BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2019 - BIEG MAŁEGO KOMANDOSA 8-10 LAT

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-09-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
1.4 km
Zgłoszonych:
90
Wystartowało:
92
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
90
Na trasie:
2
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu0.7km
   
1GALBARCZYK Alicja 212Dziewczynki00:00:0000:05:25
2KOTULSKI Jacek 198Chłopcy00:00:0000:04:38
3KOTULSKI Krystian 199Chłopcy00:00:0000:04:24
4SZCZEPAŃSKI Bruno 21BrunisstyGDYNIAChłopcy00:00:0000:04:21
5SŁUŻENKO Wiktor 142GŁOGÓWChłopcy00:00:0000:10:29
6BILIŃSKI Jakub 13GDAŃSKChłopcy00:00:0000:04:49
7CZARNECKA Natasza 23GDYNIADziewczynki00:00:0000:06:44
8JAŚKOWIEC Stanisław 53TRZEMEŚNIAChłopcy00:00:0000:05:28
9KAFARSKA Lena 54CHOJNICEDziewczynki00:00:0000:05:24
10KNAP Karol 61PIERWOSZYNOChłopcy00:00:0000:04:49
11KUCHARSKA Tosia 79Belta Team GdańskGDYNIADziewczynki00:00:0000:04:18
12MIKOS Kuba 98BANINOChłopcy00:00:0000:04:15
13CHARAMSA Stanisław 154BruniastyGDYNIAChłopcy00:00:0000:04:06
14SZOKA Julian 155GDYNIAChłopcy00:00:0000:06:08
15RĘBOWSKA Martyna 230Dziewczynki00:00:0000:04:56
16 24500:00:0100:05:43
17 24600:00:0100:07:15
18ROZMUS Filip 132SOPOTChłopcy00:00:0100:07:33
19RUTKOWSKA Olga 134GDAŃSKDziewczynki00:00:0100:05:33
20TYNDZIK Bartek 214Chłopcy00:00:0100:06:12
21LIGĘZA Oliwier 220Chłopcy00:00:0100:04:41
22ADAMCZYK Franciszek 1TRZEBIELINOChłopcy00:00:0100:06:32
23NIEDZIELSKA Zofia 104KRAKÓWDziewczynki00:00:0100:05:22
24SMOŁOŃSKI Ignacy 143LEŁEKGDAŃSKChłopcy00:00:0100:04:36
25ULKO Paweł 168GDAŃSKChłopcy00:00:0100:05:17
26WIŚNIEWSKA Pola 196Dziewczynki00:00:0100:07:07
27GRALIŃSKI Ignacy 42DZiki z CZmoniaCZMOŃChłopcy00:00:0100:04:44
28KŁODARSKI Maksymilian 59GDAŃSKChłopcy00:00:0100:05:26
29KRYGER Patryk 76TCZEWChłopcy00:00:0100:05:05
30KRYGER Paweł 77CRITERS TEAMTCZEWChłopcy00:00:0100:05:41
31MORAWSKA Emilia 101Nowohucki Kombinat SportowyKRAKÓWDziewczynki00:00:0100:05:54
32SANDZEWICZ Ania 135GDYNIADziewczynki00:00:0100:05:51
33SAWCZYSZYN Mateusz 137GDANSKChłopcy00:00:0100:05:16
34WIŚNIEWSKI Antoni 197Chłopcy00:00:0100:05:22
35WICHOWSKI Wiktor 177GDAŃSKChłopcy00:00:0100:05:44
36WIETESKA Stanisław 179RUMIAChłopcy00:00:0100:05:26
37KAFARSKI Wit 56CHOJNICEChłopcy00:00:0100:05:01
38KIELISZCZYK Jakub 57GDAŃSKChłopcy00:00:0100:03:54
39ZWOLAK Nina 248Dziewczynki00:00:0100:05:29
40KRĘGIELSKI Filip 247GDAŃSKChłopcy00:00:0100:04:24
41PLICHTA Szymon 121GDYNIAChłopcy00:00:0200:06:11
42POŁOMSKI Bartosz 124RUDNOChłopcy00:00:0200:05:48
43ROKOSZ Juliusz 128BOLSZEWOChłopcy00:00:0200:04:59
44WASIUK Mateusz 254Chłopcy00:00:0200:07:17
45CZUKIEWICZ Konrad 255Chłopcy00:00:0200:07:15
46ZIEMIANN Emilia 252Dziewczynki00:00:0200:06:10
47KRUZKOWSKA Klara 203Dziewczynki00:00:0200:08:00
48BORZESTOWSKI Wojtek 17GDYNIAChłopcy00:00:0200:07:47
49BORZESTOWSKI Wojtek 18GDYNIAChłopcy00:00:0200:07:02
50ŁUSZCZAK Jaromir 90GRRPLEWISKAChłopcy00:00:0200:05:26
51NOWACKA Maja 106GDAŃSKDziewczynki00:00:0200:07:04
52TUROWSKI Marcin 164GDYNIAChłopcy00:00:0200:06:14
53BANDZAREWICZ Michał 8Papier Kamień NożyceBIAŁA PODLASKAChłopcy00:00:0200:08:45
54DRAGAN Blanka 31GDYNIADziewczynki00:00:0200:06:10
55GOŁOSZ Krysia 41SOSNOWIECDziewczynki00:00:0200:07:21
56KOLARCZYK Wojciech 62TYCHYChłopcy00:00:0200:05:48
57MIŁKOWSKI Bartosz 100CHOJNICEChłopcy00:00:0200:06:44
58NOWAKOWSKI Filip 112GDYNIAChłopcy00:00:0200:05:11
59PAWLYTA Maksymilian 117ELBLĄGChłopcy00:00:0200:06:21
60ROSIŃSKI Gustaw 130GDAŃSKChłopcy00:00:0200:06:41
61SZYMECKI Borys 158TORUŃChłopcy00:00:0200:06:49
62ROKOSZ Paweł 250Chłopcy00:00:0200:05:12
63LASZCZYK Filip 239Chłopcy00:00:0200:06:09
64KOMKOWSKI Wiktor 64POGÓRZEChłopcy00:00:0300:06:40
65KONKEL Filip 65GDYNIAChłopcy00:00:0300:07:10
66KOWALCZYK Lena 70PASŁĘKDziewczynki00:00:0300:05:39
67KOZŁOWSKI Wiktor 72GDYNIAChłopcy00:00:0300:06:57
68SOKÓŁ Wiktor 146GDYNIAChłopcy00:00:0300:07:07
69TRZEPAŁKA Wanda 163Hardcorowe wychylylybymyJÓZEFÓWDziewczynki00:00:0300:07:33
70DZIEDZIC Konrad 33ELBLĄGChłopcy00:00:0300:07:44
71KROPLEWSKA Noemi 75GORZÓW WIELKOPOLSKIDziewczynki00:00:0300:05:10
72KWIATKOWSKI Jakub 82GDYNIAChłopcy00:00:0300:07:54
73OSTROWSKI Maksymilian 113GDAŃSKChłopcy00:00:0300:07:13
74OUDRISS Olivier 114GDYNIAChłopcy00:00:0300:09:20
75WERONKO Grzegorz 175GDYNIAChłopcy00:00:0300:05:45
76ROMAN Marek 192Chłopcy00:00:0300:08:12
77ŻUKOWSKI Antoni 189GDYNIAChłopcy00:00:0300:05:58
78PUSZKO Małgorzata 125Żarta WatahaGDAŃSKDziewczynki00:00:0400:08:47
79ROMAN Justyna 129Przecinak77BOLSZEWODziewczynki00:00:0400:08:30
80WICKI Hubert 34REDAChłopcy00:00:0400:06:32
81TRUSZCZYŃSKI Kordian 256Chłopcy00:00:0400:09:00
82STUBIŃSKI Filip 150REDAChłopcy00:00:0400:07:20
83TYKOCKI Piotrek 166SOPOTChłopcy00:00:0400:06:58
84KAFARSKA Hanna 55CHOJNICEDziewczynki00:00:0400:07:43
85SULIKOWSKI Borys 151GDANSKChłopcy00:00:0400:06:14
86WERONKO Michał 174GDYNIAChłopcy00:00:0400:05:37
87FORMELLA Dawid 178REDAChłopcy00:00:0400:06:20
88TRUSKAWSKY Vladyslaw 241Chłopcy00:00:0400:06:15
89TOŁCZYK Jakub 238GDYNIAChłopcy00:00:0400:05:56
90BIAŁY Zofia 10KOSAKOWODziewczynki00:00:0500:09:35
91BIAŁY Marcel 11KOSAKOWOChłopcy00:00:0500:09:35
92SZULC Natalia 191Dziewczynki00:00:0500:07:42
Znaleziono 92 wynik(ów)