BIEG NA 5 KILOMETRÓW | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 306
Wystartowało : 233
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 230
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PRZESTRZELSKI Kajetan 368SIEDLCEM202M 300:00:0600:17:45.4000:17:51.40 3:3316,9
2ŻUK Bartosz 269SIEDLCEM203M 400:00:0600:18:14.6000:18:20.95+00:00:293:3816,5
3JASTRZĘBSKI Paweł 469YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM401M 600:00:0600:18:39.6500:18:46.10+00:00:543:4316,1
4TROJANOWSKI Patryk 420SIEDLCEM204M 900:00:0600:19:30.3000:19:36.85+00:01:443:5415,4
5DUDA Sebastian 476Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM305M 1000:00:0700:19:38.3000:19:45.30+00:01:523:5515,3
6WYSOCKI Rafał 233SIEDLCEM306M 1200:00:0600:19:51.2500:19:57.80+00:02:053:5815,1
7BUŃKO Tobiasz 2571 BRYGADA PANCERNA DASSIEDLCEM308M 1500:00:0600:20:00.1000:20:06.90+00:02:144:0015,0
8ŻUK Marcin 480SIEDLCEM208M 1800:00:0600:20:13.1500:20:19.55+00:02:274:0214,8
9KANDER Leszek 369Yulu Run Team SiedlceSIEDLCEM402M 2200:00:0700:20:37.3000:20:44.60+00:02:514:0714,6
10KOŁODZIEJCZYK Emil 267SIEDLCEM2011M 3200:00:0600:22:23.6500:22:29.80+00:04:384:2813,4
11PIEKARSKI Piotr 343SIEDLCEM408M 3400:00:0800:22:37.8000:22:46.15+00:04:524:3113,3
12ROZBICKI Zbigniew 495SIEDLCEM4010M 3600:00:1200:23:12.6500:23:25.20+00:05:274:3812,9
13NEWEL Adam 239SIEDLCEM3016M 3700:00:1000:23:13.1000:23:23.45+00:05:274:3812,9
14WYSOKIŃSKI Mariusz 439SIEDLCEM4011M 3900:00:1000:23:24.0000:23:34.55+00:05:384:4012,8
15CZERKA Tomasz 391SIEDLCEM3017M 4000:00:1400:23:26.5500:23:40.95+00:05:414:4112,8
16NIEDZIÓŁKA Jakub 307Team KopećSIEDLCEM2012M 4200:00:0900:23:45.7500:23:55.25+00:06:004:4512,6
17MARCINIAK Szymon 341MKS POGOŃ SIEDLCESIEDLCEM2013M 4300:00:0700:23:52.9500:24:00.55+00:06:074:4612,6
18HOŁUBIEC Paweł 339Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM4013M 4400:00:0900:24:13.4500:24:22.85+00:06:284:5012,4
19KOŃCA Kacper 336Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSIEDLCEM2014M 4500:00:1200:24:15.3000:24:28.00+00:06:294:5112,4
20SIEROCIŃSKI Robert 453Dziki GołoborzySIEDLCEM4015M 4700:00:0900:24:39.9000:24:49.30+00:06:544:5512,2
21PAWLAK Adam 361SIEDLCEM2015M 4800:00:0700:24:40.1000:24:48.00+00:06:544:5612,2
22GÓRSKI Łukasz 454Klub aktywnych parkrun SkórzecSIEDLCEM3018M 4900:00:1300:24:41.9000:24:55.20+00:06:564:5612,2
23KOĆ Karol 207SIEDLCEM4016M 5000:00:1100:24:45.4000:24:56.55+00:07:004:5712,1
24OLSZEWSKI Piotr 447TEAM1431SIEDLCEM4017M 5100:00:0900:24:47.4000:24:56.65+00:07:024:5712,1
25MARKOWSKI Jarosław 445Spoceni na MaxaSIEDLCEM3019M 5300:00:0900:25:05.5500:25:14.95+00:07:205:0112,0
26TREBNIO Maciej 501SIEDLCEM2016M 5400:00:1100:25:07.1000:25:18.75+00:07:215:0111,9
27GOTOWICKI Seweryn 455SIEDLCEM4019M 5500:00:0800:25:11.1000:25:19.55+00:07:255:0211,9
28STRONKOWSKI Jacek 400SIEDLCEM502M 5700:00:0800:25:23.2000:25:31.65+00:07:375:0411,8
29KULIK Karol 414Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSIEDLCEM4021M 6200:00:0900:26:06.1000:26:15.65+00:08:205:1311,5
30MATŁACZ Łukasz 225SIEDLCEM4022M 6500:00:1100:26:21.0500:26:32.25+00:08:355:1611,4
31MITURA Michal 461FC HelmutySIEDLCEM3022M 6700:00:1100:26:27.2000:26:38.40+00:08:415:1711,3
32DYBCIAK Mateusz 408SIEDLCEM2020M 7100:00:0900:26:47.3000:26:57.00+00:09:015:2111,2
33KANIA Arkadiusz 260SIEDLCEM4025M 7200:00:0000:26:50.0000:26:50.00+00:09:045:2211,2
34BORUTA Jarosław 217SIEDLCEM3024M 7300:00:1700:26:50.4500:27:07.80+00:09:055:2211,2
35REMISZEWSKI Paweł 222SIEDLCEM3025M 7500:00:0700:27:00.7000:27:08.55+00:09:155:2411,1
36STEFANIUK Tomasz 338SIEDLCEM3026M 7600:00:0700:27:04.7500:27:12.50+00:09:195:2411,1
37REJNIAK Leszek 281SIEDLCEM3027M 7800:00:1800:27:13.1500:27:31.15+00:09:275:2611,0
38LIPIŃSKI Marek 375SIEDLCEM4028M 7900:00:0900:27:21.8000:27:30.85+00:09:365:2811,0
39KORZENIOWSKI Tomasz 441Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM3028M 8100:00:0000:27:29.0000:27:29.00+00:09:435:2910,9
40WIERCIŃSKI Daniel 478SIEDLCEM3029M 8200:00:1400:27:48.0500:28:02.50+00:10:025:3310,8
41KACHNIARZ Tadeusz 405SIEDLCEM3030M 8300:00:1400:27:52.4000:28:07.05+00:10:075:3410,8
42GŁÓDŹ Jacek 236SIEDLCEM3031M 8400:00:1100:27:59.6500:28:11.00+00:10:145:3510,7
43KOWALEWSKI Mariusz 356SIEDLCEM4031M 8700:00:1200:28:22.2000:28:34.95+00:10:365:4010,6
44WĘGŁOWSKI Witold 364SIEDLCEM4032M 8800:00:1100:28:28.9000:28:40.15+00:10:435:4110,5
45PIĄTEK Pior 434SIEDLCEM3032M 8900:00:1200:28:28.9500:28:41.25+00:10:435:4110,5
46CEGIEŁKA Oliwier 394MKP Pogoń SiedlceSIEDLCEM2021M 9000:00:1300:28:39.0500:28:52.35+00:10:535:4310,5
47KRUK Mariusz 309SIEDLCEM3033M 9200:00:1200:28:55.1500:29:07.30+00:11:095:4710,4
48MITROFANIUK Adam 425SIEDLCEM2022M 9300:00:0900:28:56.9000:29:06.60+00:11:115:4710,4
49REMISZEWSKI Stanisław 488SIEDLCEM506M 9500:00:1300:29:04.8500:29:18.80+00:11:195:4810,3
50SUJKOWSKI Kamil 390SIEDLCEM3034M 9600:00:0600:29:08.0500:29:14.75+00:11:225:4910,3
51PIASECKI Łukasz 308SIEDLCEM3035M 9800:00:1200:29:50.4500:30:02.90+00:12:055:5810,1
52CEGIEŁKA Rafał 357SIEDLCEM4035M 9900:00:1300:29:57.8500:30:11.15+00:12:125:5910,0
53JÓŹWIAK Kamil 277SIEDLCEM3036M 10100:00:1700:30:16.7500:30:33.85+00:12:316:039,9
54PAZIEWSKI Daniel 330SIEDLCEM3039M 10400:00:1200:31:01.6000:31:14.25+00:13:166:129,7
55SZCZERBACIUK Paweł 295SIEDLCEM3041M 10600:00:1900:31:06.7000:31:26.05+00:13:216:139,6
56RAGO Piotr 497SIEDLCEM3042M 10800:00:1700:31:12.8000:31:30.10+00:13:276:149,6
57PATRA Mirosław 312SIEDLCEM2024M 10900:00:1200:31:45.4500:31:57.80+00:14:006:219,4
58JÓŹWIAK Wojciech 493SIEDLCEM2025M 11000:00:1400:31:46.0500:32:00.75+00:14:006:219,4
59GRABARCZYK Przemysław 397SIEDLCEM3043M 11100:00:1600:31:50.3000:32:06.45+00:14:046:229,4
60DRABIO Maciej 335SIEDLCEM4038M 11200:00:1600:31:54.5000:32:10.75+00:14:096:229,4
61OSIAK Mateusz 284SIEDLCEM2026M 11300:00:1800:32:09.7500:32:27.85+00:14:246:259,3
62JASZCZUK Marian 500SIEDLCEM507M 11400:00:1400:32:11.9500:32:26.00+00:14:266:269,3
63SOŁOWIŃSKI Tomasz 502SIEDLCEM508M 11600:00:1600:32:26.3000:32:43.10+00:14:406:299,2
64MACIOŁEK Szymon 506SIEDLCEM4039M 11700:00:1700:33:13.3500:33:30.60+00:15:276:389,0
65SZKOP Piotr 489SIEDLCEM4040M 11800:00:1500:33:25.0500:33:40.85+00:15:396:419,0
66WASILUK Ireneusz 303SIEDLCEM4041M 11900:00:1600:34:00.1000:34:16.95+00:16:146:488,8
67RYŚ Andrzej 211Judo Masters SiedlceSIEDLCEM4042M 12000:00:1100:36:42.9500:36:54.10+00:18:577:208,2
68KUKLA Dariusz 273SIEDLCEM4043M 12100:00:0000:37:08.3000:37:08.30+00:19:227:258,1
69NIEDZIÓŁKA Marek 435SIEDLCEM2027M 12200:00:1000:37:56.6000:38:06.75+00:20:117:357,9
70STRZAŁKOWSKI Michał 471Morsy SiedlceSIEDLCEM509M 12500:00:0700:41:27.6000:41:35.05+00:23:428:177,2
71CYMERMAN Adrian 248SIEDLCEM3045M 12800:00:08   
Znaleziono 71 wynik(ów)