BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2020 - BIEG MAŁEGO KOMANDOSA 3-5 LAT

Organizator:
OCR Events
Data:
2020-08-30
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.2 km
Zgłoszonych:
22
Wystartowało:
24
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
24
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.2km
Czas
brutto
0.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1- Maria 285Dziewczynki1K 100:00:0100:02:23.9500:02:25.15 12:005,0
2SZOKA Tymon 101Chłopcy1M 100:00:0000:02:39.6500:02:40.45+00:00:1513:204,5
3TOMCZAK Wiktoria 167Dziewczynki2K 200:00:0000:02:48.3000:02:49.20+00:00:2414:054,3
4ŻUKOWSKA Milena 121Dziewczynki3K 300:00:0100:02:58.7500:02:59.95+00:00:3414:504,0
5- - 113Chłopcy2M 200:00:0200:03:33.8500:03:35.95+00:01:1017:453,4
6URBALA Mikołaj 105Chłopcy3M 300:00:0100:04:16.6500:04:18.40+00:01:5321:252,8
7SZYDŁOWSKI Mateusz 128Chłopcy4M 400:00:0100:04:21.7500:04:23.50+00:01:5821:502,7
8FORTUNIAK Ignacy 100Chłopcy5M 500:00:0100:04:37.2000:04:38.80+00:02:1323:052,6
9GAŁUSZYŃSKA Maja 155Dziewczynki4K 400:00:0200:05:02.3000:05:04.50+00:02:3925:102,4
10POBŁOCKI Mateusz 241Chłopcy6M 600:00:0200:05:09.5500:05:12.25+00:02:4725:502,3
11KAMIŃSKI Antoni 255Chłopcy7M 700:00:0100:05:34.1000:05:35.75+00:03:1027:502,2
12- - 265Dziewczynki5K 500:00:0100:05:35.6000:05:37.35+00:03:1228:002,1
13KONKEL Marcel 192Chłopcy8M 800:00:0200:05:38.0500:05:40.70+00:03:1528:102,1
14 107  100:00:0200:06:05.6000:06:07.70+00:03:4230:252,0
15RĘBOWSKA Martyna 224Dziewczynki6K 600:00:0200:06:25.4000:06:28.30+00:04:0332:101,9
16 276  200:00:0500:06:25.4000:06:30.70+00:04:0532:051,9
17PŁUSKA Jan 247Chłopcy9M 900:00:0200:06:40.4000:06:42.55+00:04:1733:201,8
18GAŁUSZYŃSKA Liwia 230Dziewczynki7K 700:00:0100:06:42.0500:06:44.00+00:04:1833:351,8
19BERNATEK Anna 237Dziewczynki8K 800:00:0300:07:07.0000:07:10.35+00:04:4535:351,7
20SITKOWSKA Pola 114Dziewczynki9K 900:00:0100:07:15.7000:07:17.15+00:04:5236:201,7
21PAROL Alicja 175Dziewczynki10K 1000:00:0200:07:26.8000:07:29.15+00:05:0437:151,6
22DIDEK Dušan 227Chłopcy10M 1000:00:0400:07:42.6500:07:46.80+00:05:2138:301,6
23KITOWSKA Hanna 118Dziewczynki11K 1100:00:0400:07:50.2500:07:55.00+00:05:2939:151,5
24PRANICA Imeon 147Chłopcy11M 1100:00:0000:08:13.0000:08:13.00+00:05:4741:051,5
Znaleziono 24 wynik(ów)