 53TRZEMEŚNIAChłopcy18M 1800:00:0000:05:2800:10:50.3500:10:50.35+00:02:447:447,8
19ROKOSZ Paweł 250Chłopcy19M 1900:00:0200:05:1200:10:48.6000:10:50.65+00:02:447:427,8
20KŁODARSKI Maksymilian 59GDAŃSKChłopcy20M 2000:00:0100:05:2600:11:16.7500:11:18.30+00:03:128:037,4
21WICHOWSKI Wiktor 177GDAŃSKChłopcy21M 2100:00:0100:05:4400:11:18.5000:11:19.65+00:03:138:047,4
22WIŚNIEWSKI Antoni 197Chłopcy22M 2200:00:0100:05:2200:11:21.8000:11:23.05+00:03:178:077,4
23WIETESKA Stanisław 179RUMIAChłopcy23M 2300:00:0100:05:2600:11:25.5500:11:26.55+00:03:208:097,4
24KOLARCZYK Wojciech 62TYCHYChłopcy24M 2400:00:0200:05:4800:11:24.8500:11:27.30+00:03:218:097,4
25WERONKO Grzegorz 175GDYNIAChłopcy25M 2500:00:0300:05:4500:11:25.2000:11:28.75+00:03:228:097,4
26NOWAKOWSKI Filip 112GDYNIAChłopcy26M 2600:00:0200:05:1100:11:31.5000:11:33.65+00:03:278:137,3
27ŁUSZCZAK Jaromir 90GRRPLEWISKAChłopcy27M 2700:00:0200:05:2600:11:31.8500:11:34.80+00:03:288:147,3
28KRYGER Paweł 77CRITERS TEAMTCZEWChłopcy28M 2800:00:0100:05:4100:11:36.1000:11:37.95+00:03:318:177,2
29ŻUKOWSKI Antoni 189GDYNIAChłopcy29M 2900:00:0300:05:5800:11:40.7500:11:43.85+00:03:378:207,2
30WERONKO Michał 174GDYNIAChłopcy30M 3000:00:0400:05:3700:11:41.3500:11:45.50+00:03:398:207,2
31TOŁCZYK Jakub 238GDYNIAChłopcy31M 3100:00:0400:05:5600:11:45.9000:11:49.95+00:03:438:237,1
32KOMKOWSKI Wiktor 64POGÓRZEChłopcy32M 3200:00:0300:06:4000:11:54.8000:11:58.35+00:03:528:307,0
33LASZCZYK Filip 239Chłopcy33M 3300:00:0200:06:0900:12:06.2500:12:08.75+00:04:028:386,9
34POŁOMSKI Bartosz 124RUDNOChłopcy34M 3400:00:0200:05:4800:12:16.2500:12:18.80+00:04:128:456,8
35SZOKA Julian 155GDYNIAChłopcy35M 3500:00:0000:06:0800:12:30.2500:12:30.25+00:04:248:556,7
36FORMELLA Dawid 178REDAChłopcy36M 3600:00:0400:06:2000:12:34.4500:12:38.65+00:04:328:586,7
37TYNDZIK Bartek 214Chłopcy37M 3700:00:0100:06:1200:12:40.7500:12:41.75+00:04:359:026,6
38PLICHTA Szymon 121GDYNIAChłopcy38M 3800:00:0200:06:1100:12:48.0500:12:50.30+00:04:449:086,6
39TRUSKAWSKY Vladyslaw 241Chłopcy39M 3900:00:0400:06:1500:12:54.2500:12:58.55+00:04:529:126,5
40PAWLYTA Maksymilian 117ELBLĄGChłopcy40M 4000:00:0200:06:2100:12:57.2000:12:59.55+00:04:539:156,5
41ADAMCZYK Franciszek 1TRZEBIELINOChłopcy41M 4100:00:0100:06:3200:13:01.6000:13:03.55+00:04:579:186,4
42SULIKOWSKI Borys 151GDANSKChłopcy42M 4200:00:0400:06:1400:13:00.8000:13:05.25+00:04:599:176,5
43TUROWSKI Marcin 164GDYNIAChłopcy43M 4300:00:0200:06:1400:13:03.3000:13:06.20+00:05:009:206,4
44WICKI Hubert 34REDAChłopcy44M 4400:00:0400:06:3200:13:17.1500:13:21.45+00:05:159:296,3
45MIŁKOWSKI Bartosz 100CHOJNICEChłopcy45M 4500:00:0200:06:4400:13:25.4500:13:27.75+00:05:219:356,3
46WASIUK Mateusz 254Chłopcy46M 4600:00:0200:07:1700:13:40.1000:13:42.45+00:05:369:456,1
47ROSIŃSKI Gustaw 130GDAŃSKChłopcy47M 4700:00:0200:06:4100:13:51.1000:13:53.35+00:05:479:536,1
48CZUKIEWICZ Konrad 255Chłopcy48M 4800:00:0200:07:1500:13:57.0000:13:59.15+00:05:539:576,0
49SZYMECKI Borys 158TORUŃChłopcy49M 4900:00:0200:06:4900:13:59.3500:14:01.50+00:05:559:596,0
50BORZESTOWSKI Wojtek 18GDYNIAChłopcy50M 5000:00:0200:07:0200:14:05.0000:14:07.65+00:06:0110:036,0
51STUBIŃSKI Filip 150REDAChłopcy51M 5100:00:0400:07:2000:14:16.8500:14:21.75+00:06:1510:125,9
52KOZŁOWSKI Wiktor 72GDYNIAChłopcy52M 5200:00:0300:06:5700:14:33.8000:14:37.05+00:06:3110:245,8
53OSTROWSKI Maksymilian 113GDAŃSKChłopcy53M 5300:00:0300:07:1300:14:45.2500:14:48.95+00:06:4210:325,7
54SOKÓŁ Wiktor 146GDYNIAChłopcy54M 5400:00:0300:07:0700:14:51.7500:14:55.00+00:06:4910:375,7
55KONKEL Filip 65GDYNIAChłopcy55M 5500:00:0300:07:1000:14:56.3000:14:59.70+00:06:5310:405,6
56ROZMUS Filip 132SOPOTChłopcy56M 5600:00:0100:07:3300:15:00.5500:15:01.70+00:06:5510:425,6
57TYKOCKI Piotrek 166SOPOTChłopcy57M 5700:00:0400:06:5800:15:10.4000:15:14.85+00:07:0810:505,5
58KWIATKOWSKI Jakub 82GDYNIAChłopcy58M 5800:00:0300:07:5400:16:09.2000:16:12.90+00:08:0611:325,2
59DZIEDZIC Konrad 33ELBLĄGChłopcy59M 5900:00:0300:07:4400:16:18.0500:16:21.15+00:08:1511:385,2
60ROMAN Marek 192Chłopcy60M 6000:00:0300:08:1200:16:43.6000:16:46.75+00:08:4011:565,0
61BORZESTOWSKI Wojtek 17GDYNIAChłopcy61M 6100:00:0200:07:4700:16:52.2000:16:55.15+00:08:4912:035,0
62TRUSZCZYŃSKI Kordian 256Chłopcy62M 6200:00:0400:09:0000:17:18.7500:17:23.40+00:09:1712:224,9
63OUDRISS Olivier 114GDYNIAChłopcy63M 6300:00:0300:09:2000:18:06.6000:18:10.30+00:10:0412:564,6
64BIAŁY Marcel 11KOSAKOWOChłopcy64M 6400:00:0500:09:3500:18:29.6500:18:35.20+00:10:2913:124,5
65BANDZAREWICZ Michał 8Papier Kamień NożyceBIAŁA PODLASKAChłopcy65M 6500:00:0200:08:45+00:04:5212:304,8
66SŁUŻENKO Wiktor 142GŁOGÓWChłopcy66M 6600:00:0000:10:29+00:06:3414:584,0
Znaleziono 66 wynik(ów)