BIEG NIEPODLEGŁOSCI - OKONEK - 10KM

Organizator/ Organizer:
Gmina Okonek
Data/ Date:
2018-11-03
Miejsce/ Place:
Okonek
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
110
Wystartowało/ Started:
103
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
103
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2.5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1HOFFMAN Aleksander 160PRECON POLSKAJASTROWIEM-401M 100:08:4500:25:3500:33:47.33 3:2217.8
2FABIAŃSKI Łukasz 144REHABALANCE TEAMMIĘDZYCHÓDM-181M 200:08:4900:26:4500:35:19.82+00:01:323:3217
3ROĆKO Krzysztof 243CZAPLAM-301M 300:08:4900:26:4400:35:26.89+00:01:393:3216.9
4SZYMAŃSKI Sylwester 219ULKS BARWICESZCZECINEKM-402M 400:08:5300:26:5900:35:39.32+00:01:513:3316.8
5WOŹNIAK Grzegorz 225AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM-302M 500:08:5300:28:0500:37:39.19+00:03:513:4615.9
6CENTKA Jakub 137ZŁOTÓWM-182M 600:09:1100:28:4600:38:07.33+00:04:203:4815.7
7WITKIEWICZ Eryk 390BIAŁOGARDM-403M 700:09:2300:28:5400:38:22.48+00:04:353:5015.6
8KAMIONKA Mateusz 247CHOJNICEM-183M 800:09:2600:29:4400:39:09.69+00:05:223:5415.3
9TRĘBSKI Krzysztof 220#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-404M 900:09:4300:29:3500:39:11.00+00:05:233:5515.3
10BRALSKI Andrzej 136#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-303M 1000:09:5200:29:4400:39:22.89+00:05:353:5615.2
11ŁASKAWIEC Paweł 187JW 4580CZARNEM-184M 1100:09:5800:30:3500:40:19.81+00:06:324:0114.9
12WIELGUS Grzegorz 223ZŁOTÓWM-304M 1200:10:0200:30:3200:40:27.42+00:06:404:0214.8
13PICK Tomasz 198DEAF KOSZALINKOSZALINM-405M 1300:10:1000:31:0800:40:50.96+00:07:034:0514.7
14GŁOGOWSKI Krzysztof 151KORONOWO NA BIEGOWOKORONOWOM-406M 1400:09:5500:30:4400:40:52.90+00:07:054:0514.7
15GAŁAN Leszek 147ZŁOCIENIECM-501M 1500:10:2700:31:2900:41:18.18+00:07:304:0714.5
16NOWAK Marcin 195PIŁAM-407M 1600:41:18.38+00:07:314:0714.5
17SUBERLAK Damian 214RUNDORFINACZAPLINEKM-185M 1700:10:3600:32:0300:42:22.72+00:08:354:1414.2
18MICHAŁOWSKI Dariusz 192CZARNEM-408M 1800:10:2600:32:1000:42:32.41+00:08:454:1514.1
19OSTROWSKI Marian 242SENIOR 54ZŁOCIENIECM-601M 1900:10:2800:31:5000:42:47.65+00:09:004:1614
20KUKLINSKI Maciej 183METROŻERCYMIROSZEWOM-409M 2000:10:1200:32:0200:42:57.12+00:09:094:1714
21ROGALA Krystian 203MTS HAMER MIASTKOLOTYŃM-305M 2100:10:1700:32:2100:43:04.74+00:09:174:1813.9
22RYNDAK Mariusz 206SZCZECINEKM-502M 2200:10:0600:32:1500:43:15.65+00:09:284:1913.9
23KRYZEL Tomasz 179CZŁUCHÓWM-186M 2300:10:1900:32:2500:43:20.89+00:09:334:2013.8
24KATRYCZ Zbigniew 171ŚWIERCZYNAŚWIERCZYNAM-503M 2400:10:3300:32:3000:43:21.22+00:09:334:2013.8
25CYGAN Małgorzata 141BORNE BIEGASZCZECINEKK-301K 100:10:4200:33:0300:44:03.83+00:10:164:2413.6
26CHUPTYŚ Adrian 139RUNDORFINACZAPLINEKM-306M 2500:10:4500:33:1200:44:04.88+00:10:174:2413.6
27KOCLEJDA Grzegorz 176RUNDORFINACZAPLINEKM-4010M 2600:10:5100:33:3100:44:09.10+00:10:214:2413.6
28JABŁOŃSKI Andrzej 162CZARNEM-4011M 2700:10:3500:33:2200:44:35.99+00:10:484:2713.5
29SAWKA Maurycy 248SZCZECINEKM-187M 2800:11:0700:34:4900:46:02.18+00:12:144:3613
30STAŃCZYK Sławomir 211STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM-307M 2900:11:3500:35:0400:46:14.27+00:12:264:3713
31KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 177TUROWOM-4012M 3000:11:2800:35:0900:46:27.67+00:12:404:3812.9
32JAROSZ Roman 163WAŁCZM-504M 3100:11:1500:35:2000:46:51.45+00:13:044:4112.8
33JANKOWSKI Mariusz 318SZCZECINEKM-4013M 3200:11:3700:35:3200:46:58.11+00:13:104:4112.8
34LIPKA Wojciech 185SZCZECINEKM-308M 3300:11:4500:35:5300:46:59.46+00:13:124:4212.8
35JERSZ Bartosz 228OKONEKM-309M 3400:11:5100:35:3800:47:01.55+00:13:144:4212.8
36STĘPIEŃ Marcin 21221 CPL NADARZYCEZŁOTÓWM-3010M 3500:11:0500:35:2600:47:16.11+00:13:284:4312.7
37ŁEPEK Kamil 188KAMARO TEAMDEBRZNOM-3011M 3600:12:0500:35:5300:47:17.66+00:13:304:4312.7
38SAWCZUK Rafał 207OKONEKM-3012M 3700:10:4800:35:2800:47:36.39+00:13:494:4512.6
39GRZYB Magdalena 154RUNDORFINACZAPLINEKK-181K 200:11:5700:36:1200:48:08.38+00:14:214:4812.5
40ADRYAN Adam 131SŁUPSKM-4014M 3800:11:4700:36:3200:48:14.46+00:14:274:4912.4
41HAŁKA Justyna 157TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-302K 300:11:4600:36:1800:48:17.59+00:14:304:4912.4
42NITA Krzysztof 194OGIEŃ W SZOPIEMIASTKOM-3013M 3900:11:3600:36:3400:48:42.43+00:14:554:5212.3
43GEMZA Mariusz 148ZŁOTÓWM-188M 4000:11:1900:37:4000:49:25.40+00:15:384:5612.1
44OSOBNIAK Ryszard 197KOSZALIN - NIEZRZESZONYKOSZALINM-602M 4100:12:0700:37:2500:49:25.69+00:15:384:5612.1
45HUDANIEC Paweł 161SZCZECINEKM-3014M 4200:11:4600:37:2600:49:26.31+00:15:384:5612.1
46GEMZA Marcin 149ZŁOTÓWM-3015M 4300:11:5600:37:4100:49:41.63+00:15:544:5812.1
47BIELEŃ Agnieszka 134MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK-303K 400:12:2300:37:5900:49:58.53+00:16:114:5912
48KARABASZ Sylwia 168KRISS TEAMZŁOTÓWK-401K 500:12:3200:38:0200:50:04.41+00:16:175:0012
49HAŁKA Arkadiusz 158TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4015M 4400:12:4400:38:1400:50:15.62+00:16:285:0111.9
50ROLIK Anna 204SZCZECINEKK-304K 600:12:1500:37:5400:50:17.53+00:16:305:0111.9
51KLESSA Monika 175NIE BOSKIE BIEGACZKITRZCIANKAK-402K 700:12:5500:38:0800:50:18.33+00:16:315:0111.9
52STOCKA-PODŁYSKA Żaneta 213(NIE)BOSKIE BIEGACZKITRZCIANKAK-305K 800:12:5500:38:0900:50:20.34+00:16:335:0211.9
53SKOCZYLAS Bozena 209BIEGAM BO LUBIĘOKONEKK-403K 900:12:1200:37:5200:50:26.21+00:16:385:0211.9
54KAZIMIEROWICZ Radosław 172VTT KOSZALIINKOSZALINM-3016M 4500:11:5800:38:0300:50:31.96+00:16:445:0311.9
55JESIONOWSKA-ŁASKAWIEC Agnieszka 165JW 4580CZARNE -OKONEKK-182K 1000:12:1500:38:0800:50:37.11+00:16:495:0311.9
56GARBOWSKA Anna 241TRZCIANKAK-306K 1100:12:5500:38:0900:50:42.15+00:16:545:0411.8
57DREWNIAK Maciej 232POZNAŃM-3017M 4600:12:1000:38:2400:51:17.71+00:17:305:0711.7
58SŁAPCZYŃSKA Marta 210KALISZ POMORSKIK-183K 1200:12:1700:38:4700:51:33.74+00:17:465:0911.6
59BASSA Adrian 173CHOJNICEM-189M 4700:11:5900:38:4300:51:34.40+00:17:475:0911.6
60WÓJCICKI Adrian 237KOSZALINM-3018M 4800:11:4800:38:4300:51:37.09+00:17:495:0911.6
61JĘCZEŃ Kornela 166ZABIEGANI NOCĄOKONEKK-184K 1300:12:5200:39:3400:52:13.78+00:18:265:1311.5
62KAROLCZAK Katarzyna 170ZABIEGANINOCĄ OKONEKOKONEKK-185K 1400:12:4700:39:2400:52:21.50+00:18:345:1411.5
63GOŁEK-NARZĘCKI Jakub 244CZŁUCHÓWM-3019M 4900:13:0100:39:5100:52:40.75+00:18:535:1611.4
64ORLIKOWSKI Robert 196POŁCZYNPOŁCZYN ZDRÓJM-3020M 5000:11:4700:39:0900:52:46.16+00:18:585:1611.4
65WAJDA Waldemar 221BORNE BIEGABORNE SULINOWOM-4016M 5100:12:3900:39:4500:53:00.04+00:19:125:1811.3
66KWIATKOWSKA Dominika 231OKONEKK-186K 1500:12:4600:40:0700:53:02.13+00:19:145:1811.3
67BARSZCZEWSKI Sebastian 132BŁĘKITNY PATROL WWFMIELENKOM-4017M 5200:12:0400:39:1600:53:06.22+00:19:185:1811.3
68SUCHANOWSKI Zygmunt 216LOTYŃM-505M 5300:12:2300:39:3100:53:12.98+00:19:255:1911.3
69RAMUTKOWSKI Zbigniew 202CHOJNICEM-3021M 5400:13:1900:40:4800:53:14.15+00:19:265:1911.3
70PYREK Iwona 201WAŁCZK-307K 1600:12:5900:40:2700:53:24.39+00:19:375:2011.2
71DOPYTAŁA Robert 246KAMARO TEAMLIPKAM-4018M 5500:13:0600:40:1900:53:29.59+00:19:425:2011.2
72POCZĄTEK Michał 199NIEZRZESZONYPIŁAM-603M 5600:12:5000:40:1500:53:31.50+00:19:445:2111.2
73SKOCZYLAS Henryk 208BIEGAM BO LUBIĘOKONEKM-4019M 5700:12:1200:39:3900:53:58.56+00:20:115:2311.1
74BIELEWICZ Anna 135STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-404K 1700:12:5100:40:3100:54:04.28+00:20:165:2411.1
75JASKÓŁKA-STANISZ Paweł 164OSP LOTYŃLOTYŃM-1810M 5800:13:1100:41:1500:54:22.68+00:20:355:2611
76GAŁAN Janna 146ZŁOCIENIECK-501K 1800:13:3900:41:0400:54:24.87+00:20:375:2611
77NOWAK Piotr 250CZAPLINEKM-3022M 5900:13:1200:40:3400:54:26.07+00:20:385:2611
78BILL Łukasz 229OKONEKM-3023M 6000:12:3600:40:1800:54:29.11+00:20:415:2611
79GORCZYCA Tomasz 152WROCŁAW/NOWA RUDAM-3024M 6100:13:4000:41:3000:54:31.05+00:20:435:2711
80METKOWSKA Beata 191HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-502K 1900:13:4500:41:3100:54:47.36+00:21:005:2810.9
81KOPKIEWICZ Konrad 178OSP LOTYŃLOTYŃM-3025M 6200:13:3700:42:0100:55:03.31+00:21:155:3010.9
82GRZYSTEK Marcin 155SZCZECINEKM-3026M 6300:15:3400:48:0600:55:04.58+00:21:175:3010.9
83GRZYSTEK Madzia 156SZCZECINEKK-308K 2000:15:3400:48:0700:55:06.65+00:21:195:3010.9
84JÓZEFKO Mateusz 167LIPKAM-1811M 6400:12:5300:40:5500:55:08.56+00:21:215:3010.9
85SUBIETA Magdalena 215SZCZECINEKK-309K 2100:13:3900:41:2800:55:21.69+00:21:345:3210.8
86BARTON Krystyna 133TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOK-503K 2200:12:4700:41:2300:55:28.34+00:21:415:3210.8
87KARABASZ Krzysztof 169KRISS TEAMZŁOTÓWM-4020M 6500:13:3900:42:0400:55:35.85+00:21:485:3310.8
88KRZYWICKI Krzysztof 180OKONEKM-3027M 6600:13:3300:42:4200:56:23.48+00:22:365:3810.6
89MUSIAŁ Mirela 193PRUSZCZK-405K 2300:14:0100:42:2400:56:30.51+00:22:435:3910.6
90DRZAZGA Zbigniew 142SP NR 1 W SZCZECINKUSZCZECINEKM-506M 6700:13:3900:42:4500:56:41.78+00:22:545:4010.6
91ROŻKOWSKI Roman 205RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM-604M 6800:13:2400:42:4200:56:47.73+00:23:005:4010.6
92WIELGUS Jacek 224ZŁOTÓWM-4021M 6900:14:0400:42:5200:57:15.05+00:23:275:4310.5
93POCZĄTEK Anna 200NIEZRZESZONAPIŁAK-601K 2400:14:1500:43:3400:57:48.35+00:24:015:4610.4
94SUPROŃ Izabela 217BIAŁY BÓRK-3010K 2500:13:4900:43:3300:58:20.86+00:24:335:5010.3
95FIRLEJ Agnieszka 145RUNDORFINACZAPLINEKK-406K 2600:14:0400:44:3800:59:46.49+00:25:595:5810
96DEPTUŁA-BILL Bożena 230OKONEKK-3011K 2700:14:0200:44:3200:59:57.67+00:26:105:5910
97GIERSZEWSKA Urszula 150CHOJNICEK-504K 2800:14:0600:44:5901:00:02.57+00:26:156:0010
98DUCHNOWSKA Kamila 143HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-3012K 2900:14:4900:45:5001:00:57.01+00:27:096:059.8
99KUBIAK Danuta 181WK PTTK HUSARIA CZARNECZARNEK-602K 3000:14:4600:46:3301:01:35.11+00:27:476:099.7
100ŁOPIŃSKI Aleksy 189SAILING TEAM FERAJNAOKONEKM-70+1M 7000:15:3000:46:5101:01:41.50+00:27:546:109.7
101HELLER Zdzisław 159NIEZRZESZONYKOSZALINM-605M 7100:15:0500:47:2901:03:09.73+00:29:226:199.5
102WALKOWIAK Dariusz 222KROKOWOM-4022M 7200:14:4000:49:1201:05:51.26+00:32:036:359.1
103KWIATKOWSKA Agnieszka 184LOTYŃK-407K 3100:17:0500:54:0501:12:05.53+00:38:187:128.3
Znaleziono 103 wynik(ów)