BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2020 - OPERACJA REKRUT

Organizator:
OCR Events
Data:
2020-08-30
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
7 km
Zgłoszonych:
144
Wystartowało:
90
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
89
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | 14:00

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
7km
Czas
brutto
7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ŁYŚ Daniel 90Open M1M 100:00:0100:40:41.1000:40:42.90 5:4810,3
2JÓŹWICKI Karol 54Open M2M 200:00:0500:42:57.8500:43:03.35+00:02:166:089,8
3BUKOWSKI Krzysztof H0097 PBOTŚWIĄTKIOpen M3M 300:00:0100:43:31.6000:43:33.45+00:02:506:139,6
4ZAWADZKI Piotr 33Open M4M 400:00:0200:44:07.2000:44:09.85+00:03:266:189,5
5FIGURA Jakub 14Open M5M 500:00:0500:45:35.2500:45:40.65+00:04:546:309,2
6ROGOZIŃSKA Żaklina 64Open K1K 100:00:0200:46:04.8000:46:07.00+00:05:236:359,1
7KUCHARSKI Łukasz 22Open M6M 600:00:0600:46:05.1000:46:11.85+00:05:246:359,1
8DOMBROWSKI Dawid 13Open M7M 700:00:0500:47:25.7000:47:31.40+00:06:446:468,9
9BETIN Radosław H058KAMIEŃ KRAJEŃSKIOpen M8M 800:00:0400:48:32.5500:48:36.80+00:07:516:568,7
10KMIEĆ Tomasz H0367 PBOTOpen M9M 900:00:0200:48:38.1000:48:40.50+00:07:576:568,6
11GOC Jakub H0397 PBOTOpen M10M 1000:00:0300:49:03.6500:49:07.05+00:08:227:008,6
12ROMAŃCZUK Tomasz 55Open M11M 1100:00:0500:49:33.4000:49:39.05+00:08:527:048,5
13GROT Jarosław H0177 PBOTOpen M12M 1200:00:0200:49:38.3500:49:41.30+00:08:577:058,5
14MATEJCZYK Artur 56Open M13M 1300:00:0600:49:56.4000:50:02.75+00:09:157:088,4
15DUNAJ Kamil 5Open M14M 1400:00:0700:50:19.1000:50:26.40+00:09:387:118,3
16WIECZORKOWSKI Maksymilian H170Open M15M 1500:00:0100:50:25.2500:50:27.05+00:09:447:128,3
17DETTLAFF Sebastian H0087 PBOTKLAWYOpen M16M 1600:00:0100:50:36.0000:50:37.80+00:09:547:138,3
18KREFT Adam 15Open M17M 1700:00:0400:50:41.4500:50:46.20+00:10:007:148,3
19KARPOWICZ Grzegorz H0437 PBOTINOWROCŁAWOpen M18M 1800:00:0300:51:15.8000:51:19.45+00:10:347:198,2
20SZYMAŃSKA Jolanta 59Open K2K 200:00:0400:51:32.9500:51:36.95+00:10:517:218,2
21ZĄBEK Ireneusz A007BRO.4CEGDAŃSKOpen M19M 1900:00:0200:52:49.8000:52:52.00+00:12:087:327,9
22DRWAL Anna H038WOJCIECHÓWOpen K3K 300:00:0200:53:00.9000:53:03.75+00:12:197:347,9
23FRYDRYCH Artur 84Open M20M 2000:00:0400:53:25.9500:53:30.15+00:12:447:387,9
24KOCHANEK Agata 30Open K4K 400:00:0500:54:03.2000:54:09.10+00:13:227:437,8
25TEMPSKA Anna A003TEAM PIASTOWSKAOpen K5K 500:00:0400:54:25.3000:54:29.65+00:13:447:467,7
26WOŁODKO Beniamin 103Open M21M 2100:00:0400:54:25.3500:54:29.40+00:13:447:467,7
27CEGIEŁKA Dawid A006KS BachmatyWARSZAWAOpen M22M 2200:00:0300:55:09.2000:55:12.80+00:14:287:527,6
28BŁASZCZYK Tomasz 17Open M23M 2300:00:0900:59:03.6500:59:12.75+00:18:228:267,1
29GIEJŁO Monika 43Open K6K 600:00:0600:59:46.0500:59:52.25+00:19:048:327,0
30BARSKI Dominik 27Open M24M 2400:00:0600:59:49.3000:59:55.50+00:19:088:327,0
31NEGOWSKA Małgorzata 12Open K7K 700:00:0301:00:10.4501:00:13.70+00:19:298:357,0
32GĄSIOROWSKI Rafał 4Open M25M 2500:00:0801:01:12.7001:01:21.40+00:20:318:446,9
33DUBAS Bartosz 10Open M26M 2600:00:0801:02:44.7001:02:53.65+00:22:038:576,7
34STENKA Aleksander 20Open M27M 2700:00:0701:02:47.4001:02:54.80+00:22:068:586,7
35WRÓBLEWSKI Rafał 51Open M28M 2800:00:0501:02:55.4501:03:00.75+00:22:148:596,7
36KOWALSKI Piotr 9Open M29M 2900:00:0401:03:03.7501:03:08.55+00:22:229:006,7
37DAHM Beata H132Open K8K 800:00:0201:03:12.7001:03:15.35+00:22:319:016,6
38KURYŁEK Anna A036Open K9K 900:00:0901:03:28.9001:03:38.55+00:22:479:046,6
39WYŁUDA Marcin 49Open M30M 3000:00:0501:04:01.2001:04:06.55+00:23:209:086,6
40SŁOWIŃSKI Adam H0337 PBOTOpen M31M 3100:00:0401:05:09.1001:05:13.10+00:24:289:186,4
41HILLER Maciej 85KALISKAOpen M32M 3200:00:0501:05:17.9501:05:23.65+00:24:369:196,4
42WIETESKA Grzegorz 73Open M33M 3300:00:0801:06:20.3001:06:29.15+00:25:399:286,3
43JANOSZ Dawid 52Open M34M 3400:00:0401:07:14.5501:07:18.60+00:26:339:366,2
44PIWOWARCZYK Agata 53Open K10K 1000:00:0701:08:25.9501:08:33.25+00:27:449:466,1
45PASZKO Zbigniew H0127 PBOTGDYNIAOpen M35M 3500:00:0201:09:01.5501:09:03.95+00:28:209:516,1
46SIWAK Szymon H113OSTRÓW WIELKOPOLSKIOpen M36M 3600:00:0801:10:30.5001:10:38.60+00:29:4910:046,0
47TESKA Izabela H149Open K11K 1100:00:0701:10:30.6501:10:38.50+00:29:4910:046,0
48SALAMANDRA Tomasz 80Open M37M 3700:00:0201:11:10.7001:11:13.35+00:30:2910:105,9
49BREVI Leonardo 57Open M38M 3800:00:0401:12:08.4501:12:12.85+00:31:2710:185,8
50KOSIOREK Aleksadra 6Open K12K 1200:00:0601:12:18.3001:12:24.50+00:31:3710:195,8
51KOSCHEMBAHR ŁYSKOWSKI Konstanty A024Open M39M 3900:00:0701:12:32.1501:12:40.00+00:31:5110:215,8
52KOSCHEMBAHR ŁYSKOWSKA Danuta A005Open K13K 1300:00:0601:12:33.4501:12:40.20+00:31:5210:225,8
53SZUMIELEWICZ Kinga 35Open K14K 1400:00:0601:13:01.9501:13:07.95+00:32:2010:255,8
54PIEKARSKA Katarzyna 18Open K15K 1500:00:0601:13:11.8501:13:18.35+00:32:3010:275,7
55NOWICKI Paweł 60Open M40M 4000:00:1001:13:54.4501:14:05.00+00:33:1310:335,7
56GEREJ Szymon 19Open M41M 4100:00:1001:13:55.2001:14:05.80+00:33:1410:335,7
57GOLDER Łukasz H200Open M42M 4200:00:1001:14:05.9501:14:16.30+00:33:2410:355,7
58BOGDEVIC Anna H076BANINOOpen M43M 4300:00:0301:14:26.9001:14:30.60+00:33:4510:385,6
59DOWGIAŁŁO Robert 50Open M44M 4400:00:0401:14:34.0501:14:38.25+00:33:5210:395,6
60ANDRZEJEWSKI Mariusz 28Open M45M 4500:00:0501:14:43.1001:14:48.25+00:34:0210:405,6
61SZWARC Andrzej H0377 PBOTOpen M46M 4600:00:0201:15:10.6501:15:13.60+00:34:2910:445,6
62DOMARECKI Marek 7Open M47M 4700:00:0701:16:01.6001:16:08.60+00:35:2010:515,5
63KOWALEWSKA Luiza 29Open K16K 1600:00:0501:16:03.1501:16:08.30+00:35:2210:515,5
64WIERZCHOWIAK Karolina 37Open K17K 1700:00:0501:16:03.7501:16:08.75+00:35:2210:515,5
65WYSZOMIRSKI Konstanty 23Open M48M 4800:00:0501:16:11.5001:16:16.60+00:35:3010:535,5
66ZAWADZKA Monika 32Open K18K 1800:00:0701:17:29.9501:17:36.95+00:36:4811:045,4
67S Tom 44Open M49M 4900:00:0401:17:39.7501:17:43.80+00:36:5811:055,4
68DOMZAŁA Paweł 31Open M50M 5000:00:0501:18:29.5501:18:35.50+00:37:4811:125,4
69WEILAND Agnieszka 61Open K19K 1900:00:0501:18:34.3501:18:39.60+00:37:5311:135,3
70WEILAND Adrian 62Open M51M 5100:00:0401:18:34.4501:18:39.30+00:37:5311:135,3
71RODACKA WIŚNIEWSKA Marzena H1947 PBOTOpen M52M 5200:00:0201:20:09.0501:20:11.55+00:39:2711:275,2
72NARKUN Agnieszka H098GDYNIAOpen M53M 5300:00:0201:21:11.9001:21:14.85+00:40:3011:365,2
73GRABANIA Joanna H107GDYNIAOpen K20K 2000:00:0301:21:29.7501:21:33.10+00:40:4811:385,2
74SZYDŁOWSKI Marcin H093Open M54M 5400:00:0301:21:29.9001:21:33.80+00:40:4811:385,2
75SPYCHALSKI Tomasz H1097 PBOTOpen M55M 5500:00:0301:21:30.1001:21:33.10+00:40:4911:385,2
76FIGLON Patrycja H131Open K21K 2100:00:0301:22:02.1001:22:06.05+00:41:2111:435,1
77WORMS Seweryn H147Open M56M 5600:00:0301:22:02.1501:22:05.60+00:41:2111:435,1
78GAJO Natalia 3Open K22K 2200:00:0701:23:24.7001:23:31.70+00:42:4311:545,0
79GŁOWACKA Aleksandra 87Open K23K 2300:00:0701:24:10.6001:24:18.25+00:43:2912:015,0
80GŁOWACKI Andrzej 88Open M57M 5700:00:0801:24:10.8001:24:19.20+00:43:2912:015,0
81KLIMKIEWICZ Beata 34Open K24K 2400:00:0601:25:16.8001:25:23.60+00:44:3512:114,9
82KUJAT Joanna 26Open K25K 2500:00:0701:25:17.0001:25:24.30+00:44:3512:114,9
83BEMOWSKA Anna 36Open K26K 2600:00:0601:25:18.7001:25:25.40+00:44:3712:114,9
84- Jan 86RYTELOpen M58M 5800:00:0401:31:33.4001:31:38.20+00:50:5213:044,6
85DROGOSZ Tomasz H027RUMIAOpen M59M 5900:00:0401:43:47.3001:43:52.05+01:03:0614:494,0
86WYDRA Marek 40Open M60M 6000:00:0801:46:53.0501:47:01.60+01:06:1115:163,9
87ARANOWSKA Sylwia 69Open K27K 2700:00:1002:01:12.6002:01:22.60+01:20:3117:183,5
88SĘKOWSKI Piotr 24Open M61M 6100:00:01   
DNCTREMBOWSKI Szymon H080BrakRASZÓWKAOpen M00:00:0401:05:05.4501:05:10.250:006,5
DNCLEPA - ROMAN Magdalena 70Open K00:00:1002:01:13.0502:01:23.100:003,5
Znaleziono 90 wynik(ów)