BIEG NA K2

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data/ Date:
2018-06-23
Miejsce/ Place:
Słupsk
Dystans/ Distance:
8.611 km
Zgłoszonych/ Registered:
167
Wystartowało/ Started:
137
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
137
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
8.611km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1RUDNIK Krzysztof 65NIGHT RUNNERS SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM-Open1M 100:36:41.70 4:1514.1
2KOZAK Arkadiusz 200HERKULESKOSZALINM-Open2M 200:37:46.15+00:01:044:2313.7
3JAKUBEK Patryk 188ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open3M 300:38:39.45+00:01:574:2913.4
4HERMAN Arkadiusz 122SŁUPSKM-Open4M 400:38:44.95+00:02:034:3013.3
5WILMONT Krzysztof 92CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJSŁUPSKM-Open5M 500:38:49.25+00:02:074:3013.3
6GARSKI Kryspin 111ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open6M 600:38:54.85+00:02:134:3113.3
7ROLBIECKI Łukasz 63OSFSŁUPSKM-Open7M 700:40:17.55+00:03:354:4012.8
8JĘCEK Krzysztof 23KRĘPA SŁUPSKAM-Open8M 800:40:22.20+00:03:404:4112.8
9DUDA Grzegorz 14OSP BUKÓWKABUKÓWKAM-Open9M 900:40:53.45+00:04:114:4412.6
10FURMAN Tomasz 108SŁUPSKM-Open10M 1000:41:58.30+00:05:164:5212.3
11OLESZEK Jerzy 152SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJGRABNOM-Open11M 1100:42:12.05+00:05:304:5412.2
12KOCZOROWSKI Paweł 30W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open12M 1200:42:16.35+00:05:344:5412.2
13MŁYNARCZYK Zbigniew 46CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHSŁUPSKM-Open13M 1300:42:16.75+00:05:354:5412.2
14TOMCZAK Dominik 82NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open14M 1400:42:28.60+00:05:464:5612.2
15CHUDY Henryk 8KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-Open15M 1500:42:29.05+00:05:474:5612.2
16OSIŃSKI Wojciech 55SŁUPSKM-Open16M 1600:42:34.65+00:05:524:5612.1
17KOZIEŁ Krzysztof 131SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJSŁUPSKM-Open17M 1700:43:01.00+00:06:194:5912
18JAWORSKI Krzysztof 22SŁUPSKM-Open18M 1800:43:10.90+00:06:295:0012
19MOROŃ Jarosław 148USB USTKAWODNICAM-Open19M 1900:43:13.70+00:06:325:0111.9
20SITEK Mariusz 168SŁUPSKM-Open20M 2000:43:38.05+00:06:565:0411.8
21FABICH Adrian 186USB USTKAUSTKAM-Open21M 2100:43:41.55+00:06:595:0411.8
22SZCZERBATY Paweł 71SŁUPSKM-Open22M 2200:43:42.50+00:07:005:0411.8
23JANKOWSKI Grzegorz 19ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open23M 2300:43:50.80+00:07:095:0511.8
24PAZDA-POZORSKA Gosiunia 156POLTAREX AML NIGHTRUNNERSKOBYLNICAK-Open1K 100:44:12.35+00:07:305:0811.7
25KONKEL Agnieszka 129KOSZALINK-Open2K 200:46:07.10+00:09:255:2111.2
26ZAWIEROWSKA Ewelina 95W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-Open3K 300:46:29.15+00:09:475:2311.1
27CZYŻYKOWSKI Krzysztof 105SŁUPSKM-Open24M 2400:47:01.75+00:10:205:2711
28BAJERLEIN Joanna 2POZNAŃK-Open4K 400:47:31.65+00:10:495:3110.9
29BANCEWICZ Tomasz 98SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKSWOCHOWOM-Open25M 2500:47:38.75+00:10:575:3110.8
30WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena 174NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open5K 500:47:59.40+00:11:175:3410.8
31DYJAS Klaudiusz 185NIGHT RUNNERS SŁUPSKM-Open26M 2600:48:09.25+00:11:275:3510.7
32PROTASEWICZ Andrzej 59SŁAWNOSŁAWNOM-Open27M 2700:48:10.35+00:11:285:3510.7
33PUŚCIAN Krzysztof 61SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM-Open28M 2800:48:14.30+00:11:325:3610.7
34SIDOR Mariusz 161ŁOSOŚ T.E.A.M.SŁUPSKM-Open29M 2900:48:19.75+00:11:385:3610.7
35SZURGOCIŃSKI Paweł 77SŁUPSKM-Open30M 3000:48:21.70+00:11:405:3710.7
36GORZKOWSKI Paweł 116STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open31M 3100:48:30.35+00:11:485:3810.6
37ZIĘTARA Dawid 96BALTIC SEALSREDZIKOWOM-Open32M 3200:48:33.10+00:11:515:3810.6
38KĘPIŃSKI Marcin 29AKTYWNA FABRYKASŁUPSKM-Open33M 3300:48:40.00+00:11:585:3910.6
39BIKUN Łukasz 181SŁUPSKM-Open34M 3400:48:49.10+00:12:075:4010.6
40DOMASZK Zbigniew 159ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open35M 3500:48:51.75+00:12:105:4010.6
41KĘSIK Agnieszka 128ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-Open6K 600:48:57.80+00:12:165:4110.6
42BANCEWICZ Radosław 3SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKBUKÓWKAM-Open36M 3600:49:00.50+00:12:185:4110.5
43OLECHNOWICZ Sławomir 189STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open37M 3700:49:01.50+00:12:195:4110.5
44NEHRING Jarosław 534 PPLOT 1 LDPLOTLESZNOM-Open38M 3800:49:09.20+00:12:275:4210.5
45HERMAN Karina 18SŁUPSKK-Open7K 700:49:28.30+00:12:465:4410.4
46ROSIAK Jacek 64DRZEWNIAKSŁUPSKM-Open39M 3900:49:45.85+00:13:045:4610.4
47ZBLEWSKI Patryk 197NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open40M 4000:50:07.20+00:13:255:4910.3
48JAROS Adam 21SŁUPSKM-Open41M 4100:50:17.55+00:13:355:5010.3
49MAJCHRZAK Dariusz 139CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM-Open42M 4200:50:28.05+00:13:465:5110.2
50MAJCHRZAK Łukasz 138CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM-Open43M 4300:50:28.80+00:13:475:5110.2
51TOMCZAK Sebastian 83USTKAUSTKAM-Open44M 4400:50:43.90+00:14:025:5310.2
52KWAŚNIAK Zdzisław 39SŁUPSKM-Open45M 4500:50:53.65+00:14:115:5410.2
53GRULKOWSKI Damian 119SŁUPSKM-Open46M 4600:50:54.40+00:14:125:5410.1
54ŻUK Dariusz 97DĘBNICA KASZUBSKAM-Open47M 4700:51:05.90+00:14:245:5610.1
55MADALIŃSKI Marcin 44JW 1517LESZNOM-Open48M 4800:51:10.70+00:14:295:5610.1
56SMOLIŃSKI Krzysztof 68SMOLIŃSKI TEAMGŁOBINOM-Open49M 4900:51:15.15+00:14:335:5710.1
57SZMIGIERO Arkadiusz 73W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-Open50M 5000:51:20.30+00:14:385:5710.1
58WEILAND Adrian 171NOCNE WILKISŁUPSKM-Open51M 5100:51:21.40+00:14:395:5710.1
59KUBARKO Robert 133STOLKOSŁUPSKM-Open52M 5200:51:22.65+00:14:405:5810.1
60KUBIŃSKI Rafał 38NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open53M 5300:51:26.10+00:14:445:5810
61LITWIN Barbara 42STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-Open8K 800:51:32.70+00:14:515:5910
62ZIELKOWSKI Dawid 194SŁUPSKM-Open54M 5400:51:43.75+00:15:026:0010
63MORA Mariusz 47NIEZRZESZONYSŁUPSKM-Open55M 5500:51:46.80+00:15:056:0010
64DADAN Rafał 198USTKAPOLSKAM-Open56M 5600:51:46.90+00:15:056:0010
65GIERCZAK Piotr 112USTKAUSTKAM-Open57M 5700:51:51.60+00:15:096:0110
66WEILAND Cyprian 172NOCNE WILKISŁUPSKM-Open58M 5800:51:56.30+00:15:146:019.9
67KOSICKA Iwona 31STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-Open9K 900:52:04.10+00:15:226:029.9
68KASZOWSKI Rafał 126KCZEWOM-Open59M 5900:52:06.75+00:15:256:039.9
69GARSKA Joanna 110ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-Open10K 1000:52:15.65+00:15:336:049.9
70LEWANDOWSKA Sylwia 40ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAK-Open11K 1100:52:20.40+00:15:386:049.9
71JANUSIAK Tomasz 20PROPACTA RUNNING TEAMSŁUPSKM-Open60M 6000:52:40.45+00:15:586:079.8
72GRZENKOWICZ Agnieszka 17AKTYWNA FABRYKASŁUPSKK-Open12K 1200:52:52.65+00:16:106:089.8
73CZECH Roman 9KB GOCH BYTÓWSŁUPSKM-Open61M 6100:53:09.85+00:16:286:109.7
74FOSZCZ-REDA Monika 106KOSZALINK-Open13K 1300:53:11.80+00:16:306:109.7
75DADACZ Malwina 199USTKAK-Open14K 1400:53:30.55+00:16:486:129.7
76TRUSIAK Miłosz 85SŁUPSKM-Open62M 6200:53:42.05+00:17:006:149.6
77KARWASZ Krzysztof 125KWAKOWOM-Open63M 6300:53:44.85+00:17:036:149.6
78MUSZYŃSKI Jacek 49ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKM-Open64M 6400:53:55.35+00:17:136:159.6
79WILCZYŃSKI Piotr 90JEZIERZYCEM-Open65M 6500:53:58.30+00:17:166:169.6
80KOCIOŁEK Robert 191SŁUPSKM-Open66M 6600:54:08.85+00:17:276:179.5
81HABAS Jacek 121SŁUPSKM-Open67M 6700:54:20.10+00:17:386:189.5
82KUBÓW Paweł 134SŁUPSKM-Open68M 6800:54:20.20+00:17:386:189.5
83BARCHANOWSKI Andrzej 4SAMOTNY BIAŁY ŻAGIELSŁUPSKM-Open69M 6900:54:33.10+00:17:516:209.5
84BOŚ Grzegorz 102SŁUPSKM-Open70M 7000:54:35.60+00:17:536:209.5
85PĘPKO Joanna 57SŁUPSKK-Open15K 1500:54:36.45+00:17:546:209.5
86WOŚ Przemysław 182RADIO GDAŃSKSŁUPSKM-Open71M 7100:54:38.00+00:17:566:209.5
87KANIUK Maja 183RUMIAK-Open16K 1600:54:39.05+00:17:576:209.5
88WENCŁAWSKI Michał 173DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-Open72M 7200:54:42.95+00:18:016:219.4
89ZIÓŁKOWSKA Monika 177ZABIEGANY MORPOLSŁUPSKK-Open17K 1700:54:45.00+00:18:036:219.4
90WAWRZENIAK Robert 88RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM-Open73M 7300:55:03.25+00:18:216:239.4
91PAZDER Przemysław 56SŁUPSKM-Open74M 7400:55:09.50+00:18:276:249.4
92RYCHLIŃSKI Damian 160WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKM-Open75M 7500:55:10.55+00:18:286:249.4
93ANDRZEJCZAK Sławomir 187GRZESŁAW USTKAUSTKAM-Open76M 7600:55:45.10+00:19:036:289.3
94TRUSIAK Agnieszka 84NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open18K 1800:55:46.15+00:19:046:289.3
95SZUMSKA Monika 76SALUSSŁUPSKK-Open19K 1900:55:46.15+00:19:046:289.3
96LIZAKOWSKI Piotr 196NYHA IVSZCZECINM-Open77M 7700:56:51.15+00:20:096:369.1
97KOSICKI Tomasz 32STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open78M 7800:56:52.95+00:20:116:369.1
98KARAŚ Radosław 124NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open79M 7900:56:53.40+00:20:116:369.1
99ŁUBNIEWSKI Arkadiusz 43ANOX TEAMKOSZALINM-Open80M 8000:59:34.90+00:22:536:558.7
100KUBIŃSKA Beata 37NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open20K 2000:59:44.50+00:23:026:568.6
101KOT Daniel 33KOT TEAMSŁUPSKM-Open81M 8100:59:55.05+00:23:136:578.6
102WITENBERG Zbigniew 93SŁUPSKM-Open82M 8201:00:09.05+00:23:276:598.6
103KRYGIER Ireneusz 132W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open83M 8301:00:11.55+00:23:296:598.6
104ŁUKACZYK Sylwia 137KRUSZYNAK-Open21K 2101:00:12.10+00:23:306:598.6
105WEILAND Agnieszka 170NOCNE WILKISŁUPSKK-Open22K 2201:00:50.85+00:24:097:048.5
106CZERWIŃSKA Anna 104BEST BEASTSSŁUPSKK-Open23K 2301:01:05.35+00:24:237:058.5
107MURAWSKI Rafał 184SŁUPSKM-Open84M 8401:01:55.95+00:25:147:118.3
108DUDA Róża 13BUKÓWKAK-Open24K 2401:01:57.05+00:25:157:118.3
109GRABOWSKA Kinga 117SŁUPSKK-Open25K 2501:02:17.05+00:25:357:148.3
110FRUBA Karina 15STOPA SŁUPSKREDZIKOWOK-Open26K 2601:03:00.60+00:26:187:198.2
111MATYSIUK Grzegorz 145SŁUPSKM-Open85M 8501:03:33.00+00:26:517:228.1
112MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 48SŁUPSKK-Open27K 2701:03:58.95+00:27:177:258.1
113MARCZAK Małgorzata 142AMATORŻELKOWOK-Open28K 2801:04:07.95+00:27:267:268.1
114KRZACZKOWSKA Izabela 36STĘŻYCAK-Open29K 2901:04:43.95+00:28:027:318
115CIŻMOWSKA Barbara 54K-Open30K 3001:04:44.55+00:28:027:318
116KRZACZKOWSKI Paweł 190KSR KOSCIERZYNASTĘŻYCAM-Open86M 8601:04:45.20+00:28:037:318
117DERDA Julia 12STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKSŁUPSKK-Open31K 3101:05:51.45+00:29:097:387.8
118SAŁAJ Angelika 66STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOK-Open32K 3201:05:51.90+00:29:107:397.8
119KOWALCZUK Jolanta 34SZALONE PINGWINYSŁUPSKK-Open33K 3301:06:21.60+00:29:397:427.8
120KAZIÓW Ryszard 28STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open87M 8701:06:58.05+00:30:167:467.7
121FRUBA Andrzej 16SŁUPSKM-Open88M 8801:07:22.65+00:30:407:497.7
122MURAWSKA Katarzyna 150AŚNAEBAEMSŁUPSKK-Open34K 3401:07:25.85+00:30:447:497.7
123BUDZYŃSKA Elżbieta 6SŁUPSKK-Open35K 3501:07:31.10+00:30:497:507.7
124PUĆ Anna 158SŁUPSKK-Open36K 3601:10:46.40+00:34:048:137.3
125SKOCELAS Agata 67SŁUPSKK-Open37K 3701:10:46.50+00:34:048:137.3
126HORBACZEWSKA Aleksandra 123SŁUPSKK-Open38K 3801:11:48.60+00:35:068:207.2
127BOGDANOWICZ Beata 100SŁUPSKK-Open39K 3901:11:48.85+00:35:078:207.2
128KOWIESKI Paweł 35SŁUPSKM-Open89M 8901:11:49.70+00:35:088:207.2
129WAWRZENIAK Aleksandra 87RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK-Open40K 4001:12:11.90+00:35:308:237.2
130MYSZKOWSKA Grażyna 50NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open41K 4101:13:30.70+00:36:498:327
131MICHALSKA Agnieszka 147LULEMINOK-Open42K 4201:19:18.35+00:42:369:126.5
132DAMPS Julita 10NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open43K 4301:38:39.35+01:01:5711:275.2
133CHILOŃSKI Tomek 7NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-Open90M 9001:38:40.40+01:01:5811:275.2
134SULL Agnieszka 165NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-Open44K 4401:38:40.50+01:01:5811:275.2
135ROZWADOWSKA Marta 195SŁUPSKK-Open45K 4501:38:41.45+01:01:5911:275.2
136TURCZYN Grzegorz 86NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open91M 9101:38:42.95+01:02:0111:275.2
137SULL Kacper 70NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-Open92M 9201:38:45.65+01:02:0311:285.2
Znaleziono 137 wynik(ów)