BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2020 - HARD 22KM

Organizator:
OCR Events
Data:
2020-08-29
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
22 km
Zgłoszonych:
258
Wystartowało:
258
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
256
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Hard X | TEAM | Hard - K | Hard Hist - K | Hard - M | Hard Hist - M | 04:45 | 08:00 | 08:03 | 08:06 | 10:00 | 10:03 | 12:00 | 12:03

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu7kmCzas
netto
22km
Czas
brutto
22km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KREFT Łukasz X11Komenda Portu Wojennego GdyniaREDAHard X1M 100:42:3600:55:0103:04:30.9003:47:07.20 8:237,2
2FARKOWSKI Konrad A046Ex TeamMYSIADŁOHard Hist - M1M 200:00:0000:57:3503:12:13.5003:12:13.50+00:07:428:446,9
3KANAWKA Grzegorz X16GDAŃSKHard X2M 300:41:4500:55:5303:15:00.1503:56:45.25+00:10:298:516,8
4KANIA Mateusz A047BIELSKO-BIAŁAHard Hist - M2M 400:00:0000:58:3403:15:35.5503:15:35.55+00:11:048:536,7
5ŻAK Jakub X18PRZEWORSKHard X3M 500:42:4900:54:5103:16:07.6503:58:57.30+00:11:368:546,7
6GOLIANEK Krzysztof A048MIZERÓWHard Hist - M3M 600:00:0000:59:3403:17:56.8003:17:56.80+00:13:258:596,7
7SZUMLAŃSKI Marcin H153TARNÓWHard - M1M 700:00:0001:00:5703:24:11.0003:24:11.00+00:19:409:166,5
8GRZYBOWSKI Mateusz H124SFORA BMKKŁOBUCKHard - M2M 800:00:0001:00:5903:25:43.1003:25:43.10+00:21:129:216,4
9SZCZURKO Adrian H087MRZEZINOHard - M3M 900:00:0001:00:5803:27:45.7503:27:45.75+00:23:149:266,4
10SIDORSKI Kuba H115PODZAMCZEHard - M4M 1000:00:0001:01:0603:31:12.9503:31:12.95+00:26:429:366,3
11RYCHERT Sylwester H035GDYNIAHard - M5M 1100:00:0001:04:4403:31:32.4003:31:32.40+00:27:019:366,2
12ANDRYSKOWSKI Maciej H163OSŻW WarszawaBRANIEWOHard - M6M 1200:00:0001:01:4703:33:39.7503:33:39.75+00:29:089:426,2
13KOŚCIECHA Mateusz A051Hard Hist - M4M 1300:00:0000:58:3403:35:26.0003:35:26.00+00:30:559:476,1
14PIEŚKIEWICZ Mateusz H094WATTUREKHard - M7M 1400:00:0001:01:2003:42:48.6503:42:48.65+00:38:1710:075,9
15SKRZYSZOWSKI Janusz A027GORZYCZKIHard Hist - M5M 1500:00:0001:01:5703:44:12.1003:44:12.10+00:39:4110:115,9
16TRYZNO Jakub X13Neptun GdańskGDAŃSKHard X4M 1600:43:3401:07:1903:44:42.5004:28:16.85+00:40:1110:125,9
17ANTOSZKÓW Mateusz H203ZG Polkowice - SieroszowiceGÓRAHard - M8M 1700:00:0001:03:3203:45:58.7003:45:58.70+00:41:2710:165,8
18CHOMICZ Krzysztof
ŁUKASZEWSKI Jakub
KRUCZKOWSKI Michał
WASIELEWSKI Michał
T025TEAM1 100:00:0001:01:0303:51:11.2003:51:11.20+00:46:4010:305,7
19GOŁĄB Szymon H030ORZESZEHard - M9M 1800:00:0001:09:1503:54:59.0003:54:59.00+00:50:2810:405,6
20SULEWSKI Krzysztof A057Salka FitBARCZEWOHard Hist - M6M 1900:00:0001:00:0403:56:58.1003:56:58.10+00:52:2710:465,6
21ZAJCZYK Janusz A012Salka Fit 4TeamBARCZEWOHard Hist - M7M 2000:00:0001:03:5603:58:43.8003:58:43.80+00:54:1210:515,5
22WLAŹLAK Damian A041Droga Do UltraKSAWERÓWHard Hist - M8M 2100:00:0001:06:0503:58:48.1503:58:48.15+00:54:1710:515,5
23ZALIŃSKI Leszek H146WROCŁAWHard - M10M 2200:00:0001:09:4403:59:56.2003:59:56.20+00:55:2510:545,5
24WOJCIECHOWSKI Dariusz H073Kwatery u WojciechowskichSWORNEGACIEHard - M11M 2300:00:0001:06:0003:59:59.3503:59:59.35+00:55:2810:545,5
25KRAJEWSKI Michal H186ELBLAGHard - M12M 2400:00:0001:06:3504:00:16.7004:00:16.70+00:55:4510:555,5
26ŚCIESZKO Tomasz H164GDAŃSKHard - M13M 2500:00:0001:05:1904:00:35.7004:00:35.70+00:56:0410:565,5
27MORAWSKI Grzegorz A065WARSZAWAHard Hist - M9M 2600:00:0001:09:3404:04:23.6504:04:23.65+00:59:5211:065,4
28GŁOWACKI Adrian A052ŚWINOUJŚCIEHard Hist - M10M 2700:00:0001:09:4604:05:43.0004:05:43.00+01:01:1211:105,4
29ADAMUS Mateusz A026STARACHOWICEHard Hist - M11M 2800:00:0001:15:0804:06:02.5504:06:02.55+01:01:3111:115,4
30WAŃKOWSKI Adam A055JW 2980 BraniewoBRANIEWOHard Hist - M12M 2900:00:0001:20:5704:06:02.9504:06:02.95+01:01:3211:115,4
31NIEDZIELSKI Mirosław X7KRAKÓWHard X5M 3000:43:5601:05:3304:10:22.7504:54:19.05+01:05:5111:225,3
32PIONK Rafał A042MISZEWOHard Hist - M13M 3100:00:0001:09:1004:10:50.0004:10:50.00+01:06:1911:245,3
33OSTAPIŃSKI Wojtek A010OSTreSROkiPIASECZNOHard Hist - M14M 3200:00:0001:11:4404:12:23.6504:12:23.65+01:07:5211:285,2
34SROCZYŃSKI Marcin A009PIASECZNOHard Hist - M15M 3300:00:0001:11:4304:12:23.8504:12:23.85+01:07:5211:285,2
35ŻAKEJKO Sławomir A064Hard Hist - M16M 3400:00:0001:07:5804:12:33.7504:12:33.75+01:08:0211:285,2
36PIOTROWSKI Roman H092SPARTA RUNNERSPOZNAŃHard - M14M 3500:00:0001:09:0404:13:17.6504:13:17.65+01:08:4611:305,2
37BABIARZ Piotr A013BARCZEWOHard Hist - M17M 3600:00:0001:12:3604:13:57.7504:13:57.75+01:09:2611:325,2
38ZBIKOWSKI Armin A025salka fitBARCZEWOHard Hist - M18M 3700:00:0001:12:3704:14:03.6504:14:03.65+01:09:3211:325,2
39WICZLING Daniel H046GDAŃSKHard - M15M 3800:00:0001:03:3204:14:42.9504:14:42.95+01:10:1211:345,2
40DROZD Mateusz H202Hard - M16M 3900:00:0004:15:31.0004:15:31.00+01:11:0011:365,2
41NIEMCZUK Daniel X21JW 2399ŚWIĘTOSZÓWHard X6M 4000:42:5701:12:0504:16:30.4504:59:27.75+01:11:5911:395,1
42ŁUSZCZAK Piotr X3GRRPLEWISKAHard X7M 4100:43:2301:13:5604:16:50.4005:00:13.60+01:12:1911:405,1
43ŁUSZCZAK Mirek X1GRRSOPOTHard X8M 4200:43:2201:13:5104:16:50.7005:00:13.00+01:12:1911:405,1
44KURA Krzysztof H06916 bpdNOWY WIŚNICZHard - M17M 4300:00:0001:15:4504:17:01.8504:17:01.85+01:12:3011:405,1
45CIERPIŃSKI Grzegorz X17WARSZAWAHard X9M 4400:43:5001:05:4004:17:30.4505:01:20.85+01:12:5911:425,1
46ADACH Krzysztof H089SFORA BMKGDYNIAHard - M18M 4500:00:0001:09:4204:17:58.2504:17:58.25+01:13:2711:435,1
47KWIATKOWSKI Tomasz H201Biegun OCR TeamHard - M19M 4600:00:0001:13:0204:17:59.4504:17:59.45+01:13:2811:435,1
48GOŁĘBIEWSKI Dominik A063Hard Hist - M19M 4700:00:0001:09:1904:19:24.6004:19:24.60+01:14:5311:475,1
49SYLDATK Adam H052Pronesta TEAMGARCZHard - M20M 4800:00:0001:09:1304:19:50.5504:19:50.55+01:15:1911:485,1
50KOLARCZYK Piotr H136TYCHYHard - M21M 4900:00:0001:11:2304:21:01.0004:21:01.00+01:16:3011:515,1
51GIENIUSZ Bartosz H126Hard - M22M 5000:00:0001:11:3604:22:02.1004:22:02.10+01:17:3111:545,0
52STEFANOWSKI Daniel A035SOBOLEWHard Hist - M20M 5100:00:0001:08:5004:23:52.8504:23:52.85+01:19:2111:595,0
53SENATOR Piotr H182Jedność ŻabieniecZALESIE GÓRNEHard - M23M 5200:00:0001:08:4404:23:52.9504:23:52.95+01:19:2211:595,0
54MURYN Dawid H191Ragnarok SzczecinSZCZECINHard - M24M 5300:00:0001:35:0404:24:12.1004:24:12.10+01:19:4112:005,0
55BURZA Radosław H15442bpl/4kplIŁAWAHard - M25M 5400:00:0001:17:4804:24:53.6004:24:53.60+01:20:2212:025,0
56KARBOWSKI Sławomir H198NextreamOBORYHard - M26M 5500:00:0001:14:1404:25:53.9504:25:53.95+01:21:2312:055,0
57PRACHNIO Maciej H122SFORA BMKDŁUGA SZLACHECKAHard - M27M 5600:00:0001:15:3304:26:45.1504:26:45.15+01:22:1412:074,9
58CZAJCZYŃSKI Daniel H173SFORA BMKHard - M28M 5700:00:0001:12:0304:26:52.8504:26:52.85+01:22:2112:074,9
59LUTY Michal H176WOLA MYSŁOWSKAHard - M29M 5800:00:0001:16:5504:27:04.6004:27:04.60+01:22:3312:084,9
60WARZOCHA Jan H135ŻARYHard - M30M 5900:00:0001:20:4404:28:26.9504:28:26.95+01:23:5612:124,9
61ŚLIZEWSKI Kamil H127OKOLEHard - M31M 6000:00:0001:10:2804:28:35.6504:28:35.65+01:24:0412:124,9
61KUREK Daniel H128GDAŃSKHard - M31M 6000:00:0001:10:2804:28:35.6504:28:35.65+01:24:0412:124,9
63SIROCKI Dawid X24Biegun OCR TeamHard X10M 6200:42:3701:11:4604:28:43.9005:11:21.50+01:24:1312:124,9
64GMITER Rafał
CHRUŚCIŃSKI Kacper
PACIOREK Cezary
PONICHTERA Karol
T01812 Brygada ZmechanizowanaSZCZECINTEAM2 200:00:0001:13:3104:28:57.0504:28:57.05+01:24:2612:134,9
65KUROWSKI Dawid
SKOLIMOWSKI Dariusz
KASPROWICZ Artur
SITEK Adam
T019WSM CROSSFIT TEAM RÓŻYNYJUSZKOWOTEAM3 300:00:0001:15:3004:29:00.5504:29:00.55+01:24:2912:134,9
66MAJEWSKI Maciej H015Bravehearts LegionowoLEGIONOWOHard - M33M 6300:00:0001:14:4504:29:56.0504:29:56.05+01:25:2512:164,9
Przekroczony limit czasu: 04:30:00
67TROJANOWSKI Michał A056CHEŁMNOHard Hist - M21M 6400:00:0001:09:2604:30:22.5504:30:22.55+01:25:5112:174,9
68PIETKIEWICZ Jacek X9GDYNIAHard X11M 6500:42:3901:11:4404:31:56.7505:14:36.10+01:27:2512:214,9
69CYCHLIK Przemysław
MIECZKOWSKI Partyk
CZARNIAWSKI Dawid
CIOŁKOWSKI Kamil
T030TEAM4 400:00:0001:16:1304:33:20.2004:33:20.20+01:28:4912:254,8
70TRZCIŃSKA Agata X10WARSZAWAHard X12K 100:43:5001:21:2004:39:30.4005:23:20.40+01:34:5912:424,7
71ŻUŁAWSKI Piotr X23GDYNIAHard X13M 6600:42:1701:19:1604:49:26.7505:31:44.20+01:44:5513:094,6
72GŁOWACKI Andrzej X2Młody vs StaryLEGIONOWOHard X14M 6700:42:2001:17:0404:50:36.9005:32:57.40+01:46:0613:124,5
73ORŁOWSKI Piotr H088GDYNIAHard - M34M 6800:00:0001:33:2206:18:45.9006:18:45.90+03:14:1517:123,5
DNCMALACH Dariusz A033SFORA BMKTARNOWO PODGÓRNEHard Hist - M00:00:0001:13:4804:31:39.1004:31:39.100:004,9
DNCPAPIEWSKA Natalia H064GLIWICEHard - K00:00:0001:13:3104:32:36.8504:32:36.850:004,8
DNCRAK Michal A011chore pojebySZCZECINHard Hist - M00:00:0001:13:4304:32:39.0504:32:39.050:004,8
DNCGAJEWSKI Jacek H019Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIHard - M00:00:0001:15:5704:32:46.9504:32:46.950:004,8
DNCKOCHANIAK Andrzej H090SOWLANYHard - M00:00:0001:22:2504:32:47.7504:32:47.750:004,8
DNCSZOTEK Maciej H120OLKUSZHard - M00:00:0001:17:4304:33:18.1004:33:18.100:004,8
DNCOŻÓG Piotr
POMIRSKI Patryk
PLEWKO Łukasz
SKRZYPCZAK Krzysztof
T001Młodzi TytaniPOLKOWICETEAM00:00:0001:16:5104:34:28.9504:34:28.950:004,8
DNCMORAWSKI Piotr H067Nowohucki Kombinat SportowyKRAKÓWHard - M00:00:0001:16:0004:35:07.9004:35:07.900:004,8
DNCRABENDA Rafał H010FrygaciRUSIECHard - M00:00:0001:14:1404:35:39.7004:35:39.700:004,8
DNCJESKA Tomasz H057Dirty SparrowsŁUKOWOHard - M00:00:0001:14:4504:35:48.7504:35:48.750:004,8
DNCROPELLA Marek
KAMIŃSKI Wojtek
LASKOWSKI Mariusz
MOROCH Jarek
T012Ratownicy RudnaLUBINTEAM00:00:0001:20:1704:36:13.5504:36:13.550:004,8
DNCGEMBACZ Wojciech H165SŁOPNICEHard - M00:00:0001:15:0704:36:14.4504:36:14.450:004,8
DNCMITRĘGA Karol H166KIELCEHard - M00:00:0001:15:0904:36:15.9504:36:15.950:004,8
DNCBURZA Lesław H181GŁUCHOŁAZYHard - M00:00:0001:17:2504:36:24.9004:36:24.900:004,8
DNCRONOWSKI Paweł H108JANOSIKICHEŁMNOHard - M00:00:0001:16:0304:36:53.3504:36:53.350:004,8
DNCSZYDŁOWSKI Marcin H111BOJANOHard - M00:00:0001:15:5904:38:08.3004:38:08.300:004,7
DNCDOMBROWICZ Wojciech
SZYCHULSKI Krzysztof
PŁOTKOWSKI Jarosław
RACHFALSKI Marcin
T024FCC TEAM TORUŃKROBIATEAM00:00:0001:16:2904:38:19.0504:38:19.050:004,7
DNCJAKOŃCZU Piotr H042BARCZEWOHard - M00:00:0001:09:4104:38:44.8504:38:44.850:004,7
DNCNOWETA Marcin
CYBULSKI Paweł
GIERCZAK Łukasz
SKUPIN Mariusz
T006Zg.LubinPOLKOWICETEAM00:00:0001:20:0704:41:40.4004:41:40.400:004,7
DNCWÓJCIK Rafał H157RADZYMINHard - M00:00:0001:20:5504:41:55.0504:41:55.050:004,7
DNCESSI-EZINH Oleksandr H068PIASECZNOHard - M00:00:0001:14:5504:43:57.4504:43:57.450:004,6
DNCTOMCZAK Artur H112Dirty SparrowBOGDANOWOHard - M00:00:0001:15:0404:46:54.7504:46:54.750:004,6
DNCSTASZAK Wojciech H195KMP KoszalinDARŁOWOHard - M00:00:0001:20:4304:47:18.6004:47:18.600:004,6
DNCKLONOWICZ Patrycja H051Hunters OCR TeamNOWE ŻUKOWICEHard - K00:00:0001:23:5704:47:52.9504:47:52.950:004,6
DNCKLONOWICZ Stanisław H082Hunters OCR TeamNOWE ŻUKOWICEHard - M00:00:0001:14:4704:47:58.2004:47:58.200:004,6
DNCWINIARSKI Mateusz H183ŚWIDWINHard - M00:00:0001:20:4504:48:22.7004:48:22.700:004,6
DNCDĄBROWSKI Bartosz H101JanosikiGRUPAHard - M00:00:0001:16:0304:49:04.8504:49:04.850:004,6
DNCSKOCZKOWSKI Jarosław H100JanosikiGRUDZIĄDZHard - M00:00:0001:16:1204:49:05.1504:49:05.150:004,6
DNCŚWIĄTEK Michał
JANCZEWSKI Krzystof
PŁUSA Marcin
MACIĄG Marek
T023Sfora BMKTRZEMESZNOTEAM00:00:0001:15:0204:49:08.5004:49:08.500:004,6
DNCPODSIADLIK Piotr H180LUBLINHard - M00:00:0001:19:4604:49:20.6504:49:20.650:004,6
DNCRYMARCZYK Paulina H040LUBLINHard - K00:00:0001:19:4604:49:48.9504:49:48.950:004,6
DNCKACZMARCZYK Paweł A029NULLHard Hist - M00:00:0001:15:3904:52:08.0504:52:08.050:004,5
DNCMACHTEL Adrian H174TORUŃHard - M00:00:0001:16:0504:53:28.1004:53:28.100:004,5
DNCJODEŁKA Mariusz H155KravwawaWARSZAWAHard - M00:00:0001:21:2104:57:05.4004:57:05.400:004,4
DNCMALICKI Marcin A032RUMIAHard Hist - M00:00:0001:16:5104:57:52.3004:57:52.300:004,4
DNCCZELUŚNIAK Filip H158POZNAŃHard - M00:00:0001:23:4604:58:12.5004:58:12.500:004,4
DNCNOWAK Norbert
POPIEL Radosław
PACZKOWSKI Łukasz
POPIEL Radosław
T005JRGHSOBINTEAM00:00:0001:17:2504:58:59.9004:58:59.900:004,4
DNCOPOKA Piotr A049KATOWICEHard Hist - M00:00:0001:21:1404:59:31.7504:59:31.750:004,4
DNCPOLAŃSKI Jerzy H059FantomKIEŁPINO KARTUSKIEHard - M00:00:0001:21:2104:59:35.8504:59:35.850:004,4
DNCGROMKIEWICZ Robert T002Ratownicy ZG RudnaPOLKOWICETEAM00:00:0001:19:2904:59:43.3504:59:43.350:004,4
DNCJAKSZEWICZ Sławomir H097ELBLĄGHard - M00:00:0001:22:0705:00:03.1505:00:03.150:004,4
DNCNOWACZYK Tomasz
SZEWCZYK Paweł
BUCZKOWSKI Mateusz
KARSKI Kamil
T008No Excuses TeamGNIEZNOTEAM00:00:0001:19:2305:00:37.8505:00:37.850:004,4
DNCNEHRING Tomasz H025CHEŁMNOHard - M00:00:0001:28:1205:00:53.7505:00:53.750:004,4
DNCKRYNIECKI Tomasz H161AN-DOGDANSKHard - M00:00:0001:22:2605:01:03.9005:01:03.900:004,4
DNCDINTER Marcin H141POLICEHard - M00:00:0001:25:5205:01:49.9005:01:49.900:004,4
DNCSOBOCIŃSKA Olga A004pozarnicy.plGDYNIAHard Hist - K00:00:0001:22:5005:02:22.8005:02:22.800:004,4
DNCBIAŁY Michał A022NNSKOSAKOWOHard Hist - M00:00:0001:19:5205:02:25.3505:02:25.350:004,4
DNCSTRONGOWSKI Sebastian A044ZAGÓRZEHard Hist - M00:00:0001:15:3005:02:25.5005:02:25.500:004,4
DNCPIĘTKA Jarosław
WIŚNIEWSKI Jacek
CZAJKA Andrzej
POMORSKI Jakub
T022StaminaBOXWARSZAWATEAM00:00:0001:21:3205:03:02.0005:03:02.000:004,4
DNCKARCZEWSKI Marcin H172BEŁCHATÓWHard - M00:00:0001:22:3005:05:04.0505:05:04.050:004,3
DNCWIĘCEK Weronika H049OSTRÓW WLKPHard - K00:00:0001:28:1605:05:45.7505:05:45.750:004,3
DNCKAŹMIERKIEWICZ Sławomir H103ŚWIECIEHard - M00:00:0001:20:3605:06:19.1005:06:19.100:004,3
DNCSITKOWSKI Tomasz H047Carbon Silesia SportMYSŁOWICEHard - M00:00:0001:18:1005:06:39.2005:06:39.200:004,3
DNCSZTUBE Lukasz H156Sfora BMKDREZDENKOHard - M00:00:0001:22:1905:06:51.5505:06:51.550:004,3
DNCKACPRZYCKA Paulina H1044 W-MBOTPURDAHard - K00:00:0001:20:1105:07:43.3005:07:43.300:004,3
DNCSTAWIARZ Paweł H045CHORZÓWHard - M00:00:0001:29:2505:07:50.8505:07:50.850:004,3
DNCPYLAK Krzysztof H072OCR LUBLINŁOPIENNIK GÓRNYHard - M00:00:0001:21:5405:08:44.2005:08:44.200:004,3
DNCFURMAN Paweł H014BYDGOSZCZHard - M00:00:0001:14:5505:10:34.6005:10:34.600:004,3
DNCKARKOTKA Daniel H138BARCZEWOHard - M00:00:0001:19:4205:11:18.7005:11:18.700:004,2
DNCCZYKIER Paweł H199GDYNIAHard - M00:00:0001:23:5005:11:56.9005:11:56.900:004,2
DNCARANOWSKI Artur H184SFORA BMKŁÓDŻHard - M00:00:0001:21:1305:12:37.4505:12:37.450:004,2
DNCFORTUNIAK Patryk A001Chore pojebySZCZECINHard Hist - M00:00:0001:23:1105:13:06.7505:13:06.750:004,2
DNCKITOWSKI Szymon A018WARSZAWAHard Hist - M00:00:0001:23:2705:13:31.1005:13:31.100:004,2
DNCPIWOWARCZYK Marcin H150DWOTLEGIONOWOHard - M00:00:0001:28:1705:13:58.8005:13:58.800:004,2
DNCBARGIELSKI Michał H096WARSZAWAHard - M00:00:0001:20:5505:14:44.3505:14:44.350:004,2
DNCJUREWICZ Arkadiusz H1894W-MBOTKAJKOWOHard - M00:00:0001:20:1105:14:44.6505:14:44.650:004,2
DNCCHRZANOWSKI Błażej H034Hard - M00:00:0001:25:1505:15:01.6005:15:01.600:004,2
DNCFOJCIK Sebastian H063RYBNIKHard - M00:00:0001:29:3405:18:33.0505:18:33.050:004,1
DNCMALISZEWSKI Jakub A002WARSZAWAHard Hist - M00:00:0001:20:4805:19:37.5505:19:37.550:004,1
DNCROSÓŁ Arkadiusz
GRZĄDZIELA Wojciech
DŁUŻNIEWSKI Dawid
IWANIAK Dawid
T014STARY ŻAGAŃTEAM00:00:0001:15:4305:19:55.2505:19:55.250:004,1
DNCPIERWOŁA Tomasz H105Grupa Rozpoznawcza RyśPOZNAŃHard - M00:00:0001:22:2805:20:26.4505:20:26.450:004,1
DNCCHRZANOWSKI Łukasz H106Grupa Rozpoznawcza RyśPOBIEDZISKAHard - M00:00:0001:22:2805:20:27.2505:20:27.250:004,1
DNCKORSAK Mateusz Korsak H140Sfora BMKWARSAWHard - M00:00:0001:18:5005:20:59.0505:20:59.050:004,1
DNCPRZYTULSKA Aleksandra A016FizjolabGDAŃSKHard Hist - K00:00:0001:30:3305:21:54.0505:21:54.050:004,1
DNCWYSOCKI Dariusz A017GDAŃSKHard Hist - M00:00:0001:30:3305:22:09.1505:22:09.150:004,1
DNCURBALA Marek
STRZĄDAŁA Arkadiusz
SERGIEJOWICZ Piotr
GIEZEK Konrad
T00449 Baza LotniczaGDAŃSKTEAM00:00:0001:25:0905:22:26.5505:22:26.550:004,1
DNCLICHTOR Jacek A045CZARNOŻYŁYHard Hist - M00:00:0001:31:0405:25:30.3005:25:30.300:004,1
DNCJANISZEWSKI Andrzej H028WARSZAWAHard - M00:00:0001:29:2405:26:00.1005:26:00.100:004,0
DNCMADZIARA Aneta A038WIELUŃHard Hist - K00:00:0001:31:0505:26:12.9005:26:12.900:004,0
DNCWĘGRODZKI Paweł
JAKUBIAK Bartłomiej
DZICZEK Tomasz
TOŁKACZ Paweł
T015Defender 2BARCZEWOTEAM00:00:0001:27:0205:26:33.1005:26:33.100:004,0
DNCJUREKO Robert H102BRANIEWOHard - M00:00:0001:25:0705:27:39.4505:27:39.450:004,0
DNCKOLCZYŃSKI Paweł A053BYDGOSZCZHard Hist - M00:00:0001:28:1905:29:25.8505:29:25.850:004,0
DNCBAŁAZY Marcin A015Mazurska watahaSZCZYTNOHard Hist - M00:00:0001:27:4805:29:26.1505:29:26.150:004,0
DNCŁADA Jarosław
CZOCHRA Jakub
AFTEWICZ Adrian
MAZUREK Piotr
T003DEFENDER BARCZEWOBARCZEWOTEAM00:00:0001:27:5605:29:27.9505:29:27.950:004,0
DNCWYDRZYŃSKI Marek H081KATOWICEHard - M00:00:0001:32:3805:30:00.0005:30:00.000:004,0
DNCSTĘPNIAK Adrian H065WARSZAWAHard - M00:00:0001:34:1305:30:11.7005:30:11.700:004,0
DNCZIĘBA Krzysztof H024MasadaWARSZAWAHard - M00:00:0001:34:1305:30:14.5005:30:14.500:004,0
DNCPRZYBYŁA Karol H022MASADAWARSZAWAHard - M00:00:0001:26:0505:31:02.0005:31:02.000:004,0
DNCWRÓBEL Marcin X15POŁCHOWOHard X00:43:0201:22:3305:31:36.9506:14:39.750:004,0
DNCKURAŚ Beata A054xRunnersGDAŃSKHard Hist - K00:00:0001:41:3505:32:09.8505:32:09.850:004,0
DNCMASIO Grzegorz
ROGOZIŃSKI Grzegorz
WOŁCZYK Cezary
SITARZ Bartosz
T016PRZEMYŚLTEAM00:00:0001:32:1405:32:24.6505:32:24.650:004,0
DNCCIESIELCZYK Joanna H048TRZEMESZNOHard - K00:00:0001:30:5305:33:25.8505:33:25.850:004,0
DNCKISIEL Artur H032PIASECZNOHard - M00:00:0001:26:0605:33:31.8505:33:31.850:004,0
DNCJANKIEWICZ Marek H005Bravehearts LegionowoWIELISZEWHard - M00:00:0001:26:0605:33:38.5005:33:38.500:004,0
DNCKUCHTA Pawel H151MACIEJOWICEHard - M00:00:0001:26:0405:33:51.3505:33:51.350:004,0
DNCBÖHM Mario H066ACHIMHard - M00:00:0001:25:5005:34:09.3005:34:09.300:004,0
DNCRYBICKI Tomasz H162SFORA BMKLEGIONOWOHard - M00:00:0001:26:0805:35:40.2005:35:40.200:003,9
DNCSPURTACZ Łukasz H178STRYKOWOHard - M00:00:0001:21:1805:35:43.2505:35:43.250:003,9
DNCKOBUS Łukasz H1371 Baza Lotnictwa TransportowegoGÓRA KALWARIAHard - M00:00:0001:22:4405:39:59.4005:39:59.400:003,9
DNCKOTŁOWSKI Marcin
KAPICA Damian
TATAREWICZ Akradiusz
GRABIŃSKI Michał
T007BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIATEAM00:00:0001:31:5505:40:06.3005:40:06.300:003,9
DNCDZIUDZIEL Maciej H085WRONKIHard - M00:00:0001:21:2305:40:57.5005:40:57.500:003,9
DNCŻOGAŁA Michał A050TYCHYHard Hist - M00:00:0001:25:3105:42:01.4505:42:01.450:003,9
DNCKAŁUŻNY Justyna A008BĘDZINHard Hist - K00:00:0001:41:3505:43:41.1005:43:41.100:003,8
DNCGRABOWSKI Zbigniew H148ŁOMIANKIHard - M00:00:0001:27:2505:43:53.6505:43:53.650:003,8
DNCŻUCHOWSKI Paweł H029TORUŃHard - M00:00:0001:26:0805:44:01.2505:44:01.250:003,8
DNCKELLER Tomasz A039Wieluń BiegaOSTRÓWEKHard Hist - M00:00:0001:31:2305:44:33.2505:44:33.250:003,8
DNCBUDZISZ Rafał H209Hard - M00:00:0001:32:4705:45:23.7505:45:23.750:003,8
DNCSYGNATOWICZ Kamil
SYGNATOWICZ Grzegorz
TREMPAŁA Paweł
BRONOWICKI Paweł
T021RUDNATEAM00:00:0005:45:43.0005:45:43.000:003,8
DNCMICHALSKI Grzegorz H099SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEHard - M00:00:0001:32:3905:46:05.3505:46:05.350:003,8
DNCKUCHARSKI Krystian H110SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEHard - M00:00:0001:32:3905:46:37.6505:46:37.650:003,8
DNCPILARSKI Zbigniew H134SYCÓWHard - M00:00:0001:25:3505:46:40.6005:46:40.600:003,8
DNCKOSTRZON Maciej H077PIONKIHard - M00:00:0001:28:1805:46:57.6005:46:57.600:003,8
DNCDĄBROWSKI Piotr H060PIONKIHard - M00:00:0001:29:3005:47:02.4005:47:02.400:003,8
DNCIDZIK Angelika H075SPARTA RUNNERSPOZNAŃHard - K00:00:0001:38:4405:48:22.9505:48:22.950:003,8
DNCWIŚNIEWSKA Barbara H179Sparta RunnersKAZIMIERZ BISKUPIHard - K00:00:0001:38:4605:48:23.4005:48:23.400:003,8
DNCPLEWKA Sylwia H055WARSZAWAHard - K00:00:0001:35:0005:48:54.4005:48:54.400:003,8
DNCPAKUŁ Konrad H050SFORA - BMKWROCŁAWHard - M00:00:0001:34:5905:48:55.5005:48:55.500:003,8
DNCKULAJ Adrian H145BYTOMHard - M00:00:0001:28:2405:49:42.1505:49:42.150:003,8
DNCKLIMKIEWICZ Tomasz H171GDYNIAHard - M00:00:0001:29:4905:49:56.8005:49:56.800:003,8
DNCBOROWIAK Krzysztof
WIERZCHOWIAK Jarek
SZCZEKUTOWICZ Adrian
CHOŁACIŃSKI Wojtek
T013WARSZAWATEAM00:00:0001:37:4005:50:06.3505:50:06.350:003,8
DNCFRĄC Mariusz H079BrakRASZÓWKAHard - M00:00:0001:35:2005:50:37.9005:50:37.900:003,8
DNCSADZAWICKI Adam H121LASKIHard - M00:00:0001:22:3905:52:06.5005:52:06.500:003,7
DNCPADUCH Jakub X20SFORA BMKKIJEWO KRÓLEWSKIEHard X00:43:4101:35:5205:52:21.5506:36:03.450:003,7
DNCKOZACZUK Darek H193BIAŁYSTOKHard - M00:00:0001:23:4005:57:08.6005:57:08.600:003,7
DNCSZCZUKA Pawel H044Logwin team sportGDAŃSKHard - M00:00:0001:35:5705:57:32.4005:57:32.400:003,7
DNCMUSZALSKI Maciej H114PASŁĘKHard - M00:00:0001:19:2205:58:17.2505:58:17.250:003,7
DNCKUROWSKI Robert
HRNYTKO Michał
DOBIES Patrycjusz
PĘDZISZ Sebastian
T011Ratownicy ZG RudnaPOLKOWICETEAM00:00:0001:37:3005:59:25.6005:59:25.600:003,7
DNCCHOMICZ Daniel H020ORZESZEHard - M00:00:0001:35:5506:01:07.9006:01:07.900:003,7
DNCBARANOWSKA Dorota H074LEGOWOHard - K00:00:0001:36:0406:02:11.3506:02:11.350:003,6
DNCDZIERGAS Teresa H116ULTRA KSPTWARDORZECZKAHard - K00:00:0001:41:4606:06:54.5506:06:54.550:003,6
DNCCHODOROWSKI Arkadiusz H117ULTRA KSPALEKSANDRÓWHard - M00:00:0001:41:4806:06:59.0506:06:59.050:003,6
DNCMIKOŁAJCZYK Mariusz H118Ultra KSPWYSZKÓWHard - M00:00:0001:41:4706:07:01.1506:07:01.150:003,6
DNCBOBROWICZ Jakub A043WEŁTYŃHard Hist - M00:00:0001:30:5606:08:25.7506:08:25.750:003,6
DNCWIERDAK Maciej
DĄBEK Bartosz
T010RATOWNICY ZG RUDNAPOLKOWICETEAM00:00:0001:38:3006:08:29.5006:08:29.500:003,6
DNCŁASKAWSKI Michał A014BeFit24TeamKRAKÓWHard Hist - M00:00:0001:38:1706:10:10.3006:10:10.300:003,6
DNCKARPOWSKI Marcin
KARPOWSKA Marzena
KLIMAS Janusz
DUBIELECKI Adam
T020Defender 3OLSZTYNTEAM00:00:0001:34:5806:11:30.5006:11:30.500:003,6
DNCBRYL Piotr H19243BLPBORKOWOHard - M00:00:0001:40:4306:12:31.4006:12:31.400:003,5
DNCPOBUDKIEWICZ Maciej
LECH Mateusz
PIĘTKA Marcin
RAK Cezary
T009Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKTEAM00:00:0001:35:3406:15:17.2006:15:17.200:003,5
DNCSTEMPNIAK Paweł H091Sfora BMKMOKRONOS GÓRNYHard - M00:00:0001:40:1906:18:01.7006:18:01.700:003,5
DNCVANLITSENBURGH Baptiste H133POZNANHard - M00:00:0001:30:4406:18:22.6006:18:22.600:003,5
DNCKONIKOWSKI Mateusz H119WARSZAWAHard - M00:00:0001:30:4406:18:23.7506:18:23.750:003,5
DNCSTRĄGOWSKA Katarzyna X19GOWINOHard X00:43:5101:42:3206:22:11.1507:06:02.250:003,5
DNCLEŚNIEWSKA Lilianna A030WARSZAWAHard Hist - K00:00:0001:42:0106:24:24.5506:24:24.550:003,4
DNCKAŁKOWSKA Karolina A028Dirty SparrowsPOZNAŃHard Hist - K00:00:0001:42:0706:24:50.7006:24:50.700:003,4
DNCTWAROWSKI Zbigniew H021ŚLESZYNHard - M00:00:0001:30:3106:25:53.7006:25:53.700:003,4
DNCFORGIEL Karolina A034Hardcorowe WychylylybymyKARCZEWHard Hist - K00:00:0001:42:0806:26:05.4006:26:05.400:003,4
DNCCHWALISZ Paweł H152WROCŁAWHard - M00:00:0001:37:4606:26:34.6506:26:34.650:003,4
DNCFLATHAU Michael H056Military Training HamburgSCHORNDORF SCHORNBACHHard - M00:00:0001:41:0806:28:15.9506:28:15.950:003,4
DNCPODLASZEWSKI Jacek H177TORUŃHard - M00:00:0001:36:5906:30:57.5006:30:57.500:003,4
DNCWŁODARCZYK Teresa H018TORUŃHard - K00:00:0001:36:5806:30:57.9006:30:57.900:003,4
DNCMODZELEWSKA Karolina H003SPCTORUŃHard - K00:00:0001:36:5806:30:58.1006:30:58.100:003,4
DNCBĄK Andrzej H026SPCLUBICZHard - M00:00:0001:37:0106:30:58.5006:30:58.500:003,4
DNCWIŚNIEWSKI Włodzimierz H001SPCTORUŃHard - M00:00:0001:37:0106:30:58.5006:30:58.500:003,4
DNCDOMOSŁAWSKA Joanna H160WROCŁAWHard - K00:00:0001:37:4706:32:26.3506:32:26.350:003,4
DNCDOMOSŁAWSKI Paweł H159WROCŁAWHard - M00:00:0001:37:4706:32:30.9006:32:30.900:003,4
DNCPROKOP Piotrek H125TARNÓWHard - M00:00:0001:36:3406:34:49.1006:34:49.100:003,3
DNCDZIECINA Ewelina X4JANOWICEHard - K00:00:0001:36:3306:34:49.6506:34:49.650:003,3
DNCPABIAN Agnieszka H168HUNTERS OCR TEAMNIEDOMICEHard - K00:00:0001:45:4106:36:44.1006:36:44.100:003,3
DNCJAKUBASEK Mariusz H130KravwawaWARSZAWAHard - M00:00:0001:35:2006:37:50.7006:37:50.700:003,3
DNCORZECH Damian H167GDAŃSKHard - M00:00:0001:45:4606:39:22.5506:39:22.550:003,3
DNCKARPIŃSKI Bartłomiej H190Ragnarok SzczecinSZCZECINHard - M00:00:0001:35:0606:41:08.2506:41:08.250:003,3
DNCPIĘKOŚ Monika H078TARNÓWHard - K00:00:0001:46:3406:45:07.1506:45:07.150:003,3
DNCKŁOS Ewa H169HUNTERS OCR TEAMŻABNOHard - K00:00:0001:46:3306:46:52.5006:46:52.500:003,2
DNCWOLSKI Paweł H084CHEŁMNOHard - M00:00:0001:37:1406:50:39.4506:50:39.450:003,2
DNCMURAWSKI Mateusz H083CHEŁMNOHard - M00:00:0001:37:1706:50:48.9506:50:48.950:003,2
DNCBUCZKO Ewelina H208Big Yellow Foot Adventure TeamHard - K00:00:0001:57:2006:56:03.0006:56:03.000:003,2
DNCNIETUPSKI Krzysztof H061GDYNIAHard - M00:00:0001:57:1806:56:09.0006:56:09.000:003,2
DNCPRACZKOWSKI Michal H062ŁÓDŹHard - M00:00:0001:57:2106:56:10.9506:56:10.950:003,2
DNCKLOCEK Faustyna H143ZAKRZEWHard - K00:00:0001:37:1107:05:44.4007:05:44.400:003,1
DNCLINOWSKI Grzegorz H188Dziady OCRWARSZAWAHard - M00:00:0001:41:0707:07:32.9507:07:32.950:003,1
DNCPUCZYŃSKA Magdalena H187WARSZAWAHard - K00:00:0001:41:0907:07:35.4507:07:35.450:003,1
DNCWEBER Sven H054Military Training HamburgBAD LIEBENSTEINHard - M00:00:0001:41:1607:09:10.5007:09:10.500:003,1
DNCKOSEWSKA Monika H175Sfora BMKŁAJSKIHard - K00:00:0001:40:1207:10:07.7507:10:07.750:003,1
DNCCYGAN Mariusz H142KSAWERÓWHard - M00:00:0001:36:5907:10:10.7007:10:10.700:003,1
DNCZIĘBA Mateusz H144TARNOWSKIE GÓRYHard - M00:00:0001:45:0007:10:18.4007:10:18.400:003,1
DNCKRZYMINSKI Piotr H053Military Training HamburgHAMBURGHard - M00:00:0001:43:0107:12:03.7007:12:03.700:003,1
DNCPIEKARSKI Paweł H086Bravehearts LegiLEGIONOWOHard - M00:00:0001:37:0207:13:46.0507:13:46.050:003,0
DNCSOBOLEWSKA Agata H011WARSZAWAHard - K00:00:0001:45:5107:13:50.3507:13:50.350:003,0
DNCWAGA Paweł H031MasadaWARSZAWAHard - M00:00:0001:45:5107:13:51.1507:13:51.150:003,0
DNCSZCZYPLIŃSKA Anna H185Sfora BMKJABŁONNAHard - K00:00:0001:40:1307:14:39.2507:14:39.250:003,0
DNCGÓRSKA Ilona H197GDYNIAHard - K00:00:0001:35:5007:42:38.8007:42:38.800:002,9
DNCGUJDA Janusz H196PRZEWORSKHard - M00:00:0001:35:3207:43:36.6007:43:36.600:002,8
DNCKLIMCZUK Paweł H139WARSZAWAHard - M00:00:0001:49:1008:12:38.3508:12:38.350:002,7
DNCSZYMAŃSKI Mariusz H071WARSZAWAHard - M00:00:00  
DNCSZEWKA Jarosław A023NNSGDYNIAHard Hist - M00:00:00  
Znaleziono 258 wynik(ów)