BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2019 - OPERACJA REKRUT

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-09-01
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
7 km
Zgłoszonych:
127
Wystartowało:
104
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
104
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | 14:00

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
7km
Czas
brutto
7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOPCZYŃSKI Szymon 349RYŃSKOpen M1M 100:00:0000:38:59.3500:38:59.40 5:3410,8
2TUSK Paweł 426Akademia Marynarki WojennejOpen M2M 200:00:0000:47:03.3500:47:04.00+00:08:046:438,9
3MĘCZKOWSKI Bartłomiej 368WOŁOMINOpen M3M 300:00:0600:47:10.5500:47:17.40+00:08:116:448,9
4KOSIOREK Jakub 351HASIORNIKGDYNIAOpen M4M 400:00:0500:48:04.9000:48:09.95+00:09:056:528,7
5SKOWROŃSKI Andrzej 430MALBORKOpen M5M 500:00:0000:50:34.7000:50:35.20+00:11:357:138,3
6CZEKAJ Łukasz 314GDAŃSKOpen M6M 600:00:0300:53:51.0000:53:54.25+00:14:517:417,8
7KAMIŃSKI Adam 342PIASECZNOOpen M7M 700:00:0000:54:24.8500:54:25.50+00:15:257:467,7
8PTASZNIK Michał 384Harpagan Team BydgoszczTUSZYNYOpen M8M 800:00:0100:56:00.1000:56:01.70+00:17:008:007,5
9ŚWINIARSKI Paweł 398RYBNOOpen M9M 900:00:0300:56:19.5500:56:22.80+00:17:208:027,5
10FIGURA Mateusz 320GRUDZIĄDZOpen M10M 1000:00:0000:56:39.1500:56:39.15+00:17:398:057,4
11DOMBROWSKI Dawid 315GRUDZIĄDZOpen M11M 1100:00:0000:57:31.6000:57:32.25+00:18:328:137,3
12OGRABEK Kamil 378BYDGOSZCZOpen M12M 1200:00:0600:57:47.2500:57:53.25+00:18:478:157,3
13WIŚNIEWSKI Mariusz 402POZNAŃOpen M13M 1300:00:0200:59:00.9000:59:03.30+00:20:018:257,1
14TESKA Michał 399TESKAGDYNIAOpen M14M 1400:00:1001:00:04.4501:00:14.50+00:21:058:347,0
15STASZKIEWICZ Damian 394Saint - Gobain SquadDĄBROWA GÓRNICZAOpen M15M 1500:00:0301:00:38.1501:00:42.00+00:21:388:396,9
16MAJEWSKI Jacek 365BARTOSZYCEOpen M16M 1600:00:0701:01:35.4501:01:43.15+00:22:368:486,8
17FIGURA Jakub 321GRUDZIĄDZOpen M17M 1700:00:0101:02:07.6501:02:08.95+00:23:088:526,8
18DUBAS Bartosz 316Otchłań HadesuPOZNAŃOpen M18M 1800:00:0401:02:37.0001:02:41.65+00:23:378:566,7
19MATYSIUK Patryk 367LUBLINOpen M19M 1900:00:0301:02:55.6501:02:58.80+00:23:568:596,7
20HAFFKE Krzysztof 333CEKCYNOpen M20M 2000:00:0701:03:20.3001:03:27.70+00:24:209:026,6
21BUDNIAKIEWICZ Michał 308Monar MatarniaGDAŃSKOpen M21M 2100:00:0201:04:13.1001:04:15.30+00:25:139:106,5
22GRABOWSKI Mateusz 330PRABUTYOpen M22M 2200:00:0101:04:43.7001:04:45.40+00:25:449:146,5
23ZWOLIŃSKI Marcin 408Lecymy DurśDOBIESZOWICEOpen M23M 2300:00:0101:04:47.7001:04:49.40+00:25:489:156,5
24KURZAK Szymon 363BIERUŃOpen M24M 2400:00:0301:04:56.6001:04:59.70+00:25:579:166,5
25RENIECKI Mateusz 387Monar MatarniaGDAŃSKOpen M25M 2500:00:0501:05:08.6501:05:13.90+00:26:099:186,4
26GĄSIOROWSKI Rafał 323BigyelllowfootBANINOOpen M26M 2600:00:0201:05:40.7001:05:43.40+00:26:419:236,4
27GLAZA Michał 325GRUDZIĄDZOpen M27M 2700:00:0301:06:14.6501:06:17.75+00:27:159:276,3
28BŁASZCZYK Tomasz 305NOWY DWÓR GDAŃSKIOpen M28M 2800:00:0701:06:23.5001:06:30.65+00:27:249:296,3
29KUBJATKO Michał 360Otchłań HadesuPOZNAŃOpen M29M 2900:00:0401:07:14.5501:07:19.25+00:28:159:366,2
30KOWALIK Bartłomiej 415CHOJNICEOpen M30M 3000:00:0801:07:56.1501:08:05.10+00:28:569:426,2
31MOKRZAN Mikołaj 372CIGACICEOpen M31M 3100:00:0401:08:12.6001:08:16.60+00:29:139:446,2
32HAŁUSZCZAK Michał 334KOPANICAOpen M32M 3200:00:0301:08:44.4001:08:47.90+00:29:459:496,1
33SZMIT Mikołaj 397CZERSKOpen M33M 3300:00:0601:09:16.6501:09:22.70+00:30:179:536,1
34NAWROCKI Krzysztof 374ŁÓDŹOpen M34M 3400:00:0401:09:27.7001:09:32.25+00:30:289:556,0
35KORNATOWSKI Kamil 350GDANSKOpen M35M 3500:00:0401:10:29.0501:10:33.10+00:31:2910:046,0
36ZIELINSKI Pawel 404PwC Run TeamGDANSKOpen M36M 3600:00:1001:13:18.4001:13:29.30+00:34:1910:285,7
37MOKRZAN Marek 371CIGACICEOpen M37M 3700:00:0401:16:00.8501:16:05.05+00:37:0110:515,5
38KULWICKI Karol 361STARA KISZEWAOpen M38M 3800:00:0301:16:28.5001:16:32.30+00:37:2910:555,5
39MAKIŁA Jarosław 366KOTEŻEOpen M39M 3900:00:0801:17:14.9501:17:23.15+00:38:1511:025,4
40GŁOWACKI Mieszko 328ŚWINOUJŚCIEOpen M40M 4000:00:0201:18:14.6501:18:17.15+00:39:1511:105,4
41GŁOWACKI Adrian 421Open M41M 4100:00:0201:18:15.5001:18:17.55+00:39:1611:105,4
42NOWICKI Patryk 376POZNAŃOpen M42M 4200:00:0101:19:54.0001:19:55.40+00:40:5411:245,3
43GROSICKI Szymon 332Monar MatarniaGDAŃSKOpen M43M 4300:00:0501:20:01.9001:20:07.45+00:41:0211:265,2
44GLICA Rafał 326Monar MatarniaGDAŃSKOpen M44M 4400:00:0401:20:42.5001:20:47.35+00:41:4311:315,2
45KRAJEWSKI Jakub 354MŁAWAOpen M45M 4500:00:0001:20:56.8001:20:56.80+00:41:5711:335,2
46ZIEMBLA Wojciech 406GDYNIAOpen M46M 4600:00:0301:21:28.4501:21:32.30+00:42:2911:385,2
47WARCHLEWSKI Mriusz 412PRABOTYOpen M47M 4700:00:0901:21:55.0001:22:04.55+00:42:5511:425,1
48ZIELONKA Łukasz 405Monar MatarniaKOWALEOpen M48M 4800:00:0401:21:57.4501:22:02.15+00:42:5811:425,1
49PHILIPP Grzegorz 381GDAŃSKOpen M49M 4900:00:0801:23:29.0001:23:37.20+00:44:2911:555,0
50JASIŃSKI Adam 339ZAGÓRÓWOpen M50M 5000:00:0701:23:30.3501:23:38.10+00:44:3111:555,0
51KUBICKI Łukasz 359ZAGÓRÓWOpen M51M 5100:00:0801:23:31.1501:23:39.45+00:44:3111:555,0
52S Tom 389ftwPRUSZCZ GDANSKIOpen M52M 5200:00:0301:24:56.6001:24:59.90+00:45:5712:084,9
53JAGODZIŃSKI Krzysztof 335GRUDZIĄDZOpen M53M 5300:00:0101:25:57.8501:25:59.75+00:46:5812:164,9
54KARCZEWSKI Mariusz 344CHARZYKOWYOpen M54M 5400:00:0801:27:12.0501:27:20.20+00:48:1212:274,8
55KARCZEWSKI Tomasz 345CZERSKOpen M55M 5500:00:0701:27:13.9501:27:21.05+00:48:1412:274,8
56BABINSKI Błażej 302CZERSKOpen M56M 5600:00:0601:27:14.1501:27:20.50+00:48:1412:274,8
57CHUDZIŃSKI Krystian 312OBORNIKIOpen M57M 5700:00:0101:27:22.8501:27:24.55+00:48:2312:294,8
58SPICA Andrzej 393CZERSKOpen M58M 5800:00:0001:28:13.0001:28:13.00+00:49:1312:364,8
59PUSZKO Krzysztof 385Żarta WatahaGDAŃSKOpen M59M 5900:00:0501:36:39.5501:36:45.30+00:57:4013:484,3
60SLABY Arkadiusz 392PwC RunTeamSOPOTOpen M60M 6000:00:1201:36:58.1001:37:10.50+00:57:5813:514,3
61NOWICKI Paweł 377PWC Run TeamELBLĄGOpen M61M 6100:00:1101:37:30.2501:37:42.10+00:58:3013:554,3
62GEREJ Szymon 324ELBLĄGOpen M62M 6200:00:1201:37:30.6501:37:42.75+00:58:3113:554,3
63JĘDRZEJEWSKI Patryk 414GDYNIAOpen M63M 6300:00:1101:38:40.6001:38:51.75+00:59:4114:054,3
64KOŁODZIEJCZYK Andrzej 419Open M64M 6400:00:1101:38:41.2501:38:52.30+00:59:4114:054,3
65BACZEWSKI Jacek 411GDAŃSKOpen M65M 6500:00:1001:38:41.4001:38:52.30+00:59:4214:064,3
66DOMERADZKI Paweł 418Open M66M 6600:00:1001:38:42.2501:38:52.45+00:59:4214:064,3
67BILSKI Szymon 420GDYNIAOpen M67M 6700:00:0801:38:42.8501:38:51.45+00:59:4314:064,3
68PRESKI Piotr 413CZŁUCHÓWOpen M68M 6800:00:0901:38:42.9501:38:52.80+00:59:4314:064,3
69KRAUZE Łukasz 356GDYNIAOpen M69M 6900:00:0901:38:47.3001:38:56.80+00:59:4714:064,3
70WEILAND Adrian 400NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKOpen M70M 7000:00:0201:39:08.2501:39:10.45+01:00:0814:094,2
71- Mikołaj 262Open M71M 7100:00:0401:47:11.0501:47:15.25+01:08:1115:183,9
72WYDRA Marek 403TjeliaszkiGDYNIAOpen M72M 7200:00:0601:56:03.6001:56:10.55+01:17:0416:343,6
73KIJEWSKI Jacek 346GDYNIAOpen M73M 7300:00:0501:57:24.5501:57:30.10+01:18:2516:463,6
Znaleziono 73 wynik(ów)