BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2019 - BIEG MAŁEGO KOMANDOSA 8-10 LAT

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-09-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
1.4 km
Zgłoszonych:
90
Wystartowało:
92
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
90
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu0.7kmCzas
netto
1.4km
Czas
brutto
1.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KIELISZCZYK Jakub 57GDAŃSKChłopcy1M 100:00:0100:03:5400:08:04.9500:08:06.00 5:4610,4
2CHARAMSA Stanisław 154BruniastyGDYNIAChłopcy2M 200:00:0000:04:0600:08:24.3500:08:24.70+00:00:186:0010,0
3SZCZEPAŃSKI Bruno 21BrunisstyGDYNIAChłopcy3M 300:00:0000:04:2100:08:46.6500:08:47.60+00:00:416:169,6
4KUCHARSKA Tosia 79Belta Team GdańskGDYNIADziewczynki1K 100:00:0000:04:1800:08:56.3500:08:57.10+00:00:516:239,4
5MIKOS Kuba 98BANINOChłopcy4M 400:00:0000:04:1500:09:11.2500:09:11.90+00:01:056:339,1
6SMOŁOŃSKI Ignacy 143LEŁEKGDAŃSKChłopcy5M 500:00:0100:04:3600:09:11.5500:09:13.00+00:01:076:349,1
7BILIŃSKI Jakub 13GDAŃSKChłopcy6M 600:00:0000:04:4900:09:27.8000:09:28.55+00:01:226:458,9
8KRĘGIELSKI Filip 247GDAŃSKChłopcy7M 700:00:0100:04:2400:09:31.9000:09:33.55+00:01:276:488,8
9KOTULSKI Krystian 199Chłopcy8M 800:00:0000:04:2400:09:38.0000:09:38.65+00:01:326:528,7
10KOTULSKI Jacek 198Chłopcy9M 900:00:0000:04:3800:09:38.5000:09:38.85+00:01:326:528,7
11ROKOSZ Juliusz 128BOLSZEWOChłopcy10M 1000:00:0200:04:5900:09:48.2000:09:50.55+00:01:447:008,6
11KRYGER Patryk 76TCZEWChłopcy11M 1100:00:0100:05:0500:09:49.2000:09:50.55+00:01:447:008,6
13KNAP Karol 61PIERWOSZYNOChłopcy12M 1200:00:0000:04:4900:09:50.8500:09:50.85+00:01:447:018,5
14LIGĘZA Oliwier 220Chłopcy13M 1300:00:0100:04:4100:09:54.2000:09:55.65+00:01:497:048,5
15KROPLEWSKA Noemi 75GORZÓW WIELKOPOLSKIDziewczynki2K 200:00:0300:05:1000:10:02.2000:10:05.75+00:01:597:108,4
16GRALIŃSKI Ignacy 42DZiki z CZmoniaCZMOŃChłopcy14M 1400:00:0100:04:4400:10:15.2500:10:16.60+00:02:107:198,2
17RĘBOWSKA Martyna 230Dziewczynki3K 300:00:0000:04:5600:10:22.6000:10:23.25+00:02:177:258,1
18SAWCZYSZYN Mateusz 137GDANSKChłopcy15M 1500:00:0100:05:1600:10:27.9500:10:29.70+00:02:237:288,0
19KAFARSKI Wit 56CHOJNICEChłopcy16M 1600:00:0100:05:0100:10:31.7000:10:33.65+00:02:277:318,0
20ULKO Paweł 168GDAŃSKChłopcy17M 1700:00:0100:05:1700:10:35.8000:10:37.10+00:02:317:347,9
21ZWOLAK Nina 248Dziewczynki4K 400:00:0100:05:2900:10:45.7000:10:47.45+00:02:417:417,8
22JAŚKOWIEC Stanisław 53TRZEMEŚNIAChłopcy18M 1800:00:0000:05:2800:10:50.3500:10:50.35+00:02:447:447,8
23ROKOSZ Paweł 250Chłopcy19M 1900:00:0200:05:1200:10:48.6000:10:50.65+00:02:447:427,8
24NIEDZIELSKA Zofia 104KRAKÓWDziewczynki5K 500:00:0100:05:2200:11:01.6000:11:02.75+00:02:567:527,6
25KAFARSKA Lena 54CHOJNICEDziewczynki6K 600:00:0000:05:2400:11:09.0500:11:09.80+00:03:037:577,5
26GALBARCZYK Alicja 212Dziewczynki7K 700:00:0000:05:2500:11:12.5000:11:12.50+00:03:068:007,5
27KŁODARSKI Maksymilian 59GDAŃSKChłopcy20M 2000:00:0100:05:2600:11:16.7500:11:18.30+00:03:128:037,4
28WICHOWSKI Wiktor 177GDAŃSKChłopcy21M 2100:00:0100:05:4400:11:18.5000:11:19.65+00:03:138:047,4
29WIŚNIEWSKI Antoni 197Chłopcy22M 2200:00:0100:05:2200:11:21.8000:11:23.05+00:03:178:077,4
30WIETESKA Stanisław 179RUMIAChłopcy23M 2300:00:0100:05:2600:11:25.5500:11:26.55+00:03:208:097,4
31KOLARCZYK Wojciech 62TYCHYChłopcy24M 2400:00:0200:05:4800:11:24.8500:11:27.30+00:03:218:097,4
32WERONKO Grzegorz 175GDYNIAChłopcy25M 2500:00:0300:05:4500:11:25.2000:11:28.75+00:03:228:097,4
33NOWAKOWSKI Filip 112GDYNIAChłopcy26M 2600:00:0200:05:1100:11:31.5000:11:33.65+00:03:278:137,3
34ŁUSZCZAK Jaromir 90GRRPLEWISKAChłopcy27M 2700:00:0200:05:2600:11:31.8500:11:34.80+00:03:288:147,3
35KRYGER Paweł 77CRITERS TEAMTCZEWChłopcy28M 2800:00:0100:05:4100:11:36.1000:11:37.95+00:03:318:177,2
36ŻUKOWSKI Antoni 189GDYNIAChłopcy29M 2900:00:0300:05:5800:11:40.7500:11:43.85+00:03:378:207,2
37WERONKO Michał 174GDYNIAChłopcy30M 3000:00:0400:05:3700:11:41.3500:11:45.50+00:03:398:207,2
38 245  100:00:0100:05:4300:11:47.7000:11:48.75+00:03:428:257,1
39TOŁCZYK Jakub 238GDYNIAChłopcy31M 3100:00:0400:05:5600:11:45.9000:11:49.95+00:03:438:237,1
40SANDZEWICZ Ania 135GDYNIADziewczynki8K 800:00:0100:05:5100:11:50.2000:11:51.45+00:03:458:277,1
41KOWALCZYK Lena 70PASŁĘKDziewczynki9K 900:00:0300:05:3900:11:50.5500:11:53.95+00:03:478:277,1
42KOMKOWSKI Wiktor 64POGÓRZEChłopcy32M 3200:00:0300:06:4000:11:54.8000:11:58.35+00:03:528:307,0
43LASZCZYK Filip 239Chłopcy33M 3300:00:0200:06:0900:12:06.2500:12:08.75+00:04:028:386,9
44RUTKOWSKA Olga 134GDAŃSKDziewczynki10K 1000:00:0100:05:3300:12:12.3500:12:13.90+00:04:078:426,9
44ZIEMIANN Emilia 252Dziewczynki11K 1100:00:0200:06:1000:12:10.9500:12:13.90+00:04:078:426,9
46POŁOMSKI Bartosz 124RUDNOChłopcy34M 3400:00:0200:05:4800:12:16.2500:12:18.80+00:04:128:456,8
47DRAGAN Blanka 31GDYNIADziewczynki12K 1200:00:0200:06:1000:12:21.9500:12:24.30+00:04:188:506,8
48SZOKA Julian 155GDYNIAChłopcy35M 3500:00:0000:06:0800:12:30.2500:12:30.25+00:04:248:556,7
49MORAWSKA Emilia 101Nowohucki Kombinat SportowyKRAKÓWDziewczynki13K 1300:00:0100:05:5400:12:34.5500:12:36.00+00:04:308:596,7
50FORMELLA Dawid 178REDAChłopcy36M 3600:00:0400:06:2000:12:34.4500:12:38.65+00:04:328:586,7
51TYNDZIK Bartek 214Chłopcy37M 3700:00:0100:06:1200:12:40.7500:12:41.75+00:04:359:026,6
52CZARNECKA Natasza 23GDYNIADziewczynki14K 1400:00:0000:06:4400:12:42.1000:12:42.10+00:04:369:046,6
53PLICHTA Szymon 121GDYNIAChłopcy38M 3800:00:0200:06:1100:12:48.0500:12:50.30+00:04:449:086,6
54TRUSKAWSKY Vladyslaw 241Chłopcy39M 3900:00:0400:06:1500:12:54.2500:12:58.55+00:04:529:126,5
55PAWLYTA Maksymilian 117ELBLĄGChłopcy40M 4000:00:0200:06:2100:12:57.2000:12:59.55+00:04:539:156,5
56ADAMCZYK Franciszek 1TRZEBIELINOChłopcy41M 4100:00:0100:06:3200:13:01.6000:13:03.55+00:04:579:186,4
57SULIKOWSKI Borys 151GDANSKChłopcy42M 4200:00:0400:06:1400:13:00.8000:13:05.25+00:04:599:176,5
58TUROWSKI Marcin 164GDYNIAChłopcy43M 4300:00:0200:06:1400:13:03.3000:13:06.20+00:05:009:206,4
59WICKI Hubert 34REDAChłopcy44M 4400:00:0400:06:3200:13:17.1500:13:21.45+00:05:159:296,3
60MIŁKOWSKI Bartosz 100CHOJNICEChłopcy45M 4500:00:0200:06:4400:13:25.4500:13:27.75+00:05:219:356,3
61WASIUK Mateusz 254Chłopcy46M 4600:00:0200:07:1700:13:40.1000:13:42.45+00:05:369:456,1
62ROSIŃSKI Gustaw 130GDAŃSKChłopcy47M 4700:00:0200:06:4100:13:51.1000:13:53.35+00:05:479:536,1
63CZUKIEWICZ Konrad 255Chłopcy48M 4800:00:0200:07:1500:13:57.0000:13:59.15+00:05:539:576,0
64SZYMECKI Borys 158TORUŃChłopcy49M 4900:00:0200:06:4900:13:59.3500:14:01.50+00:05:559:596,0
65BORZESTOWSKI Wojtek 18GDYNIAChłopcy50M 5000:00:0200:07:0200:14:05.0000:14:07.65+00:06:0110:036,0
66STUBIŃSKI Filip 150REDAChłopcy51M 5100:00:0400:07:2000:14:16.8500:14:21.75+00:06:1510:125,9
67KOZŁOWSKI Wiktor 72GDYNIAChłopcy52M 5200:00:0300:06:5700:14:33.8000:14:37.05+00:06:3110:245,8
68OSTROWSKI Maksymilian 113GDAŃSKChłopcy53M 5300:00:0300:07:1300:14:45.2500:14:48.95+00:06:4210:325,7
69SOKÓŁ Wiktor 146GDYNIAChłopcy54M 5400:00:0300:07:0700:14:51.7500:14:55.00+00:06:4910:375,7
70KONKEL Filip 65GDYNIAChłopcy55M 5500:00:0300:07:1000:14:56.3000:14:59.70+00:06:5310:405,6
71ROZMUS Filip 132SOPOTChłopcy56M 5600:00:0100:07:3300:15:00.5500:15:01.70+00:06:5510:425,6
72NOWACKA Maja 106GDAŃSKDziewczynki15K 1500:00:0200:07:0400:15:00.7000:15:03.65+00:06:5710:435,6
73 246  200:00:0100:07:1500:15:07.5500:15:09.25+00:07:0310:485,6
74GOŁOSZ Krysia 41SOSNOWIECDziewczynki16K 1600:00:0200:07:2100:15:07.3000:15:09.35+00:07:0310:475,6
75WIŚNIEWSKA Pola 196Dziewczynki17K 1700:00:0100:07:0700:15:08.4000:15:10.10+00:07:0410:495,5
76TYKOCKI Piotrek 166SOPOTChłopcy57M 5700:00:0400:06:5800:15:10.4000:15:14.85+00:07:0810:505,5
77KAFARSKA Hanna 55CHOJNICEDziewczynki18K 1800:00:0400:07:4300:15:13.0000:15:17.95+00:07:1110:525,5
78TRZEPAŁKA Wanda 163Hardcorowe wychylylybymyJÓZEFÓWDziewczynki19K 1900:00:0300:07:3300:15:16.7500:15:20.15+00:07:1410:555,5
79SZULC Natalia 191Dziewczynki20K 2000:00:0500:07:4200:15:15.4500:15:20.65+00:07:1410:535,5
80KWIATKOWSKI Jakub 82GDYNIAChłopcy58M 5800:00:0300:07:5400:16:09.2000:16:12.90+00:08:0611:325,2
81DZIEDZIC Konrad 33ELBLĄGChłopcy59M 5900:00:0300:07:4400:16:18.0500:16:21.15+00:08:1511:385,2
82ROMAN Marek 192Chłopcy60M 6000:00:0300:08:1200:16:43.6000:16:46.75+00:08:4011:565,0
83BORZESTOWSKI Wojtek 17GDYNIAChłopcy61M 6100:00:0200:07:4700:16:52.2000:16:55.15+00:08:4912:035,0
84KRUZKOWSKA Klara 203Dziewczynki21K 2100:00:0200:08:0000:16:58.0000:17:00.30+00:08:5412:075,0
85TRUSZCZYŃSKI Kordian 256Chłopcy62M 6200:00:0400:09:0000:17:18.7500:17:23.40+00:09:1712:224,9
86OUDRISS Olivier 114GDYNIAChłopcy63M 6300:00:0300:09:2000:18:06.6000:18:10.30+00:10:0412:564,6
87BIAŁY Marcel 11KOSAKOWOChłopcy64M 6400:00:0500:09:3500:18:29.6500:18:35.20+00:10:2913:124,5
88BIAŁY Zofia 10KOSAKOWODziewczynki22K 2200:00:0500:09:3500:18:35.2500:18:40.55+00:10:3413:164,5
89PUSZKO Małgorzata 125Żarta WatahaGDAŃSKDziewczynki23K 2300:00:0400:08:4700:19:22.7000:19:26.70+00:11:2013:504,3
90ROMAN Justyna 129Przecinak77BOLSZEWODziewczynki24K 2400:00:0400:08:3000:19:23.1000:19:27.40+00:11:2113:504,3
91BANDZAREWICZ Michał 8Papier Kamień NożyceBIAŁA PODLASKAChłopcy65M 6500:00:0200:08:45+00:04:5212:304,8
92SŁUŻENKO Wiktor 142GŁOGÓWChłopcy66M 6600:00:0000:10:29+00:06:3414:584,0
Znaleziono 92 wynik(ów)