BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA 2020 - SPRINT 11KM

Organizator:
OCR Events
Data:
2020-08-29
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
11 km
Zgłoszonych:
55
Wystartowało:
46
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
46
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Team Sprint | Sprint - K | Sprint - M | 13:00 | 14:00

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu7kmCzas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DZIÓBEK Lech S023Biegun OCR TeamGDAŃSKSprint - M1M 100:00:0001:19:02.6501:19:02.65 7:118,4
2ŻUKOWSKI Karol S011ZIELONA GÓRASprint - M2M 200:00:0001:21:36.7001:21:36.70+00:02:347:258,1
3STEFANIAK Marcin S033Sprint - M3M 300:00:0001:28:48.3501:28:48.35+00:09:458:047,4
4GOLKO Jakub S026SOPOTSprint - M4M 400:00:0001:30:07.7001:30:07.70+00:11:058:117,3
5SLAGA Sebastian S041Sprint - M5M 500:00:0001:31:56.5001:31:56.50+00:12:538:217,2
6KOSIŃSKI Michael S022Harpagan RunnersBYDGOSZCZSprint - M6M 600:00:0001:32:06.7501:32:06.75+00:13:048:227,2
7PIEŚLAK Bartosz S004LUBLINSprint - M7M 700:00:0001:32:47.1001:32:47.10+00:13:448:267,1
8WERYK Mateusz S019Biegun OCR TeamGDAŃSKSprint - M8M 800:00:0001:33:42.2501:33:42.25+00:14:398:317,0
9RUSINEK Szymon S024Janów Podlaski TeamJANÓW PODLASKISprint - M9M 900:00:0001:36:40.0501:36:40.05+00:17:378:476,8
10OKPIS Wojciech S0107PBOTGDYNIASprint - M10M 1000:00:0001:41:22.5501:41:22.55+00:22:199:126,5
11ARUSZTOWICZ Bartosz
DĄBROWSKI Przemysław
T113HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYTeam Sprint1 100:00:0001:41:56.0501:41:56.05+00:22:539:166,5
12KOWALSKA Natalia S037Sprint - K1K 100:00:0001:44:14.2001:44:14.20+00:25:119:286,3
13WERONIECKI Mirosław S025WARSZAWASprint - M11M 1100:00:0001:44:35.9001:44:35.90+00:25:339:306,3
14DOLATA Krzysztof S028Żołnierze Rezerwy WIARUSOBORNIKISprint - M12M 1200:00:0001:44:46.3001:44:46.30+00:25:439:316,3
15KRAUZE Łukasz S016GDYNIASprint - M13M 1300:00:0001:45:20.8501:45:20.85+00:26:189:346,3
16CZAJKOWSKA Agnieszka
REMISZEWSKI Maciej
T104Team Sprint2 200:00:0001:47:51.5501:47:51.55+00:28:489:486,1
17 S040  300:00:0002:00:55.5502:00:55.55+00:41:5210:595,5
18KOWALSKI Tomasz S029GLIWICESprint - M14M 1400:00:0002:01:14.9002:01:14.90+00:42:1211:015,4
19TOMASZEWSKA Kinga
TUSK Paweł
T116GDYNIATeam Sprint3 400:00:0002:01:21.2502:01:21.25+00:42:1811:015,4
20NIEMCZYK Miłosz S030MilverSULNOWOSprint - M15M 1500:00:0002:03:26.1002:03:26.10+00:44:2311:135,3
21TOMCZAK Joanna S015Dirty SparrowsBOGDANOWOSprint - K2K 200:00:0002:04:10.1002:04:10.10+00:45:0711:175,3
22MIKOŁAJCZYK Sławek
ZGÓRECKA Ania
T103Team Sprint4 500:00:0002:05:05.4002:05:05.40+00:46:0211:225,3
23 S039  600:00:0002:10:22.7502:10:22.75+00:51:2011:515,1
24LESNER Rafał S032GOŚCICINOSprint - M16M 1600:00:0002:10:22.9002:10:22.90+00:51:2011:515,1
25KĘDZIERSKI Jarosław S0317 PBOTGDYNIASprint - M17M 1700:00:0002:10:22.9502:10:22.95+00:51:2011:515,1
26 S038  700:00:0002:10:23.2502:10:23.25+00:51:2011:515,1
27GOŁĄB Anna S012Szczecińska Akademia Combat SGS/12bdowSZCZECINSprint - K3K 300:00:0002:18:48.9002:18:48.90+00:59:4612:374,8
28JABŁOŃSKI Miłosz
ZEMBRZUSKI Andrzej
T111Team Sprint5 800:00:0002:27:38.2502:27:38.25+01:08:3513:254,5
29HEIDAK Piotr S013BYDGOSZCZSprint - M18M 1800:00:0002:28:04.9502:28:04.95+01:09:0213:274,5
30KOLIBABSKI Radosław
ROGUSKA Izabela
T106HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYTeam Sprint6 900:00:0002:29:35.6502:29:35.65+01:10:3313:354,4
31PAKULSKI Piotr
WARDA Justyna
T109Hardcorowe WychylylybymyTeam Sprint7 1000:00:0002:32:30.6002:32:30.60+01:13:2713:514,3
32MAJSZCZYK Paulina
ŻYWEK Sylwia
T101Hardcorowe WychylylybymyTeam Sprint8 1100:00:0002:40:38.9002:40:38.90+01:21:3614:364,1
33AJZAK Elżbieta
PIĘTKA Paula
T110Team Sprint9 1200:00:0002:46:25.3502:46:25.35+01:27:2215:074,0
34WOJDA Anna T105Hardocorowe WychylylybymyTeam Sprint10 1300:00:0002:47:02.7502:47:02.75+01:28:0015:114,0
DNCLUDWICKI Jarosław S008ZIELONA GÓRASprint - M00:00:0002:30:12.4502:30:12.450:004,4
DNCFELCZAK Robert S020BEŁCHATÓWSprint - M00:00:0002:30:17.2502:30:17.250:004,4
DNCARENDT Agnieszka S006Żarta WatahaGDAŃSKSprint - K00:00:0002:30:27.1502:30:27.150:004,4
DNCGOLAB Monika S002ORZESZESprint - K00:00:0002:33:04.9502:33:04.950:004,3
DNCANDRZEJEWSKI Miłosz S017Body Art WarriorsSTĘSZEWSprint - M00:00:0002:37:07.5002:37:07.500:004,2
DNCSELIGA Anna S018Body Art WarriorsSTĘSZEWSprint - K00:00:0002:37:08.1002:37:08.100:004,2
DNCMILEWSKA Anna
CZARNECKA Adrianna
T108BigYellowFoot Adventure TeamTeam Sprint00:00:0003:00:15.9003:00:15.900:003,7
DNCADAMCZYK Dariusz S014Time4MobiŁÓDŹSprint - M00:00:0003:29:46.4503:29:46.450:003,1
DNCLINDER Beata S027JEŻEWOSprint - K00:00:0003:29:50.1003:29:50.100:003,1
DNCJANAS Szymon S001SFORA BMKBÓBRKASprint - M00:00:0003:58:25.8503:58:25.850:002,8
DNCSOLON Marlena S003SANOKSprint - K00:00:0003:58:26.4503:58:26.450:002,8
DNCWASILEWSKI Marcin
WOJEWSKA Natalia
T102BigYellowFoot Adventure TeamTeam Sprint00:00:0005:11:12.0005:11:12.000:002,1
Znaleziono 46 wynik(ów)