BIEG NIEPODLEGŁOSCI - OKONEK - 10KM

Organizator:
Gmina Okonek
Data:
2018-11-03
Miejsce:
Okonek
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
110
Wystartowało:
103
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
103
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy: 7,5 km

Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria2.5km7.5km
   
1HOFFMAN Aleksander 160PRECON POLSKAJASTROWIEM-4000:08:4500:25:35
2ROĆKO Krzysztof 243CZAPLAM-3000:08:4900:26:44
3FABIAŃSKI Łukasz 144REHABALANCE TEAMMIĘDZYCHÓDM-1800:08:4900:26:45
4SZYMAŃSKI Sylwester 219ULKS BARWICESZCZECINEKM-4000:08:5300:26:59
5WOŹNIAK Grzegorz 225AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM-3000:08:5300:28:05
6CENTKA Jakub 137ZŁOTÓWM-1800:09:1100:28:46
7WITKIEWICZ Eryk 390BIAŁOGARDM-4000:09:2300:28:54
8TRĘBSKI Krzysztof 220#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-4000:09:4300:29:35
9BRALSKI Andrzej 136#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-3000:09:5200:29:44
10KAMIONKA Mateusz 247CHOJNICEM-1800:09:2600:29:44
11WIELGUS Grzegorz 223ZŁOTÓWM-3000:10:0200:30:32
12ŁASKAWIEC Paweł 187JW 4580CZARNEM-1800:09:5800:30:35
13GŁOGOWSKI Krzysztof 151KORONOWO NA BIEGOWOKORONOWOM-4000:09:5500:30:44
14PICK Tomasz 198DEAF KOSZALINKOSZALINM-4000:10:1000:31:08
15GAŁAN Leszek 147ZŁOCIENIECM-5000:10:2700:31:29
16OSTROWSKI Marian 242SENIOR 54ZŁOCIENIECM-6000:10:2800:31:50
17KUKLINSKI Maciej 183METROŻERCYMIROSZEWOM-4000:10:1200:32:02
18SUBERLAK Damian 214RUNDORFINACZAPLINEKM-1800:10:3600:32:03
19MICHAŁOWSKI Dariusz 192CZARNEM-4000:10:2600:32:10
20RYNDAK Mariusz 206SZCZECINEKM-5000:10:0600:32:15
21ROGALA Krystian 203MTS HAMER MIASTKOLOTYŃM-3000:10:1700:32:21
22KRYZEL Tomasz 179CZŁUCHÓWM-1800:10:1900:32:25
23KATRYCZ Zbigniew 171ŚWIERCZYNAŚWIERCZYNAM-5000:10:3300:32:30
24CYGAN Małgorzata 141BORNE BIEGASZCZECINEKK-3000:10:4200:33:03
25CHUPTYŚ Adrian 139RUNDORFINACZAPLINEKM-3000:10:4500:33:12
26JABŁOŃSKI Andrzej 162CZARNEM-4000:10:3500:33:22
27KOCLEJDA Grzegorz 176RUNDORFINACZAPLINEKM-4000:10:5100:33:31
28SAWKA Maurycy 248SZCZECINEKM-1800:11:0700:34:49
29STAŃCZYK Sławomir 211STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM-3000:11:3500:35:04
30KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 177TUROWOM-4000:11:2800:35:09
31JAROSZ Roman 163WAŁCZM-5000:11:1500:35:20
32STĘPIEŃ Marcin 21221 CPL NADARZYCEZŁOTÓWM-3000:11:0500:35:26
33SAWCZUK Rafał 207OKONEKM-3000:10:4800:35:28
34JANKOWSKI Mariusz 318SZCZECINEKM-4000:11:3700:35:32
35JERSZ Bartosz 228OKONEKM-3000:11:5100:35:38
36LIPKA Wojciech 185SZCZECINEKM-3000:11:4500:35:53
37ŁEPEK Kamil 188KAMARO TEAMDEBRZNOM-3000:12:0500:35:53
38GRZYB Magdalena 154RUNDORFINACZAPLINEKK-1800:11:5700:36:12
39HAŁKA Justyna 157TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-3000:11:4600:36:18
40ADRYAN Adam 131SŁUPSKM-4000:11:4700:36:32
41NITA Krzysztof 194OGIEŃ W SZOPIEMIASTKOM-3000:11:3600:36:34
42OSOBNIAK Ryszard 197KOSZALIN - NIEZRZESZONYKOSZALINM-6000:12:0700:37:25
43HUDANIEC Paweł 161SZCZECINEKM-3000:11:4600:37:26
44GEMZA Mariusz 148ZŁOTÓWM-1800:11:1900:37:40
45GEMZA Marcin 149ZŁOTÓWM-3000:11:5600:37:41
46SKOCZYLAS Bozena 209BIEGAM BO LUBIĘOKONEKK-4000:12:1200:37:52
47ROLIK Anna 204SZCZECINEKK-3000:12:1500:37:54
48BIELEŃ Agnieszka 134MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK-3000:12:2300:37:59
49KARABASZ Sylwia 168KRISS TEAMZŁOTÓWK-4000:12:3200:38:02
50KAZIMIEROWICZ Radosław 172VTT KOSZALIINKOSZALINM-3000:11:5800:38:03
51KLESSA Monika 175NIE BOSKIE BIEGACZKITRZCIANKAK-4000:12:5500:38:08
52JESIONOWSKA-ŁASKAWIEC Agnieszka 165JW 4580CZARNE -OKONEKK-1800:12:1500:38:08
53GARBOWSKA Anna 241TRZCIANKAK-3000:12:5500:38:09
54STOCKA-PODŁYSKA Żaneta 213(NIE)BOSKIE BIEGACZKITRZCIANKAK-3000:12:5500:38:09
55HAŁKA Arkadiusz 158TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4000:12:4400:38:14
56DREWNIAK Maciej 232POZNAŃM-3000:12:1000:38:24
57BASSA Adrian 173CHOJNICEM-1800:11:5900:38:43
58WÓJCICKI Adrian 237KOSZALINM-3000:11:4800:38:43
59SŁAPCZYŃSKA Marta 210KALISZ POMORSKIK-1800:12:1700:38:47
60ORLIKOWSKI Robert 196POŁCZYNPOŁCZYN ZDRÓJM-3000:11:4700:39:09
61BARSZCZEWSKI Sebastian 132BŁĘKITNY PATROL WWFMIELENKOM-4000:12:0400:39:16
62KAROLCZAK Katarzyna 170ZABIEGANINOCĄ OKONEKOKONEKK-1800:12:4700:39:24
63SUCHANOWSKI Zygmunt 216LOTYŃM-5000:12:2300:39:31
64JĘCZEŃ Kornela 166ZABIEGANI NOCĄOKONEKK-1800:12:5200:39:34
65SKOCZYLAS Henryk 208BIEGAM BO LUBIĘOKONEKM-4000:12:1200:39:39
66WAJDA Waldemar 221BORNE BIEGABORNE SULINOWOM-4000:12:3900:39:45
67GOŁEK-NARZĘCKI Jakub 244CZŁUCHÓWM-3000:13:0100:39:51
68KWIATKOWSKA Dominika 231OKONEKK-1800:12:4600:40:07
69POCZĄTEK Michał 199NIEZRZESZONYPIŁAM-6000:12:5000:40:15
70BILL Łukasz 229OKONEKM-3000:12:3600:40:18
71DOPYTAŁA Robert 246KAMARO TEAMLIPKAM-4000:13:0600:40:19
72PYREK Iwona 201WAŁCZK-3000:12:5900:40:27
73BIELEWICZ Anna 135STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-4000:12:5100:40:31
74NOWAK Piotr 250CZAPLINEKM-3000:13:1200:40:34
75RAMUTKOWSKI Zbigniew 202CHOJNICEM-3000:13:1900:40:48
76JÓZEFKO Mateusz 167LIPKAM-1800:12:5300:40:55
77GAŁAN Janna 146ZŁOCIENIECK-5000:13:3900:41:04
78JASKÓŁKA-STANISZ Paweł 164OSP LOTYŃLOTYŃM-1800:13:1100:41:15
79BARTON Krystyna 133TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOK-5000:12:4700:41:23
80SUBIETA Magdalena 215SZCZECINEKK-3000:13:3900:41:28
81GORCZYCA Tomasz 152WROCŁAW/NOWA RUDAM-3000:13:4000:41:30
82METKOWSKA Beata 191HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-5000:13:4500:41:31
83KOPKIEWICZ Konrad 178OSP LOTYŃLOTYŃM-3000:13:3700:42:01
84KARABASZ Krzysztof 169KRISS TEAMZŁOTÓWM-4000:13:3900:42:04
85MUSIAŁ Mirela 193PRUSZCZK-4000:14:0100:42:24
86KRZYWICKI Krzysztof 180OKONEKM-3000:13:3300:42:42
87ROŻKOWSKI Roman 205RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM-6000:13:2400:42:42
88DRZAZGA Zbigniew 142SP NR 1 W SZCZECINKUSZCZECINEKM-5000:13:3900:42:45
89WIELGUS Jacek 224ZŁOTÓWM-4000:14:0400:42:52
90SUPROŃ Izabela 217BIAŁY BÓRK-3000:13:4900:43:33
91POCZĄTEK Anna 200NIEZRZESZONAPIŁAK-6000:14:1500:43:34
92DEPTUŁA-BILL Bożena 230OKONEKK-3000:14:0200:44:32
93FIRLEJ Agnieszka 145RUNDORFINACZAPLINEKK-4000:14:0400:44:38
94GIERSZEWSKA Urszula 150CHOJNICEK-5000:14:0600:44:59
95DUCHNOWSKA Kamila 143HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-3000:14:4900:45:50
96KUBIAK Danuta 181WK PTTK HUSARIA CZARNECZARNEK-6000:14:4600:46:33
97ŁOPIŃSKI Aleksy 189SAILING TEAM FERAJNAOKONEKM-70+00:15:3000:46:51
98HELLER Zdzisław 159NIEZRZESZONYKOSZALINM-6000:15:0500:47:29
99GRZYSTEK Marcin 155SZCZECINEKM-3000:15:3400:48:06
100GRZYSTEK Madzia 156SZCZECINEKK-3000:15:3400:48:07
101WALKOWIAK Dariusz 222KROKOWOM-4000:14:4000:49:12
102KWIATKOWSKA Agnieszka 184LOTYŃK-4000:17:0500:54:05
103NOWAK Marcin 195PIŁAM-40
Znaleziono 103 wynik(ów)