BIEG NIEPODLEGŁOSCI - OKONEK - 10KM

Organizator:
Gmina Okonek
Data:
2018-11-03
Miejsce:
Okonek
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
110
Wystartowało:
103
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
103
Na trasie:
0

Klasyfikacja: K-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2.5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1CYGAN Małgorzata 141BORNE BIEGASZCZECINEKK-301K 100:10:4200:33:0300:44:03.83 4:2413.6
2GRZYB Magdalena 154RUNDORFINACZAPLINEKK-181K 200:11:5700:36:1200:48:08.38+00:04:044:4812.5
3HAŁKA Justyna 157TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-302K 300:11:4600:36:1800:48:17.59+00:04:134:4912.4
4BIELEŃ Agnieszka 134MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK-303K 400:12:2300:37:5900:49:58.53+00:05:544:5912
5KARABASZ Sylwia 168KRISS TEAMZŁOTÓWK-401K 500:12:3200:38:0200:50:04.41+00:06:005:0012
6ROLIK Anna 204SZCZECINEKK-304K 600:12:1500:37:5400:50:17.53+00:06:135:0111.9
7KLESSA Monika 175NIE BOSKIE BIEGACZKITRZCIANKAK-402K 700:12:5500:38:0800:50:18.33+00:06:145:0111.9
8STOCKA-PODŁYSKA Żaneta 213(NIE)BOSKIE BIEGACZKITRZCIANKAK-305K 800:12:5500:38:0900:50:20.34+00:06:165:0211.9
9SKOCZYLAS Bozena 209BIEGAM BO LUBIĘOKONEKK-403K 900:12:1200:37:5200:50:26.21+00:06:225:0211.9
10JESIONOWSKA-ŁASKAWIEC Agnieszka 165JW 4580CZARNE -OKONEKK-182K 1000:12:1500:38:0800:50:37.11+00:06:335:0311.9
11GARBOWSKA Anna 241TRZCIANKAK-306K 1100:12:5500:38:0900:50:42.15+00:06:385:0411.8
12SŁAPCZYŃSKA Marta 210KALISZ POMORSKIK-183K 1200:12:1700:38:4700:51:33.74+00:07:295:0911.6
13JĘCZEŃ Kornela 166ZABIEGANI NOCĄOKONEKK-184K 1300:12:5200:39:3400:52:13.78+00:08:095:1311.5
14KAROLCZAK Katarzyna 170ZABIEGANINOCĄ OKONEKOKONEKK-185K 1400:12:4700:39:2400:52:21.50+00:08:175:1411.5
15KWIATKOWSKA Dominika 231OKONEKK-186K 1500:12:4600:40:0700:53:02.13+00:08:585:1811.3
16PYREK Iwona 201WAŁCZK-307K 1600:12:5900:40:2700:53:24.39+00:09:205:2011.2
17BIELEWICZ Anna 135STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-404K 1700:12:5100:40:3100:54:04.28+00:10:005:2411.1
18GAŁAN Janna 146ZŁOCIENIECK-501K 1800:13:3900:41:0400:54:24.87+00:10:215:2611
19METKOWSKA Beata 191HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-502K 1900:13:4500:41:3100:54:47.36+00:10:435:2810.9
20GRZYSTEK Madzia 156SZCZECINEKK-308K 2000:15:3400:48:0700:55:06.65+00:11:025:3010.9
21SUBIETA Magdalena 215SZCZECINEKK-309K 2100:13:3900:41:2800:55:21.69+00:11:175:3210.8
22BARTON Krystyna 133TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOK-503K 2200:12:4700:41:2300:55:28.34+00:11:245:3210.8
23MUSIAŁ Mirela 193PRUSZCZK-405K 2300:14:0100:42:2400:56:30.51+00:12:265:3910.6
24POCZĄTEK Anna 200NIEZRZESZONAPIŁAK-601K 2400:14:1500:43:3400:57:48.35+00:13:445:4610.4
25SUPROŃ Izabela 217BIAŁY BÓRK-3010K 2500:13:4900:43:3300:58:20.86+00:14:175:5010.3
26FIRLEJ Agnieszka 145RUNDORFINACZAPLINEKK-406K 2600:14:0400:44:3800:59:46.49+00:15:425:5810
27DEPTUŁA-BILL Bożena 230OKONEKK-3011K 2700:14:0200:44:3200:59:57.67+00:15:535:5910
28GIERSZEWSKA Urszula 150CHOJNICEK-504K 2800:14:0600:44:5901:00:02.57+00:15:586:0010
29DUCHNOWSKA Kamila 143HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-3012K 2900:14:4900:45:5001:00:57.01+00:16:536:059.8
30KUBIAK Danuta 181WK PTTK HUSARIA CZARNECZARNEK-602K 3000:14:4600:46:3301:01:35.11+00:17:316:099.7
31KWIATKOWSKA Agnieszka 184LOTYŃK-407K 3100:17:0500:54:0501:12:05.53+00:28:017:128.3
Znaleziono 31 wynik(ów)