BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2019 - BIEG MAŁEGO KOMANDOSA 8-10 LAT

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-09-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
1.4 km
Zgłoszonych:
90
Wystartowało:
92
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
90
Na trasie:
2
Pełne wyniki dla 0.7km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu0.7km
   
1KIELISZCZYK Jakub 57GDAŃSKChłopcy00:00:0100:03:54
2CHARAMSA Stanisław 154BruniastyGDYNIAChłopcy00:00:0000:04:06
3MIKOS Kuba 98BANINOChłopcy00:00:0000:04:15
4KUCHARSKA Tosia 79Belta Team GdańskGDYNIADziewczynki00:00:0000:04:18
5SZCZEPAŃSKI Bruno 21BrunisstyGDYNIAChłopcy00:00:0000:04:21
6KOTULSKI Krystian 199Chłopcy00:00:0000:04:24
7KRĘGIELSKI Filip 247GDAŃSKChłopcy00:00:0100:04:24
8SMOŁOŃSKI Ignacy 143LEŁEKGDAŃSKChłopcy00:00:0100:04:36
9KOTULSKI Jacek 198Chłopcy00:00:0000:04:38
10LIGĘZA Oliwier 220Chłopcy00:00:0100:04:41
11GRALIŃSKI Ignacy 42DZiki z CZmoniaCZMOŃChłopcy00:00:0100:04:44
12BILIŃSKI Jakub 13GDAŃSKChłopcy00:00:0000:04:49
13KNAP Karol 61PIERWOSZYNOChłopcy00:00:0000:04:49
14RĘBOWSKA Martyna 230Dziewczynki00:00:0000:04:56
15ROKOSZ Juliusz 128BOLSZEWOChłopcy00:00:0200:04:59
16KAFARSKI Wit 56CHOJNICEChłopcy00:00:0100:05:01
17KRYGER Patryk 76TCZEWChłopcy00:00:0100:05:05
18KROPLEWSKA Noemi 75GORZÓW WIELKOPOLSKIDziewczynki00:00:0300:05:10
19NOWAKOWSKI Filip 112GDYNIAChłopcy00:00:0200:05:11
20ROKOSZ Paweł 250Chłopcy00:00:0200:05:12
21SAWCZYSZYN Mateusz 137GDANSKChłopcy00:00:0100:05:16
22ULKO Paweł 168GDAŃSKChłopcy00:00:0100:05:17
23NIEDZIELSKA Zofia 104KRAKÓWDziewczynki00:00:0100:05:22
24WIŚNIEWSKI Antoni 197Chłopcy00:00:0100:05:22
25KAFARSKA Lena 54CHOJNICEDziewczynki00:00:0000:05:24
26GALBARCZYK Alicja 212Dziewczynki00:00:0000:05:25
27KŁODARSKI Maksymilian 59GDAŃSKChłopcy00:00:0100:05:26
28WIETESKA Stanisław 179RUMIAChłopcy00:00:0100:05:26
29ŁUSZCZAK Jaromir 90GRRPLEWISKAChłopcy00:00:0200:05:26
30JAŚKOWIEC Stanisław 53TRZEMEŚNIAChłopcy00:00:0000:05:28
31ZWOLAK Nina 248Dziewczynki00:00:0100:05:29
32RUTKOWSKA Olga 134GDAŃSKDziewczynki00:00:0100:05:33
33WERONKO Michał 174GDYNIAChłopcy00:00:0400:05:37
34KOWALCZYK Lena 70PASŁĘKDziewczynki00:00:0300:05:39
35KRYGER Paweł 77CRITERS TEAMTCZEWChłopcy00:00:0100:05:41
36 24500:00:0100:05:43
37WICHOWSKI Wiktor 177GDAŃSKChłopcy00:00:0100:05:44
38WERONKO Grzegorz 175GDYNIAChłopcy00:00:0300:05:45
39POŁOMSKI Bartosz 124RUDNOChłopcy00:00:0200:05:48
40KOLARCZYK Wojciech 62TYCHYChłopcy00:00:0200:05:48
41SANDZEWICZ Ania 135GDYNIADziewczynki00:00:0100:05:51
42MORAWSKA Emilia 101Nowohucki Kombinat SportowyKRAKÓWDziewczynki00:00:0100:05:54
43TOŁCZYK Jakub 238GDYNIAChłopcy00:00:0400:05:56
44ŻUKOWSKI Antoni 189GDYNIAChłopcy00:00:0300:05:58
45SZOKA Julian 155GDYNIAChłopcy00:00:0000:06:08
46LASZCZYK Filip 239Chłopcy00:00:0200:06:09
47ZIEMIANN Emilia 252Dziewczynki00:00:0200:06:10
48DRAGAN Blanka 31GDYNIADziewczynki00:00:0200:06:10
49PLICHTA Szymon 121GDYNIAChłopcy00:00:0200:06:11
50TYNDZIK Bartek 214Chłopcy00:00:0100:06:12
51TUROWSKI Marcin 164GDYNIAChłopcy00:00:0200:06:14
52SULIKOWSKI Borys 151GDANSKChłopcy00:00:0400:06:14
53TRUSKAWSKY Vladyslaw 241Chłopcy00:00:0400:06:15
54FORMELLA Dawid 178REDAChłopcy00:00:0400:06:20
55PAWLYTA Maksymilian 117ELBLĄGChłopcy00:00:0200:06:21
56ADAMCZYK Franciszek 1TRZEBIELINOChłopcy00:00:0100:06:32
57WICKI Hubert 34REDAChłopcy00:00:0400:06:32
58KOMKOWSKI Wiktor 64POGÓRZEChłopcy00:00:0300:06:40
59ROSIŃSKI Gustaw 130GDAŃSKChłopcy00:00:0200:06:41
60CZARNECKA Natasza 23GDYNIADziewczynki00:00:0000:06:44
61MIŁKOWSKI Bartosz 100CHOJNICEChłopcy00:00:0200:06:44
62SZYMECKI Borys 158TORUŃChłopcy00:00:0200:06:49
63KOZŁOWSKI Wiktor 72GDYNIAChłopcy00:00:0300:06:57
64TYKOCKI Piotrek 166SOPOTChłopcy00:00:0400:06:58
65BORZESTOWSKI Wojtek 18GDYNIAChłopcy00:00:0200:07:02
66NOWACKA Maja 106GDAŃSKDziewczynki00:00:0200:07:04
67WIŚNIEWSKA Pola 196Dziewczynki00:00:0100:07:07
68SOKÓŁ Wiktor 146GDYNIAChłopcy00:00:0300:07:07
69KONKEL Filip 65GDYNIAChłopcy00:00:0300:07:10
70OSTROWSKI Maksymilian 113GDAŃSKChłopcy00:00:0300:07:13
71 24600:00:0100:07:15
72CZUKIEWICZ Konrad 255Chłopcy00:00:0200:07:15
73WASIUK Mateusz 254Chłopcy00:00:0200:07:17
74STUBIŃSKI Filip 150REDAChłopcy00:00:0400:07:20
75GOŁOSZ Krysia 41SOSNOWIECDziewczynki00:00:0200:07:21
76ROZMUS Filip 132SOPOTChłopcy00:00:0100:07:33
77TRZEPAŁKA Wanda 163Hardcorowe wychylylybymyJÓZEFÓWDziewczynki00:00:0300:07:33
78SZULC Natalia 191Dziewczynki00:00:0500:07:42
79KAFARSKA Hanna 55CHOJNICEDziewczynki00:00:0400:07:43
80DZIEDZIC Konrad 33ELBLĄGChłopcy00:00:0300:07:44
81BORZESTOWSKI Wojtek 17GDYNIAChłopcy00:00:0200:07:47
82KWIATKOWSKI Jakub 82GDYNIAChłopcy00:00:0300:07:54
83KRUZKOWSKA Klara 203Dziewczynki00:00:0200:08:00
84ROMAN Marek 192Chłopcy00:00:0300:08:12
85ROMAN Justyna 129Przecinak77BOLSZEWODziewczynki00:00:0400:08:30
86BANDZAREWICZ Michał 8Papier Kamień NożyceBIAŁA PODLASKAChłopcy00:00:0200:08:45
87PUSZKO Małgorzata 125Żarta WatahaGDAŃSKDziewczynki00:00:0400:08:47
88TRUSZCZYŃSKI Kordian 256Chłopcy00:00:0400:09:00
89OUDRISS Olivier 114GDYNIAChłopcy00:00:0300:09:20
90BIAŁY Zofia 10KOSAKOWODziewczynki00:00:0500:09:35
91BIAŁY Marcel 11KOSAKOWOChłopcy00:00:0500:09:35
92SŁUŻENKO Wiktor 142GŁOGÓWChłopcy00:00:0000:10:29
Znaleziono 92 wynik(ów)