BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - 4KM

Organizator:
Urząd Gminy Biały Bór
Data:
2020-11-07
Miejsce:
Biały Bór
Dystans:
4 km
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
34
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
34
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1TOMKOWSKI Przemysław 104SZCZĘŚĆ BOŻEBIAŁY BÓROPEN -M1M 100:15:12.00 3:4815,8
2DORSZYŃSKI Grzegorz 48UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWOPEN -M2M 200:15:21.00+00:00:093:5015,6
3KRYZEL Tomasz 66CZŁUCHÓWOPEN -M3M 300:15:27.00+00:00:153:5115,5
4KASZUBA Artur 61DEBRZNOOPEN -M4M 400:15:32.00+00:00:203:5315,5
5KOSTRZEWSKI Adrian 63SŁUPSKOPEN -M5M 500:16:23.00+00:01:114:0514,6
6KWIATKOWSKA Katarzyna 72SŁUPSKOPEN -K1K 100:17:23.00+00:02:114:2013,8
7NOSAL Mariusz 81SZCZECINEKOPEN -M6M 600:17:45.00+00:02:334:2613,5
8DRĄŻKOWSKI Tomasz 49MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEKSZCZECINEKOPEN -M7M 700:17:51.00+00:02:394:2713,4
9SUCHANOWSKI Zygmunt 98RESPECT LOTYŃLOTYNOPEN -M8M 800:18:30.00+00:03:184:3713,0
10ZACHARSKI Jerzy 107TRZCIANKAOPEN -M9M 900:19:00.00+00:03:484:4512,6
11KWAŚNIEWSKI Dawid 71LKK ¸¸HUBERTUS''BIALY BÓROPEN -M10M 1000:19:04.00+00:03:524:4612,6
12GÓRKO Maja 50LKKBIAŁY BÓROPEN -K2K 200:19:20.00+00:04:084:5012,4
13NOSAL Martyna 80KS PENTATHLON SZCZECINEK/SP7 SZCZECINEKSZCZECINEKOPEN -K3K 300:20:09.00+00:04:575:0211,9
14KUŻAJ Sławomir 70PIŁAPIŁAOPEN -M11M 1100:20:40.00+00:05:285:1011,6
15PAWŁOWSKI Mariusz 85BIAŁY BÓROPEN -M12M 1200:20:59.00+00:05:475:1411,4
16BARTCZAK Wiktoria 115BIAŁY BÓROPEN -K4K 400:21:28.00+00:06:165:2211,2
17CICHOWSKA Joanna 46DURĄGOPEN -K5K 500:21:57.00+00:06:455:2910,9
18ŚLĘZAK Adam 102OSP POGRODZIEELBLĄGOPEN -M13M 1300:22:07.00+00:06:555:3110,9
19SZAMOCKA Kaja 110BIAŁY BÓROPEN -K6K 600:22:31.00+00:07:195:3710,7
20STAŚ Adrianna 96BIAŁOBORSKIE KUNYBIAŁAOPEN -K7K 700:22:49.00+00:07:375:4210,5
21NOSAL Anna 82SZCZECINEKOPEN -K8K 800:23:01.00+00:07:495:4510,4
22CHEMEL-PYZIOŁEK Amelia 45LKK HUBERTUSBIAŁY BÓROPEN -K9K 900:23:42.00+00:08:305:5510,1
23RYNKIEWICZ Piotr 91TB WALDEKSZCZECINEKOPEN -M14M 1400:24:06.00+00:08:546:0110,0
24BREJNA Piotr 43SZCZECINEKOPEN -M15M 1500:25:20.00+00:10:086:209,5
25KOSIEDOWSKA Kamila 109BIAŁY BÓROPEN -K10K 1000:26:00.00+00:10:486:309,2
26MACIEJCZAK Karolina 76PIŁAPIŁAOPEN -K11K 1100:26:34.00+00:11:226:389,0
27KWAŚNIEWSKA Dorota 161BIAŁY BÓROPEN -K12K 1200:26:44.00+00:11:326:419,0
28WOJCIECHOWSKA Natalia 114BIAŁY BÓROPEN -K13K 1300:28:35.00+00:13:237:088,4
29PILARSKI Filip 111BIAŁY BÓROPEN -M16M 1600:29:29.00+00:14:177:228,1
30SMUKOWSKI Krzysztof 92OSP GMINA SZCZECINEKSZCZECINEKOPEN -M17M 1700:29:50.00+00:14:387:278,0
31WALKOWIAK Dariusz 105KROKOWOOPEN -M18M 1800:29:56.00+00:14:447:298,0
32SUCHANOWSKA Anna 97RESPECT LOTYŃLOTYNOPEN -K14K 1400:32:44.00+00:17:328:117,3
33JURKOWSKI Jacek 112BIAŁY BÓROPEN -M19M 1900:40:26.00+00:25:1410:065,9
34BORDUN Nikodem 113BIAŁY BÓROPEN -M20M 2000:40:29.00+00:25:1710:075,9
Znaleziono 34 wynik(ów)