BIEG NA K2

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data:
2020-06-20
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
8.611 km
Zgłoszonych:
120
Wystartowało:
111
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
111
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
8.611km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1DRWAL Piotr 25USBUSTKAM-Open1M 100:32:01.55 3:4316,1
2KOZAK Arkadiusz 151HerkulesBONINM-Open2M 200:33:27.55+00:01:263:5315,4
3RUDNIK Krzysztof 104KRĘPA SŁUPSKAM-Open3M 300:33:48.85+00:01:473:5515,3
4WRÓBLEWSKI Leszek 144ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAM-Open4M 400:34:17.15+00:02:153:5815,1
5CZERCHAWSKI Janusz 16SIEMIANICEM-Open5M 500:35:57.55+00:03:564:1014,4
6DUDA Grzegorz 26BEST BEASTSBUKÓWKAM-Open6M 600:35:58.55+00:03:574:1014,4
7CHOCEWIŃSKI Artur 113DECATHLON POWERSŁUPSKM-Open7M 700:36:35.20+00:04:334:1414,1
8PICK Tomasz 90KORONA SZCZECINKOSZALINM-Open8M 800:36:39.80+00:04:384:1514,1
9SITEK Mariusz 110SŁUPSKM-Open9M 900:37:22.95+00:05:214:2013,8
10GUZIK Piotr 35USB USTKASŁUPSKM-Open10M 1000:37:53.70+00:05:524:2313,6
11LEPKA Bartosz 65SKS PIF PAFSŁUPSKM-Open11M 1100:38:26.70+00:06:254:2713,4
12PIENIĄŻEK Jakub 91LKB BRACI PETKLĘBORKM-Open12M 1200:38:31.10+00:06:294:2813,4
13RYBA Paweł 106GRABNOM-Open13M 1300:38:31.40+00:06:294:2813,4
14GORZKOWSKI Paweł 33STOPASŁUPSKM-Open14M 1400:38:57.05+00:06:554:3113,3
15KROPIDŁOWSKI Grzegorz 59BEST BEASTSŁĘCZYN DOLNYM-Open15M 1500:39:19.80+00:07:184:3313,1
16SZYCKO Radek 126KOBYLNICAM-Open16M 1600:39:20.05+00:07:184:3413,1
17SKUMIAŁ Oskar 112USB USTKAUSTKAM-Open17M 1700:40:09.45+00:08:074:3912,9
18ZAWIEROWSKA Ewelina 146USTKAK-Open1K 100:41:09.40+00:09:074:4612,6
19OLESZEK Jerzy 87SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM-Open18M 1800:41:19.40+00:09:174:4712,5
20ŻURAWIK Piotr 150GRUPA M. KĘPICEKĘPICEM-Open19M 1900:41:24.70+00:09:234:4812,5
21BOGUMINAŁ Marcin 8DECATHLON POWERSŁUPSKM-Open20M 2000:41:37.70+00:09:364:5012,4
22ŁAWNICZAK Justyna 153#ZabieganiNocąZAKRZEWOK-Open2K 200:41:39.90+00:09:384:5012,4
23GLINKA Agnieszka 32KREATIV SPORTLĘBORKK-Open3K 300:41:42.95+00:09:414:5012,4
24DREWNIAK Tomasz 24SŁUPSKM-Open21M 2100:41:51.85+00:09:504:5112,3
25KIEŁCZYŃSKI Dawid 52TEAM DAVE BUKÓWKABUKÓWKAM-Open22M 2200:41:57.70+00:09:564:5212,3
26SZLACHETKA Piotr 120SŁUPSKM-Open23M 2300:42:02.30+00:10:004:5212,3
27GÓRA Agnieszka 152#ZabieganiNocąOKONEKK-Open4K 400:42:19.25+00:10:174:5412,2
28NACZK Wiktoria 82LKBIM BRACI PETKLĘBORKK-Open5K 500:42:19.70+00:10:184:5412,2
29WIŚNIEWSKI Michał 142BEST BEASTSBIERKOWOM-Open24M 2400:42:23.85+00:10:224:5512,2
30KARCZEWSKI Piotr 116BEST BEASTSKOBYLNICAM-Open25M 2500:42:26.45+00:10:244:5512,2
31JAKUBCZAK Marcin 40BEST BEASTSBYDLINOM-Open26M 2600:42:26.70+00:10:254:5512,2
32BOWNIK Wojciech 73BALTIC SEALSSŁUPSKM-Open27M 2700:42:47.90+00:10:464:5812,1
33ROCŁAWSKI Grzegorz 99BIEGAJĄCE GASTRO DZIKIKOBYLNICAM-Open28M 2800:43:18.65+00:11:175:0111,9
34GAWEŁ Zbigniew 31POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open29M 2900:43:46.25+00:11:445:0411,8
35CZYŻKOWSKI Krzysztof 89SŁUPSKM-Open30M 3000:44:16.60+00:12:155:0811,7
36LITWIN Barbara 69STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-Open6K 600:44:37.40+00:12:355:1011,6
37KSIĄŻEK Waldemar 63SŁUPSKM-Open31M 3100:45:10.35+00:13:085:1411,4
38PIŁAT Paweł 92BEST BEASTSWŁYNKOWOM-Open32M 3200:45:33.30+00:13:315:1711,3
39RACZYŃSKA Anna 97BALTIC SEALSSŁUPSKK-Open7K 700:45:33.55+00:13:325:1711,3
40TOMCZAK Dominik 131NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open33M 3300:45:42.40+00:13:405:1811,3
41ZIELONKA Mateusz 148BALTIC SEALSSŁUPSKM-Open34M 3400:45:59.35+00:13:575:2011,2
42SZMIGIERO Arkadiusz 121W. P. K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-Open35M 3500:46:05.30+00:14:035:2111,2
43SMOLIŃSKI Krzysztof 114SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOM-Open36M 3600:46:38.30+00:14:365:2411,1
44WEILAND Cyprian 138NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKM-Open37M 3700:46:41.05+00:14:395:2511,1
45KRZYŻANEK Marta 61GARDNA WIELKAK-Open8K 800:46:44.20+00:14:425:2511,1
46SPYCHALSKI Artur 115MOCZYMORDY TEAMGARDNA WIELKAM-Open38M 3800:46:44.65+00:14:435:2511,1
47KAMIŃSKI Marcin 48SMOŁDZINOM-Open39M 3900:46:44.75+00:14:435:2511,1
48SIDOR Mariusz 109DECATHLON POWERSŁUOSKM-Open40M 4000:46:51.30+00:14:495:2611,0
49BOŚ Grzegorz 11BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWSŁUPSKM-Open41M 4100:47:07.35+00:15:055:2811,0
50DADACZ Rafał 21WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open42M 4200:47:40.35+00:15:385:3210,8
51RUSZCZYŃSKA-PLUTA Kinga 105VACU ACTIV GYMSŁUPSKK-Open9K 900:47:44.40+00:15:425:3210,8
52RACZYŃSKI Roman 98BIEGAJĄCE GASTRO DZIKISŁUPSKM-Open43M 4300:47:59.15+00:15:575:3410,8
53KĘSIK Agnieszka 132POLIPACKTEAM GWEPRZODKOWOK-Open10K 1000:48:00.40+00:15:585:3410,8
54BIKUW Łukasz 154M-Open44M 4400:48:02.05+00:16:005:3410,8
55FURMAN Tomasz 30STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open45M 4500:48:03.85+00:16:025:3410,7
56BRZEZIŃSKA Agnieszka 12SŁUPSKK-Open11K 1100:48:13.40+00:16:115:3610,7
57CZERWIŃSKI Szczęsny 19BIAŁOGARDM-Open46M 4600:48:24.20+00:16:225:3710,7
58TRUSIAK Agnieszka 133NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open12K 1200:48:34.30+00:16:325:3810,6
59KARAŚ Radosław 49NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open47M 4700:48:35.40+00:16:335:3810,6
60KOŚLA Justyna 58SŁUPSKK-Open13K 1300:48:37.80+00:16:365:3810,6
61LEWANDOWSKA Sylwia 66ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAK-Open14K 1400:49:27.60+00:17:265:4410,4
62KOWALSKI Krzysztof 94STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open48M 4800:50:08.55+00:18:075:4910,3
63LEWICZ Ewa 67GMINA SŁUPSKREDZIKOWOK-Open15K 1500:50:28.60+00:18:275:5110,2
64LEWICZ Jan 68REDZIKOWOM-Open49M 4900:50:29.40+00:18:275:5110,2
65NOWAK Paweł 84BALTIC SEALSSŁUPSKM-Open50M 5000:50:44.35+00:18:425:5310,2
66TRUSIAK Miłosz 134SŁUPSKM-Open51M 5100:51:14.60+00:19:135:5610,1
67DADACZ Malwina 20WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-Open16K 1600:51:17.30+00:19:155:5710,1
68KRZYŻANEK Marcin 62MOCZYMORDY TEAMGARDNA WIELKAM-Open52M 5200:51:38.05+00:19:365:5910,0
69WENCŁAWSKI Michał 139DECATHLON POWERSŁUPSKM-Open53M 5300:52:20.70+00:20:196:049,9
70KIEJSDYSZ Beata 34ORANGE POLSKASŁUPSKK-Open17K 1700:52:25.30+00:20:236:059,9
71NIZIOŁ Patryk 83BEST BEASTSKOBYLNICAM-Open54M 5400:52:46.35+00:20:446:079,8
72KAŁUZIŃSKA Katarzyna 47VACU ACTIV GYMSŁUPSKK-Open18K 1800:52:52.20+00:20:506:089,8
73MURAWSKI Rafał 81MY WY ONISŁUPSKM-Open55M 5500:53:05.45+00:21:036:099,7
74KONKEL Joanna 57MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-Open19K 1900:53:18.20+00:21:166:119,7
75ANDRZEJCZAK Sławomir 2GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-Open56M 5600:53:19.70+00:21:186:119,7
76ZANIEWSKI Grzegorz 145KOBYLNICAM-Open57M 5700:53:45.20+00:21:436:149,6
77SIBIŃSKI Krzysztof 108AJ TEAMSUCHORZEM-Open58M 5800:53:58.15+00:21:566:169,6
78MRUGALSKI Stanisław 80MIASTKOM-Open59M 5900:54:41.35+00:22:396:219,4
79HAŁKOWSKA-KMIECIK Ewa 36KREPA SŁUPSKAK-Open20K 2000:55:18.30+00:23:166:259,3
80KMIECIK Paweł 53APATOR TELEMETRIAKRĘPA SŁUPSKAM-Open60M 6000:55:19.00+00:23:176:259,3
81BOGDANOWSKA Sara 17DWA KIJE SŁUPSKREBLINOK-Open21K 2100:55:51.95+00:23:506:299,2
82OSIŃSKI Wojciech 88TRAMZABIEGANEDNISŁUPSKM-Open61M 6100:56:17.65+00:24:166:329,2
83WEILAND Agnieszka 137NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKK-Open22K 2200:56:18.40+00:24:166:329,2
84MROZIK Joanna 79NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKK-Open23K 2300:56:19.00+00:24:176:329,2
85DUDA Róża 27BEST BEASTSSŁUPSKK-Open24K 2400:56:24.00+00:24:226:329,2
86KAJA Justyna 46BEST BEASTSSŁUPSKK-Open25K 2500:56:34.30+00:24:326:349,1
87CZERWIŃSKA Anna 18BEST BEASTSSŁUPSKK-Open26K 2600:56:34.55+00:24:336:349,1
88ZYGOWSKA Paulina 149BALTIC SEALSSŁUPSKK-Open27K 2700:56:55.90+00:24:546:369,1
89JAŻDŻEWSKA Elżbieta 43BEST BEASTSSŁUPSKK-Open28K 2800:57:05.80+00:25:046:379,0
90ANDRZEJEWSKA Paulina 3SŁUPSKK-Open29K 2900:57:08.90+00:25:076:389,0
91MICHALAK-MAŁECKA Anna 77VACU ACTIV GYMKOBYLNICAK-Open30K 3000:57:09.55+00:25:086:389,0
92SKIBIŃSKI Rafał 111AJ TEAMSŁUPSKM-Open62M 6200:57:40.55+00:25:396:419,0
93MARCZAK Małgorzata 75NIGHT RUNNERS SŁUPSKŻELKOWOK-Open31K 3100:57:45.85+00:25:446:428,9
94KRZESZOWSKI Łukasz 60SŁUPSKM-Open63M 6300:57:47.65+00:25:466:428,9
95URBAN Ewelina 136GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAK-Open32K 3200:57:48.00+00:25:466:428,9
96BURDA Wiktoria 15WPK SLON TEAMBORZECINOK-Open33K 3300:58:03.50+00:26:016:448,9
97MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 78DECATHLON POWERSŁUPSKK-Open34K 3400:58:08.25+00:26:066:458,9
98BORODZIUK Aneta 10SŁUPSKK-Open35K 3500:58:20.70+00:26:196:468,9
99FRUBA Karina 29STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-Open36K 3600:59:12.00+00:27:106:528,7
100PŁODZIEŃ Karolina 93KARZCINOK-Open37K 3700:59:48.25+00:27:466:568,6
101KARWASZ Krzysztof 50KWAKOWOM-Open64M 6401:02:07.10+00:30:057:128,3
102SYCHLA Mateusz 118VACU ACTIV GYMŁOSINOM-Open65M 6501:02:17.40+00:30:157:138,3
103SYCHLA Monika 117VACU ACTIV GYMŁOSINOK-Open38K 3801:02:17.70+00:30:167:138,3
104ROKUSZEWSKI Piotr 102NIEWIEROWOM-Open66M 6601:02:49.10+00:30:477:178,2
105WIŚNIEWSKA Monika 141GASTRO DZIKIUSTKAK-Open39K 3901:04:10.30+00:32:087:278,1
106ISKRA Joanna 39USTKAK-Open40K 4001:04:10.40+00:32:087:278,1
107ROGALA Łukasz 101SŁUPSKM-Open67M 6701:08:06.60+00:36:057:547,6
108KSIĄŻEK Małgorzata 64SŁUPSKK-Open41K 4101:08:28.25+00:36:267:577,5
109LUBIŃSKA Liliana 70NIGHT RUNNERSSŁUPSKK-Open42K 4201:09:18.20+00:37:168:027,5
110BUDZYŃSKA Elżbieta 14SŁUPSKK-Open43K 4301:09:59.20+00:37:578:077,4
111TURCZYN Grzegorz 135NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open68M 6801:11:12.10+00:39:108:167,3
Znaleziono 111 wynik(ów)