BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - 3 KM (MĘŻCZYŹNI)

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
OSiR Sławno
Data/ Date:
2018-11-10
Miejsce/ Place:
Sławno
Dystans/ Distance:
3 km
Zgłoszonych/ Registered:
90
Wystartowało/ Started:
72
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
71
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M1.5kmCzas
netto
3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KAMIENIECKI Rafał 33TUPOT-USTKAUSTKA  M 100:05:0600:10:14.05 3:2417.6
2WILCZEWSKI Krzysztof 79TYCHOWO  M 200:05:0600:10:16.59+00:00:023:2517.5
3ROSIAK Damian 62SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  M 300:05:0800:10:28.07+00:00:143:2917.2
4GAŁKOWSKI Dariusz 15BRAKSŁAWSKO  M 400:05:1600:10:34.34+00:00:203:3117
5DUDA Grzegorz 13METALCORP TEAMBUKÓWKA  M 500:05:1000:10:39.64+00:00:253:3316.9
6PICK Tomasz 57DEAF KOSZALINKOSZALIN  M 600:05:2300:10:40.42+00:00:263:3316.8
7KURKUL Janek 46KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKO  M 700:05:0600:10:54.02+00:00:393:3816.5
8JABŁOŃSKI Tomasz 26KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  M 800:05:2500:11:04.60+00:00:503:4116.2
9CHUDY Henryk 10K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKO  M 900:05:3000:11:26.69+00:01:123:4815.7
10RYGIELSKI Arkadiusz 64SŁAWNO  M 1000:05:3100:11:36.22+00:01:223:5215.5
11KRÓL Szymon 9SŁAWNO  M 1100:05:5900:11:48.85+00:01:343:5615.2
12KUCHAREK Marcin 45STOPA SŁUPSKSŁUPSK  M 1200:06:0000:11:53.32+00:01:393:5715.1
13BANCEWICZ Tomasz 2SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKSŁUPSK  M 1300:05:4700:11:57.41+00:01:433:5915
14WÓJCICKI Grzegorz 82SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  M 1400:05:5800:11:57.77+00:01:433:5915
15KAMELSKI Piotr 32SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  M 1500:05:5700:12:00.42+00:01:464:0015
16OLESZEK Jerzy 55SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNO  M 1600:05:5700:12:00.55+00:01:464:0015
17NOWICKI Mateusz 54CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJKOBYLNICA  M 1700:05:4400:12:02.01+00:01:474:0015
18HOREGLAD Paweł 25SPEEDY GONZALESKOSZALIN  M 1800:05:5900:12:03.23+00:01:494:0114.9
19WALOS Grzegorz 75JW1223KOSZALIN  M 1900:06:0000:12:06.39+00:01:524:0214.9
20BURDA Bartosz 7KOSZALIN  M 2000:06:0600:12:16.02+00:02:014:0514.7
21BALICKI Michał 87BONIN  M 2100:06:1100:12:16.34+00:02:024:0514.7
22WERRA Krzysztof 74KLUB PRZYJACIÓŁ ZDROWIASŁUPSK  M 2200:06:0400:12:18.70+00:02:044:0614.6
23TOMCZAK Dominik 72NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSK  M 2300:05:5900:12:21.14+00:02:074:0714.6
24SAPIEJA Dariusz 65DARLOWO  M 2400:06:0100:12:25.94+00:02:114:0814.5
25ŁABEJSZA Łukasz 48WOJOWNICY WÓDYKOSZALIN  M 2500:05:5600:12:27.23+00:02:134:0914.5
26PĘKAŁA Piotr 56KOSZALIN  M 2600:06:2100:12:28.71+00:02:144:0914.4
27BASSEL Marcin 4KOSZALIN  M 2700:06:2600:12:35.07+00:02:214:1114.3
28STRZELECKI Zbigniew 89KORZYBSKIE REKINYKORZYWIE  M 2800:06:2500:12:38.35+00:02:244:1314.2
29ŻURAWIK Piotr 86KORZYBSKIE REKINYKĘPICE  M 2900:06:2200:12:43.98+00:02:294:1414.1
30GLISZCZYŃSKI Łukasz 19ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓW  M 3000:05:5800:12:44.61+00:02:304:1414.1
31MICHALAK Marek 50JEZIERZYCE  M 3100:06:2200:12:45.95+00:02:314:1514.1
32GIERCZAK Piotr 18USTKAUSTKA  M 3200:06:0400:12:50.17+00:02:364:1614
33KOS Krystian 41CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHKOBYLNICA  M 3300:06:0500:12:51.04+00:02:364:1714
34GOSTOMCZYK Krzysztof 20KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  M 3400:06:1900:12:53.65+00:02:394:1714
35BAKALARZ Adam 1REHA OMTDARŁOWO  M 3500:06:2100:12:58.17+00:02:444:1913.9
36WOJCIECHOWSKI Andrzej 81KOSZALIN  M 3600:06:2600:13:02.12+00:02:484:2013.8
37GAWIECKI Piotr 17ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALIN  M 3700:06:2500:13:07.30+00:02:534:2213.7
38BUKOWSKI Bartosz 6SŁAWNO  M 3800:06:1100:13:09.33+00:02:554:2313.7
39KANIOWSKI Jacek 34W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNO  M 3900:06:2500:13:13.49+00:02:594:2413.6
40PIWOŃSKI Robert 59SŁUPSK  M 4000:06:2900:13:18.73+00:03:044:2613.5
41ZARZYCKI Dariusz 85W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKA  M 4100:06:3200:13:19.90+00:03:054:2613.5
42KAZIMIEROWICZ Radosław 36VTT KOSZALINKOSZALIN  M 4200:06:2600:13:20.46+00:03:064:2713.5
43BANCEWICZ Radek 3SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKBUKÓWKA  M 4300:06:3600:13:26.80+00:03:124:2913.4
44WIECZOREK Jacek 77SLAWNOSLAWNO  M 4400:06:2800:13:30.68+00:03:164:3013.3
45KACZMAREK Krzysztof 30SŁAWNO  M 4500:06:3400:13:31.98+00:03:174:3013.3
46WÓJCICKI Adrian 83KOSZALIN  M 4600:06:2600:13:33.81+00:03:194:3113.3
47JASIENIECKI Piotr 27KOSZALIN  M 4700:06:4600:13:42.61+00:03:284:3413.1
48SEWERYN Tomasz 66METALCORP TEAMBUKÓWKA  M 4800:06:3400:13:45.73+00:03:314:3513.1
49TELESIEWICZ Henryk 71KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO  M 4900:06:5300:13:57.79+00:03:434:3912.9
50LEWANDOWSKI Adam 47W.P.K SŁOŃ TEAMUSTKA  M 5000:06:4700:13:59.26+00:03:454:3912.9
51DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 12SŁUPSK  M 5100:07:1700:14:05.67+00:03:514:4112.8
52DEMIDOK Mariusz 11JW1223SŁAWNO  M 5200:06:4900:14:08.43+00:03:544:4212.7
53GRĄBCZEWSKI Rafał 22KŁOS 19N  M 5300:06:4900:14:08.69+00:03:544:4212.7
54MICKIEWICZ VEL MICKUS Grzegorz 51SŁAWNO  M 5400:06:5300:14:11.66+00:03:574:4312.7
55NOWACKI Mariusz 53SŁAWSKO  M 5500:07:0400:14:15.54+00:04:014:4512.6
56GAWĘDA Emil 16STARY JAROSŁAW  M 5600:06:5600:14:29.90+00:04:154:5012.4
57KACZMAREK Łukasz 31WOJOWNICY WÓDYKOSZALIN  M 5700:06:5800:14:31.73+00:04:174:5012.4
58SZMIGIERO Arkadiusz 70W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSK  M 5800:07:3300:14:42.56+00:04:284:5412.2
59PRZYMORSKI Waldemar 61W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKA  M 5900:07:3300:14:47.98+00:04:334:5612.2
60RYCHLIŃSKI Damian 63WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSK  M 6000:07:2100:14:53.26+00:04:394:5712.1
61BYSZEWSKI Arkadiusz 8WRZEŚNICA  M 6100:07:0500:15:06.64+00:04:525:0211.9
62GRZELAK Robert 24SŁAWNO  M 6200:07:3300:15:08.44+00:04:545:0211.9
63KRYGIER Ireneusz 44W.P.K.SŁOŃ TEAMUSTKA  M 6300:07:3700:15:12.54+00:04:585:0411.8
64ANTOSIK Jacek 168SŁAWNO  M 6400:07:3900:15:43.46+00:05:295:1411.4
65JAŻDŻEWSKI Kamil 28SŁAWNO  M 6500:07:2600:16:07.69+00:05:535:2211.2
66FIRLEJ Michał 14SŁAWNO  M 6600:07:2700:16:37.19+00:06:235:3210.8
67KOZACZUK Jarosław 43SŁUPSK  M 6700:08:1000:16:39.40+00:06:255:3310.8
68KOS Oskar 40KOBYLNICA  M 6800:06:4300:16:49.08+00:06:355:3610.7
69MACIEJEWSKI Tomasz 49SŁUPSK  M 6900:08:3500:17:44.55+00:07:305:5410.2
70STOJEWSKI Jarosław 68BYLIOTYLISŁAWNO  M 7000:08:3500:17:59.10+00:07:455:5910
71KAŹMIERCZAK Łukasz 37WARSZKOWO  M 7100:08:3500:17:59.63+00:07:456:0010
72ZAGOJEWSKI Rafał 88KORONA SZCZECINMALECHOWO  M 7200:05:43+00:00:373:4815.7
Znaleziono 72 wynik(ów)