Organizator : | OSiR Sławno |
Data : | 2019-11-09 |
Miejsce : | Sławno |
Dystans : | 3 km |
Zgłoszonych : | 43 |
Wystartowało : | 34 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 34 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap 1.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JEFIMCZYK Norbert | 22 | LKS FENIX SŁUPSK | DAMNO | 00:05:00 | ||
2 | KURKUL Przemysław | 36 | BRYZA POSTOMINO | PAŁÓWKO | 00:05:05 | ||
3 | JABŁOŃSKI Tomasz | 19 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | 00:05:10 | ||
4 | KURKUL Janek | 37 | KB BRYZA POSTOMINO | PAŁÓWKO | 00:05:11 | ||
5 | KAWKA Adam | 72 | BEKST BEASTS | SŁUPSK | 00:05:13 | ||
6 | PICK Tomasz | 55 | SKSG KORONA SZCZECIN | KOSZALIN | 00:05:28 | ||
7 | GAŁKOWSKI Dariusz | 13 | SŁAWSKO | 00:05:32 | |||
8 | NOWICKI Mateusz | 52 | USTKA | 00:05:47 | |||
9 | SZPITER Tomasz | 61 | OLAWS ZŁOTORYJA | ZŁOTORYJA | 00:05:51 | ||
10 | TOMCZAK Dominik | 63 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | 00:06:01 | ||
11 | GOSTOMCZYK Krzysztof | 17 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | 00:06:06 | ||
12 | PIWOŃSKI Robert | 56 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | 00:06:07 | ||
13 | GIERCZAK Piotr | 15 | USTKA | USTKA | 00:06:08 | ||
14 | OLESZEK Jerzy | 53 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | 00:06:11 | ||
15 | WIECZOREK Jacek | 79 | SŁAWNO | 00:06:11 | |||
16 | KOS Krystian | 29 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | KOBYLNICA | 00:06:18 | ||
17 | KANIOWSKI Jacek | 26 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | SŁAWNO | 00:06:23 | ||
18 | PROTASEWICZ Andrzej | 57 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | 00:06:34 | ||
19 | SKIERKA Grzegorz | 71 | MKS ŚWIĘC SŁAWNO | KWASOWO | 00:06:41 | ||
20 | KACZMAREK Krzysztof | 24 | SŁAWNO | 00:06:44 | |||
21 | BUKOWSKI Bartosz | 84 | SŁAWNO | 00:06:50 | |||
22 | KUBIŃSKI Rafał | 34 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | 00:06:54 | ||
23 | KLOSKOWSKI Dariusz | 81 | SŁUPSK | 00:06:55 | |||
24 | DZIĘCIOŁ Jarosław | 9 | SŁAWNO | 00:06:56 | |||
25 | DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł | 8 | SŁUPSK | 00:06:57 | |||
26 | ZARZYCKI Dariusz | 69 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | 00:06:58 | ||
27 | SZYMCZEWSKI Dariusz | 62 | SŁAWNO | 00:06:58 | |||
28 | SKROBEK Błażej | 75 | SŁAWNO | 00:07:15 | |||
29 | KAMELSKI Piotr | 25 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | 00:07:22 | ||
30 | ANTOSIK Grzegorz | 4 | KB BRYZA POSTOMINO | MASŁOWICE | 00:07:22 | ||
31 | FIRLEJ Michał | 10 | SŁAWNO | 00:07:49 | |||
32 | KOZACZUK Jarosław | 31 | SŁUPSK | 00:08:44 | |||
33 | CHAŁUBINSKI Karol | 6 | SŁUPSK | 00:08:44 | |||
34 | MARCZAK Andrzej | 47 | ŻELKOWO | 00:09:02 |
Znaleziono 34 wynik(ów)