BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2020 - BIEG MAŁEGO KOMANDOSA 6-7 LAT

Organizator:
OCR Events
Data:
2020-08-30
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
0.7 km
Zgłoszonych:
33
Wystartowało:
36
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
35
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.7km
Czas
brutto
0.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SMOŁOŃSKI Marcel 171Chłopcy1M 100:00:0100:04:50.1500:04:51.35 6:548,7
2MORAWSKA Martyna 238Dziewczynki1K 100:00:0100:05:20.4500:05:22.25+00:00:307:387,9
3RĘBOWSKI Grzegorz 225Chłopcy2M 200:00:0100:05:43.3000:05:44.75+00:00:538:107,3
4WIANECKA Joanna 291Dziewczynki2K 200:00:0100:05:44.7500:05:46.20+00:00:548:127,3
5TESKA Martyna 116Dziewczynki3K 300:00:0200:05:55.2000:05:57.60+00:01:068:277,1
6MIŁOŚ Karol 198Chłopcy3M 300:00:0200:06:00.4000:06:02.60+00:01:118:347,0
7GŁOWACKI Cyprian 186Chłopcy4M 400:00:0200:06:05.7000:06:08.65+00:01:178:426,9
8 283  100:00:0100:06:16.7500:06:18.20+00:01:268:586,7
9WOLAŃSKA Lena 258Dziewczynki4K 400:00:0100:06:25.8500:06:27.50+00:01:369:116,5
10MAJEWSKA Konstancja 183Dziewczynki5K 500:00:0200:06:32.3000:06:34.50+00:01:439:206,4
11KOSIOREK Stanisław 119Chłopcy5M 500:00:0200:06:55.2000:06:57.80+00:02:069:526,1
12KOBYŁECKI Wojciech 200Chłopcy6M 600:00:0200:07:11.2000:07:13.60+00:02:2210:155,8
13MILEWSKI Adam 264Chłopcy7M 700:00:0300:07:36.1000:07:39.20+00:02:4710:515,5
13SZYIŃSKI Jakub 150Chłopcy7M 700:00:0200:07:37.2000:07:39.20+00:02:4710:525,5
13JAKUBIAK Antonina 254Dziewczynki6K 600:00:0200:07:36.2500:07:39.20+00:02:4710:525,5
16WICHOWSKA Ada 205Dziewczynki7K 700:00:0200:07:38.7000:07:41.00+00:02:4910:555,5
17ULATOWSKI Kuba 268Chłopcy9M 900:00:0200:07:39.4500:07:42.40+00:02:5110:575,5
18ŁĄCZYŃSKA Jolanta 162Dziewczynki8K 800:00:0200:07:41.2500:07:43.25+00:02:5110:585,5
19SZYIŃSKI Filip 149Chłopcy10M 1000:00:0200:07:47.0000:07:49.00+00:02:5711:075,4
20PUCIŁOWSKI Franek 159Chłopcy11M 1100:00:0300:07:46.4000:07:49.40+00:02:5811:055,4
21MATEJUK Franek 267Chłopcy12M 1200:00:0300:07:46.8500:07:50.10+00:02:5811:075,4
21MUZA Kornelia 209Dziewczynki9K 900:00:0300:07:46.5500:07:50.10+00:02:5811:075,4
23ANDRZEJEWSKI Konrad 168Chłopcy13M 1300:00:0200:07:53.3000:07:55.30+00:03:0311:155,3
24SZAMOTULSKI Oskar 217Chłopcy14M 1400:00:0100:07:59.5000:08:01.35+00:03:1011:255,3
25JÓŹWICKI Franciszek 214Chłopcy15M 1500:00:0200:08:00.8000:08:02.90+00:03:1111:255,3
26ŁĄCZYŃSKI Aleksander 163Chłopcy16M 1600:00:0200:08:09.9000:08:12.70+00:03:2111:405,1
27ŻUŁAWSKI Staś 292Chłopcy17M 1700:00:0200:08:18.1500:08:20.65+00:03:2911:515,1
28DOMBEK Wojciech 164Chłopcy18M 1800:00:0200:08:20.1000:08:22.60+00:03:3111:545,0
29DIDEK Tobias 228Chłopcy19M 1900:00:0300:08:19.7500:08:23.55+00:03:3211:545,0
30HOŁÓWKA Lena 289Dziewczynki10K 1000:00:0200:08:22.8000:08:25.40+00:03:3411:585,0
31KOWALCZYK Nadia 262Dziewczynki11K 1100:00:0200:08:23.9000:08:26.35+00:03:3512:005,0
32BIAŁY Zofia 120Dziewczynki12K 1200:00:0200:09:18.6000:09:20.90+00:04:2913:174,5
33 108  200:00:0300:09:18.9500:09:22.80+00:04:3113:184,5
34PAROL Natalia 176Dziewczynki13K 1300:00:0300:09:48.3500:09:51.70+00:05:0014:004,3
35BŁASZCZUK Julian 233Chłopcy20M 2000:00:0200:10:50.2000:10:53.15+00:06:0115:303,9
36 275  300:00:02   
Znaleziono 36 wynik(ów)