BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - 1,5 KM (KOBIETY)

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
OSiR Sławno
Data/ Date:
2018-11-10
Miejsce/ Place:
Sławno
Dystans/ Distance:
1.5 km
Zgłoszonych/ Registered:
70
Wystartowało/ Started:
58
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
58
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1NOWAK Agnieszka 139USKS GROM SŁAWNOSŁUPSK  K 100:05:37.28 3:4416
2NIECKARZ Monika 138SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  K 200:05:41.50+00:00:043:4715.8
3KACZMAREK Marta 113SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  K 300:06:03.00+00:00:254:0214.9
4KOSICKA Iwona 118STOPA SŁUPSK/ AML SŁUPSKSŁUPSK  K 400:06:18.05+00:00:404:1214.3
5LEWANDOWSKA Beata 125STOPA SŁUPSKSŁUPSK  K 500:06:21.34+00:00:444:1414.2
6LASKA Agnieszka 162ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNO  K 600:06:21.83+00:00:444:1414.1
7ŻYLIS Katarzyna 156SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  K 700:06:29.91+00:00:524:2013.8
8PRYZWAN Karolina 141RUSKO  K 800:06:30.76+00:00:534:2013.8
9MOTYKOWSKA Ksenia 137SŁAWNO  K 900:06:35.51+00:00:584:2413.6
10SAPIEJA Kasia 145DARŁOWO  K 1000:06:43.45+00:01:064:2913.4
11LEWANDOWSKA Maria 124W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKA  K 1100:06:43.92+00:01:064:2913.4
12RUTECKA Sylwia 143TUPOT USTKAUSTLA  K 1200:06:48.63+00:01:114:3213.2
13GOLEC Anna 104KOSZALIN  K 1300:06:49.03+00:01:114:3213.2
14ŻUKOWSKA Julia 155AMLSŁUPSK  K 1400:06:50.49+00:01:134:3313.2
15ZARZYCKA Izabela 153W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKA  K 1500:06:58.69+00:01:214:3912.9
16FRUBA Karina 102STOPA SŁUPSKREDZIKOWO  K 1600:07:12.40+00:01:354:4812.5
17WAGNER Paulina 151CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKA  K 1700:07:14.94+00:01:374:5012.4
18WOŹNIAK Aleksandra 152SŁUPSK  K 1800:07:15.47+00:01:384:5012.4
19BAKALARZ Katarzyna 91REHA OMTDARŁOWO  K 1900:07:16.33+00:01:394:5012.4
20DRZEWIECKA Justyna 100DARŁOWO  K 2000:07:17.70+00:01:404:5212.3
21MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 129KOSZALIN  K 2100:07:18.27+00:01:404:5212.3
22GOSTOMCZYK Anna 105ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNO  K 2200:07:18.43+00:01:414:5212.3
23CHINIEWICZ Maria 97SŁAWNO  K 2300:07:19.12+00:01:414:5212.3
24BUZE Małgorzata 95OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNO  K 2400:07:19.40+00:01:424:5312.3
25GAWIECKA Mariola 103ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALIN  K 2500:07:23.47+00:01:464:5612.2
26KONKEL Joanna 117MKS ŚWIĘĆ SŁAWNOSŁAWNO  K 2600:07:24.94+00:01:474:5612.1
27ANTOSIK Grażyna 167KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKO  K 2700:07:26.48+00:01:494:5712.1
28KOMAR Agnieszka 116SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  K 2800:07:26.52+00:01:494:5712.1
29KOWALCZYK Justyna 119WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKA  K 2900:07:31.38+00:01:545:0012
30MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 136SŁUPSK  K 3000:07:34.06+00:01:565:0211.9
31MAJ Agnieszka 128SŁAWNO  K 3100:07:35.52+00:01:585:0411.8
32MIRON Katarzyna 135SŁUPSK  K 3200:07:52.58+00:02:155:1511.4
33MARCZAK Małgorzata 130-ŻELKOWO  K 3300:07:53.27+00:02:155:1511.4
34WACHHOLZ Beata 150KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNO  K 3400:07:54.57+00:02:175:1611.4
35JAWORSKA Judyta 110MANOWO  K 3500:07:58.05+00:02:205:1811.3
36TRACZ Jadwiga 149BIESIEKIERZ  K 3600:07:58.10+00:02:205:1811.3
37GRAJCZAK Dagmara 107SŁUPSK  K 3700:07:59.19+00:02:215:1911.3
38KRAMEK Marta 121USTKA  K 3800:08:01.59+00:02:245:2111.2
39LANGOWSKA Beata 123SŁAWNO  K 3900:08:06.44+00:02:295:2411.1
40ĆWIKLIŃSKA Anna 98SŁUPSK  K 4000:08:08.22+00:02:305:2611
41STOJEWSKA Katarzyna 67BYLIOTYLISŁAWNO  K 4100:08:11.49+00:02:345:2811
42KACHEL - CHOMA Marlena 112SŁAWNO  K 4200:08:11.85+00:02:345:2811
43PRZYMORSKA Alicja 142W.P.K. TEAM SŁOŃ USTKAUSTKA  K 4300:08:14.16+00:02:365:2910.9
44LIPSKA Iwona 126SŁAWNO  K 4400:08:16.22+00:02:385:3010.9
45KUBERA Monika 122SŁAWNO  K 4500:08:19.20+00:02:415:3210.8
46SOBCZAK Małgorzata 146SŁAWNO  K 4600:08:20.21+00:02:425:3310.8
47MICHALSKA Agnieszka 132METALCORP TEAMLULEMINO  K 4700:08:20.95+00:02:435:3310.8
48SAŁAJ Angelika 144METALCORP TEAMZBYSZEWO  K 4800:08:22.03+00:02:445:3410.8
49DUDA Róża 101METALCORP TEAMSŁUPSK  K 4900:08:23.25+00:02:455:3510.7
50BYSZEWSKA Katarzyna 96WRZEŚNICA  K 5000:08:26.78+00:02:495:3810.7
51GRĄBCZEWSKA Agnieszka 108JW 1223KŁOS 19N  K 5100:08:27.28+00:02:495:3810.7
52BIAŁOSIEWICZ Agnieszka 92SŁAWNO  K 5200:08:29.62+00:02:525:4010.6
53GOSTOMCZYK Magdalena 106SŁUPSKSLUPSK  K 5300:08:29.94+00:02:525:4010.6
54KURCZYK Elżbieta 157SŁAWNO  K 5400:08:30.34+00:02:535:4010.6
55MIKLASIŃSKA Monika 134SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  K 5500:08:30.49+00:02:535:4010.6
56ZIARKO Renata 154USTKA  K 5600:08:32.33+00:02:555:4210.5
57KOZACZUK Justyna 120SŁUPSK  K 5700:08:32.42+00:02:555:4110.5
58PASIK Katarzyna 140SŁAWNO  K 5800:08:49.41+00:03:125:5210.2
Znaleziono 58 wynik(ów)