BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2019 - OPERACJA REKRUT

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-09-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
7 km
Zgłoszonych:
127
Wystartowało:
104
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
104
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | 14:00

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
7km
Czas
brutto
7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ROGOZIŃSKA Żaklina 388GDYNIAOpen K1K 100:00:0000:57:38.3500:57:38.70 8:147,3
2GODLEWSKA Hanna 352GDYNIAOpen K2K 200:00:0501:03:33.1001:03:38.75+00:05:549:046,6
3GIEJŁO Monika 348GDYNIAOpen K3K 300:00:0801:05:44.3501:05:52.95+00:08:069:236,4
4CICHOCKA Martyna 313Kontener FormyGDYNIAOpen K4K 400:00:0901:07:37.0501:07:46.15+00:09:589:396,2
5OPALA Anna 379NOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen K5K 500:00:0201:10:36.6501:10:39.15+00:12:5810:055,9
6BARANOWSKA Dorota 303ŁĘGOWOOpen K6K 600:00:0201:12:15.7501:12:18.40+00:14:3710:195,8
7JANIK Katarzyna 337Monar MatarniaGDAŃSKOpen K7K 700:00:0501:14:09.1501:14:14.60+00:16:3010:355,7
8NEGOWSKA Małgorzata 375JANOWOOpen K8K 800:00:0801:17:14.2501:17:22.30+00:19:3511:025,4
9JAŻDŻEWSKA Elżbieta 340Best BeastsSŁUPSKOpen K9K 900:00:0501:20:22.1501:20:27.50+00:22:4311:285,2
10KLIMKIEWICZ Beata 347GDYNIAOpen K10K 1000:00:0801:27:48.1001:27:56.70+00:30:0912:324,8
11SYLDATK Katarzyna 396kontener formyTCZEWOpen K11K 1100:00:0901:30:49.1001:30:58.50+00:33:1012:584,6
12MILEWSKA Anna 370GDAŃSKOpen K12K 1200:00:0601:35:39.8501:35:46.80+00:38:0113:404,4
13BUCZYŃSKA Karolina 307GDAŃSKOpen K13K 1300:00:0601:35:40.2001:35:47.10+00:38:0113:404,4
14ARENDT Agnieszka 301Żarta WatahaGDAŃSKOpen K14K 1400:00:0601:36:44.5001:36:50.85+00:39:0613:494,3
15MICHAŁOWSKA-DYMEK Joanna 369Żarta WatachaGDAŃSKOpen K15K 1500:00:0601:36:44.8001:36:50.85+00:39:0613:494,3
16KRYSIAK Michalina 358SŁUPSKOpen K16K 1600:00:0201:37:12.2501:37:14.80+00:39:3313:534,3
17RADZIKOWSKA Aleksandra 386GDYNIAOpen K17K 1700:00:0101:37:20.3001:37:21.40+00:39:4113:544,3
18FALKOWSKA Alicja 319Żarta WatahaPRZYWIDZOpen K18K 1800:00:0601:38:15.4001:38:21.55+00:40:3714:024,3
19KOWALSKA Natalia 423Open K19K 1900:00:1001:38:42.4501:38:52.95+00:41:0414:064,3
20PUPIAŁO Agnieszka 425Open K20K 2000:00:0901:38:42.6501:38:51.85+00:41:0414:064,3
21NARKUN Agnieszka 424Open K21K 2100:00:0801:38:44.3501:38:53.25+00:41:0614:064,3
22WEILAND Agnieszka 401NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKOpen K22K 2200:00:0501:39:05.4001:39:10.65+00:41:2714:094,2
23DURA Marta 317TORUŃOpen K23K 2300:00:0901:47:25.8501:47:35.40+00:49:4715:203,9
24CEBIENKO-ŻACZEK Eugenia 311KWIDZYNOpen K24K 2400:00:1001:48:21.5001:48:31.85+00:50:4315:283,9
25ZIOBRO Aśka 407GRUDZIĄDZOpen K25K 2500:00:1001:50:12.8501:50:23.05+00:52:3415:443,8
Znaleziono 25 wynik(ów)