BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2019 - BIEG MAŁEGO KOMANDOSA 8-10 LAT

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-09-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
1.4 km
Zgłoszonych:
90
Wystartowało:
92
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
90
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu0.7kmCzas
netto
1.4km
Czas
brutto
1.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KUCHARSKA Tosia 79Belta Team GdańskGDYNIADziewczynki1K 100:00:0000:04:1800:08:56.3500:08:57.10 6:239,4
2KROPLEWSKA Noemi 75GORZÓW WIELKOPOLSKIDziewczynki2K 200:00:0300:05:1000:10:02.2000:10:05.75+00:01:087:108,4
3RĘBOWSKA Martyna 230Dziewczynki3K 300:00:0000:04:5600:10:22.6000:10:23.25+00:01:267:258,1
4ZWOLAK Nina 248Dziewczynki4K 400:00:0100:05:2900:10:45.7000:10:47.45+00:01:507:417,8
5NIEDZIELSKA Zofia 104KRAKÓWDziewczynki5K 500:00:0100:05:2200:11:01.6000:11:02.75+00:02:057:527,6
6KAFARSKA Lena 54CHOJNICEDziewczynki6K 600:00:0000:05:2400:11:09.0500:11:09.80+00:02:127:577,5
7GALBARCZYK Alicja 212Dziewczynki7K 700:00:0000:05:2500:11:12.5000:11:12.50+00:02:158:007,5
8SANDZEWICZ Ania 135GDYNIADziewczynki8K 800:00:0100:05:5100:11:50.2000:11:51.45+00:02:548:277,1
9KOWALCZYK Lena 70PASŁĘKDziewczynki9K 900:00:0300:05:3900:11:50.5500:11:53.95+00:02:568:277,1
10RUTKOWSKA Olga 134GDAŃSKDziewczynki10K 1000:00:0100:05:3300:12:12.3500:12:13.90+00:03:168:426,9
10ZIEMIANN Emilia 252Dziewczynki11K 1100:00:0200:06:1000:12:10.9500:12:13.90+00:03:168:426,9
12DRAGAN Blanka 31GDYNIADziewczynki12K 1200:00:0200:06:1000:12:21.9500:12:24.30+00:03:278:506,8
13MORAWSKA Emilia 101Nowohucki Kombinat SportowyKRAKÓWDziewczynki13K 1300:00:0100:05:5400:12:34.5500:12:36.00+00:03:388:596,7
14CZARNECKA Natasza 23GDYNIADziewczynki14K 1400:00:0000:06:4400:12:42.1000:12:42.10+00:03:459:046,6
15NOWACKA Maja 106GDAŃSKDziewczynki15K 1500:00:0200:07:0400:15:00.7000:15:03.65+00:06:0610:435,6
16GOŁOSZ Krysia 41SOSNOWIECDziewczynki16K 1600:00:0200:07:2100:15:07.3000:15:09.35+00:06:1210:475,6
17WIŚNIEWSKA Pola 196Dziewczynki17K 1700:00:0100:07:0700:15:08.4000:15:10.10+00:06:1310:495,5
18KAFARSKA Hanna 55CHOJNICEDziewczynki18K 1800:00:0400:07:4300:15:13.0000:15:17.95+00:06:2010:525,5
19TRZEPAŁKA Wanda 163Hardcorowe wychylylybymyJÓZEFÓWDziewczynki19K 1900:00:0300:07:3300:15:16.7500:15:20.15+00:06:2310:555,5
20SZULC Natalia 191Dziewczynki20K 2000:00:0500:07:4200:15:15.4500:15:20.65+00:06:2310:535,5
21KRUZKOWSKA Klara 203Dziewczynki21K 2100:00:0200:08:0000:16:58.0000:17:00.30+00:08:0312:075,0
22BIAŁY Zofia 10KOSAKOWODziewczynki22K 2200:00:0500:09:3500:18:35.2500:18:40.55+00:09:4313:164,5
23PUSZKO Małgorzata 125Żarta WatahaGDAŃSKDziewczynki23K 2300:00:0400:08:4700:19:22.7000:19:26.70+00:10:2913:504,3
24ROMAN Justyna 129Przecinak77BOLSZEWODziewczynki24K 2400:00:0400:08:3000:19:23.1000:19:27.40+00:10:3013:504,3
Znaleziono 24 wynik(ów)