BIEG NA K2
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2021-09-19
Miejsce : Szczecin
Dystans : 8.611 m km
Zgłoszonych : 189
Wystartowało : 166
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 166
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1NOWAK Beata 102RUMIAOPEN Kobiety
2SZLAS Piotr 119STRZEBIELINOOPEN Mężczyźni
3ANUSIEWICZ Michał 134KATOWICEOPEN Mężczyźni
4DZIERZĘCKI Bartek 140GDAŃSKOPEN Mężczyźni
5HYLLA Mateusz 148TARNÓW OPOLSKIOPEN Mężczyźni
6WOLNIAK Elżbieta 22SLONECZNE BABECZKIOPEN Kobiety
7NIEWIADOMSKA Weronika 41WROCŁAWOPEN Kobiety
8KURKOWIAK Agnieszka 48POZNAŃOPEN Kobiety
9KOZIEŁ Jacek 5GRYFINOOPEN Mężczyźni
10SZYSZKA Konrad 53SZYSZKI TEAMOPEN Mężczyźni
11KLUCZYNSKI Tomasz 55GVTMIRKÓWOPEN Mężczyźni
12KARCZEWSKI Mariusz 65GRYFICEOPEN Mężczyźni
13KRZYSIAK Anna 7OWCZARNIAOPEN Kobiety
14KUZIEMSKI Piotr 74BOPEN Mężczyźni
15JAROS Adam 82CHORZÓWOPEN Mężczyźni
16S-KA Ola 111CROSSELITELUBISZEWO TCZEWSKIEOPEN Kobiety
17WASIELEWSKI Sylwester 45CHOSZCZNOOPEN Mężczyźni
18BARTOSIEWICZ Adam 157OPEN Mężczyźni
19WIŚNIEWSKA Marta 114CROSSELITELUBISZEWO TCZEWSKIEOPEN Kobiety
20BALCEROWSKI Rafał 51WARSZAWAOPEN Mężczyźni
21BOJKOWSKI Łukasz 14POZNAŃOPEN Mężczyźni
22MAREK Jarosław 129POLSKIE TOWARZYSTWO SPORTÓW EKSTREMALNYCHSOSNOWIECOPEN Mężczyźni
23KUBIAK Tomasz 121KW PSP SZCZECINSZCZECINOPEN Mężczyźni
24CHABIŃSKI Artur 28SZCZECINOPEN Mężczyźni
25JANKOWSKA Żaneta 136LEGIONOWOOPEN Kobiety
26KORNOBIS Tomasz 89FUNDACJA GROTSOSNOWIECOPEN Mężczyźni
27REKSYN Malgorzata 117CROSSELITETCZEWOPEN Kobiety
28ROSIŃSKA Karolina 105KRIOTERAPIA GDAŃSKGDAŃSKOPEN Kobiety
29HORBACZ Dariusz 30SOSNOWIECOPEN Mężczyźni
30MULARCZYK Rafał 167KRAKÓWOPEN Mężczyźni
31GLEJZNER Iwona 151CHORZÓWOPEN Kobiety
32WILK Dariusz 49KĘDZJERZYN-KOŹLEOPEN Mężczyźni
33OLEJNIK Wojciech 16RUN EXPERT TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEOPEN Mężczyźni
34RUDZKO Wojciech 70WEJHEROWOOPEN Mężczyźni
35PIOTROWSKI Jerzy 34WARSZAWAOPEN Mężczyźni
36DZBANUSZEK Mariusz 165SZCZECINOPEN Mężczyźni
37SZPRENGIEL Tomasz 162OLEŚNICAOPEN Mężczyźni
38SZACH Andrzej 158LĄDEK ZDRÓJOPEN Mężczyźni
39REWERS Aleksandra 27STOLECOPEN Kobiety
40REWERS Artur 26STOLECOPEN Mężczyźni
41BRZEZIŃSKI Piotr 145WIECXORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINOPEN Mężczyźni
42RUTKOWSKI Piotr 132#BARTEK_ZDROWYPRUSZCZ GDAŃSKIOPEN Mężczyźni
43MRÓWCZYŃSKI Rafał 58POBIEDZISKAOPEN Mężczyźni
44KROK Krzysztof 160MUSZYNAOPEN Mężczyźni
45CZAJA Maciej 9MINICLASSIC.PLWROCŁAWOPEN Mężczyźni
46DONOTEK Maciej 152SZCZECINOPEN Mężczyźni
47KOMOROWSKA Karolina 116CROSSELITELUBISZEWOOPEN Kobiety
48GERING Mariusz 110DCT TEAMGDAŃSKOPEN Mężczyźni
49KOPCZYŃSKI Marcin 177SYCOWICEOPEN Mężczyźni
50WIŚNIOWSKI Krzysztof 68SZCZECINOPEN Mężczyźni
51WNOROWSKA Magdalena 33OBSTACLE CENTER TEAMŁOMIANKIOPEN Kobiety
52GÓRAL Małgorzata 166ZABRZEOPEN Kobiety
53PŁOSA Monika 24SZCZECINOPEN Kobiety
54RATOWSKA Joanna 80SZCZECINOPEN Kobiety
55SZTABA Bartosz 97ŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN Mężczyźni
56ŚLIWA Jerzy 85LESZNOOPEN Mężczyźni
57ŁUKASIEWICZ Robert 50KOKOSZKA36TEAMWARSZAWAOPEN Mężczyźni
58MATYJA Dominik 147DRUŻYNA SMAGLINIANA GÓRAOPEN Mężczyźni
59GIERASIMOWICZ Anna 76MIRKÓWOPEN Kobiety
60POLACKI Rafał 72POZNAŃPOZNAŃOPEN Mężczyźni
61WĄSOWICZ Magdalena 6SZCZECINOPEN Kobiety
62SEMENIUK Igor 40BRAKSZCZECINOPEN Mężczyźni
63GRABARA Adam 95KATOWICEOPEN Mężczyźni
64SAK Rafał 83AMATORSKA GRUPA BIEGOWA BIEGUNKALIBIĄŻOPEN Mężczyźni
65KĘDZIERSKI Mieczysław 21WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINOPEN Mężczyźni
66DUDA Łukasz 61MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWOPEN Mężczyźni
67PODWYSZYŃSKI Sylwester 173KW PSP SZCZECINOPEN Mężczyźni
68SOKÓLSKI Tomek 104WIĄZOWNAOPEN Mężczyźni
69RUTKOWSKI Marek 66KLUB BIEGACZA 100 JEZIORSIERAKÓWOPEN Mężczyźni
70KLUCZYŃSKI Zbigniew 54BEZKOSTRZYN NAD ODRĄOPEN Mężczyźni
71CETERA Janusz 38DZIWNÓWEKOPEN Mężczyźni
72HOŁDYŃSKI Mirosław 32WKB"META" LUBLINIECKĄTY WROCŁAWSKIEOPEN Mężczyźni
73MIROS Edyta 46WIAZOWNAOPEN Kobiety
74MELSKA Karolina 17WARSZAWAOPEN Kobiety
75LEMAŃSKI Andrzej 182SZCZECINOPEN Mężczyźni
76STEMPIŃSKA Elżbieta 125SZCZECINOPEN Kobiety
77SZARAFINSKA-JUSZCZAK Dorota 126VEGE RUNNERSWROCŁAWOPEN Kobiety
78SASIN Andrzej 138WOŁOMINOPEN Mężczyźni
79KIEŁBASA Paweł 98WROCŁAWOPEN Mężczyźni
80MŁYNARCZYK Tatiana 18WOŁCZKOWOOPEN Kobiety
81NIEDZIELKO Grzegorz 130RYBNIKOPEN Mężczyźni
82NIEDZIELKO Monika 128RYBNIKOPEN Kobiety
83PIGUŁA Krzysztof 187ŁÓDŹOPEN Mężczyźni
84GURGACZ Gabrysia 188WALKING WARRIORSBEZRZECZEOPEN Kobiety
85PAŃCZYK Tomasz 178SZCZECINOPEN Mężczyźni
86SAMOLAK Łukasz 176LĄDEK-ZDRÓJOPEN Mężczyźni
87BANASIEWICZ Zbigniew 172STARGARDOPEN Mężczyźni
88PIETRUSZKA Sławomir 44RAZ SZCZECINSZCZECINOPEN Mężczyźni
89MARTYNIUK Ryszard 96STRZELCE OPOLSKIEOPEN Mężczyźni
90RUDNIK-MIJAL Małgorzata 90ZMĘCZENI NA STARCIEOPEN Kobiety
91CHOŁODZIŃSKA Małgorzata 4STARGARDOPEN Kobiety
92ŁOCHOWSKI Radosław 25IUVO SMARTHOMESZCZECINOPEN Mężczyźni
93GURGACZ Artur 153SZCZECINOPEN Mężczyźni
94SIEROCKI Piotr 15DETOX TEAMGOLENIÓWOPEN Mężczyźni
95JĘDRUSZCZAK Monika 144ŻYRARDÓWOPEN Kobiety
96ZALEWSKI Maciej 184SZCZECINOPEN Mężczyźni
97SZAJKOWSKA Ewa 183WARSZAWAOPEN Kobiety
98KOZICKI Sławomir 180SZCZECINOPEN Mężczyźni
99PISARSKI Mikołaj 100WROCŁAWOPEN Mężczyźni
100PIOTROWSKI Konrad 174JAGATOWOOPEN Mężczyźni
101GRABOWICZ Paweł 88SIEKIERKI WIELKIEOPEN Mężczyźni
102SZKIRPAN Justyna 143AVANPORTJAGATOWOOPEN Kobiety
103WĄSIK Rafał 122#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIOPEN Mężczyźni
104BARTLEWSKI Damian 77SZCZECINOPEN Mężczyźni
105ZEMANKIEWICZ Łukasz 75SZCZECINOPEN Mężczyźni
106KASPEROWICZ Marcin 73OPEN Mężczyźni
107GAŁUSZKA Jarosław 60POLICEOPEN Mężczyźni
108MUSIAŁ Paweł 57WARSZAWAOPEN Mężczyźni
109CZAPCZYK Adrian 42POZNAŃOPEN Mężczyźni
110OJDOWSKI Leon 31WAŁBRZYCHOPEN Mężczyźni
111WERYK Mateusz 155BIEGUN OCR TEAMGDAŃSKOPEN Mężczyźni
112MICHALSKI Marcin 107GDAŃSKOPEN Mężczyźni
113PASTUSIŃSKI Robert 10WROCŁAWOPEN Mężczyźni
114ZAJAS Krzysztof 91SZCZECINOPEN Mężczyźni
115KISIEL Kamila 154BRIDGESTONE RUNNERSCHOCIWELOPEN Kobiety
116PONCYLIUSZ Rafał 189TEAM ZABIEGANEDNIJÓZEFÓWOPEN Mężczyźni
117PONCYLIUSZ Monika 186TEAM ZABIEGANE DNIJÓZEFÓWOPEN Kobiety
118JARMOŁOWICZ Łukasz 185SAM SOBIEŻAGAŃOPEN Mężczyźni
119KOZIK Magdalena 181WROCŁAWOPEN Kobiety
120PIOTROWSKI Dariusz 175JAGATOWOOPEN Mężczyźni
121MAZUREK Ewelina 168CHRÓSTNIKOPEN Kobiety
122BARANOWSKI Dominik 156SZCZECINOPEN Mężczyźni
123GNATOWICZ-CZARNOŁĘSKA Beata 163WROCŁAWOPEN Kobiety
124DOBROŁOWICZ Agata 159WARSZAWAOPEN Kobiety
125SŁOWIK Przemysław 120GDAŃSKOPEN Mężczyźni
126OBEIDAT Gabriela 123#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIOPEN Kobiety
127DYRCZ Łukasz 124KATOWICEOPEN Mężczyźni
128BYSTRZYK Damian 139WARSZAWAOPEN Mężczyźni
129CZUBALA Michał 99DĄBROWA GÓRNICZAOPEN Mężczyźni
130SIWEK Grzegorz 94LANRUNSLANCKORONAOPEN Mężczyźni
131TOMASZKIEWICZ Marek 92ZĄBKIOPEN Mężczyźni
132RYBAK Remigiusz 87RUDA ŚLĄSKAOPEN Mężczyźni
133BUDZIAREK Adam 84GDAŃSKOPEN Mężczyźni
134LĄCZAK Justyna 78ASSECO ACTIVE TEAMSZCZECINOPEN Kobiety
135KOROWIEC Michał 69SZCZECINOPEN Mężczyźni
136BODNARCZUK Iwona 67OPEN Kobiety
137HRYCIÓW Paweł 62JW 1223BIAŁOGARDOPEN Mężczyźni
138SZORTYKA Rafał 47ŁOKIETEK SINIARZEWOSINIARZEWOOPEN Mężczyźni
139KONSTAŃCZAK Joanna 43POZNAŃOPEN Kobiety
140SIKORA Łukasz 39SZCZECINOPEN Mężczyźni
141WOŹNIAK Alina 35BYDGOSZCZOPEN Kobiety
142ŚLIWIŃSKI Dawid 3STARGARDOPEN Mężczyźni
143URBAŃCZAK Szymon 20DOBICONNECTOSIECZNAOPEN Mężczyźni
144KRZEMIONKA Daniel 19SZCZECINOPEN Mężczyźni
145ROGÓŻ Monika 150KRAKÓWOPEN Kobiety
146KOZIOŁ Piotr 149KRAKÓWOPEN Mężczyźni
147MATUSZCZYK Krzysztof 146SOSNOWIECOPEN Mężczyźni
148BOROWSKA Magdalena 142WARSAWOPEN Kobiety
149BARANOWSKI Marcin 141KATOWICEOPEN Mężczyźni
150STEFANIUK Tomasz 135BIAŁYSTOKOPEN Mężczyźni
151KAWULAK Iwona 133BOJSZOWY NOWEOPEN Kobiety
152WRZOSEK Sylwia 131GDAŃSKAOPEN Kobiety
153OŁUBEK Robert 118HRMAX ŻORYŻORYOPEN Mężczyźni
154ZEIDLER Aleksander 115MIRAZ RACE TEAMZABRZEOPEN Mężczyźni
155KLICH Tomasz 113TARNOWSKIE GÓRYOPEN Mężczyźni
156REDZIMSKI Grzegorz 108MRZEZINOOPEN Mężczyźni
157TYS Małgorzata 101DĄBROWA GÓRNICZAOPEN Kobiety
158KONARSKI Bartosz 164ERAKAWYSZCZECINOPEN Mężczyźni
159CZUBAK Zbigniew 81STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKOPEN Mężczyźni
160RYBSKI Mariusz 179SZCZECINOPEN Mężczyźni
161ROZMUS Ewa 109POWOLI DO CELUGÓRAOPEN Kobiety
162MOLSKA Małgorzata 23OSP KŁODAWAKŁODAWAOPEN Kobiety
163GWIZDAŁA Łukasz 8KW TRAWERS / SUM(P)TKRZESZOWICEOPEN Mężczyźni
164TRACZ Weronika 71NOWOGARDOPEN Kobiety
165KUBINOWSKI Maciej 103WARSZAWAOPEN Mężczyźni
166JUSZCZAK Krzysztof 86RZESZOTARY UL JAGIEŁŁY 29 32-040 ŚWIĄTNIKI GÓRNEOPEN Mężczyźni
Znaleziono 166 wynik(ów)