Organizator : | OCR Events |
Data : | 2019-08-31 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 22 km |
Zgłoszonych : | 367 |
Wystartowało : | 295 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 288 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Hard X | TEAM | Hard 1 - K | Hard 2 - K | Hard Hist - K | Hard 1 - M | Hard 2 - M | Hard Hist - M | 04:45 | 04:50 | 04:55 | 08:00 | 08:03 | 08:06 | 08:09 | 08:12 | 09:00 | 10:00 | 10:03 | 12:00
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Kara/ bonifikata | Czas netto 22km | Czas brutto 22km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WALKOWIAK Robert BILIŃSKI Krzysztof SZPILEWSKI Adrian PLEWKO Jakub | T021 | KGHM ZG RUN | MODŁA | TEAM | 1 | M 39 | 00:00:00 | 04:29:53.65 | 04:29:53.65 | 12:16 | 4.9 (100%) | |||
Przekroczony limit czasu: 04:30:00 | |||||||||||||||
2 | OŻÓG Piotr POMIRSKI Patryk PLEWKO Łukasz SKRZYPCZAK Krzysztof | T015 | ratownicy zg rudna | POLKOWICE | TEAM | 2 | M 78 | 00:00:00 | 05:01:40.65 | 05:01:40.65 | +00:31:47 (10.5%) | 13:42 | 4.4 (89.8%) | ||
3 | ROPELLA Marek MOROCH Jaroslaw LASKOWSKI Mariusz KAMIŃSKI Wojciech | T018 | Górnicze Harty | LUBIN | TEAM | 5 | M 124 | 00:00:00 | 05:31:10.05 | 05:31:10.05 | +01:01:16 (18.5%) | 15:03 | 4 (81.6%) | ||
4 | DOMBROWICZ Wojciech SZRULL Łukasz SZYCHULSKI Krzysztof PŁOTKOWSKI Jarosław | T003 | FCC Team Toruń | KROBIA | TEAM | 8 | M 191 | 00:00:00 | 00:20:00 | 06:11:53.00 | 06:11:53.00 | +01:41:59 (27.4%) | 15:59 | 3.8 (77.6%) | |
5 | RECHTZYGIEL Waldemar ARYSZTOWICZ Bartosz SEWERYNOWICZ Michał PIĘTKA Marcin | T017 | Hardcorowe Wychylylybymy | OTWOCK | TEAM | 9 | M 194 | 00:00:00 | 00:20:00 | 06:13:26.00 | 06:13:26.00 | +01:43:32 (27.7%) | 16:03 | 3.7 (75.5%) | |
6 | BIAŁY Michał SZEWKA Jarosław BIAŁY Małgorzata KOSIK Dagmara | T001 | No Name Sons | KOSAKOWO | TEAM | 10 | M 205 | 00:00:00 | 06:24:03.50 | 06:24:03.50 | +01:54:09 (29.7%) | 17:27 | 3.4 (69.4%) | ||
7 | KRAUZE Marcin MAROSZEK Jarosław PYSZNIK Piotr PŁACHTA Łukasz | T010 | 49. Baza Lotnicza - Team 1 | GDYNIA | TEAM | 11 | M 208 | 00:00:00 | 00:20:00 | 06:26:08.00 | 06:26:08.00 | +01:56:14 (30.1%) | 16:38 | 3.6 (73.5%) | |
8 | GAJCY Tomasz URBALA Marek BARON Ryszard | T004 | 49.Baza Lotnicza - Team 3 | GDAŃSK | TEAM | 12 | M 225 | 00:00:00 | 06:48:53.65 | 06:48:53.65 | +02:19:00 (34.0%) | 18:35 | 3.2 (65.3%) | ||
9 | ŁADA Jarosław CIARKOWSKI Piotr AFTEWICZ Adrian MARKOWICZ Robert | T012 | DEFENDER | BARCZEWO | TEAM | 13 | M 226 | 00:00:00 | 00:20:00 | 06:52:18.00 | 06:52:18.00 | +02:22:24 (34.5%) | 17:49 | 3.4 (69.4%) | |
10 | WĘGRODZKI Paweł JAKUBIAK Bartłomiej TOŁKACZ Paweł SIEMIANOWSKI Radosław | T022 | BARCZEWO | TEAM | 14 | M 234 | 00:00:00 | 07:08:26.15 | 07:08:26.15 | +02:38:32 (37.0%) | 19:28 | 3.1 (63.3%) | |||
11 | KARYKOWSKI Michał BĄK Andrzej WIŚNIEWSKI Włodzimierz TOMASZEWSKI Krzysztof | T007 | SPC / Husaria | TORUŃ | TEAM | 15 | M 235 | 00:00:00 | 07:10:49.55 | 07:10:49.55 | +02:40:55 (37.4%) | 19:34 | 3.1 (63.3%) | ||
12 | CIERESZKO Matylda | T002 | 49 Baza Lotnicza - Team 2 | PRUSZCZ GDAŃSKI | TEAM | 16 | K 18 | 00:00:00 | 07:14:09.40 | 07:14:09.40 | +02:44:15 (37.8%) | 19:44 | 3 (61.2%) | ||
13 | SYGNATOWICZ Kamil SYGNATOWICZ Grzegorz TREMPAŁA Paweł BRONOWICKI Paweł | T020 | Ratownicy ZG Sierpol | RUDNA | TEAM | 17 | M 238 | 00:00:00 | 07:18:19.20 | 07:18:19.20 | +02:48:25 (38.4%) | 19:55 | 3 (61.2%) |
Znaleziono 13 wynik(ów)