BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - 1,5 KM (KOBIETY)

Wydarzenie:
Organizator:
OSiR Sławno
Data:
2019-11-09
Miejsce:
Sławno
Dystans:
1.5 km
Zgłoszonych:
40
Wystartowało:
36
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
36
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1NIECKARZ Monika 51SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  K 100:05:40.80 3:4615.9
2KACZMAREK Marta 23KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  K 200:06:01.85+00:00:214:0015
3ANTOSIK Grażyna 3KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKOSŁAWSKO  K 300:06:35.80+00:00:554:2313.7
4BIERNAT Karolina 89SŁAWNO  K 400:06:38.05+00:00:574:2513.6
5ŁUBKOWSKA Magdalena 44SŁUPSK  K 500:06:42.95+00:01:024:2813.4
6KOROLCZUK Karolina 87SŁAWNO  K 600:06:55.55+00:01:144:3613
7FRUBA Karina 11STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWO  K 700:07:02.20+00:01:214:4112.8
8SŁUPECKA Aneta 60KOSZALIN  K 800:07:04.35+00:01:234:4212.7
9KUBIŃSKA Beata 33NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSK  K 900:07:11.25+00:01:304:4712.5
10KLOSKOWSKA Konstancja 82SŁUPSK  K 1000:07:21.15+00:01:404:5412.2
11KOMAR Agnieszka 28KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  K 1100:07:22.05+00:01:414:5412.2
12LACHOWICZ Joanna 38SŁAWNO  K 1200:07:24.05+00:01:434:5612.2
13ZARZYCKA Izabela 68USTKA  K 1300:07:25.25+00:01:444:5612.1
14MAJ Agnieszka 45SŁAWNO  K 1400:07:25.80+00:01:454:5612.1
15MIRON Katarzyna 49NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSK  K 1500:07:29.60+00:01:484:5912
16MARCZAK Małgorzata 46ŻELKOWO  K 1600:07:31.55+00:01:505:0012
17OLESZEK Agata 54GRABNO  K 1700:07:32.15+00:01:515:0111.9
18PUTAJ Joanna 86BOLESZEWO  K 1800:07:50.85+00:02:105:1311.5
19WACHHOLZ Beata 65KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNO  K 1900:07:57.20+00:02:165:1811.3
20PROTASEWICZ Renata 78KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  K 2000:07:57.25+00:02:165:1811.3
21ADAMCZYK Michalina 1SŁAWNO  K 2100:08:15.85+00:02:355:3010.9
22JANAKIEWICZ Ewa 77SŁAWNO  K 2200:08:18.30+00:02:375:3210.8
23LIPSKA Iwona 43SŁAWNO  K 2300:08:18.80+00:02:385:3210.8
24BRZEZIŃSKA Magdalena 88SŁAWNO  K 2400:08:21.75+00:02:405:3410.8
25BUDZYŃSKA Elżbieta 5SŁUPSK  K 2500:08:25.75+00:02:445:3610.7
26KURCZYK Elżbieta 35SŁAWNO  K 2600:08:40.80+00:03:005:4610.4
27WAGNER Paulina 66CPSPUSTKA  K 2700:08:49.80+00:03:095:5210.2
28GELECIŃSKA Edyta 14NIGHT RUNNERS SŁUPSKKOBYLNICA  K 2800:08:55.95+00:03:155:5610.1
29LANGOWSKA Beata 39CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHSŁAWNO  K 2900:08:59.65+00:03:185:5910
30KOZACZUK Justyna 32SŁUPSK  K 3000:09:00.35+00:03:196:0010
31GOSTOMCZYK Anna 18SŁAWNO  K 3100:09:00.50+00:03:196:0010
32MIKLASIŃSKA-KAMELSKA Monika 48KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  K 3200:09:00.70+00:03:196:0010
33GAŁKOWSKA Danuta 12SŁAWSKO  K 3300:09:00.95+00:03:206:0010
34LANGOWSKA Aleksandra 40SŁAWNO  K 3400:09:07.35+00:03:266:049.9
35JANAS Karolina 20KOSZALIN  K 3500:09:22.70+00:03:416:149.6
36MUSZYŃSKA Ilona 50SŁAWNO  K 3600:09:23.80+00:03:436:159.6
Znaleziono 36 wynik(ów)